Serialesitelenovelet
UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

+25
chrisa
gabytzyca
florina1989
dlacatus65
lucyana
clio 24
nety
monicuta
prytymeu
milia
mariusghencea
iulianagl
IRIS
dobrealina
dukytz
iulia
PITZIKE
Bruni-My
bad_girl
dea05
iulia1965
DENISA
elena50
Admin_dea05
demiruta
29 participanți

Pagina 17 din 30 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Urmatorul

In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de demiruta Joi 25 Mar 2010, 8:22 pm

iulianagl a scris:Buna seara.Ce parere aveti de episodul de astazi? UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 2743637754
A fost un episod in care toata lumea e tensionata;eu am fost de acord cu Sabiha ca are nevoie de lamuriri si din moment ce erau sub acelasi acoperis, Galip sa nu mai fie atat de secretos cu ea in ce priveste afacerile sale, mai ales ca masurile radicale luate de el o vizau si pe ea;plecarea de la vila a fost datorata si babei cloanta de maica-sa, care o terorizeaza de o buna bucata de vreme si asa cum singura a aexplicat Sabiha, a fost destul ca in prima casnicie a fost asa de credula si acum nu mai doreste sa fie tratata in acelasi mod;deci eu sunt de partea ei, cu amendamentul ca vreau sa-i dea sanse lui Galip de a se reabilita in fata sa.Desi mai trstutz, mi-a placut si episodul de astazi, imi place cum isi ascunde burtica si mai ales atitudinea Sabihai imi place.
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de clio 24 Joi 25 Mar 2010, 8:49 pm

demiruta a scris:
iulianagl a scris:Buna seara.Ce parere aveti de episodul de astazi? UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 2743637754
A fost un episod in care toata lumea e tensionata;eu am fost de acord cu Sabiha ca are nevoie de lamuriri si din moment ce erau sub acelasi acoperis, Galip sa nu mai fie atat de secretos cu ea in ce priveste afacerile sale, mai ales ca masurile radicale luate de el o
-a placut si episodul de astazi, imi place cum isi ascunde burtica si mai ales atitudinea Sabihai imi place.

Draga Demiruta, ai as razi la laudele tale si ale Louanei am inceput sa vad si eu serialul....imi place tare mult si imi place tare mult si cum joaca totu actorii..Eu nu pot sa spun referitor la ep. de azi pt. ca nu l-am vazut..am vazut ce s-a postat pe YT..adica inclusiv ep.29..dar nu sunt de acord cu Sabiha..Galip este un om de afaceri..afacerea este a lui, facuta si condusa de el..nu cred ca trebuie sa sfatuiasca cu Sabiha, care nu se pricepe la afaceri..In afaceri daca bati toba poti sa ratezi afacerea respectiva...Sabiha era la inceput , el o initia, el a bagat-o la acele reviste iar pinctul ei de vedere nu mi s-a parut corect..nu avea experienta necesara..el a vandut si ca sa scape in viitoarele lui afaceri de actiunile lui Serdar,Ale fostei neveste si soacre...pt. ca detineau cam 35% si puteau sa-l controleze..Deci si Ruhsar careia i s-a povestit a fost de acord cu Galip..Sabiha nu ar trebui saa se bage in firma mai ales ca nu stie cat de sulfani sunt oamenii ..Galip ca si Serdar isi daduse seama de sentimentele lui Kursat...daca i-ar fi spus sabihei nu ar fi rezolvat nimic..pt. ca ea nu prea asculta ,considera ca numai ea are dreptate,,de altfel si incapatanarea asta ei le creaza multe din problemele lor... kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de demiruta Joi 25 Mar 2010, 8:59 pm

clio 24 a scris:
demiruta a scris:
iulianagl a scris:Buna seara.Ce parere aveti de episodul de astazi? UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 2743637754
A fost un episod in care toata lumea e tensionata;eu am fost de acord cu Sabiha ca are nevoie de lamuriri si din moment ce erau sub acelasi acoperis, Galip sa nu mai fie atat de secretos cu ea in ce priveste afacerile sale, mai ales ca masurile radicale luate de el o
-a placut si episodul de astazi, imi place cum isi ascunde burtica si mai ales atitudinea Sabihai imi place.

Draga Demiruta, ai as razi la laudele tale si ale Louanei am inceput sa vad si eu serialul....imi place tare mult si imi place tare mult si cum joaca totu actorii..Eu nu pot sa spun referitor la ep. de azi pt. ca nu l-am vazut..am vazut ce s-a postat pe YT..adica inclusiv ep.29..dar nu sunt de acord cu Sabiha..Galip este un om de afaceri..afacerea este a lui, facuta si condusa de el..nu cred ca trebuie sa sfatuiasca cu Sabiha, care nu se pricepe la afaceri..In afaceri daca bati toba poti sa ratezi afacerea respectiva...Sabiha era la inceput , el o initia, el a bagat-o la acele reviste iar pinctul ei de vedere nu mi s-a parut corect..nu avea experienta necesara..el a vandut.... kiss
In primul rand ma bucur ca si tu te uiti la serial, merita sa-l vezi, dupa cum ti-am mai spus.
Referitor la parere, eu nu ma bag in domeniul afacerilor in amanunt, dar draga mea, hai sa fim asertive si sa ne punem in situatia ei;daca vedeai si azi ai fi inteles mai bine; eu am vazut netitrat , dar am inteles destul de bine...nu trebuia sa o intrebe pe ea ce va face si cum e mai bine, era evident, dar o putea preveni, linisti, etc...sa stea linistita ca va fi oK...eu in situatia ei as fi facut cam la fel; eu mi-s capricoarna nacuta pe 1 ianuarie, iti dai seama!e normal sa nu gandim la fel, dar la nivelul la care a ajuns relatia lor, ma repet, ea trebuia sa fie prevenita, mai ales ca era si i9nsarcinata, ii putea fi pusa in pericol chiar si sarcina la o astfel de emotie;Dar dupa cele intamplate astazi, cand si el a fost pus in aceiasi situatie, sa vedem daca ii convine.
Bun venit pe Topic, am uitat sa-ti spun si cum niciodata nu-i tarziu... te pup de bun venit!
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de clio 24 Joi 25 Mar 2010, 9:24 pm

[quote="demiruta"][quote="clio 24"]
demiruta a scris:
iulianagl a scris:Buna seara.Ce parere aveti de episodul de astazi? UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 2743637754

Bun venit pe Topic, am uitat sa-ti spun si cum niciodata nu-i tarziu... te pup de bun venit!

Mersi de urare kiss Se poate sa ai dreptate..dar eu cred ca nu trebuia sa plece..nu poate sa-si controleze nervii, i-a spus si Kursat..Galip s-a suparat ca nu are incredere in el..eu nu as fi plecat..mai ales ca el ii arata in fiecare minut cat o iubeste pe ea si copii...si referitor la relatia cu Merve iar nu are incredere in el,cu toate ac el i-a povestit viata lui si 2 ani a fost un barbat singur..E clar ca vechile traume isi spun cuvantul la amandoi..Eu nu as discuta despre barbatul pe care-l iubesc , tatal viitorului meu copil cu un alt barbat strain si pe care nu-l cunosc.. kiss kiss kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 25 Mar 2010, 10:31 pm

[quote="clio 24"][quote="demiruta"]
clio 24 a scris:
demiruta a scris:
iulianagl a scris:Buna seara.Ce parere aveti de episodul de astazi? UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 2743637754

Bun venit pe Topic, am uitat sa-ti spun si cum niciodata nu-i tarziu... te pup de bun venit!

Mersi de urare kiss Se poate sa ai dreptate..dar eu cred ca nu trebuia sa plece..nu poate sa-si controleze nervii, i-a spus si Kursat..Galip s-a suparat ca nu are incredere in el..eu nu as fi plecat..mai ales ca el ii arata in fiecare minut cat o iubeste pe ea si copii...si referitor la relatia cu Merve iar nu are incredere in el,cu toate ac el i-a povestit viata lui si 2 ani a fost un barbat singur..E clar ca vechile traume isi spun cuvantul la amandoi..Eu nu as discuta despre barbatul pe care-l iubesc , tatal viitorului meu copil cu un alt barbat strain si pe care nu-l cunosc.. kiss kiss kiss


Iubitele mele eu din tot episodul am inteles ca Galip e gelos si nu vrea ca Sabiha sa lucreze cu Kursat asta inseamna ca el marele om de afaceri n-are incredere in ea.Si dupa cum a zis Sabiha ca in tara aceasta barbatii fac inotdeauna curte femeilor dar ele sunt cele care stabilesc cat si cum parca asta i-a spus lui Ruhsar si Kursat i-a spus Marvei ca da intradevar o place pe Sabiha dar niciodata nu s-a dat la ea ca el a vazut in Sabiha sotia lui Galip, asa ca eu zic ca Galip a fost nesocotit aici si eu cred ca putea sa dea firma si sa pastreze revista dupa cum au spus toti.Si pe deasupra mai sta si harca de baba la el si habar n-are ce-i poate capul lui masa eu as bate-o mai ceva ca :UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 2743637754: :UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 2743637754:
Iar acum va spun noapte buna. UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 155520
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Joi 25 Mar 2010, 10:31 pm

Şi pe mine m-a " corupt ' Demiruţa să urmăresc serialul şi sincer nu îmi pare rău , e un serial bun, merită văzut, eu l-am urmărit pe youtube pe tot , se aseamănă foarte mult cu 1001 de nopţi, dar parcă Sabiha şi Galip sunt mai expresivi, preucum Asi şi Demir . Amândoi sunt extrem de orgolioşi şi uneori prea mândri dacă ar ceda puţintel amândoi ar avea de câştigat relaţia dintre ei . Cât de băţos se ţine Kemal în faţa lui Ruhsar se înmoaie rapid. Îmi place şi Sado, chiar şi Melek, e mult mai finuţă şi mai frumoasă decât Sârma , Sado şi Melek se vor căsători, se vor ciondăni, Sado pleacă de acasă, Melek va avea un accident , cred că Sado va hotărî să plece din Istanbul cu un yaht şi culmea pe yaht apare Melek într-o cârjă, cred că în final rămân împreună.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Joi 25 Mar 2010, 10:35 pm

iulianagl a scris:

Iubitele mele eu din tot episodul am inteles ca Galip e gelos si nu vrea ca Sabiha sa lucreze cu Kursat asta inseamna ca el marele om de afaceri n-are incredere in ea.Si
Iar acum va spun noapte buna. UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 155520


sunt amândoi geloşi, dar dacă nu şi-ar băga coada Kurşat şi Merve ar fi mai bine , dar aştia doi uneltesc să-i ţină la distanţă unul de altul pe Sabiha şi Galip.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Vin 26 Mar 2010, 12:37 am

ptr dimineaţă.... UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 A32444805fb06c16f3ad861526198b0c


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de clio 24 Vin 26 Mar 2010, 8:02 am

DENISA a scris: ptr dimineaţă.... UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 A32444805fb06c16f3ad861526198b0c



Multumesc Deni..chiar mi-a prins tare bine ciocolata ta fierbinte..UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 517793 si o zi cat mai buna sa ai kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 26 Mar 2010, 10:03 am

DENISA a scris:
iulianagl a scris:

Iubitele mele eu din tot episodul am inteles ca Galip e gelos si nu vrea ca Sabiha sa lucreze cu Kursat asta inseamna ca el marele om de afaceri n-are incredere in ea.Si
Iar acum va spun noapte buna. UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 155520


sunt amândoi geloşi, dar dacă nu şi-ar băga coada Kurşat şi Merve ar fi mai bine , dar aştia doi uneltesc să-i ţină la distanţă unul de altul pe Sabiha şi Galip.

Buna dimineata! Da asa e sunt gelosi amandoi dar eu cred ca Galip e un pic nedrept cu ea ca ea nu ia dat ocazia lui Galip ca sa fie gelos si pana la urma el a pus-o sa lucreze cu Kursat nu s-a oferit ea si Merve,(?) mai degraba Sabiha e indreptatita sa fie geloasa pe Galip cu Merve ati vazut ce invarte Merve acum s-a aliat si Kursat. UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 723348 have a nice day
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de iulia1965 Vin 26 Mar 2010, 6:51 pm

Unde-o-ti fi vazand voi dragoste la Galip...nu stiu..! I-a placut de ea...i-a placut sa se culce cu ea...a lasat-o insarcinata,si a inceput s-o considere proprietatea lui ! A inceput s-o trateze ca pe un obiect care-i apartinea!
Una e sa nu-i spui femeii de langa tine "secretele afacerilor", si alta sa stai langa ea,sa lucrezi langa ea,si sa nu-i adresezi o vorba! Si de cate ori deschidea gura, o taxa!
Ce sa creada saraca femeie ?
Cu Merve s-a chinuit sa gaseasca un alt subiect de discutie...dar femeii pe care chipurile o iubea...ii dadea peste nas nas mereu !
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 26 Mar 2010, 7:47 pm

Aiiii pe mine a inceput sa ma enerveze toanele lui Galip. UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Vin 26 Mar 2010, 8:06 pm

iulia1965 a scris:Unde-o-ti fi vazand voi dragoste la Galip...nu stiu..! I-a placut de ea...i-a placut sa se culce cu ea.!

Eu zic că o iubeşte , atunci când Sabiha va naşte prematur ( la 7 luni ) cred că va fi în comă câteva zile , el plânge şi suferă enorm în acele zile .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Son Bahar

Mesaj Scris de milia Vin 26 Mar 2010, 8:14 pm

Si pe mine ma enerveaza Galip cu mofturile lui,o considera pe Sabiha proprietatea lui
si ca urmare ea trebuie sa traiasca numai cum vrea el.De fapt asta e specific barbatilor posesivi,au o femeie,au o propritate si trebuie administrata.

milia
membru activ
membru activ

Mesaje : 32
Data de inscriere : 08/03/2010

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de clio 24 Vin 26 Mar 2010, 8:32 pm

[quote="iulia1965"]Unde-o-ti fi vazand voi dragoste la Galip...nu stiu..! I-a placut de ea...i-a placut sa se culce cu ea...a lasat-o insarcinata,si a inceput s-o considere proprietatea lui ! A inceput s-o trateze ca pe un obiect care-i apartinea!
Una e sa nu-i spui femeii de langa tine "secretele afacerilor", si alta sa stai langa ea,sa lucrezi langa ea,si sa nu-i adresezi o vorba! Si de cate ori deschidea gura, o taxa!


Eu zic ca o iubeste si inca f. mult..pe mine m-a impresionat scena cand el a vrut s-o inveleasca ..si si-a dat seama ca de fapt e singur in pat..O iubeste si incearca s-o protejeze pe ea si pe copii ei...Referitor la secretele afacerii, parerea mea este ca nu e treaba ei..Ia si zis la un moment dat ca ii face revista ei ..numai ca s-o desparta de Kursat..la un moment dat isi va da si ea seama ..de Kursat dar raul deja e produs..din cauza intrigilor bolnave ale lui kursta moare Merve si tatal ei..si toate problemele lor vor fi din cauza acestui Kursat..inclusiv fratele lui Merve se va razbuna pe ei toti trei,Sabiha , Galip si copilul lor din cauza ca murise Merve..Deci eu am inteles ca Galip incerca sa o protejeze de lume a nu intotdeauna corecta a aafacerilor..si de urmari..pt. ca sabiha nu cunostea aceasta lume..si nu cunostea mentalitatea turca...e greu sa fii femeie de afaceri in occident , dapai in Turcia ..unde femeia este privita altfel kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Vin 26 Mar 2010, 8:38 pm

[quote="clio 24"]
iulia1965 a scris:Unde-o-ti fi vazand voi dragoste la Galip...nu stiu..! I-a placut de ea...i-a placut sa se culce cu ea...a lasat-o insarcinata,si a inceput s-o considere proprietatea lui ! A inceput s-o trateze ca pe un obiect care-i apartinea!
Una e sa nu-i spui femeii de langa tine "secretele afacerilor", si alta sa stai langa ea,sa lucrezi langa ea,si sa nu-i adresezi o vorba! Si de cate ori deschidea gura, o taxa!


Eu zic ca o iubeste si inca f. mult..pe mine m-a impresionat scena cand el a vrut s-o inveleasca ..si si-a dat seama ca de fapt e singur in pat..O iubeste si incearca s-o protejeze pe ea si pe copii ei...R(


Galip o iubeşte dar şi Sabiha îl iubeşte , el o va ţine pe Merve la distanţă dar mai e Nursel cu demenţa ei care îl ţine câteva zile la distanţă de Sabiha ( Nursel face o criză de nebunie când divorţează , apoi moare şi mama ei, ea va fi internată cred că la un centru de recuperare ) Kursat se ţine precim scaietele de Sabiha .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de demiruta Vin 26 Mar 2010, 9:00 pm

Sunt sigura ca Galip o iubeste pe Sabiha,si vivceversa; numai ca amandoi sunt orgoliosi si din aceasta cauza au ajuns la aceste dicutii absurde;sub nicio forma nu cred ca el s-a culcat cu ea din intamplare, ca orisice barbat care are o relatie intamplatoare cu o femeie, de care nu-i mai pasa apoi;pentru ca o iubeste pe ea ii iubeste si copiii si tot din dragoste a ajutat-o (pe ea si pe toete rudele sale0;maniera in care au procedta este discutabila in cazul amandurora,vina este impartita, dupa parerea mea;eu nu am vazut episodul de astazi si pe cele de spatamana asta le-am vazut trunchiate, nu ma pot pronunta prea mult, dupa Paste vreau sa revad tot in liniste, acum sunt mult prea ocupata si vad doar cand pot si fugitiv.
Kursat si Merve sunt doua prezente care au facut si inca vor mai face mult rau in viata lor.
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Vin 26 Mar 2010, 9:06 pm

demiruta a scris:Sunt sigura ca Galip o iubeste pe Sabiha,si vivceversa; numai ca amandoi sunt orgoliosi si din aceasta cauza au ajuns la aceste dicutii absurde;
Kursat si Merve sunt doua prezente care au facut si inca vor mai face mult rau in viata lor.

da , el chiar iubeşte sincer copiii, chiar dacă locuiesc separat el se va întâlni cu ei , va ieşi cu ei la plimbare , se va ocupa de ei , el îl şi tratează ca pe un tată şi îl vor respinge pe Kurşat .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de nety Sam 27 Mar 2010, 7:44 am

In sfarsit a facut si Serdar ceva bun....la divortat pe Galip de Nursel...cred ca e singurul gest bun pe care il face pe tot parcursul serialului....
si eu cred ca Galip o iubeste sincer pe Sabiha,de aceia face omul si greseli...uita cite odata ca din prea multa dragoste ajungi sa sufoci persoana iubita sau exagerezi prin a o ocroti...
nety
nety
membru activ
membru activ

Mesaje : 138
Data de inscriere : 14/09/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de clio 24 Sam 27 Mar 2010, 8:42 am

Buna dimi fetelor..frumos film ..frumoasa poveste..dar fata care-l urca pe YT a anuntat ca nu mai poate sa-l puna din lipsa de timp...mie imi pare tare rau...pt. ca la ora aia nu port sa-l vad... sad sad sad kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de lucyana Sam 27 Mar 2010, 6:00 pm

salutare si mie imi pare rau ca nu il mai urca imi este imposibil sa il vad la ora la care il difuzeaza cei de la kanal d eram asa bucuroasa ca il pot vedea dar asta e ce sa faci
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Dum 28 Mar 2010, 12:05 am

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 97cc42e26c2a3ecdc1cb49fb73b3ff46UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 896650deac47b7b5de042ab5e4dc90f3UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 0bf209d1068882da93bbc6b04c940124









”Această zi este dedicată celui mai frumos lucru din lume - florile, minuni ale naturii. La multi ani! tuturor ce poartă nume de floare ."



UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 E17465a471101d7080e8c0284557f6c1 UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 2b0e730bdf48aa5dbbdb8b2ca75812e4
UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 7ff354aa945cb7086a12077714a1445f UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 596bf4a55c2d8d3cd8280152140138bf





Pentru că florile înfloresc
În fiecare primăvară,
Pentru că suntem tineri
Şi iubim prietenia
În numele ei
Şi a tot ce-i frumos,
Noi vă dorim fericirea!





UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 74ec519a781cc9da3b5710956749968eUN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Eecbdf09ea9b55a405b113567600094cUN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Fe89066d8ef2b082744c2b762cb1892e



UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Camelia



UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 151855_florii11_masca




UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Mare4001




UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Fd2645fcb6d90a12a23db103aafd4486


UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Watch?v=a2xd6OXXrWA






UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Bccddec1bc7b8e9697bf2e45ff73a655
Totul pe lume se schimbă… doar florile se deschid în fiecare primăvară… Pentru că sunteţi minunatae, toate florile din lume vă urează La multi ani!
UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Flori_pentru_o_frumoasa_fata


UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 497891b0b867c74599f307b8f0a58fb4UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 497891b0b867c74599f307b8f0a58fb4UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 497891b0b867c74599f307b8f0a58fb4
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Dum 28 Mar 2010, 12:42 am

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de clio 24 Dum 28 Mar 2010, 8:56 am

Buna Dimi !
LA MULTI ANI!
Tuturor celor care poarta nume de floare si celor care isi sarbatoresc azi ziua de nastere flower floare UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 92073 UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 165638 flower flower flower flower flower
Si pentru voi si pentru noi toate aceasta melodie
https://www.youtube.com/watch?v=XJtLHtffZvw&feature=related
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de monicuta Dum 28 Mar 2010, 10:40 am

La Multi Ani !! tuturor ce poarta nume de floare
UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 281_lamultianideflorii
monicuta
monicuta
membru activ
membru activ

Mesaje : 109
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 17 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 30 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum