Serialesitelenovelet
29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+17
Garo
lica54
iulia80
iulia1965
mihaela99
tiberici
anuta1971
vali1cluj
danaxbt
florica
Admin_dea05
dana17
DENISA
axxa246
alitheea
iulianagl
narcisa
21 participanți

Pagina 13 din 43 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Urmatorul

In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 10 Oct 2010, 10:33 pm

anuta1971 a scris:
de ce sa nu fie drama?... cred ca Tuba joaca foarte bine drama... i se potriveste


O nu Anuta chiar n-as mai suporta inca o drama chiar daca actorii sunt foarte buni.As vrea ceva usor de privit o poveste vesela cam, cum a fost Gonulcelen l-a inceput.Te foarte bine dispunea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 10 Oct 2010, 10:34 pm

am vazut partea cu disputa dintre levent su murat , parca nu il mai urasc atat de mult pe levent ,de data asta este cu picioarele pe pamant si chiar are dreptate in ce zice, a reusit sa o faca dependenta de el in tot ce face , parca nu ar mai sti sa gandeasca singura si asta nu cred ca ar ajuta-o sa progreseze prea mult , iar faptul ca murat chiar dupa tot ce a fost intre ei in ultimele dati spune ca a iesit din viata ei mi se pare o dovada de lasitate din partea lui , el este constient ca tot ce face hasret face ca el sa fie multumit , si daca ar fi dupa el ar aplica deviza "nici cu mine , nici cu altul"


Ultima editare efectuata de catre alitheea in Dum 10 Oct 2010, 10:35 pm, editata de 1 ori
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 10 Oct 2010, 10:35 pm

dana17 a scris:Am vazut si si eu...E la nivel de zvonuri...fanii lui ,fanii ei ...Lui i se potriveste un film istoric ,are figura aia mai dura ...In privat sper sa ramana Cansel...29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Df88b62b indragostit 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 67051_1541153683676_1079952013_1501606_6229104_s

Draga mea si eu as vrea asa dar daca nu se poate?Asta e mergem mai departe asa a fost si cu MY.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 10 Oct 2010, 10:36 pm

iulianagl a scris:


O nu Anuta chiar n-as mai suporta inca o drama chiar daca actorii sunt foarte buni.As vrea ceva usor de privit o poveste vesela cam, cum a fost Gonulcelen l-a inceput.Te foarte bine dispunea.
eu stiu.. cariera nu si-o poate consolida cu filme usurele... ce vrem noi e altceva.. si eu vreau ca tine
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 10 Oct 2010, 10:40 pm

alitheea a scris:am vazut partea cu disputa dintre levent su murat , parca nu il mai urasc atat de mult pe levent ,de data asta este cu picioarele pe pamant si chiar are dreptate in ce zice, a reusit sa o faca dependenta de el in tot ce face , parca nu ar mai sti sa gandeasca singura si asta nu cred ca ar ajuta-o sa progreseze prea mult , iar faptul ca murat chiar dupa tot ce a fost intre ei in ultimele dati spune ca a iesit din viata ei mi se pare o dovada de lasitate din partea lui , el este constient ca tot ce face hasret face ca el sa fie multumit , si daca ar fi dupa el ar aplica deviza "nici cu mine , nici cu altul"
sunt perfect deacord cu tine... si stii ce m-a mai deranjat?... atunci cand i-a oferit floarea a facut-o pentru ca a insistat vanzatoarea ... prima data a spus ca nu vrea floare...
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 10 Oct 2010, 10:48 pm

alitheea a scris:am vazut partea cu disputa dintre levent su murat , parca nu il mai urasc atat de mult pe levent ,de data asta este cu picioarele pe pamant si chiar are dreptate in ce zice, a reusit sa o faca dependenta de el in tot ce face , parca nu ar mai sti sa gandeasca singura si asta nu cred ca ar ajuta-o sa progreseze prea mult , iar faptul ca murat chiar dupa tot ce a fost intre ei in ultimele dati spune ca a iesit din viata ei mi se pare o dovada de lasitate din partea lui , el este constient ca tot ce face hasret face ca el sa fie multumit , si daca ar fi dupa el ar aplica deviza "nici cu mine , nici cu altul"


Da intradevar cred ca asa s-a purtat si cu Selin de era ea asa de nefericita eu asa am inteles din discutia lor.Norocul Hasretei e ca l-a avut pe Levent alaturi si cred ca si Kadir a avut o influenta asupra deciziei lui Hogea.Stii cum sunt si de Hogea parca u ma lasa inima ca intradevar sa ei pe cineva de pe strada si sa-l educi cum trebuie e o performanta mai ales una asa ca Hasret dar nici de Hasret nu ma lasa inima ca vorba aia prin ambitia ei a ajuns undeva si sa ramana acolo fara sa inainteze parca iar e naspa.Si da stim ca Hogea e mai sobru mai serios nu-i plac dulcegariile si multe altele dar nici sa faci pe cineva asa cum e Hasret cu multa viata in ea sa devina la fel ca tine, mai ceva ca un iceberg,iar nu e bine.Iar Levent cu toate iteierile lui a fost acolo alaturi de ea si a incurajat-o si stii ce mi-a placut cand i-a spus lui Murat ca da a ramas tot la muzica de duzina cea pe care Hogea o detesta asa mult, ca si cum Levent n-a ajuns la asteptarile lui Murat si ca inca mai este un copil sarac dar el se simte bine in pielea lui mai bine asa decat un fanfaron ca Hogea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 10 Oct 2010, 10:51 pm

anuta1971 a scris:
sunt perfect deacord cu tine... si stii ce m-a mai deranjat?... atunci cand i-a oferit floarea a facut-o pentru ca a insistat vanzatoarea ... prima data a spus ca nu vrea floare...
am mai spus la un mom dat ca atitudinea asta a lui cum ca daca nu faci cum vreau eu ma supar si nu mai vorbesc cu tine , mi se pare egoista si imatura , iar comportamentul lui de cele mai multe ori nu este acela a unui barbat care iubeste , parca ar fi un adolescent care nu stie cum sa procedeze , si floarea cand i-a dat-o mai trebuia sa zica "ia-o ca eu nu am ce face cu ea "pe cand hasret a strans-o in brate ca si cum ar fi cel mai pretios lucru din univers acea floare , iar el ce a facut?
nu stiu ce asteapta sa se atrasca in genunchi in fata lui sa ii spuna ca il iubeste?
oare hasret nu i-a dovedit cu varf si indesat ca el e centrul universului ei?
eu abia astept ca sa se intoarca roata sa si-o ia si murat peste ceafa
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 10 Oct 2010, 10:58 pm

ce ma bucura este faptul ca a inceput sa isi deschida sufletul in fata mamei ei ca aceasta sa poata sa ii fie alaturi , pentru ca va avea nevoie de sfatul ei
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 10 Oct 2010, 10:59 pm

alitheea a scris:am vazut partea cu disputa dintre levent su murat , parca nu il mai urasc atat de mult pe levent ,de data asta este cu picioarele pe pamant si chiar are dreptate in ce zice, a reusit sa o faca dependenta de el in tot ce face , parca nu ar mai sti sa gandeasca singura si asta nu cred ca ar ajuta-o sa progreseze prea mult , iar faptul ca murat chiar dupa tot ce a fost intre ei in ultimele dati spune ca a iesit din viata ei mi se pare o dovada de lasitate din partea lui , el este constient ca tot ce face hasret face ca el sa fie multumit , si daca ar fi dupa el ar aplica deviza "nici cu mine , nici cu altul"
Ali ,daca el nu-i spunea transant asta ea nu se putea rupe de el ,ar fi continuat sa -l intrebe mereu ce sa faca ...Dovada telefonul ei dupa toata discutia din birou ,ea tot l-a sunat sa-l intrebe .El stia asta si a taiat tot ,altfel cu jumatati de masura nu mergea la ea...Nu e lasitate Ali e nevoie de putere ca sa poti face asta sa te gandesti la binele celuilalalt si nu la tine ...El e din fire un pic egoist ,crescut in toate ,iar acum Levant l-a facut sa inteleaga ca altii trebuie sa lupte mult pt a ajunge sus ,nu ca el care le-a avut pe toate pe tava si a facut numai ce i-a placut ...muzica de calitate...din care nu faci avere.El s-a nascut cu avere nu a muncit pt ea...asta incerca sa spuna Levant si cred ca l-a facut sa inteleaga... 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 66010679
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 10 Oct 2010, 11:06 pm

alitheea a scris:am mai spus la un mom dat ca atitudinea asta a lui cum ca daca nu faci cum vreau eu ma supar si nu mai vorbesc cu tine , mi se pare egoista si imatura , iar comportamentul lui de cele mai multe ori nu este acela a unui barbat care iubeste , parca ar fi un adolescent care nu stie cum sa procedeze , si floarea cand i-a dat-o mai trebuia sa zica "ia-o ca eu nu am ce face cu ea "pe cand hasret a strans-o in brate ca si cum ar fi cel mai pretios lucru din univers acea floare , iar el ce a facut?
nu stiu ce asteapta sa se atrasca in genunchi in fata lui sa ii spuna ca il iubeste?
oare hasret nu i-a dovedit cu varf si indesat ca el e centrul universului ei?
eu abia astept ca sa se intoarca roata sa si-o ia si murat peste ceafa
o sa se intoarca roata.. o sa sufere din pacate si Hasret.. si o sa sufere mult pentru ca Murat e centrul universului ei... vorba iulianei Murat a ridicat-o din nimic a invatat-o totul dar din pacate zic eu ca si el ar fi putut invata multe de la ea... in primul rand sinceritatea.. dar el nu a invatat nimic... a spus ca Hasret l-a readus la viata, dar nu a pretuit-o deloc pentru asta
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 10 Oct 2010, 11:06 pm

dana17 a scris:Ali ,daca el nu-i spunea transant asta ea nu se putea rupe de el ,ar fi continuat sa -l intrebe mereu ce sa faca ...Dovada telefonul ei dupa toata discutia din birou ,ea tot l-a sunat sa-l intrebe .El stia asta si a taiat tot ,altfel cu jumatati de masura nu mergea la ea...Nu e lasitate Ali e nevoie de putere ca sa poti face asta sa te gandesti la binele celuilalalt si nu la tine ...El e din fire un pic egoist ,crescut in toate ,iar acum Levant l-a facut sa inteleaga ca altii trebuie sa luote mult pt a ajunge sus ,nu ca el care le-a avut pe toate pe tava ,si a facut numai ce i-a placut ...muzica de calitate...din care nu faci avere.El s-a nascut cu avere nu a muncit pt ea...asta incerca sa spuna Levant si cred ca l-a facut sa inteleaga... 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 66010679
eu cred ca pana cand i-a deschis ochii levent nu a realizat gravitatea situatiei , iar cand a fost mojic cu ea nu a fost din cauza ca dorea sa o indeparteze pt a-i fi ei mai bine si sa o lase sa zboare spre succes , a judecat-o fara sa ii pese ca poate ea in nestiinta ei a crezut ca procedeaza corect , sau nici macar nu a incercat sa inteleaga de ce a facut ce a facut , vezi faptul ca a judecat-o ca a cantat in bar , ea saraca era singura pe lume , plecata de acasa si nu avea bani, eu cred in continuare ca de cele mai multe ori in ultimul timp a gresit si a privit totul prin prisma lui
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Dum 10 Oct 2010, 11:10 pm

salut ladies
am intrat si eu 5 minute
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 10 Oct 2010, 11:12 pm

axxa246 a scris:salut ladies
am intrat si eu 5 minute
Buna axxa kiss tot pe fuga kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Dum 10 Oct 2010, 11:13 pm

v-am citit.
Anutza, ramai aceeasi optimista si romantica!! Tu vezi binele peste tot?

Ali, sunt de acord cu tine, cred ca murat (speeeer!!) si-o va lua. Nu peste ceafa, ci peste bot!
nu stiu daca levent chiar i-a deschis ochii.
adica a "lasat-o" pe hasret de oftica si de egoist ce e (poate si gelos pe levent), nu ca l-ar fi luminat levent
ce bine imi pare ca nu il mai detesti pe levent! hihi
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Dum 10 Oct 2010, 11:13 pm

anuta1971 a scris:
Buna axxa kiss tot pe fuga kiss
da, pui mic, acu mi-e somn
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Dum 10 Oct 2010, 11:19 pm

va pup, frumoaselor!
sa aveti sapatama usoara si cu ceva soare!
sa ne vedem cu bine!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 10 Oct 2010, 11:19 pm

alitheea a scris:eu cred ca pana cand i-a deschis ochii levent nu a realizat gravitatea situatiei , iar cand a fost mojic cu ea nu a fost din cauza ca dorea sa o indeparteze pt a-i fi ei mai bine si sa o lase sa zboare spre succes , a judecat-o fara sa ii pese ca poate ea in nestiinta ei a crezut ca procedeaza corect , sau nici macar nu a incercat sa inteleaga de ce a facut ce a facut , vezi faptul ca a judecat-o ca a cantat in bar , ea saraca era singura pe lume , plecata de acasa si nu avea bani, eu cred in continuare ca de cele mai multe ori in ultimul timp a gresit si a privit totul prin prisma lui
DA ...a privit prin prisma lui...egoist...Asta incerca si Levent sa-i spuna...El judeca lumea de la inaltimea averii lui ,a educatiei lui si cred ca in sinea lui nu e impacat cu gandul ca e indragostit de o tiganca...e normal...De aceea zbatera asta a lui...Tiganca care i-a dat floarea nu a intrebat ,ce atata framantare ? asta cand gandesti simplu ,curat ,dar el ,e o fire complexa si de aici oscilatiile lui...As vrea sa piarda toata averea taica-su si atunci sa-l vad ce face ? Si mai ales pe maica-sa.... Smile
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 10 Oct 2010, 11:20 pm





Asta e melodia originala care o canta Hasret in studio.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 10 Oct 2010, 11:20 pm

axxa246 a scris:
da, pui mic, acu mi-e somn
ai auzit ce se vorbeste prin targ? Smile Smile Smile ca s-ar putea ca Tuba si Kenan sa joace impreuna intr-un serial istoric?
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 10 Oct 2010, 11:22 pm

axxa246 a scris:salut ladies
am intrat si eu 5 minute


Buna doar 5 min stai?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 10 Oct 2010, 11:22 pm

axxa246 a scris:va pup, frumoaselor!
sa aveti sapatama usoara si cu ceva soare!
sa ne vedem cu bine!
Pa Axxa ,vii bagi batul prin gard si apoi o stergi... Smile Smile Noapte buna...29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Ff454ab3
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 10 Oct 2010, 11:26 pm

dana17 a scris:DA ...a privit prin prisma lui...egoist...Asta incerca si Levent sa-i spuna...El judeca lumea de la inaltimea averii lui ,a educatiei lui si cred ca in sinea lui nu e impacat cu gandul ca e indragostit de o tiganca...e normal...De aceea zbatera asta a lui...Tiganca care i-a dat floarea nu a intrebat ,ce atata framantare ? asta cand gandesti simplu ,curat ,dar el ,e o fire complexa si de aici oscilatiile lui...As vrea sa piarda toata averea taica-su si atunci sa-l vad ce face ? Si mai ales pe maica-sa.... Smile


Dana n-as vrea ca el sa sufere din cauza unor parinti netrebnici iar daca ei si-or pierde averea Hoge e pe picioarele lui nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 10 Oct 2010, 11:30 pm

axxa246 a scris:va pup, frumoaselor!
sa aveti sapatama usoara si cu ceva soare!
sa ne vedem cu bine!
Noapte buna, vise frumoase 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 10 Oct 2010, 11:31 pm

scuze zanute am fost sa intind rufele kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 10 Oct 2010, 11:32 pm

bine ai venit axxa ,
somnic pufos si o saptamana frumoasa iti doresc 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155520
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 43 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum