Serialesitelenovelet
23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+15
pissycutz
annadanna
vivi
iulia1965
dana17
florica
iulia80
iulianagl
alitheea
vali1cluj
DENISA
narcisa
anuta1971
mihaela99
elena
19 participanți

Pagina 44 din 44 Înapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44

In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 08 Sept 2010, 11:44 am

narcisa a scris:
mihaela99 a scris:
sad sad , chiar nu pot sa capat si eu nik? nu ti-am zis ca sunt singura in birou si pot sa fac ce vreau? pot sa stau si cu fundul in sus nu ma vede nimenea Smile Smile

Vezi dacă n-ai făcut destule mătănii la Ana să ți le dea.
Eu deja mi-am luat porția. L-am visat acum trei nopți. El zicea yok, eu țoc, el yok eu țoc. Dar să știți că n-am abuzat. Doar de două ori. Smile Smile

Smile Smile Smile tu esti cumva ruda cu pissycutza ? Smile Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 08 Sept 2010, 11:44 am

iulia80 a scris:buna narcisa..sa ai o zi cat mai frumoasa...
dragelor..eu in ograda fac echipa cu rodica...intamplarea face ca sa fi descoperit ca suntem vecine de bloc..la vreo 2 blocuri distanta..si cand pleca rodica(ea e seful)..eu raman de paza la Fulgerica..si cat a fost plecata m-a ajutat denisa cu ceva..si drept rasplata i l-am imprumutat pe Fulgerica..faca sa ii cer voie rodicai....si iaca acum suntem cocosite Evil or Very Mad
problema e ca eu l-am trimis la denisa..care sta la sud de mine si a ajuns la motz..care sta la vest ghini de mine! deci coseala pe merit nu e..dar e! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
apropo de fugi anuta.unde sa fug..ca ma prinde la coltul blocului rodica..si sa vezi atunci cocoseala! Smile
situatia e mai grea decat credeam ... pot sa te ajut cu ceva? Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mier 08 Sept 2010, 11:47 am

Și cum Ana, zici că nu le-ai primit? Mai caut pe la mine dar nu cred să mai găsesc ceva. sad sad Să verifici și tu, poate le-ai pus la borcan împreună cu gogoșarii. Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 08 Sept 2010, 11:47 am

anuta1971 a scris:[
situatia e mai grea decat credeam ... pot sa te ajut cu ceva? Smile Smile Smile

Smile Smile Ana , eu zic sa nu te bagi, poate ti-o iei si tu pe carca Smile Smile si nevinovata Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 08 Sept 2010, 11:47 am

narcisa a scris:
mihaela99 a scris:
sad sad , chiar nu pot sa capat si eu nik? nu ti-am zis ca sunt singura in birou si pot sa fac ce vreau? pot sa stau si cu fundul in sus nu ma vede nimenea Smile Smile

Vezi dacă n-ai făcut destule mătănii la Ana să ți le dea.
Eu deja mi-am luat porția. L-am visat acum trei nopți. El zicea yok, eu țoc, el yok eu țoc. Dar să știți că n-am abuzat. Doar de două ori. Smile Smile
Smile Smile Smile vreau si eu Crying or Very sad Crying or Very sad
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mier 08 Sept 2010, 11:48 am

anuta1971 a scris:
iulia80 a scris:buna narcisa..sa ai o zi cat mai frumoasa...
dragelor..eu in ograda fac echipa cu rodica...intamplarea face ca sa fi descoperit ca suntem vecine de bloc..la vreo 2 blocuri distanta..si cand pleca rodica(ea e seful)..eu raman de paza la Fulgerica..si cat a fost plecata m-a ajutat denisa cu ceva..si drept rasplata i l-am imprumutat pe Fulgerica..faca sa ii cer voie rodicai....si iaca acum suntem cocosite Evil or Very Mad
problema e ca eu l-am trimis la denisa..care sta la sud de mine si a ajuns la motz..care sta la vest ghini de mine! deci coseala pe merit nu e..dar e! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
apropo de fugi anuta.unde sa fug..ca ma prinde la coltul blocului rodica..si sa vezi atunci cocoseala! Smile
situatia e mai grea decat credeam ... pot sa te ajut cu ceva? Smile Smile Smile

nu draga..ca rodica e buna la suflet si imparte dar numai cu mine..cu restul e in razboi! Smile Smile Smile

anuta asta cu cautatul in gogosari e tare..am ras cu lacrimi! Smile Smile Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 08 Sept 2010, 11:48 am

narcisa a scris:Și cum Ana, zici că nu le-ai primit? Mai caut pe la mine dar nu cred să mai găsesc ceva. sad sad Să verifici și tu, poate le-ai pus la borcan împreună cu gogoșarii. Smile Smile

Smile Smile Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mier 08 Sept 2010, 11:49 am

mihaela99 a scris:
Smile Smile Smile tu esti cumva ruda cu pissycutza ? Smile Smile Smile

De ce, ce a făcut Pissy? Să nu-mi spui că și ea are obiceiul să abuzeze de el?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 08 Sept 2010, 11:51 am

narcisa a scris:Și cum Ana, zici că nu le-ai primit? Mai caut pe la mine dar nu cred să mai găsesc ceva. sad sad Să verifici și tu, poate le-ai pus la borcan împreună cu gogoșarii. Smile Smile
tu crezi ca nu le vedeam? sar imediat in ochi... sunt cu ochii girofar dupa bunatate de buze confused Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 08 Sept 2010, 11:53 am

narcisa a scris:
mihaela99 a scris:
Smile Smile Smile tu esti cumva ruda cu pissycutza ? Smile Smile Smile

De ce, ce a făcut Pissy? Să nu-mi spui că și ea are obiceiul să abuzeze de el?

Smile Smile Smile nu a facut nik pissy , dar aveti aceeasi ruanta Smile Smile Smile nu mai pot sa vorbesc Smile Smile Smile ma gandesc la doua buze la borcan Smile Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mier 08 Sept 2010, 11:53 am

anuta1971 a scris: Smile Smile Smile vreau si eu Crying or Very sad Crying or Very sad

Nu plânge, poate tu ai mai mult noroc (dacă le găsești 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 244732 ), la mine nu a prea vrut să stea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 08 Sept 2010, 11:54 am

narcisa a scris:
anuta1971 a scris: Smile Smile Smile vreau si eu Crying or Very sad Crying or Very sad

Nu plânge, poate tu ai mai mult noroc (dacă le găsești 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 244732 ), la mine nu a prea vrut să stea.

Ana e fata desteapta , le-a pus la borcan Smile Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mier 08 Sept 2010, 11:57 am

mihaela99 a scris: Smile Smile Smile nu a facut nik pissy , dar aveti aceeasi ruanta Smile Smile Smile nu mai pot sa vorbesc Smile Smile Smile ma gandesc la doua buze la borcan Smile Smile Smile
Smile Smile
Fetelor, eu zic să mergem la Ana să verificăm borcanele. Cine știe ce bunătăți de Murat a mai ascuns ea printre gogoșari și nu vrea să ne spună. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mier 08 Sept 2010, 11:59 am

dragelor..eu ma retrag...
spor la cautat in borcanele anutei! dar daca tot va duceti sa cautati..poate ii dati si o mana de ajutor la treaba! Smile
sa aveti o zi cat mai frumoasa! ne citim mai tarziu! 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 08 Sept 2010, 11:59 am

narcisa a scris:
mihaela99 a scris: Smile Smile Smile nu a facut nik pissy , dar aveti aceeasi ruanta Smile Smile Smile nu mai pot sa vorbesc Smile Smile Smile ma gandesc la doua buze la borcan Smile Smile Smile
Smile Smile
Fetelor, eu zic să mergem la Ana să verificăm borcanele. Cine știe ce bunătăți de Murat a mai ascuns ea printre gogoșari și nu vrea să ne spună. Smile
Smile Smile Smile se pare ca gogosarii sunt foarte atractivi Smile Smile Smile se pare ca in curand casa mea o sa devina neincapatoare Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 08 Sept 2010, 12:01 pm

iulia80 a scris:dragelor..eu ma retrag...
spor la cautat in borcanele anutei! dar daca tot va duceti sa cautati..poate ii dati si o mana de ajutor la treaba! Smile
sa aveti o zi cat mai frumoasa! ne citim mai tarziu! 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 517793
multumim iulia Smile o zi placuta in continuare 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mier 08 Sept 2010, 12:02 pm

iulia80 a scris:dragelor..eu ma retrag...
spor la cautat in borcanele anutei! dar daca tot va duceti sa cautati..poate ii dati si o mana de ajutor la treaba! Smile
sa aveti o zi cat mai frumoasa! ne citim mai tarziu! 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 517793

O zi bună Iulia. kiss kiss Credeam că vii și tu să ne ajuți. Sau nu-ți plac gogoșarii?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mier 08 Sept 2010, 12:04 pm

nu ar strica o bucatia de muratel de al vostru..dar vad ca e deja aglomeratie la borcanele anutei! va cedez voua partea mea!
23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 08 Sept 2010, 12:07 pm

anuta1971 a scris:
multumim iulia Smile o zi placuta in continuare 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 517793

o zi vrumoasa in continuare Iulia 23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 517793 multi
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 44 Empty Re: 23. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 44 din 44 Înapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum