Serialesitelenovelet
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+19
lacramyyoara
axxa246
asi demir
lica54
Gloxinia2010
kh69
vivi
dana sandulescu
elena
iulia1965
FLORI
rodica
lexia
andradamaria
Motzişor
windy_day
Admin_dea05
iulia80
DENISA
23 participanți

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Dum 12 Sept 2010, 12:55 am

iulia80 a scris:windy draga..inseamna ca avem ceva directie! Smile Smile Smile

Cu siguranta!!! Viteza se cam micsoreaza de la atatea dulciuri, dar in rest stam bine Smile Smile

Hai, ca nu ne lasa Denisa la greu, a inceput de acum antrenamentele cu noi, sa nu ne iesim din forma, nu de alta dar e mai ieftin sa ne "alerge" pe noi decat sa sparga zidul pentru o usa mai larga Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre windy_day in Dum 12 Sept 2010, 12:58 am, editata de 1 ori
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 12 Sept 2010, 12:57 am

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Close-up-whisky-glasses_~1574R-01622513. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Glayva_Scotch_Whisky_Likeur_Liqueur


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 12 Sept 2010, 12:57 am

deni..daca vrei neaparat nuca de c.ocos am eu una in dormitor! ai grija sa nu te loveasca vreuna!
Smile Smile Smile
mai windy..s-o creada ea ca ma pune pe mine la sport la ora asta! Smile Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre iulia80 in Dum 12 Sept 2010, 1:02 am, editata de 1 ori
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 12 Sept 2010, 1:01 am

Vai deni ma tot mut de pe un topic pe altul si aici tot cu sticlele daca continui asa nu mai gasesc patul mai tarziu Smile

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 12 Sept 2010, 1:02 am

vrei să mă elimini să-ţi rămână Muratelul ţie ???13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 1878572vl2emdv58c

Uite-mă Iulia 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 205920ghqnbe7ohr
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 12 Sept 2010, 1:04 am

stii ceva...nu ma fa ca o aduc pe rodica...sa chiar ramai mataluta fara Fulgerica!


amu iote-ma si pe mine!
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 12 Sept 2010, 1:08 am

bine ar fi de s-ar face Murat iar flăcau la mumă-sa acasă .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 12 Sept 2010, 1:11 am

DENISA a scris:bine ar fi de s-ar face Murat iar flăcau la mumă-sa acasă .
Smile Smile Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 12 Sept 2010, 1:12 am

Fetelor, m-am rătăcit! Şi s-a cherchelit net-ul că nu m-a anunţat defel că pe pagina asta au apărut noi mesaje, eu eram dincolo la cules de flori că fetele merită. Windy, eu m-am săturat de uşa veche, nu las dulciurile de pripas, iar forumul oricum şade mereu cu porţile larg deschise, mai e ceva în tavă, cumva?13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Loveschocolate51
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 12 Sept 2010, 1:13 am

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 686285ktpfbvtfgv13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 318017kin6g2b4fn
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 12 Sept 2010, 1:15 am

Motzişor a scris:Fetelor, m-am rătăcit! Şi s-a cherchelit net-ul că nu m-a anunţat defel că pe pagina asta au apărut noi mesaje, eu eram dincolo la cules de flori că fetele merită. Windy, eu m-am săturat de uşa veche, nu las dulciurile de pripas, iar forumul oricum şade mereu cu porţile larg deschise, mai e ceva în tavă, cumva?13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Loveschocolate51
Eu am zis ca impart frateste 2 la mine una la voi....dar asa ca e sarbatoare dau eu de la mine! Smile
denisa inca o tava de baclavale va rugam! kiss
mai dar tu ce vii cu treaba transparenta pe tine! ai gresit usa! Smile Smile Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 12 Sept 2010, 1:17 am

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Medium

Avem dulciuri din abundenţă 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 00505458913. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Tort-delicios-de-fructe5B15D


13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Dulciuriarabesticumigdalefisticsiro
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Dum 12 Sept 2010, 1:18 am

Denisa, ai grija ca blanosu' ala roscat e el cam plinut da' e ager rau Smile
Motzi oricum nu e niciun pericol ca la cate exercitii ne pune Denisa sa facem nu prea avem sanse sa "se aseze " dulciurile!!!

Eu abandonez ca ma ia cu ameteala (si nu am baut nimic, parol!) pana reusesc sa postez ceva. Distractie placuta si inca o data LA MULTI ANI FORUM, FELICITARI DENISA, FELICITARI DEA!
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 12 Sept 2010, 1:19 am

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 F13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 E13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 L13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 I13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 C13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 I13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 T13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 A13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 R13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 I13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 N13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 O13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 U13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 A13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 T13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 U13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 T13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 U13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 R13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 O13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 R


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 12 Sept 2010, 1:22 am

dulciurile le iau eu..si fac eu imparteala! 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 131747 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 131747 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 131747
noapte buna draga windy...somnik usor cu vise cat mai frumoase..si stai linitita ..pastrez eu pt tine ceva dulce!
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 12 Sept 2010, 1:24 am

iulia80 a scris:dulciurile le iau eu..si fac eu imparteala! 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 131747 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 131747 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 131747
noapte buna draga windy...somnik usor cu vise cat mai frumoase..si stai linitita ..pastrez eu pt tine ceva dulce!
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 517793
Daaa, Windy, somnik pufos, o las şi eu mai încet, ah, voi la ora asta vreţi să-mi mai mişc oasele? Fie, să fiu în ton.
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 12 Sept 2010, 1:28 am

Iulia mi-am luat costumaţie nouă 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2639643a8g8ti67er


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 12 Sept 2010, 1:30 am

iaca ceva di pi la noi!
https://www.youtube.com/watch?v=QhXCJZhsrKY&feature=related
denisa..imi place melodia tare de tot..bre da asta nu e costumatie pt noi mai..ti-am zis eu ca ai incurcat usa! dar nu vrei sa me crezi!
Smile Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre iulia80 in Dum 12 Sept 2010, 8:35 am, editata de 3 ori
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 12 Sept 2010, 1:31 am

DENISA a scris:[color=blue]Iulia mi-am luat costumaţie nouăhttp://dl3.glitter-graphics.net/pub/2639/2639643a8g8ti67er.gif


[]
Vai draga!Pune-ti ceva pe tine sa nu racesti
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 12 Sept 2010, 1:36 am

ei..zii si tu dea..cum a incurcat usile...eu situ ca face ea intentionat..ca sa il atraga pe Fulgerica....dar mai are de asteptat!
Smile Smile Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 12 Sept 2010, 1:38 am

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 577735hg3xn1yqr613. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 1873122ok99gqbt7f
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 12 Sept 2010, 1:40 am

v-am pregătit o surpriză !!!!!!!!!!!


http://sendables.jibjab.com/view/c0CV7mQZGRRlllnC
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 12 Sept 2010, 1:44 am

DENISA a scris:v-am pregătit o surpriză !!!!!!!!!!!


http://sendables.jibjab.com/view/c0CV7mQZGRRlllnC

denisa esti de coma!
Smile Smile Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 12 Sept 2010, 1:47 am

DENISA a scris:v-am pregătit o surpriză !!!!!!!!!!!
http://sendables.jibjab.com/view/c0CV7mQZGRRlllnC
Denisa, dacă ăsta e efectul şampaniei pentru copii, o declar băutură subversivă Smile Smile Smile
Sau o fi de la zahăr?
În orice caz, bag seamă că încep să picotesc şi mă retrag pâş-pâş să nu vă stric antrenul!
La mulţi ani şi felicitări încă o dată! 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 37853 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 242329
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 12 Sept 2010, 1:48 am

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Black-forest13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Whisky-ballantines-07-l-58477_normal
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum