Serialesitelenovelet
1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

+38
carina
Theo_1
torya
lindus43
iulianagl
windy_day
Motzişor
alimar
tia
violeta53
teodora_roman
iulia80
prytymeu
demiruta
ccn
iulia
iulia1965
octaviana1989
nutzi
Hatice2J
mioaranita60@.com
michiper68
clio 24
vali1cluj
elena50
vivi
lyvya
emilia63
corina
pissycutz
crem.caramel
Admin_dea05
DENISA
tubafan
florina1989
Luana
Bruni-My
dea05
42 participanți

Pagina 25 din 44 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 44  Urmatorul

In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de vivi Sam 06 Mar 2010, 11:37 am

“total prıme-tıme” sonuçları

kanal d: 26.6

atv: 10.5

show: 10


“ab prıme-tıme” sonuçları

kanal d: 26.9

show: 13.7

atv: 12.2
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de clio 24 Sam 06 Mar 2010, 12:22 pm

vivi a scris:iar au iesit cei doi sad TUBA BÜYÜKÜSTÜN, SEVGİLİSİ SAMİ SAYDAN’LA YAKALANINCA YÜZÜNÜ İŞTE BÖYLE KAPATTI!..

6/3/2010 11:00



Görüntü yönetmeni sevgilisi Sami Saydan’la ‘Nine’ filmini izleyen Büyüküstün, çıkışta karşısında gazetecileri görünce garip davranmaya başladı. Sevgilisiyle daha önce defalarca fotoğrafları çekilen güzel oyuncu görüntü vermemek için akla karayı seçti.

SEVGİLİSİ ÇOK RAHATTI

Gazetecilere “Çekmeyin! Telefonla iş görüşmesi yapıyorum. Gidin başımdan” diye bağıran Tuba Büyüküstün, daha sonra saçlarıyla yüzünü kapattı. Büyüküstün alışveriş merkezinde bu şekilde yürürken, sevgilisi Sami Saydan’ın rahat hareketleri dikkat çekti. Saydan, sevgilisinin aksine gazetecilere, “Tuba telefonla konuşuyor. Ama böyle çekebilirsiniz” diyerek poz verdi.


1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 5ad1z

Asta a iesit cu google
Director de Nine "iubitor de fotografie Sami Saydan'la 'de film Büyüküstün monitoriza, de ieşire în faţa jurnaliştilor au văzut au început să se comporte ciudat. Dragi fotografiate de multe ori înainte de a cu imaginea de jucători buni pentru a nu da teren rezonabil seçti.SEVGİLİSİ CELE MAI RAHATTIGazetecilere "Nu trage! Fac un interviu de angajare prin telefon. Du-te apropia de mine ", a strigat Büyüküstün Tuba, atunci taci fata cu părul. În acest fel, în timp ce mersul pe jos, în centrele comerciale Büyüküstün, Smile

Floricel!!!..pe unde esti?!!!Sa ne luminezi!!!
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de clio 24 Sam 06 Mar 2010, 12:24 pm

Se tin de mana!!!??? sad 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 2743637754 stupid
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de vivi Sam 06 Mar 2010, 12:30 pm

clio 24 a scris:Se tin de mana!!!??? sad 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 2743637754 stupid
ce naiba a vazut la maimuta asta paroasa ca eu chiar nu inteleg stupid
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de michiper68 Sam 06 Mar 2010, 12:48 pm

05/03/2010
TOTAL
S NO PROGRAM ADI KANAL SURE (R) AMR % SHR %
1 HANIMIN CIFTLIGI KAND 1:25:48 16,85% 38,42%
2 HANIMIN CIFTLIGI (OZET) KAND 0:42:26 10,37% 24,83%
3 GONULCELEN ATV 1:22:56 9,11% 23,72%
4 ARKA SOKAKLAR (TKR) KAND 1:14:12 6,95% 27,19%
5 UGUR DUNDAR''LA STAR HABER STAR 0:33:55 6,01% 16,38%
A/B
S NO PROGRAM ADI KANAL SURE (R) AMR % SHR %
1 HANIMIN CIFTLIGI KAND 1:25:48 17,01% 39,44%
2 HANIMIN CIFTLIGI (OZET) KAND 0:42:26 9,56% 24,84%
3 GONULCELEN ATV 1:22:56 8,85% 21,98%
4 MELEKLER KORUSUN SHOW 1:59:20 8,30% 20,06%
5 UGUR DUNDAR''LA STAR HABER STAR 0:33:55 7,63% 22,84%
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de michiper68 Sam 06 Mar 2010, 12:52 pm

a scazut pe ab in rating. au avut data trecuta 2 GONULCELEN ATV 1:22:09 8,79% 22,51%
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de iulia80 Sam 06 Mar 2010, 1:35 pm

buna ziua fetelor!
bine v-am regasit!
incep si eu sa vad episodul de aseara!
kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de iulia80 Sam 06 Mar 2010, 2:31 pm

f tare faza cu spalatul! Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de iulia80 Sam 06 Mar 2010, 3:25 pm

gata..am vazut si eu episodul de aseara..
dragut..deci tuba poate sa joace bine si comedie...
acum la disecat episodul..apare faza tipiza pt seriale.. in care e fata saraca..o mica acuzatie de furt!nu prea am inteles eu de ce venea baiatul sa ii cante la gard..dar de..eu pricep mai greu.. stupid
ce pune la cale cantareata care a behait in primul episod!...s-a dus fata la machiat..dar de unde nu e nici cel de sus nu cere.. 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 885862
1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de vivi Sam 06 Mar 2010, 4:04 pm

Not: magazinciler her şeyi abartmayı seviolar...özel hayatıyla gündemede olmak istemio..magazincilerde bunun üstüne gidiolar
1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 13zzvgm oare de ce is ascunde fata ii este rusine cu el.si o tine de mana sa nu o fure careva
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de iulia80 Sam 06 Mar 2010, 4:10 pm

buna vivi..
sunt de acord ca la piscina arata ca o maimuta paroasa Smile ..
in cealalta poza...poate avea fata un cos in frunte! 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 131747 si de asta si-a ascuns fata
1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de vivi Sam 06 Mar 2010, 4:13 pm

chestia este ca el sta ca la fotograf sa vada cat de bine a iesit dar ea is ascunde fata
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de iulia80 Sam 06 Mar 2010, 4:26 pm

vivi a scris:chestia este ca el sta ca la fotograf sa vada cat de bine a iesit dar ea is ascunde fata
poate crede ca el e frumosul dintre cei 2! Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de Luana Sam 06 Mar 2010, 4:27 pm

Buna ziua!
Imi dau si eu cu parerea daca imi este permis.
Poza aceasta este veche. Nu pot fi asa subtire imbracati acum, daca la filmari Tuba este in palton(vezi poza cand o tine de stomac, pe malul marii)...
Multumiri fetelor pt. noutati, poze , traduceri si tot restul.
Faceti o treaba minunata!
Folosim asta si pt. Sami????
pisica infuriat Sau este rezervata lui Curcin!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de vivi Sam 06 Mar 2010, 4:32 pm

Luana a scris:Buna ziua!
Imi dau si eu cu parerea daca imi este permis.
Poza aceasta este veche. Nu pot fi asa subtire imbracati acum, daca la filmari Tuba este in palton(vezi poza cand o tine de stomac, pe malul marii)...
Multumiri fetelor pt. noutati, poze , traduceri si tot restul.
Faceti o treaba minunata!
Folosim asta si pt. Sami????
pisica infuriat Sau este rezervata lui Curcin!
mi-ai mai descretit fruntea bine ar fi sa fie veche poza 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 244732 mai ales ca eu nu o vad pe Tuba agresiva cum zice acel articol si mitraliera sper sa o foloseasca amandoi kiss
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de DENISA Sam 06 Mar 2010, 4:33 pm

Luana a scris:Buna ziua!
Imi dau si eu cu parerea daca imi este permis.
Poza aceasta este veche. Nu pot fi asa subtire imbracati acum, daca la filmari Tuba este in palton(vezi poza cand o tine de stomac, pe malul marii)...


normal că poţi să-ţi dai cu părerea , Luana e posibil să aibe "şubele " în maşină , poate maşina le este adusă la scară, iar maimuţa de Sami nu are nevoi de haine că doar e păros(urangutanul )
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de clio 24 Sam 06 Mar 2010, 4:57 pm

Veche sau nu ..o tinea de mana..deci clar au o relatie..ar fi bine sa nu se marite cu el...si cu claia lui de par sad 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 2743637754 stupid
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de DENISA Sam 06 Mar 2010, 5:11 pm

clio 24 a scris:Veche sau nu ..o tinea de mana..deci clar au o relatie..ar fi bine sa nu se marite cu el...si cu claia lui de par :


mai bine ar descânat-o cineva de spaime , cred că e o imagine sumbră să vezi maimuţa dezbracată schelet şi să fie şi întuneric în cameră .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de clio 24 Sam 06 Mar 2010, 5:21 pm

DENISA a scris:
clio 24 a scris:Veche sau nu ..o tinea de mana..deci clar au o relatie..ar fi bine sa nu se marite cu el...si cu claia lui de par :


mai bine ar descânat-o cineva de spaime , cred că e o imagine sumbră să vezi maimuţa dezbracată schelet şi să fie şi întuneric în cameră .


Cred ca sta cu ochii inchisi Smile ...pana trece momentul...poti sa stii ce stie Sami sa faca???? Smile
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de DENISA Sam 06 Mar 2010, 5:25 pm

clio 24 a scris:


Cred ca sta cu ochii inchisi Smile ...pana trece momentul...poti sa stii ce stie Sami sa faca???? Smile

pomeneşti că noaptea se tranformă în Făt frumos ??? muratel
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de windy_day Sam 06 Mar 2010, 5:29 pm

Buna seara,
Am reusit sa vad, sarind peste scenele de umplutura, episodul de aseara iar ce am vazut mi-a intarit convingerea ca avem din nou un serial despre tigani, doar pentru ca telenovelele despre tigani sunt la moda. Mentin ceea ce am spus in mesajul de saptamana trecuta: avem dialect, straie, cantec, galagie si ... si cam atat, iar in conditiile in care serialul se vrea o comedie nici nu cred ca vom avea mai mult (producatoarea, inainte de lansarea serialului, justifica optiunea pentru apartenenta etnica a eroinei principale pe dorinta de a putea "vorbi" telespectatorului despre tigani si discriminarea la care sunt supusi, teme grele care au nevoie de cu totul alt gen sau alta abordare).
Asupra dialogului nu ma pronunt pana nu vad tot episodul tradus pe Huni. Cu privire la jocul actorilor, fetele de pe Huni erau suparate fiindca Tuba a fost criticata pentru prestatia ei de pana acum. Tuba (imi place asa cum imi place orice femeie care munceste pentru a-si construi o cariera) este foarte frumoasa , arata bine si imbracata intr-un sac, te acapareaza. Problema este ca, de data aceasta interpretarea nu mai are naturaletea pe care toate fetele o invoca, este pusa sa exagereze cu grimasele, are de multe ori gesturi "teatrale", se vede ca joaca (in episodul acesta parca mai mult decat in primul). Repet, este foarte frumoasa, are talent insa cred ca, in ce o priveste, indrumarea regizorala merge pe solutii superficiale pentru a creiona personajul. Feminitatea aceea necizelata, pigmentata cu un anumit tip de senzualitate dar si cu o agresivitate specifica a gesturilor nu "o prinde" pe Tuba (nu vine din interior), astfel incat, de data aceasta, credibilitatea personajului (Haseret) se construieste si depinde in primul rand de "modul" in care aceasta feminitate este "vazuta" de regizor.
Despre Censel/Murat chiar nu stiu ce sa zic, in general joaca bine, cam fara nerv dar merge. In schimb imi place cum joaca actorul din rolul prietenului lui Murat, mult mai expresiv si mai "in rol".
Pe ansamblu, prea multe personaje si situatii sunt construite cu tuse ingrosate dar probabil, odata cu transformarea eroinei, lucrurile se vor atenua.
Sincer ma asteptam la o adaptare (fiindca, de fapt, este o adaptare) mult mai subtil realizata si, mai ales, originala (in schimb serialul se bazeaza in continuare pe "reluari" - scena baii, tema bijuteriei de a carei diparitie este suspectata/invinuita eroina principala, nu ma refer la altele). Pentru restul: astept traducerea pe Huni.
Va rog sa nu va suparati pe mine, dar parerea mea este ca proiectul l-a prins cam nepregatit pe regizor (care, am inteles ca pana cu putin inainte de inceperea filmarilor la Inima furata era prins in echipa altui serial, sau inca mai este si acolo????). De asemenea, nu stiu daca a mai regizat vreo comedie, fiindca poate si aceasta conteaza.
PS: Daca aveti nevoie de ajutor la traducere, cand vor aparea restul partilor pe Huni, va ajut cu mare placere.

Sa aveti o seara placuta in continuare si maine o zi frumoasa - din cate am vazut in multe zone a nins.
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de DENISA Sam 06 Mar 2010, 5:36 pm

windy_day a scris:
Buna seara,
Am reusit sa vad, sarind peste scenele de umplutura, episodul de aseara iar ce am vazut mi-a intarit convingerea ca avem din nou un serial despre tigani, doar pentru ca telenovelele despre tigani sunt la moda. Mentin ceea ce am spus in mesajul de saptamana trecuta: avem dialect, straie, cantec, galagie si ... si cam atat, iar in conditiile in care serialul se vrea o comedie nici nu cred ca vom avea mai mult (producatoarea, inainte de lansarea serialului, justifica optiunea pentru apartenenta etnica a eroinei principale pe dorinta de a putea "vorbi" telespectatorului despre tigani si discriminarea la care sunt supusi, teme grele care au nevoie de cu totul alt gen sau alta abordare).

Sa aveti o seara placuta in continuare si maine o zi frumoasa - din cate am vazut in multe zone a nins.

Sunt deacord cu tine , eu una aveam alte aşteptări de la serial, vroiam să văd o Tuba naturală, căreia să-i fie mai bine evidenţiată fineţea gesturilor ei , frumuseţea ei, delicateţea ei , aici unele gesturi ale ei se vede clar că sunt forţate , iar gălăgia din serial mie una îmi creează un disconfort. Mă voi uita în continuare la serial cu speranţă că voi vedea o altă Hasret mult mai finuţă şi delicată .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de iulia80 Sam 06 Mar 2010, 5:46 pm

Sunt deacord cu tine , eu una aveam alte aşteptări de la serial, vroiam să văd o Tuba naturală, căreia să-i fie mai bine evidenţiată fineţea gesturilor ei , frumuseţea ei, delicateţea ei , aici unele gesturi ale ei se vede clar că sunt forţate , iar gălăgia din serial mie una îmi creează un disconfort. Mă voi uita în continuare la serial cu speranţă că voi vedea o altă Hasret mult mai finuţă şi delicată .


sunt de acord cu voi fetelor..ca e stridenta..galagioasa..cateodata cam teatrala...dar fetelor.. joaca un rol de tiganca..ati vazut vrodata cum se cearta tiganii..vai de zilele mele Smile
si cred ca pesonajul interpretat de tuba va evolua..asta ca sa avem un contrast intreb cine era si ce va ajunge!
poate ca ceva ceva se va schimba in episodul urmator!
kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de DENISA Sam 06 Mar 2010, 5:50 pm

iulia80 a scris:


sunt de acord cu voi fetelor..ca e stridenta..galagioasa..cateodata cam teatrala...dar fetelor.. joaca un rol de tiganca..ati vazut vrodata cum se cearta tiganii..vai de zilele mele Smile
si cred ca pesonajul interpretat de tuba va evolua..asta ca sa avem un contrast intreb cine era si ce va ajunge!
poate ca ceva ceva se va schimba in episodul urmator!
kiss

vom vedea dacă va evolua ...
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de clio 24 Sam 06 Mar 2010, 5:52 pm

Fetelor a aparut partea a treia ..O iau eu s-o traduc...
Daca nu s-a apucat nimeni....!!! Stau 5 minute
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun - Pagina 25 Empty Re: 1.Gonulcelen (inima furata)-Film serial cu Tuba Buyukustun

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 44 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum