Serialesitelenovelet
20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+10
iulia80
dana17
alitheea
DENISA
annadanna
florina1989
Admin_dea05
anuta1971
elena
mihaela99
14 participanți

Pagina 42 din 44 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Urmatorul

In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 25 Aug 2010, 7:34 pm

elena a scris: eu fiind la serviciu pentru ei enciclopedia lor asa imi spun imi povestesc absolult tot imi cer parerea si daca vad ca ma atrage ceva sunt curiosi si ei de asta i am convins toti ne dam cu parerea iar ei ca barbati au pareri uneori originale f interesante
Fa scoala cu ei ,ca vad ca au potential. Pana la vara sa-si dea doctoratul in Cansel si Tuba... cupidon
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 25 Aug 2010, 7:35 pm

narcisa a scris:
elena a scris:
dana17 a scris:
narcisa a scris:Elena spuneai că-i convingi pe colegii tăi să se uite la Gonulcelen și să-și dea cu părerea de Cansel. Ai îndeplinit misiunea? Smile Smile Smile Smile Smile Așteptăm raportul tău.
Corect ,dar sa ne specifici daca sant subordonati...sau nu... Smile
da s au uitat la ep 17 le a placut si acum o iau de la ep 1 concluzii cansel joaca mai bine decit tuba este raspunsul lor el are mai multa simtire este tot raspunsul lor daca cansel traieste orice scena mai ales de dragoste nu la fel este si cu ea au observat ceva la fruntea ei iti dai seama ce au analizat o . a ramas sa mi raporteze dupa ce mai vad din serial ti am zis ca unii au luat serialul sa l vada de la ep 1

Să știi că și eu cred la fel în privința Tubei, am văzut și eu câteva faze de-a lungul serialului în care aș fi vrut să văd mai multă pasiune din partea ei. Din fericire nu e cazul pentru scena dansului din ultimul episod. Dar privirea lui Murat m-a dat gata. Și dacă tot am ajuns aici și pentru că am văzut că la ultima împărțire am ieșit tare în pierdere (doar urechile pe care trebuie să le împart cu Dana) am hotărât să pun monopol și pe ochi că tot n-ați fost voi mulțumite că are un ochi mai mare și unul mai mic. Știu că și pe ei trebuie să-i împart cu Florica dar dacă o vedeți să-i spuneți că eu îl vreau pe cel mai mare. Smile Smile
daca te referi la mine eu nu am comentat decit ca nu am observat nik si daca imi place ceva sau cineva cum este cazul lui cansel imi place pina la moarte nu sunt comentariile mele eu nu caracterizez asa la modul asta
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 25 Aug 2010, 7:35 pm

narcisa a scris:Să știi că și eu cred la fel în privința Tubei, am văzut și eu câteva faze de-a lungul serialului în care aș fi vrut să văd mai multă pasiune din partea ei. Din fericire nu e cazul pentru scena dansului din ultimul episod. Dar privirea lui Murat m-a dat gata. Și dacă tot am ajuns aici și pentru că am văzut că la ultima împărțire am ieșit tare în pierdere (doar urechile pe care trebuie să le împart cu Dana) am hotărât să pun monopol și pe ochi că tot n-ați fost voi mulțumite că are un ochi mai mare și unul mai mic. Știu că și pe ei trebuie să-i împart cu Florica dar dacă o vedeți să-i spuneți că eu îl vreau pe cel mai mare. Smile Smile
Asta cu ochiul cel mai mare m-a dat gata Smile Smile ..mie oricum imi apartine inima lui Oca I love you
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 25 Aug 2010, 7:36 pm

dana17 a scris:
anuta1971 a scris:
narcisa a scris:Elena spuneai că-i convingi pe colegii tăi să se uite la Gonulcelen și să-și dea cu părerea de Cansel. Ai îndeplinit misiunea? Smile Smile Smile Smile Smile Așteptăm raportul tău.
se lauda si ea... Smile Smile Smile eu l-am chinuit pe al meu sa se uite la Asi ..nu a vrut.. Smile Smile aveam doua televizoare in dormitor puse unul langa altul ... iar batalia era care are sonor la tv.. Smile Smile Smile il mai prindeam cateodata uitandu-se la televizorul meu Smile Smile la un moment dat mi-a spus "fata asta (Asi) este prea buna pentru baiatul asta (MUrat)" parerea unui barbat... bineinteles ca eu nu sunt deacord Smile Smile
Ai barbat destept ,el cred ca nu vedea personajele ci actorii... 20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 606815
poti sa fii sigura ca vedea actorii... mi-a spus ca Tuba nu e frumoasa .. apoi i-am cautat poze pe net din alte filme si mi-a spus ca e foarte frumoasa.. ca in Asi a fost cumva dezavantajata.. mi-a spus ca ce sunt rufele alea pe ea parca e lelea Tinca... apoi m-am suparat pe el si nu l-am mai lasat sa comenteze Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 25 Aug 2010, 7:38 pm

iulia80 a scris:
anuta1971 a scris:
iulia80 a scris:deci anuta draga..ai umblat lelea dupa mine..ca atunci cand v-am prins pe tine si pe miha...dupa creanga...
nu? Smile Smile Smile
apropo de filmul lui berg..ce parere ti-ai facut de noul ei serial?
mi-a placut Berg joaca bine (dar nu ca Tuba noastra) Bulent un pic imbatranit.. am spus eu ca i se trage de la mustata ca-i ciudata rau.. Smile Smile dar joaca chiar foarte bine.. subiectul e cam banal nu mi-a trezit curiozitatea sa vad ce se petrece mai departe.. ma gandeam ca din primul episod s-au si pupat iar alor nostri le-a trebuit 13 episoade Smile Smile tu ce parere ai?
mai anuta..zic si eu ca lexia...nu mi-a sarit chimia in lentila ochelarului..dar nici rau nu a fost..bulent mai are de recuperat..ca are cateva kg in plus binisor....plus mustata..sa nu incep acum ca am multe de zis.fara ea parca nu mai arata asa de batraior!
s=ar potrivi ei ca sunt inalti amandoi...asta e bine..sa vedem daca mai recupereaza ceva la capitolul chimie!
sa vedem in episoadele urmatoare ce va fi!
poate am sa ma mai uit.. macar acum cand sunt in concediu.. si mai comentam kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 25 Aug 2010, 7:38 pm

dana17 a scris:
elena a scris: eu fiind la serviciu pentru ei enciclopedia lor asa imi spun imi povestesc absolult tot imi cer parerea si daca vad ca ma atrage ceva sunt curiosi si ei de asta i am convins toti ne dam cu parerea iar ei ca barbati au pareri uneori originale f interesante
Fa scoala cu ei ,ca vad ca au potential. Pana la vara sa-si dea doctoratul in Cansel si Tuba... cupidon
nu sint curiosi doar ca eu atitea le am povestit mai ales ca eram incintata de cansel eu nu l vazusem NICIODATA jucind pina acum si era ceva nou am fost f atenta si de asta si eu la rindul meu daca ei imi povestesc de ceva ce au vazut si le a atras atentia si eu vreau sa vad ca sa comentam sa ne spunem parerile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mier 25 Aug 2010, 7:38 pm

anuta1971 a scris:
narcisa a scris:
anuta1971 a scris:
narcisa a scris:Elena spuneai că-i convingi pe colegii tăi să se uite la Gonulcelen și să-și dea cu părerea de Cansel. Ai îndeplinit misiunea? Smile Smile Smile Smile Smile Așteptăm raportul tău.
se lauda si ea... Smile Smile Smile eu l-am chinuit pe al meu sa se uite la Asi ..nu a vrut.. Smile Smile aveam doua televizoare in dormitor puse unul langa altul ... iar batalia era care are sonor la tv.. Smile Smile Smile il mai prindeam cateodata uitandu-se la televizorul meu Smile Smile la un moment dat mi-a spus "fata asta (Asi) este prea buna pentru baiatul asta (MUrat)" parerea unui barbat... bineinteles ca eu nu sunt deacord Smile Smile

Smile Smile Smile Smile
Sunt sigură că așa ar fi spus și soțul meu dacă s-ar fi uitat. Lui oricum nu i-a plăcut de nici unul din actorii care mi-au plăcut mie. Singurul de care a spus că e frumos (ca să îmi facă mie în ciudă) era Cemil din Dudaktan Kalbe. Nu că se uita la film dar îl obligam eu să mi-l înregistreze că eram la servici.
Cemil avea ochi frumosi dar nu atat de frumosi ca ai lui Burak Haki la serialul asta am vazut cam 10 episoade.. apoi i-au mutat ora de difuzare..si am mai facut greseala sa caut pe net sa vad sfarsitul si dupa ce l-am vazut nu am mai putut sa ma uit la el.. ce imi amintesc ca serialul avea un fond muzical foarte frumos

Mi-am promis că mă mai uit la el în septembrie. Din păcate nu am mai auzit nimic de Burak. N-am mai găsit nimic nou pe net despre el dar e adevărat că eu nu prea le am cu căutatul pe net.

Acum chiar vă las. Vă doresc o seară frumoasă și discuții plăcute în continuare. kiss kiss kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mier 25 Aug 2010, 7:38 pm

dragelor..eu ma retrag nitel...
revin mai tarziu...
discutii placuta in continuoare!
20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 25 Aug 2010, 7:39 pm

anuta1971 a scris:poti sa fii sigura ca vedea actorii... mi-a spus ca Tuba nu e frumoasa .. apoi i-am cautat poze pe net din alte filme si mi-a spus ca e foarte frumoasa.. ca in Asi a fost cumva dezavantajata.. mi-a spus ca ce sunt rufele alea pe ea parca e lelea Tinca... apoi m-am suparat pe el si nu l-am mai lasat sa comenteze Smile Smile
La asi s-a uitat si nasul cu nasa mea..nasul mi-a zis sa le fac si lor copii dupa dvd-urile mele
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 25 Aug 2010, 7:40 pm

iulia80 a scris:dragelor..eu ma retrag nitel...
revin mai tarziu...
discutii placuta in continuoare!
20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793
Pa pa Iulia, narcisa!!!! kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 25 Aug 2010, 7:40 pm

narcisa a scris:
elena a scris:
dana17 a scris:
narcisa a scris:Elena spuneai că-i convingi pe colegii tăi să se uite la Gonulcelen și să-și dea cu părerea de Cansel. Ai îndeplinit misiunea? Smile Smile Smile Smile Smile Așteptăm raportul tău.
Corect ,dar sa ne specifici daca sant subordonati...sau nu... Smile
da s au uitat la ep 17 le a placut si acum o iau de la ep 1 concluzii cansel joaca mai bine decit tuba este raspunsul lor el are mai multa simtire este tot raspunsul lor daca cansel traieste orice scena mai ales de dragoste nu la fel este si cu ea au observat ceva la fruntea ei iti dai seama ce au analizat o . a ramas sa mi raporteze dupa ce mai vad din serial ti am zis ca unii au luat serialul sa l vada de la ep 1

Să știi că și eu cred la fel în privința Tubei, am văzut și eu câteva faze de-a lungul serialului în care aș fi vrut să văd mai multă pasiune din partea ei. Din fericire nu e cazul pentru scena dansului din ultimul episod. Dar privirea lui Murat m-a dat gata. Și dacă tot am ajuns aici și pentru că am văzut că la ultima împărțire am ieșit tare în pierdere (doar urechile pe care trebuie să le împart cu Dana) am hotărât să pun monopol și pe ochi că tot n-ați fost voi mulțumite că are un ochi mai mare și unul mai mic. Știu că și pe ei trebuie să-i împart cu Florica dar dacă o vedeți să-i spuneți că eu îl vreau pe cel mai mare. Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile de la invatat ti se trage Smile Smile vezi ca si prea multa minte strica Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 25 Aug 2010, 7:40 pm

anuta1971 a scris:
dana17 a scris:
anuta1971 a scris:
narcisa a scris:Elena spuneai că-i convingi pe colegii tăi să se uite la Gonulcelen și să-și dea cu părerea de Cansel. Ai îndeplinit misiunea? Smile Smile Smile Smile Smile Așteptăm raportul tău.
se lauda si ea... Smile Smile Smile eu l-am chinuit pe al meu sa se uite la Asi ..nu a vrut.. Smile Smile aveam doua televizoare in dormitor puse unul langa altul ... iar batalia era care are sonor la tv.. Smile Smile Smile il mai prindeam cateodata uitandu-se la televizorul meu Smile Smile la un moment dat mi-a spus "fata asta (Asi) este prea buna pentru baiatul asta (MUrat)" parerea unui barbat... bineinteles ca eu nu sunt deacord Smile Smile
Ai barbat destept ,el cred ca nu vedea personajele ci actorii... 20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 606815
poti sa fii sigura ca vedea actorii... mi-a spus ca Tuba nu e frumoasa .. apoi i-am cautat poze pe net din alte filme si mi-a spus ca e foarte frumoasa.. ca in Asi a fost cumva dezavantajata.. mi-a spus ca ce sunt rufele alea pe ea parca e lelea Tinca... apoi m-am suparat pe el si nu l-am mai lasat sa comenteze Smile Smile
Dar acum ii dai dreptate...nu ? 20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 615867
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 25 Aug 2010, 7:41 pm

narcisa a scris:
anuta1971 a scris:
narcisa a scris:
anuta1971 a scris:
narcisa a scris:Elena spuneai că-i convingi pe colegii tăi să se uite la Gonulcelen și să-și dea cu părerea de Cansel. Ai îndeplinit misiunea? Smile Smile Smile Smile Smile Așteptăm raportul tău.
se lauda si ea... Smile Smile Smile eu l-am chinuit pe al meu sa se uite la Asi ..nu a vrut.. Smile Smile aveam doua televizoare in dormitor puse unul langa altul ... iar batalia era care are sonor la tv.. Smile Smile Smile il mai prindeam cateodata uitandu-se la televizorul meu Smile Smile la un moment dat mi-a spus "fata asta (Asi) este prea buna pentru baiatul asta (MUrat)" parerea unui barbat... bineinteles ca eu nu sunt deacord Smile Smile

Smile Smile Smile Smile
Sunt sigură că așa ar fi spus și soțul meu dacă s-ar fi uitat. Lui oricum nu i-a plăcut de nici unul din actorii care mi-au plăcut mie. Singurul de care a spus că e frumos (ca să îmi facă mie în ciudă) era Cemil din Dudaktan Kalbe. Nu că se uita la film dar îl obligam eu să mi-l înregistreze că eram la servici.
Cemil avea ochi frumosi dar nu atat de frumosi ca ai lui Burak Haki la serialul asta am vazut cam 10 episoade.. apoi i-au mutat ora de difuzare..si am mai facut greseala sa caut pe net sa vad sfarsitul si dupa ce l-am vazut nu am mai putut sa ma uit la el.. ce imi amintesc ca serialul avea un fond muzical foarte frumos

Mi-am promis că mă mai uit la el în septembrie. Din păcate nu am mai auzit nimic de Burak. N-am mai găsit nimic nou pe net despre el dar e adevărat că eu nu prea le am cu căutatul pe net.

Acum chiar vă las. Vă doresc o seară frumoasă și discuții plăcute în continuare. kiss kiss kiss
pa kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 25 Aug 2010, 7:42 pm

iulia80 a scris:apropo anuta..sa stii ca te-am vazut cand ai vizitat ograda cealalta,sa stii!
Smile Smile Smile
ei vezi... daca eram mincinoasa ma prindeai cu mata in sac Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 25 Aug 2010, 7:44 pm

Fetelor pe la cat dau promo ?Mai am si altele de facut... 20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 92073
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 25 Aug 2010, 7:45 pm

narcisa a scris:

Mi-am promis că mă mai uit la el în septembrie. Din păcate nu am mai auzit nimic de Burak. N-am mai găsit nimic nou pe net despre el dar e adevărat că eu nu prea le am cu căutatul pe net.

Acum chiar vă las. Vă doresc o seară frumoasă și discuții plăcute în continuare. kiss kiss kiss

te pup narcisa sa ai spor .. Burak a fost manechin.. are niste poze superbe.. a jucat in mai multe seriale ...cand termini cu balamucul mai vorbim despre el 20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 25 Aug 2010, 7:46 pm

iulia80 a scris:dragelor..eu ma retrag nitel...
revin mai tarziu...
discutii placuta in continuoare!
20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793
pa iulia o seara frumoasa sa ai 20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 25 Aug 2010, 7:48 pm

Admin_dea05 a scris:La asi s-a uitat si nasul cu nasa mea..nasul mi-a zis sa le fac si lor copii dupa dvd-urile mele
si eu mi-am facut dvd-uri... dar nu m-am uitat demult la ele ... cred ca peste vre-un an poate ma uit.. nu stiu imi creaza o stare de parca as fi pierdut pe cineva drag.. nu-mi dau seama de ce?
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 25 Aug 2010, 7:51 pm

anuta1971 a scris:
si eu mi-am facut dvd-uri... dar nu m-am uitat demult la ele ... cred ca peste vre-un an poate ma uit.. nu stiu imi creaza o stare de parca as fi pierdut pe cineva drag.. nu-mi dau seama de ce?
nici eu nu m-am uitat din caza la gonulcelen care imi ocupa tot timpul stupid
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 25 Aug 2010, 7:53 pm

Admin_dea05 a scris:nici eu nu m-am uitat din caza la gonulcelen care imi ocupa tot timpul stupid
oricum cand ai mai avea timp.. ai familie copil micut.. nu mai vorbim de cate faci pentru noi... kiss kiss kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 25 Aug 2010, 7:54 pm

dana17 a scris:
elena a scris: eu fiind la serviciu pentru ei enciclopedia lor asa imi spun imi povestesc absolult tot imi cer parerea si daca vad ca ma atrage ceva sunt curiosi si ei de asta i am convins toti ne dam cu parerea iar ei ca barbati au pareri uneori originale f interesante
Fa scoala cu ei ,ca vad ca au potential. Pana la vara sa-si dea doctoratul in Cansel si Tuba... cupidon
dana stii ce mi a spus sotul meu si ma pus pe ginduri de eroii nostrii mi a spus asa cansel este un actor f bun el cind joaca uita de ce ar putea sa comenteze ce i din jur si traieste scena respectiva noi v orbeam de scenele de dragoste nu are inhibitii pe cind tuba are o reticenta ea parca si ar calcula fiecare gest si in comparatie cu el este atenta la ce se intimp[la in jur atunci cind filmeaza mai ales astfel de scene .. iar eu nu am spus nimic dar am promis ca o sa ma uit mai atenta la scene
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 25 Aug 2010, 7:56 pm

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 40480_133612556683871_109067735805020_182193_6879200_n


20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 45736_133612653350528_109067735805020_182194_1408518_n


20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 44282_133612433350550_109067735805020_182192_4279613_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 25 Aug 2010, 7:57 pm

dana17 a scris:Fetelor pe la cat dau promo ?Mai am si altele de facut... 20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 92073
nici macar nu stim daca mai dau promo.. speram si noi... miercurea trecuta au dat al doilea promo si de asta am spus ca poate dau azi .. cine stie?
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 25 Aug 2010, 8:02 pm

buna Denisa multumim... contrar rolului pe care il joaca e simpatic Onur
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 25 Aug 2010, 8:02 pm

anuta1971 a scris:
dana17 a scris:Fetelor pe la cat dau promo ?Mai am si altele de facut... 20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 92073
nici macar nu stim daca mai dau promo.. speram si noi... miercurea trecuta au dat al doilea promo si de asta am spus ca poate dau azi .. cine stie?
cum sa nu l dea cel putin un promo pina acum nu asa a fost :nh8:
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 20. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 42 din 44 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum