Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+14
alitheea
Gloxinia2010
mihaela99
florica
lica54
dana17
iulianagl
danaxbt
narcisa
elena
anuta1971
axxa246
DENISA
Admin_dea05
18 participanți

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 25 Sept 2010, 6:04 pm

alitheea a scris:buna seara zanute kiss kiss kiss
:hello B ine ai venit printesa 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 155520
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 25 Sept 2010, 6:06 pm

alitheea a scris:buna seara zanute kiss kiss kiss

Bună Ali kiss Bine ai venit.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de danaxbt Sam 25 Sept 2010, 6:07 pm

[/quote]Da ,dar asta inseamna ca-l cunostea bine pe Murat ,ca stia ca-l impresioneaza cu asta ,stia ca a facut si el la Londra . De unde stia ,daca nu e Selin ? [/quote
cine ar cunoaste o mai bine pe selin daca nu o sora, s o fi documentat fata..... 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 355639
iar daca e intra adevar panarama de selin nu s cum o scapat din cazatura aia ....dar daca imi amintesc bine si in ''gumus'' este una care apare dupa un an in viata lui mehmet dupa ce a strivit o un camion si mai apare si cu un copil..hmmm
danaxbt
danaxbt
membru senior
membru senior

Mesaje : 292
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 25 Sept 2010, 6:08 pm

elena a scris:Dana eu m am linistit complet deja pe stafie am trimi so la locul ei normal ca atunci cind ai in fata o moarta inviata reactionezi asa este si firesc wu personal cred ca a si fi luat o la fuga de nu ma prindeai nici cu trenul dar si a revenit foarte repede acum se poarta ca si cu orice angajata N u este prost si a dat seama ca este ceva in neregula asta pentru ca scenaristii l au facut si surd vine moarta ccu aceiasi voce dar in sfirsit.. treaca de la mine. Ai sa vezi ca o va duce si o va pune in niste situatii de se va da de gol NU ESTE PROST si de iubire nici vorba
Tu te-ai pus o clipa in locul lui ? Fa un exercitiu de imaginatie si vezi daca e asa simplu precum pare...Prost nu-i ,dar nici de piatra nu-i ...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 25 Sept 2010, 6:08 pm

ce faceti?vad ca ati avut multa treaba pe aici kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 25 Sept 2010, 6:10 pm

danaxbt a scris: [/quote
cine ar cunoaste o mai bine pe selin daca nu o sora, s o fi documentat fata..... 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 355639
iar daca e intra adevar panarama de selin nu s cum o scapat din cazatura aia ....dar daca imi amintesc bine si in ''gumus'' este una care apare dupa un an in viata lui mehmet dupa ce a strivit o un camion si mai apare si cu un copil..hmmm
Tu vorbesti serios ? Smile Smile Smile Jale cu turcii astea Smile Smile
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 25 Sept 2010, 6:11 pm

alitheea a scris:ce faceti?vad ca ati avut multa treaba pe aici kiss
Buna ,lasa politeturile si da-ti cu parerea Smile Smile
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de danaxbt Sam 25 Sept 2010, 6:18 pm

in totdeauna ne surprind turcii la scenarii numai ca nu mereu in bine..........daca selin ''murea'' atunci de moarte buna sa zic asa dragul nostru murat nu mai era acum asa surprins......el s a invinovatit ca aia s o aruncat de la balcon in fata lui si a trait pana acum cu sentimentul de vinovatie........poate a iubit o in felul lui..........acum pur si simplu cand o vede retraieste trecutul si ii tulburat dar atat..........asa cred eu..iubirea nu si mai are loc locul intre ei..


Ultima editare efectuata de catre danaxbt in Sam 25 Sept 2010, 6:19 pm, editata de 1 ori
danaxbt
danaxbt
membru senior
membru senior

Mesaje : 292
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 25 Sept 2010, 6:19 pm

ca nu am reusit sa revad ep de aseara si astept sa vad si traducerea , ce pot sa spun in prima faza , murat se joaca cu focul avand atitudinea care o are fata de hasret , deja a intins destul coarda , s-ar putea sa se rupa si sa-l loveasca unde se asteapta mai putin , ca o iubeste , e clar ca lumina zilei dar e prea mandru sa se opreasca , se vede clar ca ii pasa de ea dar ce nu voi intelege niciodata este de ce e mojic si incearca sa o umileasca de fiecare data
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 25 Sept 2010, 6:24 pm

danaxbt a scris:in totdeauna ne surprind turcii la scenarii numai ca nu mereu in bine..........daca selin ''murea'' atunci de moarte buna sa zic asa dragul nostru murat nu mai era acum asa surprins......el s a invinovatit ca aia s o aruncat de la balcon in fata lui si a trait pana acum cu sentimentul de vinovatie........poate a iubit o in felul lui..........acum pur si simplu cand o vede retraieste trecutul si ii tulburat dar atat..........asa cred eu..iubirea nu si mai are loc locul intre ei..
sunt convinsa ca din partea lui intradevar nu mai are loc iubire , pentru ca el este in totalitate cu iinima alaturi de hasret , imi este frica de ce va intreprinde selin , voi stiti ca femeile rele pot crea cele mai diabolice planuri si trec peste orice sa isi atinga scopul , dar sa nu uitam ca mai mult ca sigur selin are un aliat care mai mult ca sigur e din interiorul cercului lui Murat , iar hasret in mom de fata este foarte vulnerabila si este o tinta usor de doborat
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 25 Sept 2010, 6:25 pm

Dana nici nu trebuie sa mi obosesc imaginatia pentru ca actiunea se deruleaza in fata ochilor fara efort. SI ce vad , vad ca el se apropie ca l afecteaza ca i este teama sa nu o piarda uita te cum si a schimbat tonul cind a venit ea a doua oara la cursul lui uita te ce reactie a avut cind nu a vazut o pe hasret la cursul lui uita te la cum a reactionat cind a vazut o acasa ce i a raspuns lui nesrin si.. a da uita te la promo kiss DE piatra nu este atita timp cit o iubeste nebuneste pe HASRET ba mai mult ai sa l vezi pe vechiul Murat care mai tii minte s a dus si la puscarie pentru ea Eu in viata nu prea umblu cu menajamente cu un om pe care nu l iubesc nu prelungesc o situatie fara finalitate doar asa de dragul de a fi politicoasa sau de a menaja . Un om normal la cap si ma refer la producator la regizor sau scenaristi nu si ar pune personajele in niste situatii ridicole dupa ce un sezon intreg le ai scos in evidenta calitatile caracterele si deja le ai deschis niste drumuri


Ultima editare efectuata de catre elena in Sam 25 Sept 2010, 6:35 pm, editata de 1 ori
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 25 Sept 2010, 6:28 pm

alitheea a scris:ca nu am reusit sa revad ep de aseara si astept sa vad si traducerea , ce pot sa spun in prima faza , murat se joaca cu focul avand atitudinea care o are fata de hasret , deja a intins destul coarda , s-ar putea sa se rupa si sa-l loveasca unde se asteapta mai putin , ca o iubeste , e clar ca lumina zilei dar e prea mandru sa se opreasca , se vede clar ca ii pasa de ea dar ce nu voi intelege niciodata este de ce e mojic si incearca sa o umileasca de fiecare data
Da e prea sigur pe el si pe sentimentele ei si cred ca asta o sa vrea sa-i demonstreze si lui Levent ,ca nu-l poate concura in privinta lui Hasret...Vedem ce v-a face ea...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 25 Sept 2010, 6:28 pm

eu sunt convinsa ca hasret va avea inca mult de suferit , iar cel mai mare pericol este faptul ca si-ar putea pierde increderea in murat si stiti bine ca ea iubeste cu toata inima , dar si cand e dezamagita iarta foarte , foarte greu, stiti vorba aceea "te iert dar nu te uit " dupa aceea nimic nu va mai fi la fel , va trebui ca sa treaca mult timp sa aiba din nou incredere deplina
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de danaxbt Sam 25 Sept 2010, 6:30 pm

[/quote]sunt convinsa ca din partea lui intradevar nu mai are loc iubire , pentru ca el este in totalitate cu iinima alaturi de hasret , imi este frica de ce va intreprinde selin , voi stiti ca femeile rele pot crea cele mai diabolice planuri si trec peste orice sa isi atinga scopul , dar sa nu uitam ca mai mult ca sigur selin are un aliat care mai mult ca sigur e din interiorul cercului lui Murat , iar hasret in mom de fata este foarte vulnerabila si este o tinta usor de doborat [/quote]

mi e tare teama sa nu fie tatal lui murat aliatul ei.numai ca nu inteleg de ce i ar face rau lui murat.........o fi amanta lui? 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 706290
danaxbt
danaxbt
membru senior
membru senior

Mesaje : 292
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 25 Sept 2010, 6:31 pm

alitheea a scris: murat se joaca cu focul avand atitudinea care o are fata de hasret , deja a intins destul coarda , s-ar putea sa se rupa si sa-l loveasca unde se asteapta mai putin , ca o iubeste , e clar ca lumina zilei dar e prea mandru sa se opreasca , se vede clar ca ii pasa de ea dar ce nu voi intelege niciodata este de ce e mojic si incearca sa o umileasca de fiecare data
de acord!

salut ladies

imi vine sa-i trag una-n nas lu` hoca asta.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 25 Sept 2010, 6:32 pm

elena a scris:Dana nici nu trebuie sa mi obosesc imaginatia pentru ca actiunea se deruleaza in fata ochilor fara efort. SI ce vad , vad ca el se apropie ca l afecteaza ca i este teama sa nu o piarda uita te cum si a schimbat tonul cind a venit ea a doua oara la cursul lui uita te ce reactie a avut cind nu a vazut o pe hasret la cursul lui uita te la cum a reactionat cind a vazut o acasa ce i a raspuns lui nesrin si.. a da uita te la promo kiss
da elena , incepe incet sa lase garda jos , dar s-ar putea sa nu mai vrea hasret atat de usor sa il vrea inapoi , cu toate ca il iubeste


e parerea mea , un stiu dar imi e dor de hasret cea combatanta si sigura pe ea , exact asa cum zicea murat la lac , dar se pare ca pe acea hasret au inecat-o scenaristii si au adus-o pe selin la schimb

cat despre selin sau cine o fi sunt foarte sigura ca e genul de om care calca pe cadavre pentru a-si atinge scopul
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 25 Sept 2010, 6:34 pm

cand o sa vrea hoca sa scape de selin, gud bai! n-o sa prea mai poata!
o sa i se scurga ochii (vrusei sa zic altceva) dupa hasret. 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 885862


Ultima editare efectuata de catre axxa246 in Sam 25 Sept 2010, 6:35 pm, editata de 1 ori
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 25 Sept 2010, 6:34 pm

alitheea a scris:sunt convinsa ca din partea lui intradevar nu mai are loc iubire , pentru ca el este in totalitate cu iinima alaturi de hasret , imi este frica de ce va intreprinde selin , voi stiti ca femeile rele pot crea cele mai diabolice planuri si trec peste orice sa isi atinga scopul , dar sa nu uitam ca mai mult ca sigur selin are un aliat care mai mult ca sigur e din interiorul cercului lui Murat , iar hasret in mom de fata este foarte vulnerabila si este o tinta usor de doborat
De aceea cred ca e timpul ca Hasret sa se impace pe cat posibil cu mama ei ,are nevoie de aliati si sfatuitori buni .Cred ca ea le pune la patefon melodia pe care au dansat ei si de aici privirile lor jucause din promo...Oare pe cine are aliat Selin ?
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 25 Sept 2010, 6:35 pm

io tot i-as da un pumn in nas!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 25 Sept 2010, 6:37 pm

axxa246 a scris:
de acord!

salut ladies

imi vine sa-i trag una-n nas lu` hoca asta.
bine ai venit draga mea, acum se trage pe dvd ezel si sper sa reusesc deseara sa il urc , din pacate la ep 2 lipsesc ultimele 3 minute, in program scria ca se termina la 23.30 , eu l-am pus sa se traga pana la 23.45 sa fiu sigura ca nu pierd nimic si astia s-au intins mai mult cu durata episodului
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 25 Sept 2010, 6:40 pm

danaxbt a scris:

mi e tare teama sa nu fie tatal lui murat aliatul ei.numai ca nu inteleg de ce i ar face rau lui murat.........o fi amanta lui? 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 706290
Eu zic ca ipoteza asta e exclusa. Tatal lui nu i-ar face asa ceva lui Murat...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 25 Sept 2010, 6:40 pm

dana17 a scris:De aceea cred ca e timpul ca Hasret sa se impace pe cat posibil cu mama ei ,are nevoie de aliati si sfatuitori buni .Cred ca ea le pune la patefon melodia pe care au dansat ei si de aici privirile lor jucause din promo...Oare pe cine are aliat Selin ?
destul de greu de aflat deocamdata , poate cand avem traducerea si stim ce spune cand vb la tel ne dam seama , un lucru cred ca e sigur , nu e Nakye Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 25 Sept 2010, 6:41 pm

dana17 a scris:Eu zic ca ipoteza asta e exclusa. Tatal lui nu i-ar face asa ceva lui Murat...
nu cred pentru ca in sinea lui el chiar tine la hasret si o vede asa cum e ea in realitate
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 25 Sept 2010, 6:42 pm

zanutelor , lipsesc putin , mi se cere din "public "mancare kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 25 Sept 2010, 6:46 pm

axxa246 a scris:io tot i-as da un pumn in nas!
Buna ,daca-l iubesti si te lasa inima ,da-i ,daca nu lasa-ne pe noi ca stim unde si cum sa-i dam... Smile Smile Smile
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum