Serialesitelenovelet
30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+17
Bruni-My
nellys18
danaxbt
mihaela99
Garo
axxa246
anuta1971
florica
vivi
DENISA
iulianagl
iulia1965
narcisa
alitheea
Admin_dea05
dana17
rina-rina
21 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 16 Oct 2010, 11:58 pm

Garo a scris:eu am revazut episodul de aseara, asa ca acum pot sa merg linistita la culcare;mie mi-a placut,dusul rece in prag de toamna te trezeste de-a binelea
noapte buna va doresc, sa ne auzim cu bine miine,pa
noapte buna Garo kiss kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 17 Oct 2010, 12:05 am

fetelor va spun si eu noapte buna va doresc somn usor si vise frumoase 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 17 Oct 2010, 12:08 am

Narcisa cred ca-l viseaza doar e mama lui,Dana mai sti ca n-o fi mama-sa fan Tuba ar fi minunat 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 17 Oct 2010, 12:08 am

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 00DD053vGPT30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Imagehhkkkh0109uy30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Sigpic211356_239
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 17 Oct 2010, 12:13 am

dana17 a scris:30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 00DD053vGPT30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Imagehhkkkh0109uy30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Sigpic211356_239
vad ca s-au culcat si Canselu pisoiu si tie noapte buna ,somn usor,vise placute 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 17 Oct 2010, 12:14 am

anuta1971 a scris:fetelor va spun si eu noapte buna va doresc somn usor si vise frumoase 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793
noapte buna vise placute si la tine 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580vad ca nu mai este nimeni pe aici asa ca plec si eu noapte buna Narcisa si care mai sunteti pe aici vise placute 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 971524 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 615867 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 17 Oct 2010, 12:35 am

anuta1971 a scris:fetelor va spun si eu noapte buna va doresc somn usor si vise frumoase 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793
Noapte bună Ana. 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 Vise plăcute.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 17 Oct 2010, 12:36 am

florica a scris:noapte buna vise placute si la tine 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580vad ca nu mai este nimeni pe aici asa ca plec si eu noapte buna Narcisa si care mai sunteti pe aici vise placute 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 971524 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 615867 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155656
Noapte bună Flori. Somn ușor. kiss kiss kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 17 Oct 2010, 1:00 am

EPISODE 24 PART 3
Quote
https://www.youtube.com/watch?v=G6ZHRGbZPgM


He stars in huge productions. One day I went to his theatre play and I saw our music teacher applauding while standing up. I went near my teacher. I asked him why he had told my friend never to come to class again.
The teacher said I said that to him so that I could come and watch him act in such a great play.
I think one day you might end up applauding Hasret at a concert of hers.
Then you will say to yourself it is good I made such a decision. Don’t you worry.
**
Yýldýz comes to the Café with a friend. And Kadir acts like an ordinary waiter and takes their orders.
**
Gülnaz: I could not find the yellow cardigan I knitted for Hasret. Did you see it somewhere?
Cobra: I am blind from now on.
Gülnaz: why?
Cobra: cause you are going. You will be staying with hasret.
Gülnaz: I am not going forever you know.
I will come and go.. I cannot leave her alone in that house.
Cobra: what about me? My feelings? How can I live alone in this neighborhood.
Gülnaz: maniac.. I won’t leave you alone.
Cobra: you won’t will you?
Gülnaz: nope.
Cobra: but what if you get used to all that comfort. The dishwasher, the heating, the bathtub.
Gülnaz: Oh cobra, even if I go to the end of the world, live in a cottage or a palace, I will still not forget you.
Cobra: really?
Gülnaz: really!
I will get my own stuff ready too.
Cobra: just sit for a minute! You will be going soon anyway and you still not sit for a moment.
**
Levent: I told you. I knew you would sing that song perfectly.
Hasret: I thought I was not going to be able to sing it. I got scared I would ruin everything.
Levent: but you did sing it. And Kenan loved your voice.
Hasret: so what now?
Levent: there’s no stopping. We will continue the album studies and at the same time we will try to make sure you will be seen in the media.
Hasret: and how will that happen?
Levent: and that is my job. Don’t worry. All you have to is to think what you have to wear for tonight.
Hasret: why? Are we going somewhere?
Levent: we earned a little celebration for ourselves.
Hasret: did we?
**
Nesrin: I heard hasret is working with Levent. She will soon have an album out.
Murat: how do you know about this?
Nesrin: Levent told me (look at her mimics. She is so annoying.. :sopa )
Murat: news travels fast.
Nesrin: This is one of the best news I have heard in a long time. You have no more strings attached with hasret. And she will not come to school anymore will she?
Murat: no she won’t mom. Don’t worry.
Nesrin: I wonder why she gave up suddenly.. never mind. Whatever the reason we are not concerned anymore.
Hasret has taken more than she needs from you. And she upset you a lot. I think we should be grateful that this problem is solved in such a way.
Murat: I am going to my room to read for a bit.
Nesrin: we have a guest for dinner tonight. I invited bahar.
Murat: bahar?
Nesrin: yes what’s wrong with that? I want to get to know her a bit.
And it will be a change for you too (what change?? He sees her all day every day at work anyway!!!! )
**
Hasret: how do I look?
Gülnaz: you look very pretty. Do you think you should put a flower in your hair?
Hasret: what flower?
Gülnaz: just a flower. You like it too.
Saime: she is going out to someplace elegant. A flower would never suit such an outfit.
Gülnaz: oh you both are so styleless. Mother and daughter..
Hasret: anyway I have to go.
Saime: no no. you have not got perfume on.
Gülnaz: can I have some too.
That’s not enough just twice.. give it here.. ohhh.. that’s good.
Hasret: I am going.
Gülnaz: bye..
**
Nakish: Bahar has arrived they told me to tell you.
Murat: OK I will be down in a minute.
**
Hasret: I am ready.
Levent: you look so beautiful.
Hasret: thank you.
**
Nesrin: do you like music?
Bahar: yes. But since I have been working with Murat I am more interested. I must confess I read all of the lesson notes he hands out to the students all the time.
Ethem: you have a secret student.
Nesrin: they say it hard to work with Murat (oh so boring this conversation )
Bahar: not for me. Everything was good until now.
Ethem: so he has not shouted or snapped at you yet.
Bahar: no not yet. But we don’t know what might happen in the future.
Murat: I do not think I will be screaming at you.
Nesrin: Even if he does get angry I think he can ignore a few small faults.
He would not want you run off would he.
Bahar: I do not intend to run off anywhere. I will be working with him unless he fires me.
Ethem: I think then your cooperation with each other will last for a long time. Cheers..
**
Hasret: Is she not that model? You know who split up with her boyfriend who was a soccer player?
Levent: yes that’s her.
Hasret: so do famous people come here all the time?
Levent: people who are famous or who want to be famous.
Did you get used to your new house?
Hasret: no. and It has been only 1 day anyway.. but I guess I will get used to it soon because my sister is staying with me now.
Levent: will your sister stay with you all the time?
Reporters: hello Mr Levent. Can we take a photo?
Levent: hello of course.
Rep: Is this a special night?
Levent: yes it is. We are celebrating hasret’s new album contract.
Rep: congratulations.
Hasret:thank you.
Levent: but pleasedo not write anything else.
Rep: can we take a photo, of both of you.. but closer.
Levent: yes of course.
Hasret: how many more are you going to take?
Levent: calm down.
Hasret: that’s enough.. did we come here to have our photos taken?
Levent: That’s ok now guys. Thank you.
Rep: we thank you. Good night..
**
Gülnaz: such a nice house.
Saime: I hope she will be very happy in this house.
Gülnaz: of course she will be and why should she not be?
You know Ms. Saime you lived in such houses haven’t you?
Saime: yes.
Gülnaz: and then you come and live with us in our neighborhood. You must have felt like a fish out of water.
Saime: yes it was difficult at first. But I am used to it now. I even feel as If I do not belong in such houses now.
Gülnaz: your life is weird too. You have experienced both rich and poor. Just like hasret.
**
Cobra moans that he missed gülnaz…
**
Hasret: did you tip those reporters off?
Levent: me?
Hasret: You said it was important to be on news so I thought you might have arranged it.
Levent: It is important but not like this. I was thinking of an in depth interview.
And I don’t know why you are so nervous. They just took a couple of photos.
Hasret: did you forget the hideous news they wrote last time?
They said we were lovers. What if they write something like that again?
Levent: they won’t. I know these guys. They won’t write down something I don’t want.
These photos, news they are all a part of your job. There are some rules in this market and you have to obey these rules.
Hasret: I don’t think I will be able to understand those rules ever.
Levent: I will teach you. Maybe I don’t know notes like Murat but there is lots you will learn from me too.
And you won’t be bored like in his lessons. You will learn everything here. Inside real life.
Accept it already it is more fun.
**
Nesrin: we can have our coffee upstairs miss meltem.
Meltem: of course. Bon apetite.
Murat: If you’ll excuse me I will be going up to my room. Good evening.
Ethem: he is a bit upset today.
Nesrin: he used to play the piano whenever he was upset before. But after he left music, he is even more introverted now.
Bahar: I think he will get back to doing music. All he needs is time.
Nesrin: I hope what you say is correct.

**
Kadir comes near his friends and tells them about Yýldýz.
**
Saime: gülnaz. Why don’t you come to the living room?
Gülnaz: no I am comfortable here.
Saime: what happened. tell me.
Gülnaz: I have this bad feeling. Cobra and kadir are alone at the neighborhood. I told kadriye to keep an eye on them but I am still worried about them.
Saime: Cobra is calling.
Gülnaz: oh!
Cobra: Hello?
Gülnaz: It is bad news I feel it.
Saime: I don’t think so.
Cobra: gülnaz!
Gülnaz: tell it to me slowly.. Look I will have a heart attack.
Cobra: why would I tell it slowly my flower?
Gülnaz: did something bad happen?
Cobra: no man.. I just missed you that’s all.
Gülnaz do you hear me?
Gülnaz: I do.. really?
Cobra: really I missed you .. you know I cannot come to your door now whenever I feel like seeing you I feel awkward now.
Gülnaz: so you missed me a lot.
Cobra: yes.
Gülnaz: how much exactly?
Cobra: as much as the world.
Gülnaz: you did not miss anyone ever as much as you missed me?
Cobra: yes.
Gülnaz: do you love me?
Cobra: yes.
Gülnaz: how much?
Cobra: what is going on? How much how much!!! How the hell would I know..
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 17 Oct 2010, 1:02 am

Bună Ali. cheers . Văd că nu ai venit cu mâna goală.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 17 Oct 2010, 1:04 am

noapte buna zanute , scuze ca am disparut ca magarul in ceata dar au venit niste prieteni si am fost la un concert rock si abia acum ne-am intors 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 406911
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 17 Oct 2010, 1:05 am

narcisa a scris:Bună Ali. cheers . Văd că nu ai venit cu mâna goală.
ce faci zanuta draga 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 17 Oct 2010, 1:13 am

alitheea a scris:ce faci zanuta draga 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520
Am citit traducerea pe care ai adus/o tu. Cum a fost la concert? Cine a cântat? Îți place rock/ul?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 17 Oct 2010, 1:20 am

narcisa a scris:
Am citit traducerea pe care ai adus/o tu. Cum a fost la concert? Cine a cântat? Îți place rock/ul?
Super , mi-am adus aminte de vremea facultatii , a fost o trupa din Bucuresti destul de buna care a cantat melodii ale formatiei Metallica
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 17 Oct 2010, 1:22 am

ia uite ce face canselutul nostru aici Smile Smile Smile
https://www.youtube.com/watch?v=LmzfYcTSpU8
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 17 Oct 2010, 1:27 am

https://www.youtube.com/watch?v=3YCJWbl11AI
la sec 39 o reclama noua cu cansel tanar
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 17 Oct 2010, 1:28 am

alitheea a scris:ia uite ce face canselutul nostru aici Smile Smile Smile
https://www.youtube.com/watch?v=LmzfYcTSpU8

Și eu care credeam că-i timid. Smile Smile . Vreau să-l văd râzând și în film.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 17 Oct 2010, 1:34 am

narcisa a scris:

Și eu care credeam că-i timid. Smile Smile . Vreau să-l văd râzând și în film.
oricum este un actor de exceptie
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 17 Oct 2010, 1:36 am

alitheea a scris:https://www.youtube.com/watch?v=3YCJWbl11AI

la sec 39 o reclama noua cu cansel tanar
E tare frumușel. Vorba Anei, îți vine să-l iei acasă.
Eu mă duc la culcare bounce Noapte bună, somn usor, vise plăcute, cine vrei, să te sărute. cheers Și unul de la mine. cheers

alitheea a scris:oricum este un actor de exceptie
Și e și frumușel. Știu că am mai scris asta dar pot să o mai scriu de câteva ori. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 17 Oct 2010, 1:38 am

ia vezi aici ce bine joaca

https://www.youtube.com/watch?v=nQ8D-KBdMb4&feature=related

multumesc iubita si tie noapte buna si vise placute 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 17 Oct 2010, 1:52 am

alitheea a scris:multumesc iubita si tie noapte buna si vise placute 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793
M/am uitat la secvența pe care ai pus-o și bineînțeles că n-am rezistat și m-am mai uitat și la altele. Inclusiv la Papillon, realizată de el.
Dragul de el, nu numai că e un actor de excepție, dar e și deștept. Și frumușel pe deasupra. Smile Mă duc să mă culc până nu mai spun și alte prostii. Noapte bună. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 17 Oct 2010, 11:15 am

Buna dimineata dragelor 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793
Va doresc sa aveti o duminica minunata 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793




Azi am treaba la calculator sunt pe aici ... astept sa va treziti kiss



aaa si asta pentru trezire Smile




Buna dimineata Elenus 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793


30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Orhidee2
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 17 Oct 2010, 11:52 am

buna dimineata iubita 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 17 Oct 2010, 12:03 pm

alitheea a scris:buna dimineata iubita 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520
Buna dimineata draga Ali 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 155520 cheers
sa ai o duminica excelenta

anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 17 Oct 2010, 12:08 pm

multumesc la fel si tie 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793 , noi suntem la Resita si ne pregatim sa ne intoarcem acasa , asa ca te pupicesc ,pe mai tarziu 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum