Serialesitelenovelet
3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3. Kiralik Ask - comentarii

+8
costearamona
iulianagl
Crisu
Admin_dea05
Camelia_Monica
violeta maicariu
Nicky
carina
12 participanți

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 13 Mar 2016, 9:45 pm

Noapte buna, Nicky!
Multumim, Carina!
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 13 Mar 2016, 9:52 pm

Crisu a scris:Noapte buna, Nicky!
Multumim, Carina!

...ptr putin Crisu,

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 13 Mar 2016, 9:58 pm

Nicky a scris:
În română? Mulțumim! O las pe mâine. Noapte bună tuturor!

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Igwvnp

...ptr putin Nicky, noapte buna!

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 13 Mar 2016, 10:14 pm

...dupa ce am vizualizat partea 1 a ep.37, trebuie sa marturisesc ca am intrat in panica...am fost convisa ca Defne i-a marturisit lui Omer ceva din datele probemei, acum dupa vizualizare, incep sa am mari dubii...vad ca si Defne o "da" in semitembelism, probabil ca s-a molipsit de la Nyhan si Serdar...auzi la ea!!!.."gata, am scapat de datorie, nu mai am nici o datorie!!!!"...dar cu banii lui Fikret cum ramane?...nici nu vreau sa ma gandesc la avalansa care va veni....nu cred ca va avea loc nici un fel de logodna, de nunta nici nu mai vorbim!!!


Ultima editare efectuata de catre carina in Dum 13 Mar 2016, 10:33 pm, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 13 Mar 2016, 10:33 pm

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 10314577_1048638478531472_7580822367059939215_n

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 13 Mar 2016, 11:45 pm

carina a scris:...dupa ce am vizualizat partea 1 a ep.37, trebuie sa marturisesc ca am intrat in panica...am fost convisa ca Defne i-a marturisit lui Omer ceva din datele probemei, acum dupa vizualizare, incep sa am mari dubii...vad ca si Defne o "da" in semitembelism, probabil ca s-a molipsit de la Nyhan si Serdar...auzi la ea!!!.."gata, am scapat de datorie, nu mai am nici o datorie!!!!"...dar cu banii lui Fikret cum ramane?...nici nu vreau sa ma gandesc la avalansa care va veni....nu cred ca va avea loc nici un fel de logodna, de nunta nici nu mai vorbim!!!
da de unde, nu i a marturisit nimic, oricum n au dat nicio explicatie pt decizia casatoriei...cred ca Defne s a referit ca nu mai are nicio datorie fata de Neriman, cea care reprezenta un impediment in relatia ei cu Omer...sigur cand va afla Omer adevarul va fi tsunami direct, iar nunta probabil in ultimul ep, acum nu sunt sanse, oricum Neriman si Sude vor face tot ce le sta in putinta sa i desparta
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 14 Mar 2016, 12:49 am

Crisu a scris:
da de unde, nu i a marturisit nimic, oricum n au dat nicio explicatie pt decizia casatoriei...cred ca Defne s a referit ca nu mai are nicio datorie fata de Neriman, cea care reprezenta un impediment in relatia ei cu Omer...sigur cand va afla Omer adevarul va fi tsunami direct, iar nunta probabil in ultimul ep, acum nu sunt sanse, oricum Neriman si Sude vor face tot ce le sta in putinta sa i desparta

...eu am presupus ca totusi Defne i-a spus ceva lui Omer, de s-a apucat ca umble cu "sorcova" si sa anunte "populatia" ca se insoara...altfel nu-mi explic reactia lui Omer si nici sf ep 36...nu stiu, e o intreaga scanteala!!!!,...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 14 Mar 2016, 1:01 am

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 12814653_503999693122028_515317104025643779_n

...toata lumea manaca mere, doar ai nostri n-au curajul sa-l muste!!!

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 14 Mar 2016, 6:41 am

carina a scris:

...toata lumea manaca mere, doar ai nostri n-au curajul sa-l muste!!!
Mi-am adus aminte si de serialul Calikusu. Se vedea si la ei acea sclipire de cum ar fi ceva mai mult decat o interpretare a personajului. Burak avea si el o relatie de durata cu ex si a lasat balta tot si s-a tinut dupa Fahriye si uite-i acum un cuplu reusit. 3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 283516
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 14 Mar 2016, 6:43 am

Pana acum am urmarit 3 seriale in care s-au cuplat actori si in viata reala.
1. Berguzar si Halit
2. Fahriye si Burak
3. Kadir Dogulu si Neslihan Atagul
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Lun 14 Mar 2016, 9:24 am

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 648483 fetele !

...imi plac mult Burak cu Fahriye !


...poate se cupleaza si ai nostrii ! 3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 244732

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Cup-of-coffee-001
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Lun 14 Mar 2016, 9:35 am

Nicky a scris:


Și eu așteptam o discuție între Defne și Omer la început, dar n-a fost.
Sigur că i-ar fi plăcut să rămână cu Defne după cina în familie, dar după ce a discutat cu Fikret și a aflat la dezastrul pe care l-a provocat jocul lui, a regretat imediat ce a făcut. Și-a dat seama că poate a mers prea departe fără să cunoască întreaga situație a lui Fikret. La insistențele lui Defne s-a dus la Fikret să vorbească cu ea, și a ținut să-i precizeze că cineva foarte prețios lui l-a rugat să facă pasul ăsta.
I-a zis apoi lui Fikret că va găsi o soluție pentru a rezolva situația pe care el o provocase.
Deja Defne contează mult pentru el. Mi-a plăcut mult cum i-a vorbit în scena de la sfârșit: că e lumina vieții lui, cea care-i dă pace, liniște, că ea reprezintă locul către care aleargă și unde ar vrea să se ascundă, că lângă ea se simte cel mai comfortabil și liber.
Dacă ar fi numai scene cu ei doi...ce bine ar fi! Ceilalți deja au început să mă plictisească. Sunt simpatici, comici, dar au mai multe scene decât protagoniștii.
...ft. mult imi place cum explici tu !!!...eu sunt de parere ca scenele trebuie vazute cu traducere pt. ca imediat au alt sens!..

..nici mie nu mi-a placut cum au trecut asa de brusc la nunta fara nici o scena ...la cat asteptau fanii asta si sa aflam de la macelar ca se casatoresc ! Exclamation
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Lun 14 Mar 2016, 10:20 am

Admin_dea05 a scris:Pana acum am urmarit 3 seriale in care s-au cuplat actori si in viata reala.
1. Berguzar si Halit
2. Fahriye si Burak
3. Kadir Dogulu si Neslihan Atagul
Mvaaiii,dar cum ai uitat de Tuba si Onur??!!!
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 14 Mar 2016, 10:21 am

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 12814573_1582898288667224_6372160970476579545_n

...si personajele secundare care in ultima perioada au devedit principale...tot mai des surprinsi impreuna in ultima saptamana...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 14 Mar 2016, 10:24 am

violeta maicariu a scris:
Mvaaiii,dar cum ai uitat de Tuba si Onur??!!!

...aia niciodata n-au lasat impresia ca ar fi ceva intre ei, cum de altfel nici dupa 4-5 ani de la casatorie nu lasa impresia cum ca ar fi ceva serios intre ei...mereu cand ii vad, am senzatia ca este un contract intre ei, cu clauze bine puse la punct si pe care cele doua partii le respecta cu strictete...este doar o parere...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 14 Mar 2016, 11:39 am

violeta maicariu a scris:
Mvaaiii,dar cum ai uitat de Tuba si Onur??!!!
Scatei am vazut la Tuba si Murat Y iar apoi in Gonulcelen mi se parea ca ar fi ceva intre ea si Cansel Elcin Smile si cand colo sa aflu ca e gravida cu Onur ..mai mi-a placut cum a jucat alaturi de Engin in Kara para ask si ce de pupaturi a avut acest serial cred ca nu am sa mai vad atatea intr-altul..in fine vroiam sa ajung la ideea ca in Kara para se vedea ca joaca strict profesional alaturi de Engin....

..ai nostri sunt in pana de idei au stricat serialul de tot 3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 2743637754
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 14 Mar 2016, 11:53 am

Admin_dea05 a scris:
Scatei am vazut la Tuba si Murat Y iar apoi in Gonulcelen mi se parea ca ar fi ceva intre ea si Cansel Elcin Smile si cand colo sa aflu ca e gravida cu Onur ..mai  mi-a placut cum a jucat alaturi de Engin in Kara para ask  si ce de pupaturi a avut acest serial cred ca nu am sa mai vad atatea intr-altul..in fine vroiam sa ajung la ideea ca in Kara para se vedea ca joaca strict profesional alaturi de Engin....

..ai nostri sunt in pana de idei au stricat serialul de tot 3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 2743637754

...parea mea este in Kara para, a fost ceva mai mult decat profesionalism...eu pe Tuba nu am vazut-o in nici un alt film sa joace cu atata lejeritate acele scene...in plus au fost destule poze si imagini cu cei doi in afara scenei, lucru care nu s-a prea intamplat in alte filme in care a jucat...adevarul este ca pana sa se marite au vanat-o paparazzi, de au zapacit-o...nu cred ca era vreo zi in care sa n-o cupleze cu cate cineva....de apreciat este faptul ca in momentul in care cuplurile "vanate" se casatoresc, paparazzi stau in banca lor si nu mai fac presupuneri, doar când au dovezi clare sau imagini cum ca respectivul, casatorit, a fost surprins cu nu stiu cine...etc..

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 14 Mar 2016, 12:51 pm

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 10603228_188666901520828_6014287834225931351_n

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 14 Mar 2016, 12:54 pm

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 12819450_188622801525238_4313857396076446595_o

...poza este recenta, de la reclama cu sampon...pe tip l-am vazut in clip-ul cu reclama...fetele cred ca-s fane...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 14 Mar 2016, 1:14 pm

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 12801289_1582209218736131_573793713140480522_n

...urmau sa se casatoreasca anul acesta,...... dar dupa 7 luni de relatie, totul s-a terminat...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Lun 14 Mar 2016, 5:14 pm

Chestia cu Tuba si Onur a fost o gluma de-a mea,din aia fara sare si piper,sper ca nu am suparat pe cineva,o iubesc pe Tuba si in timp am invatat sa respect pe cei din jurul ei de dragul ei,ca aveam si eu o perioada cand prindeam fluturi acolo unde nu erau..in fine..despre altceva voiam sa scriu....fetelor,am revazut episoadele din urma ,ca sunt prea frumoase,merita revazute si am dat peste cearta dintre Yasemin si Coana mare....Yasemin ii reprosa doamnei sus puse ca in tinerete ii daduse teapa lui Necme ,facandu-l sa creada ca e desteapta si bogata,cand de fapt ea era,,floarea mahalalei-ceea ce a si ramas,stiti vorba:poti s-o scoti pe Neriman din mahala,dar nu poti scoate mahalaua din Neriman...si i-a mers..deci ea a mers la sigur cu Defne,basca isi mai tonifiaza talentele pe fiica-sa caruia i-a inchiriat iubit...ce bine ar fi s-o mai trimita mos Hulusi pe acolo ,sa-si mai aduca aminte... 3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 3176764736
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Lun 14 Mar 2016, 5:18 pm

Admin_dea05 a scris:
Scatei am vazut la Tuba si Murat Y iar apoi in Gonulcelen mi se parea ca ar fi ceva intre ea si Cansel Elcin Smile si cand colo sa aflu ca e gravida cu Onur ..mai  mi-a placut cum a jucat alaturi de Engin in Kara para ask  si ce de pupaturi a avut acest serial cred ca nu am sa mai vad atatea intr-altul..in fine vroiam sa ajung la ideea ca in Kara para se vedea ca joaca strict profesional alaturi de Engin....

..ai nostri sunt in pana de idei au stricat serialul de tot 3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 2743637754
Ce la idei le-as da eu daca as putea..ce KPA..ar fi mic micut copil pe langa ce-am putea inventa noi... cupidon
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Lun 14 Mar 2016, 7:46 pm

carina a scris:...dupa ce am vizualizat partea 1 a ep.37, trebuie sa marturisesc ca am intrat in panica...am fost convisa ca Defne i-a marturisit lui Omer ceva din datele probemei,
Eu nu mă așteptam să-i spună nimic. Eu cred că Defne n-o să-i spună lui Omer în vecii-vecilor despre înțelegerea ei cu Neriman. Îi este rușine că a fost nevoită să recurgă la așa ceva , chiar dacă a fost pentru a-și ajuta fratele. Poate îi va confirma în ultimă instanță bănuielile. dacă o va presa. Omer va afla de la alții sau punând cap la cap niște informații. Lui Neriman îi este într-un fel teamă de Defne că-i va spune lui Omer adevărul. Ar fi unul din motivele pentru care va încerca să împiedice căsătoria lor. Alt motiv ar fi că o disprețuiește pe Defne pentru condiția ei umilă. A fost bună și i-a fost de folos până a reușit să obțină ceea ce a vrut. Chiar dacă planul ei ar fi mers așa cum îl gândise ea, Defne oricum n-ar fi rămas cu Omer și implicit în ”nobila” lor familie.
Că a sărit din lac în puț, că de datorie n-a scăpat? Să zicem deocamdată că e de preferat , în locul scorpiei de Neriman , să-i fie datoare lui Fikret, o nouă prietenă, din fericire bogată, dar caritabilă, cu care Defne și-a găsit multe puncte în comun. Să sperăm că Omer nu va fi ”unul din punctele în comun”. La un moment dat Fikret își va da seama sau va afla că Omer este subiectul jocului cu ”prietena de închiriat”.

Am citit pe FB că s-ar putea să ne mai dea un promo în seara asta. Sunt curioasă ce ne vor arăta. De obicei nu ceva de bine dacă primul a fost bun.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 14 Mar 2016, 8:20 pm

Nicky a scris:

Am citit pe FB că s-ar putea să ne mai dea un promo în seara asta. Sunt curioasă ce ne vor arăta. De obicei nu ceva de bine dacă primul a fost bun.

...nu cred ca vor da ceva in seara aceasta, vad ca activitatea este destul de redusa pe site-urile turcesti...sunt afectati de atentatul de aseara din Ankara
ps. mi-ar placea ca Omer sa auda de la Defne intreaga poveste...si totusi am mari sperante si asteptari de la sf ep 36, care este lasat in "coada de peste"...parerea mea este, ca nu intamplator au lasat acest sfarsit de ep


carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Lun 14 Mar 2016, 9:09 pm

Croitorul spunea ca tatal lui Fikret este turc...despre tatal Defnei nu se mai stie nimic...s-ar putea ca ele sa se intalneasca intr-un punct comun pe undeva???(sa fie,de exemplu tatal vitreg al lui Fikret????(zic si eu..)..cat despre faptul ca Defne i-a dat banii Coanei mari nu cred ca a rezolvat problema,problema e sirul incurcat de minciuni in care au intrat...si naucul de Serdar cica:ti-ai platit datoria?ce bucuros era el ca Defne,,isi platise datoria"..a uitat dobitocul ca era datoria lui???
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum