Serialesitelenovelet
 Gönülçelen (Inimă furată) - TRADUCERE - Episode Translations  - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
 Gönülçelen (Inimă furată) - TRADUCERE - Episode Translations  - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gönülçelen (Inimă furată) - TRADUCERE - Episode Translations

+16
costina
florica
andreea90
alitheea
iulianagl
mihaela99
narcisa
anda
florina1989
Admin_dea05
windy_day
pissycutz
vali1cluj
clio 24
DENISA
dea05
20 participanți

Pagina 21 din 21 Înapoi  1 ... 12 ... 19, 20, 21

In jos

 Gönülçelen (Inimă furată) - TRADUCERE - Episode Translations  - Pagina 21 Empty Re: Gönülçelen (Inimă furată) - TRADUCERE - Episode Translations

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 03 Aug 2013, 8:08 am

lica54 a scris:
silviafaire a scris:In afara de imagini si traduceri , adica episodul propriuzis (video) poate fi vizionat?

Da uite il gasesti aici...

https://www.youtube.com/user/GonulcelenTuba?feature=watch
Mai sunt f putine episoade urcate.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

 Gönülçelen (Inimă furată) - TRADUCERE - Episode Translations  - Pagina 21 Empty Re: Gönülçelen (Inimă furată) - TRADUCERE - Episode Translations

Mesaj Scris de robertina Vin 15 Aug 2014, 12:12 am

Multumiri pentru traducere super1 .Filmul l-am gasit pe youtube si ultimele episoade (netraduse) pe http://www.mynet.com/video/dizi/gonulcelen-55bolum-3kisim-1260896/.  
Un film de nota 10 plus.

robertina
membru
membru

Mesaje : 1
Data de inscriere : 06/08/2014

Sus In jos

 Gönülçelen (Inimă furată) - TRADUCERE - Episode Translations  - Pagina 21 Empty Re: Gönülçelen (Inimă furată) - TRADUCERE - Episode Translations

Mesaj Scris de ANTONIA81 Joi 26 Feb 2015, 9:18 pm

Felicitari pentru film! Am fost atat de emotionata cand l-am vizionat, incat am ras ,am plans , simteam ca numai am aer , chiar am trait in filmul acesta. Mi-am regasit intr-un fel o parte din viata in film numai ca la mine nu s-a terminat'"HAPPY'"...important este ca multe persoane au fost si sunt fericite ca au vizionat acest serial. Multumesc mai ales persoanelor care ne-au ajutat cu subtitrarea ! Sunteti extraordinari...,iar actorii mi-au ramas in suflet , sunt atat de talentati si frumosi !!!! O seara minunata si cu multa stima!

ANTONIA81
membru
membru

Mesaje : 1
Data de inscriere : 26/02/2015

Sus In jos

 Gönülçelen (Inimă furată) - TRADUCERE - Episode Translations  - Pagina 21 Empty Re: Gönülçelen (Inimă furată) - TRADUCERE - Episode Translations

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 21 Înapoi  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum