Serialesitelenovelet
30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+17
Bruni-My
nellys18
danaxbt
mihaela99
Garo
axxa246
anuta1971
florica
vivi
DENISA
iulianagl
iulia1965
narcisa
alitheea
Admin_dea05
dana17
rina-rina
21 participanți

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Vin 22 Oct 2010, 5:59 pm

[Dragalaseeeloooooorr unde sunteti va faceti siesta va pregatiti pentru diseara haideti ca eu pregatesc tuiculita sa o pun la fert hai pina atunci va mai dau si cite un rind de cafea cafea cafea cafea cafea ca sa puteti rezista si 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 517793
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 6:22 pm

bine te-am gasit draga mea , acum am ajuns si eu acasa , vezi ca ti-am trimis un mp kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 22 Oct 2010, 6:56 pm

alitheea a scris: , vezi ca ti-am trimis un mp

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 517793
saru` mana de ezel.
nu pot sa accesez acum pagina, dar maine se elibereaza ringul si-l descarc.
deh, asta seara suntem toate pe el ! hihi
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Vin 22 Oct 2010, 7:06 pm

Buna seara 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 155520
Am sa comentez la zi Smile evenimentele care s au petrecut foarte placute si asteptate de noi toti, si cum nu sufar in viata de orgoliu si mania persecutiei am sa incerc sa continui comentariile mele referitoare la Tuba si Cansel [[ viata privata] SI SERIAL Iesirea la rampa a Tubei cu declaratia soc ca s a despartit de maimutica [[ desi ea s a produs aproape imediat dupa gala filmului ei - o legatura apasatoare pentru ea] nu este intimplatoare Am spus ca pentru TUBA SI CANSEL acest an 2010 este foarte important pentru destinul lor pntru cariera si pentru TOT ce va urma de acum incolo pe o perioada de aproape 10 ani De ce acum? Pentru ca TUBA ARE MIJLOCUL CERULUI [[ ROLUL SOCIAL CARIERA] IN SCORPION guvernatorul zodiei scorpion este pluto [[ transformarea moartea a ceva .. nasterea a ceva este sfirsitul si inceputul este moartea si viata este casa lucrurilor ascunse [[ apropo si eu am mij cer in scorpion de asta o si cunosc foarte bine si am afinitati cu ea ]] Cei care au acest miloc al cerului in scorpion vor avea in v iata EXACT CEEA CE MERITA ... indiferent cite transformari cite oprelisti cite bariere cite intoarceri din drum cite lectii de viata vor avea daca nu vor intelege care le este calea si destinul in viata ca sa nu mai spun ca daca nu si inteleg MENIREA.. totul se poate opri adica pluto va duce la exterminarea lor adica chiar moartea disparitia lor fizica de pe acest pamint . Este o planeta foarte malefica care NU IARTA si nu te lasa pina nu intelegi de asta iti da si foarte mult timp adica ani buni ca sa intelegi si sa te descoperi. Tuba a avut o perioada din 2006 pina in 2009 nefasta [[ sentimente trairi inclinatii spre parteneri sub nivelul ei [[ chiar si Murat Yildrim de care se face atita caz Nu a fost NU va fi NICIODATA destinul ei pentru ca el are un alt destin o alta cale care va fi vazuta in anul 2011. D ar sa revin a trait in aceasta perioada intr o promiscuitate totul la ea era aparenta disimularea fiindu i caracteristica firii ei ori in astrologie sunt niste planete care intotdeauna vor taxa aceste lucruri. Cum ea a venit in aceasta lume pentru simti pentru a iubi pentru a se regasi pentru a si intemeia o familie TREBUIA ca aceasta TREZIRE sa se infaptuiasca., Si acest pluto ii da o sansa intilnind in viata EXACT ce si a dorit partenerul barbatul pe care in intimitatea sufletului ei si l a dorit Cansel pe de alta parte aare si el in viata aceiasi lectie sa nu i fie teama de iubire sa si intemeeze un camin sa se indragosteasca ei amindoi avind acelasi sens al vietii [[ ib capricorn si culmea cansel avind luna [[ iubita sotia]] chiar in rac deci luna va fi importanta in viata lor si in special eclipsele . CUM PE 27 NOIEMBRIE VA FI LUNA NOUA IN SEMNUL BERBECULUI ADICA INCEPUTUL CURAJUL RECUNOASTEREA INTEMEIEREA A CEVA era si normal ca sa se afle sa se intimple ceva in viata lor. Ei amindoi au legatiura din luna august [[ inceputul zodiei balantei]] saturn [ rezolvarea] fiind in balanta la amindoi este foarte simplu . Ce va urma AFISAREA SI RECUNOASTEREA ACESTEI RELATII CASATORIA NEASTEPTATA CARE SE VA PRODUCE [[ DECEMBRIE IANUARIE ]] retragerea reorientarea carierei lor[[ implicarea lor in problemele copiilor cu handicap nu este intimplatoare le era in destin si O VOR CONTINUA . Se intimpla ACUM pentru ca soarele din scorpion a fortat o sa si reevalueze conceptiile filozofia de viata [[ cansel avind un rol fantastic in aceasta transormare ]] iar cele trei planete jupiter[ vointa divina ... acum e timpul] uranus[ viitor] si neptun[[ sentimente atractie] au pus bazele acestei legaturi creind un salt in anii care vor venii pentru ei pentru implinirea lor in aceasta viata pentru casnicia lor pentru familia lor [[ o fetita cu un fizic foarte atractiv cu o mare inclinatie spre muzica arta[[ seamana cu mamica si taticul ]] DE SERIAL STIU CE SE VA INTIMPLA DAR ALTADATA 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 242329 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 242329 Vizionare placuta 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 242329
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de melamoldovan Vin 22 Oct 2010, 7:17 pm

floare
te imbratisez cu drag si milioane de cheers si de 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 155520

melamoldovan
membru
membru

Mesaje : 3
Data de inscriere : 26/05/2010

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Vin 22 Oct 2010, 7:20 pm

melamoldovan a scris: floare
te imbratisez cu drag si milioane de cheers si de 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 155520
mori de PE CINE :nh8: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 242329
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Vin 22 Oct 2010, 7:28 pm

Hai anuta iesi din umbra nu vrei sa vorbim kiss kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Vin 22 Oct 2010, 7:32 pm

[Elena bine ai revenit imi era dor de comentarile tale.Daca ai citit din urma comentarile eu intodeauna tiam dat dreptatesi team apreciat te pup.melamoldovan bine ai venit printre noi si sper sa te simti bine aici 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 517793 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 517793
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Vin 22 Oct 2010, 7:33 pm

lica54 a scris:[Elena bine ai revenit imi era dor de comentarile tale.Daca ai citit din urma comentarile eu intodeauna tiam dat dreptatesi team apreciat te pup.melamoldovan bine ai venit printre noi si sper sa te simti bine aici 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 517793 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 517793
Da stiu si ti multumesc kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de melamoldovan Vin 22 Oct 2010, 7:39 pm

Elena,

kiss
mi-era tare dor de comentariile tale,
30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 918686
mesajul anterior era pt tine kiss

melamoldovan
membru
membru

Mesaje : 3
Data de inscriere : 26/05/2010

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 7:42 pm

ELENA , bine ai venit iubita , tie chiar nu ti-a pasat ca ne-a fost tare dor de tine? floare 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 155520
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Vin 22 Oct 2010, 7:42 pm

melamoldovan a scris:Elena,

kiss
mi-era tare dor de comentariile tale,
30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 918686
mesajul anterior era pt tine kiss
BIne ai venit MELA afro afro afro Ai un nume foarte frumos cred ca este o incintare sa te asculte cineva 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 242329
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 7:43 pm

melamoldovan a scris: floare
te imbratisez cu drag si milioane de cheers si de 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 155520
Bine ai venit draga mea kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Vin 22 Oct 2010, 7:43 pm

alitheea a scris:ELENA , bine ai venit iubita , tie chiar nu ti-a pasat ca ne-a fost tare dor de tine? floare 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 155520
SI MIE MI A FOST DOR DE VOI I love you 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 165638
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 7:45 pm

http://www.camturk.com/tr/live.asp?iData=10761&iCat=291&iChannel=19&nChannel=Tv
vizionare placuta kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 7:46 pm

elena a scris:SI MIE MI A FOST DOR DE VOI I love you 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 165638
sa nu mai pleci , bine? I love you

-------

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=231
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum