Serialesitelenovelet
8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8.Qubool Hai - Accept!

+14
tiberici
costearamona
lido75
petronela
iulianagl
Criss Criss
Selin
lica54
Lucica10
Alexa20
mita baston
mayya54
narcisa
Andreea_Miha
18 participanți

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 11 Aug 2013, 12:51 am

mita baston a scris:o sa adopt stilul indian,cu voaluri multe,ca se acopera tot,prin partile esentiale.au rochii peste pantaloni,asa ca e de bine!
Smile Ce pantaloni cu manșetuță avea azi Zoya la dansul cu Asad. Îmi plac hainele indienilor dar unele sunt ciudate. Și pijamalele alea cu pantalonii bufanți, uriași în care se pierde și un elefant, care e scopul lor? Cu materialul ăla îmbracă 100 de copii din Somalia.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 11 Aug 2013, 12:51 am

narcisa a scris:Dar pe bunica de ce au adus-o la petrecere? Nu pot să cred că din bunătate.
a luat Kojak,din greseala, masina cu bunica,ca masina lui s-a defectat subit,iar Vikram era prea ocupat s-o seduca pe Humaira si n-a bagat de seama.mai rau e ca a ramas motana iarasi fara bani,ca nu mai are obiectul santajului,bunica a fost descoperita acum.poate sa o santajeze pe Razia cu Zoya,altfel cred ca o sa ramana fara blana lucitoare!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 11 Aug 2013, 12:54 am

mita baston a scris:de-aia voiam eu cand eram mica,sa ma fac bibliotecara.mi se parea ca colo nu interactionez prea mult cu oamenii,doar eu si cartile,carora nu ar fi trebuit sa le pese cum arat.ca tot idei de-astea sanatoase de dieta aveam si atunci,si acum.imi pare rau ca nu mi-am urmat visul!stupid 
Când eram elevă petreceam mult timp la bibliotecă. Bibliotecara mă numea prietena cărților, o ajutam mereu să le lipească și să le aranjeze în raft. Poate ne-am fi întâlnit la un congres al bibliotecarelor.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 11 Aug 2013, 12:55 am

narcisa a scris:Smile Ce pantaloni cu manșetuță avea azi Zoya la dansul cu Asad. Îmi plac hainele indienilor dar unele sunt ciudate. Și pijamalele alea cu pantalonii bufanți, uriași în care se pierde și un elefant, care e scopul lor? Cu materialul ăla îmbracă 100 de copii din Somalia.  
da,erau cam ciudati pantaloneii Zoyei! pentru pantalonii de pijamale n-am gasit o explicatie,inca,dar bluza e destul de fixa pe corp?! sari-ul cel negru mi-a placut cel mai mult,cel purtat de Zoya la intalnirea programata de Asad ,in fundul gradinii Smile 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 11 Aug 2013, 12:57 am

narcisa a scris:Când eram elevă petreceam mult timp la bibliotecă. Bibliotecara mă numea prietena cărților, o ajutam mereu să le lipească și să le aranjeze în raft. Poate ne-am fi întâlnit la un congres al bibliotecarelor.
eu cred ca mi-as fi amenajat un patic intre rafturi si n-as fi iesit de acolo decat la pensie! si nici atunci!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 11 Aug 2013, 12:57 am

mita baston a scris:fara final notabil,i-a intors spatele si gata.mama vitrega ce i-a omorat mama adevarata,cu ajutorul tatalui!8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 2743637754 sper sa nu-i intoarca si Asad spatele!
Ar fi o mare imprudență, Razyia are obiceiul să înjunghie pe la spate. Dacă răii își primesc pedeapsa ca în Iss, slabe șanse de acțiune. De fapt ne-a demonstrat-o cu motana, așa că nu te aștepta la prea mult. Nu înțeleg cum de i-a scăpat cu Vikram, chiar a fost cotonogit cu simțul răspunderii.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 11 Aug 2013, 1:00 am

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Tumblr_mr9x60ffvQ1ssn1vgo5_500
nu mai tin minte cand a avut Rashid atata curaj?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 11 Aug 2013, 1:01 am

mita baston a scris:a luat Kojak,din greseala, masina cu bunica,ca masina lui s-a defectat subit,iar Vikram era prea ocupat s-o seduca pe Humaira si n-a bagat de seama.mai rau e ca a ramas motana iarasi fara bani,ca nu mai are obiectul santajului,bunica a fost descoperita acum.poate sa o santajeze pe Razia cu Zoya,altfel cred ca o sa ramana fara blana lucitoare!
Și tocmai ce s-a dezgolit în toată splendoarea. Găsește ea o sursă de venit, are ceva în cap Madam de a adus-o iar. Sau o fi șantajat-o și pe Madam. Smile 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Dum 11 Aug 2013, 1:05 am

Fete vă pupăcesc și vă spun noapte bună nu comentez ca nu am vazut QH ...kiss kiss 
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 11 Aug 2013, 1:06 am

narcisa a scris:Ar fi o mare imprudență, Razyia are obiceiul să înjunghie pe la spate. Dacă răii își primesc pedeapsa ca în Iss, slabe șanse de acțiune. De fapt ne-a demonstrat-o cu motana, așa că nu te aștepta la prea mult. Nu înțeleg cum de i-a scăpat cu Vikram, chiar a fost cotonogit cu simțul răspunderii.
poate ca ne educa spre ideea ca pedeapsa spirituala e mai rea decat cea fizica,dar,cum spuneam,m-a uns pe suflet pedepsirea lui Vikram! Razia ar trebui pedepsita nu numai pentru bunica,ci mai ales ca a lasat-o pe Humaira,singura cu un hot declarat,stiind ca e un impostor,si ca ea e dusa cu memoria! mama eroina,ce sa mai!8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 2743637754
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 11 Aug 2013, 1:06 am

mita baston a scris:da,erau cam ciudati pantaloneii Zoyei! pentru pantalonii de pijamale n-am gasit o explicatie,inca,dar bluza e destul de fixa pe corp?! sari-ul cel negru mi-a placut cel mai mult,cel purtat de Zoya la intalnirea programata de Asad ,in fundul gradinii Smile 
N-am remarcat prea mult ținutele Zoyei, doar pantalonii de blugi că erau aceeași la început. Dar mi-a plăcut de Razya când purta pantaloni strânși pe picior și foarte largi la gambă. Unele lucruri sunt greu de uitat.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 11 Aug 2013, 1:07 am

mayya54 a scris:Fete vă pupăcesc și vă spun noapte bună nu comentez ca nu am vazut QH   ...kiss kiss 
La multi ani,si o zi!kiss  Noapte buna!8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 517793 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 11 Aug 2013, 1:08 am

mita baston a scris:eu cred ca mi-as fi amenajat un patic intre rafturi si n-as fi iesit de acolo decat la pensie! si nici atunci!
Și-i ratai tu pe Zoya și Asad și mai ales pe Razyia. Nu ți-ar fi părut rău? Smile 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 11 Aug 2013, 1:09 am

mayya54 a scris:Fete vă pupăcesc și vă spun noapte bună nu comentez ca nu am vazut QH   ...kiss kiss 
Noapte bună Mayya. kiss și de la noi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 11 Aug 2013, 1:10 am

narcisa a scris:Și tocmai ce s-a dezgolit în toată splendoarea. Găsește ea o sursă de venit, are ceva în cap Madam de a adus-o iar. Sau o fi șantajat-o și pe Madam. Smile 
actrita e bondoaca,parca mult mai scunda decat Zoya,sau arata altfel fara voalul ala s-o imbrobodeasca! poate il santajeaza pe Asad acum,si el sa faca pe eroinul,o alunga pe Zoya,pentru binele ei!8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 2743637754 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 11 Aug 2013, 1:11 am

mita baston a scris:8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Tumblr_mr9x60ffvQ1ssn1vgo5_500
nu mai tin minte cand a avut Rashid atata curaj?
Țin minte doar că erați foarte încântate de curajul lui Rashid. Poate își aduce aminte Alexa, mi se plimbă prin cap momentul ștrangulării dar nu pot să-l prind.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 11 Aug 2013, 1:12 am

narcisa a scris:Și-i ratai tu pe Zoya și Asad și mai ales pe Razyia. Nu ți-ar fi părut rău? Smile 
Mi-ar fi parut rau sa va ratez pe voi! kiss  Siroape gaseam si la raftul cu dulceturi literare!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 11 Aug 2013, 1:13 am

narcisa a scris:Țin minte doar că erați foarte încântate de curajul lui Rashid. Poate își aduce aminte Alexa, mi se plimbă prin cap momentul ștrangulării dar nu pot să-l prind.
vaaai! nici cand mi-a placut n-am tinut minte!stupid stupid 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 11 Aug 2013, 1:13 am

mita baston a scris:poate ca ne educa spre ideea ca pedeapsa spirituala e mai rea decat cea fizica,dar,cum spuneam,m-a uns pe suflet pedepsirea lui Vikram! Razia ar trebui pedepsita nu numai pentru bunica,ci mai ales ca a lasat-o pe Humaira,singura cu un hot declarat,stiind ca e un impostor,si ca ea e dusa cu memoria! mama eroina,ce sa mai!8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 2743637754
N-au prea avut efect pedepsele spirituale asupra Razyiei. Așa că o pedeapsă fizică ar fi binevenită, măcar când se uită la semne să înțeleagă că a greșit.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 11 Aug 2013, 1:15 am

mita baston a scris:actrita e bondoaca,parca mult mai scunda decat Zoya,sau arata altfel fara voalul ala s-o imbrobodeasca! poate il santajeaza pe Asad acum,si el sa faca pe eroinul,o alunga pe Zoya,pentru binele ei!8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 2743637754 
Să fie Asad atât de prost? A doua oară?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 11 Aug 2013, 1:17 am

mita baston a scris:Mi-ar fi parut rau sa va ratez pe voi!  kiss  Siroape gaseam si la raftul cu dulceturi literare!
kiss O bucurie e mai mare când o împarți cu ceilalți. Doar dacă bucuria nu e un câștig la Loto. Smile 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 11 Aug 2013, 1:18 am

mita baston a scris:vaaai! nici cand mi-a placut n-am tinut minte!stupid stupid 
Smile Smile Smile  Și chiar era de reținut mai ales că pe atunci nu speram la un alt moment de vitejie din partea lui rashid.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 11 Aug 2013, 1:19 am

narcisa a scris:Să fie Asad atât de prost? A doua oară?
Barbatii......
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Dum 11 Aug 2013, 1:21 am

narcisa a scris:kiss O bucurie e mai mare când o împarți cu ceilalți. Doar dacă bucuria nu e un câștig la Loto. Smile 
As vrea sa am parte doar de asa bucurii! la Loto nu mi-ar place sa castig,mi-ar fi teama ca pierd ceva pe masura castigului,si ,mai bine lipsa!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Dum 11 Aug 2013, 1:21 am

Iza mă duc la somn, ai reușit să mă faci să mai uit de supărări dar e cazul să adorm până nu mă cuprinde iar o stare nasoală. Îți urez o noapte bună și nu te stersa prea mult să-ți amintești de momentul de vitejie al lui Rashid.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 19 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum