Serialesitelenovelet
3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3. Kiralik Ask - comentarii

+8
costearamona
iulianagl
Crisu
Admin_dea05
Camelia_Monica
violeta maicariu
Nicky
carina
12 participanți

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 10 Mar 2016, 10:55 pm

carina a scris:[3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Kaanil_134267883176
http://www.google.ro/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjKn9Ku9bbLAhUqEpoKHUY2DFoQFgggMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.milliyet.com.tr%2Fsohret-geldi-ask-yalan-oldu%2Fmagazin%2Fmagazindetay%2F19.07.2012%2F1568817%2Fdefault.htm&usg=AFQjCNHyAS5pwmKYpabUMfNi1OPQEEnvpA&bvm=bv.116573086,d.bGs

Crisu, te rog frumos daca poti sa deslusesti art acesta...este legat de Gupse si ex-iubitul...dar n-am inteles, ea i-a tras calpa sau el cu 400 si ceva de mii
se presupune (ei zic asta, deci nu e sigur) ca Isbilen asta, dupa ce a cunoscut o pe G si s a indragostit, s ar fi despartit de mama celor 2 copii ai lui si s a mutat cu G in aceeasi casa in Gumus (o fi vreun cartier ceva)...a primit 450 mii LT pt o reclama la automobile (cred ca G) si sapt trecuta a inchiriat o casa cu vedere la mare in Cihangir cu 2000 euro. G a plecat in vacanta si s a ocupat Isbilen de renovarea casei...ceva cum ca ala a cautat o in vacanta si i a zis ca nu mai vrea sa continue aceasta relatie...a fost suprinzator cand el a posta pe twitter ca averea si compasiunea sunt ca 2 rampe, una te ridica, alta te coboara...nu e 100% corect dar cam asta e ideea
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 10 Mar 2016, 11:05 pm

carina a scris:...eu stau si ma intreb cum de s-a produs aceasta "lipeala" dintre Baris si Gupse...nu pot sa-mi imaginez....norocul lui Baris a fost ca n-au filmat mai mult de 2-3 luni, ca de altfel o dadea si el in maimutareala...vad ca aptitudini are, ii lipseste putin antrenamentul...
nici eu nu pot sa inteleg, cred ca ea s a agatat de el, pare mai infipta...daca ne uitam la video postat de Dea, el sta cam la distanta de ea acolo pe scaun, se apleaca in partea opusa iar ea il cam soarbe din priviri...hai ca m am molipsit de la araboaice, am inceput analiza secunda cu secunda Smile
o avea legatura cu defilarea acea poza ca nunta lor nu mi vine sa cred ca va fi asa curand
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 10 Mar 2016, 11:10 pm

carina a scris:

...nici eu nu stiu de ce nu mai sunt invitati, dar cred ca sunt si foarte obositi...si Baris a facut reclama la nu stiu ce gama de pantofi, Elcin cu Glamur si reclama la sampon si imbracamite ptr tineri, apoi  pe la sf anului trecut impreuna cu Baris au pozat ptr nu stiu ce revista si reclama la coca-cola....cred ca nici nu au timp ...adevarul este ca pe Baris saptamanal il surprind paparatzi  ba prin mall-ri, ba prin restaurante, ba in trafic ducandu-se pe nu stiu unde...pe Elcin nimeni n-o surprinde pe nicaieri, parca-ar merge pe sub pamant...acum vreo 2-3 sapramani a postat un individ o poza cu ea si asa s-a aflar ca fusese la un Centru de recuperare in ziua respectiva....si-a mai postat o fana o poza cu ea, cam tot in aceea perioada si asa au aflat fanii ca fusese prin nu stiu ce mall...
si eu zic ca sunt super obositi, poate d aia nu mai au nici randamentul de la inceput...
ai dreptate, pe urmele lui Baris e non stop careva, ar fi in stare sa l urmareasca si la toaleta, in schimb E abia apare in vreo poza, o data la 5 luni
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 11 Mar 2016, 12:23 am

Crisu a scris:
se presupune (ei zic asta, deci nu e sigur) ca Isbilen asta, dupa ce a cunoscut o pe G si s a indragostit, s ar fi despartit de mama celor 2 copii ai lui si s a mutat cu G in aceeasi casa in Gumus (o fi vreun cartier ceva)...a primit 450 mii LT pt o reclama la automobile (cred ca G) si sapt trecuta a inchiriat o casa cu vedere la mare in Cihangir cu 2000 euro. G a plecat in vacanta si s a ocupat Isbilen de renovarea casei...ceva cum ca ala a cautat o in vacanta si i a zis ca nu mai vrea sa continue aceasta relatie...a fost suprinzator cand el a posta pe twitter ca averea si compasiunea sunt ca 2 rampe, una te ridica, alta te coboara...nu e 100% corect dar cam asta e ideea

...multumesc mult, Crisu

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 11 Mar 2016, 12:27 am

Crisu a scris:
nici eu nu pot sa inteleg, cred ca ea s a agatat de el, pare mai infipta...daca ne uitam la video postat de Dea, el sta cam la distanta de ea acolo pe scaun, se apleaca in partea opusa iar ea il cam soarbe din priviri...hai ca m am molipsit de la araboaice, am inceput analiza secunda cu secunda Smile
o avea legatura cu defilarea acea poza ca nunta lor nu mi vine sa cred ca va fi asa curand

...inregistrarile acestea sunt vechi si cred ca erau la inceputul relatiei, dar nici acum nu-l vad altfel...

ps. cu plecarile in vacanta, vad ca Gupse le cam are.... si-n vara trecuta a plecat in concediu cu o gasca...este o inregistrare pe youtube cu ea la plaja intr-un costum de baie super sumar pe ea si o intrebau reporterii daca s-a despartit de Baris si a inceput sa se maimutareasca si sa rada...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 11 Mar 2016, 7:16 am

frumusei mei din serialele care le urmaresc acum

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Ye-lb510

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Lxycds10

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 11 Mar 2016, 8:38 am

fetelor a inceput un nou serial frumos pe Show TV ..totusi am o retinere pentru ca personajul principal a fost partas la ucidera fratelui sau geaman...acum nici eu nu am inteles daca a fost pacalit sau nu, chestia e ca el i-a furat identitatea fratelui sau .. ...





Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Vin 11 Mar 2016, 8:45 am

carina a scris:

...stiati ca indragostirii din Istanbul, au fost de curand la Beyaz Show?...habar n-am avut si n-am vazut pe nici un site sa se fi discutat...intamplator am dat pe youtube de aceasta inregistrare si se pare ca la sf lui februarie a avut show-ul!!!1
Cand au fost invitati la Burada show chiar pe la inceput Baris ii atrage finut atentia lui Elcin ca i se dusese rochita de pe genunchi iar ea isi aseaza imediat rochita..mi-am zis :iote domle ce barbat atent,sa nu i se vada fetei piciorusele..aici vad ca madam sta cu picioarele la vedere iar el nici nu baga in seama,l-or fi derutand piciorusele lui Elcin? Smile ii distrageau atentia si devenea ,,incoerent"??? Smile (este o gluma,luati-o ca atare)
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Vin 11 Mar 2016, 9:41 am

Din pacate in seara asta,,sonorul il inventez eu"..nu-mi merge sonorul la calculator,mai exact wave-ul..il dau la maxim si el se da automat pe mute,m-am chinuit o ora si tot nu stiu ce are,ma poate ajuta cineva?
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Vin 11 Mar 2016, 10:22 am

violeta maicariu a scris:Din pacate in seara asta,,sonorul il inventez eu"..nu-mi merge sonorul la calculator,mai exact wave-ul..il dau la maxim si el se da automat pe mute,m-am chinuit o ora si tot nu stiu ce are,ma poate ajuta cineva?
poate te lamureste art asta
http://devicebox.ro/faq/disparut-sunetul-pe-calculator-ce-sa-fac.html
ps: vezi si comentariile
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 11 Mar 2016, 10:59 am

Crisu, dragalaso, parca nu mai imi vine sa ma mai leg la cap cu nici o "telenovela"...la inceput o iau usor, usor si in scurt timp devin dependenta de ele...al catelea ep este si la ce ora se transmite?...

ps. vad ca fanii sunt suparati rau pe scenaristii si vor sa le aplice astazi o "lectie"...
3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 12802720_10208128313541480_1572783969446528510_n

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 11 Mar 2016, 11:01 am

...fericire mare la "palat"...dar sa vedem cine va rade la urma?
3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 12301607_1689385354683858_5494236024744005821_n

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 11 Mar 2016, 11:14 am

...pe mine ce ma nelinisteste este expresia lui Neriman cand ii spune lui Nacmie : cum am intrat in lucrul asta?"...parerea mea este ca in nici un caz nu se refera la "jocul" dintre Defne si Omer...cred ca altceva se va intampla...stau si ma gandesc daca Omer nu a premeditat aceasta intalnire de la matusa-sa?...initial, cand a aparut promo in care el se duce cu buchetul de flori, am fost ferm convinsa ca el se duce la Turkan, nicidecum la Neriman... sa-i  fi solicitat el lui Neriman aceasta intrunire ca sa analizeze comportamentul celor doua "jacatoare"?....un lucru este fff clar...el are cateva date din ecuatie...cunoaste faptul ca Fikret a acceptat oferta lui Cherie ptr 200 mii ( i-a spus Sinan), cunoaste ca o prietena de a lui Frkret a avut nevoie de 200 mii si a fost nevoita sa accepte aceasta oferta ptr as ajuta prietena...in ep 27, parca, ( nu sunt sigura daca este vorba de acest ep. sau altul)... cel cu nunta lui Serdar, Defne intr-un final recunoaste ca din cauza banilor a fost nevoita sa vanda desenul lui Tranba...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 11 Mar 2016, 11:19 am

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 12804806_1689429641346096_6478447272724338556_n

... Omer, fericit. Oare cui da vestea asa de dimineata?


Ultima editare efectuata de catre carina in Vin 11 Mar 2016, 2:51 pm, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Vin 11 Mar 2016, 11:50 am

carina a scris:Crisu, dragalaso, parca nu mai imi vine sa ma mai leg la cap cu nici o "telenovela"...la inceput o iau usor, usor si in scurt timp devin dependenta de ele...al catelea ep este si la ce ora se transmite?...
n am postat eu...nici eu nu ma mai uit la nimic, imi consuma destul timp si nervi KA :))
si eu sunt curioasa ce ne mai asteapta diseara...
astia s au hotarat sa boicoteze eticheta de pe twitter...nu stiu ce sa zic, dar nici presiunea asta prea mare din partea fanilor nu cred ca e buna, poate se enerveaza astia si inchid serialul definitiv
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 11 Mar 2016, 11:58 am

Crisu a scris:
n am postat eu...nici eu nu ma mai uit la nimic, imi consuma destul timp si nervi KA :))
si eu sunt curioasa ce ne mai asteapta diseara...
astia s au hotarat sa boicoteze eticheta de pe twitter...nu stiu ce sa zic, dar nici presiunea asta prea mare din partea fanilor nu cred ca e buna, poate se enerveaza astia si inchid serialul definitiv

...nu, nu-ti face probleme...turcii sunt fanatici si cand fac o pasiune ptr ceva, o duc la capat, nu se lasa!!!!...ei sunt obisnuiti cu comportamentul fanilor...culmea este ca sunt si destul de informati la cum decurg lucrurile in interiorul platoului de filmare!!!!..dupa ep acela cu sarutul, toate pozele in care era Elcin si Baris, toate au fost prelucrare si cu msg dure care scenaristi si regizor...apoi a urmat ep "marul" idem...marea majoritatea a serialelor turcesti au un scenariu cadru, dupa care il schimba in functie de opinia fanilor...sunt constieti in functie de parerea fanilor, acel serial "traieste" sau "moare"

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 11 Mar 2016, 12:03 pm

....site-ul oficial a inceput sa m-ai dea drumu la cate 1-2 poze sa mai potoleasca fanii...se pare ca pana la urma ii vor casatori pe cei doi...in ce conditii si cum?, nu se stie!!!!... o urma happy end-ul, cu "casatorie de inchiriat"!!!!

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 11 Mar 2016, 12:06 pm

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 12798881_1581805018776551_2825148119006560250_n

...de la reclama ptr sampon...de la predarea si primirea stafetei de catre Elcin

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 11 Mar 2016, 12:10 pm

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 12795415_1581808585442861_2748780510904006272_n

...din ep 37

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Vin 11 Mar 2016, 12:12 pm

carina a scris:....site-ul oficial a inceput sa m-ai dea drumu la cate 1-2 poze sa mai potoleasca fanii...se pare ca pana la urma ii vor casatori pe cei doi...in ce conditii si cum?, nu se stie!!!!... o urma happy end-ul, cu "casatorie de inchiriat"!!!!
chiar daca ii casatoresc o sa se dezlantuie iadul cand o afla O adevarul...
vad ca au mai pus un selfie de la set...Yasemin cu Tranba, de parca noi asta asteptam :))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Vin 11 Mar 2016, 12:12 pm

Eu zic sa ia o pauza daca tot sunt obositi. Nu mor fanii din 3-4 luni de pauza. Dar cred ca nici pauza nu pot lua linistiti. Se simte incropeala la toate nivelele. Nu cred ca o companie de productie asa mica isi poate batea joc de gaina cu oaua de aur in halul asta. Pana la urma cred ca primii pe care i-as putea invinui sunt cei din management. Proprietarii serialului.Cineva face bani si castiga pozitie pe piata inainte actorilor principali. Adica si atreaba asta cu serialele e un business. De ce sa tratezi cu atata lipsa de profesionalism situatia?
Treaba cu boicotarea pe Tweeter mie mi se pare isteata si finuta. Ii doare cand nu au vizibilitate si trafic pe net, ii doare fix la buzunar. Doar, doar s-or trezi.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 11 Mar 2016, 12:14 pm

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 947034_1581809495442770_3950199944156297896_n

...hm,hmmm!!!!!!ce fac faniii?...au prelucrat poza unde a fost Baris zilele trecute la festivitatea de premiere si-au adaugat-o si pe Elcin...ha, ha,ha!!!

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 11 Mar 2016, 12:20 pm

lombicutz a scris:Eu zic sa ia o pauza daca tot sunt obositi. Nu mor fanii din 3-4 luni de pauza. Dar cred ca nici pauza nu pot lua linistiti. Se simte incropeala la toate nivelele. Nu cred ca o companie de productie asa mica isi poate batea joc de gaina cu oaua de aur in halul asta. Pana la urma cred ca primii pe care i-as putea invinui sunt cei din management. Proprietarii serialului.Cineva face bani si castiga pozitie pe piata inainte actorilor principali. Adica si atreaba asta cu serialele e un business. De ce sa tratezi cu atata lipsa de profesionalism situatia?
Treaba cu boicotarea pe Tweeter mie mi se pare isteata si finuta. Ii doare cand nu au vizibilitate si trafic pe net, ii doare fix la buzunar. Doar, doar s-or trezi.

...si e doar inceputul...ei (cei din staff-ul serialului) cunosc cel mai bine situatia....cu fanii turci nu te poti juca si nici nu poti sa ignori reactiile lor!!!.. au fost n situatii cu atatea seriale cand fanii au reactionat fff dur si consecintele au fost pe masura...


Ultima editare efectuata de catre carina in Vin 11 Mar 2016, 12:28 pm, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Vin 11 Mar 2016, 12:22 pm

carina a scris:3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 947034_1581809495442770_3950199944156297896_n

...hm,hmmm!!!!!!ce fac faniii?...au prelucrat poza unde a fost Baris zilele trecute la festivitatea de premiere si-au adaugat-o si pe Elcin...ha, ha,ha!!!
nu duc lipsa de idei :))) chiar le ar sta bine impreuna
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 11 Mar 2016, 12:27 pm

Crisu a scris:
chiar daca ii casatoresc o sa se dezlantuie iadul cand o afla O adevarul...
vad ca au mai pus un selfie de la set...Yasemin cu Tranba, de parca noi asta asteptam :))


azi-noapte am revazut ep acela de dupa nunta lui Serdar, cand Defne si Omer stateau pe faleza si el ii spune" ca nu mai am incredere in tine si ca nu-mi pot construi o viata bazata pe minciuni"...m-a miscat rau de tot...si asta doar din cauza unui desen...dar cand o auzi ca este vorba de 200 mii si a pierdut gala?...tzunami e putin spus, refuz sa ma gandesc!!!!
ps. cred ca au intrat in panica...vom vedea ce vor mai inventa pana la orele18,00 sa evite boicotarea...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 12 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum