Serialesitelenovelet
30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+18
Garo
nellys18
lica54
dana17
Admin_dea05
melamoldovan
florina1989
axxa246
mihaela99
iulia1965
tiberici
rina-rina
iulianagl
florica
narcisa
elena
anuta1971
alitheea
22 participanți

Pagina 26 din 42 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Urmatorul

In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 24 Oct 2010, 10:30 pm

noapte buna flori kiss kiss kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 24 Oct 2010, 10:34 pm

iulianagl a scris:

Pai vorbele alea sunt cheia cred ca daca murea adevarata Selin Bahar n-avea de ce sa o razbune sau mai e si chestia ca poate amandoua surori il iubeau pe Hogea, ca doar n-aruncat-o el de pe balcon eu cred ca ea s-a aruncat ca poate si-a dat seama ca nu are nici o sansa cu Hogea la mijloc era cealalta sora care cu adevarat o iubea Hogea si poate nici chiar sorasa n-a stiut ca ea s-a dus la Hogea si s-a intamplat ce s-a intamplat poate geamana cealalta a vrut sa stie cum e o noapte cu Murat si ia placut asa de mult incat si-a facut vant de pe balcon.
cred ca daca eram noi scenariste iesea un film super Smile Smile Smile o sa vedem.. dar de ce Murat nu stia ca Selin are o sora?... ca la un moment dat a spus ca Selin era infiata si si-a cautat familia, dar nu a gasit-o niciodata.. chiar s-a mentionat la un moment dat ca asta aveau in comun Selin cu Hasret ca amandoua nu-si cunostea mamele
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Oct 2010, 10:35 pm

alitheea a scris:la un mom dat mi se pare ratacit rau , iar tuba radia prin toti porii

Pai eu am zis chestia asta cu toate ca era cu el ea se purta altfel fata de datile trecute.Stralucea si ma intrebam oare sa fie Sami de vina???
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Oct 2010, 10:37 pm

anuta1971 a scris:
cred ca daca eram noi scenariste iesea un film super Smile Smile Smile o sa vedem.. dar de ce Murat nu stia ca Selin are o sora?... ca la un moment dat a spus ca Selin era infiata si si-a cautat familia, dar nu a gasit-o niciodata.. chiar s-a mentionat la un moment dat ca asta aveau in comun Selin cu Hasret ca amandoua nu-si cunostea mamele

Eu cred ca Selin mintea poate era o familie saraca si dupa cum stim ca Nesrin nu vrea ca Murat sa aibe pe cineva din familie necunoscuta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 24 Oct 2010, 10:38 pm

vedeti voi ii bombanim noi cat e ziua de lunga pe scenaristi si pe regizor , dar faptul ca nu putem sa ne dam seama ce va fi in urmatoarele ep si ca reusesc sa ne surprinda tot mai des dovedeste ca isi fac bine treaba , dealtfel cansel intr-un interviu spunea ca vor fi schimbari majore fata de primul sezon
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 24 Oct 2010, 10:41 pm

iulianagl a scris:

Eu cred ca Selin mintea poate era o familie saraca si dupa cum stim ca Nesrin nu vrea ca Murat sa aibe pe cineva din familie necunoscuta.
da uite ca la asta nu m-am gandit... ce m-as bucura ca Nesrin sa afle ca favorita ei este saraca Smile Smile oricum ati vazut ce privire razbunatoare are cateodata Bahar... eu spun ca sigur vrea sa-i faca ceva rau lui Murat... Hasret o sa afle nimeni nu o s-o creada dar ea o sa-l salveze Smile Smile Smile bat campii
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 24 Oct 2010, 10:46 pm

alitheea a scris:vedeti voi ii bombanim noi cat e ziua de lunga pe scenaristi si pe regizor , dar faptul ca nu putem sa ne dam seama ce va fi in urmatoarele ep si ca reusesc sa ne surprinda tot mai des dovedeste ca isi fac bine treaba , dealtfel cansel intr-un interviu spunea ca vor fi schimbari majore fata de primul sezon
asta spuneam si eu... fetele de aici prefera filmele romantice..cel putin asa presupun ca altfel nu ne-am fi intalnit pe forumul asta.. de aici vine si dezamagirea unora... ca sezonul 2 a fost mai sarac in momente romantice intre Murat si Hasret ... dar asta nu inseamna ca serialul nu e bun.. poate o sa supar dar mie imi place mai mult regizorul din sezonul asta
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Oct 2010, 10:47 pm

anuta1971 a scris:
da uite ca la asta nu m-am gandit... ce m-as bucura ca Nesrin sa afle ca favorita ei este saraca Smile Smile oricum ati vazut ce privire razbunatoare are cateodata Bahar... eu spun ca sigur vrea sa-i faca ceva rau lui Murat... Hasret o sa afle nimeni nu o s-o creada dar ea o sa-l salveze Smile Smile Smile bat campii


Nu, nu bati campii.
Are dreptate Ali totusi cred ca noul reg. merge pe urmele directivei fostului reg.Ca altfel nu l-ar tine Tomiris mai ales ca vuiesc forumurile ce crede-ti ca ei nu stiu ce se vorbeste?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Oct 2010, 10:49 pm

anuta1971 a scris:
asta spuneam si eu... fetele de aici prefera filmele romantice..cel putin asa presupun ca altfel nu ne-am fi intalnit pe forumul asta.. de aici vine si dezamagirea unora... ca sezonul 2 a fost mai sarac in momente romantice intre Murat si Hasret ... dar asta nu inseamna ca serialul nu e bun.. poate o sa supar dar mie imi place mai mult regizorul din sezonul asta

O fi el bun la drame ca la romantism lasa de dorit.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Oct 2010, 10:52 pm

Ceva o sa i se intample lui Hogea de numai Hasret e leacul sper ca sa devieze un pic de la original.Sau mi-ar fi placut ca sa inverseze un pic rolurile Hasret sa fie cea care sa o salveze Murat.Acum eu bat campii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 24 Oct 2010, 10:53 pm

anuta1971 a scris:
asta spuneam si eu... fetele de aici prefera filmele romantice..cel putin asa presupun ca altfel nu ne-am fi intalnit pe forumul asta.. de aici vine si dezamagirea unora... ca sezonul 2 a fost mai sarac in momente romantice intre Murat si Hasret ... dar asta nu inseamna ca serialul nu e bun.. poate o sa supar dar mie imi place mai mult regizorul din sezonul asta
si eu prefer momentele romantice , dar oare nu ne-am plictisi daca ar fi totul roz? ceea-ca sustin u este ca actuala echipa este in continua evolutie si face o treaba foarte buna , repet cu toate ca as vrea mai multe scene romantice , sunt fascinata de evolutia filmului si de faptul ca reusesc sa scoata atat de bine in evidenta caracterele personajelor
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 24 Oct 2010, 10:54 pm

iulianagl a scris:

O fi el bun la drame ca la romantism lasa de dorit.
asta cam asa e Smile cred ca am mai vorbit despre asta, dar daca respecta actiunea din piesa din care s-au inspirat o sa avem mult de oftat... intamplarea face ca eu sa am cartea asta in biblioteca... nu va spun ca am facut munca de documentare Smile Smile si am rasfoit-o din nou... Higgins era tare tacanit Smile Smile si cand vad serialul imi dau seama ca Murat e un mic copil pe langa el Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 24 Oct 2010, 10:57 pm

iulianagl a scris:Ceva o sa i se intample lui Hogea de numai Hasret e leacul sper ca sa devieze un pic de la original.Sau mi-ar fi placut ca sa inverseze un pic rolurile Hasret sa fie cea care sa o salveze Murat.Acum eu bat campii.
nu pot sa imi dau seama cum vor ajunge sa se impace , dar sunt sigura ca o sa ne placa tare mult acel moment
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 24 Oct 2010, 11:01 pm

iulianagl a scris:Ceva o sa i se intample lui Hogea de numai Hasret e leacul sper ca sa devieze un pic de la original.Sau mi-ar fi placut ca sa inverseze un pic rolurile Hasret sa fie cea care sa o salveze Murat.Acum eu bat campii.
ahaaaa deci recunosti ca eu am batut campii Smile Smile Smile sa nu te superi glumesc Smile Lasa ca ar fi bine sa se intample cum spui tu... si-ar da seama idiotul cat de mult este iubit, si poate si-ar analiza si sentimentele proprii
Murat asta e un tip foarte rasfatat.. ati vazut cum e cocolosit si de Nesrin si de Nakish? De asta sunt reactiile sale asa de puerile... e prea sigur de Hasret.. sper din inima sa sufere sa-si dea seama ca e idiot (ma repet)
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 24 Oct 2010, 11:04 pm

anuta1971 a scris:
ahaaaa deci recunosti ca eu am batut campii Smile Smile Smile sa nu te superi glumesc Smile Lasa ca ar fi bine sa se intample cum spui tu... si-ar da seama idiotul cat de mult este iubit, si poate si-ar analiza si sentimentele proprii
Murat asta e un tip foarte rasfatat.. ati vazut cum e cocolosit si de Nesrin si de Nakish? De asta sunt reactiile sale asa de puerile... e prea sigur de Hasret.. sper din inima sa sufere sa-si dea seama ca e idiot (ma repet)
eu cred ca se va trezi la realitate cand hasret ii va intoarce spatele si o va vedea in bratele lui levent , fie si macar pentru o incurajare prieteneasca , atunci sa vezi cum o sa isi mai dea cu capul de pereti, pentru ca este un tip foarte gelos si posesiv
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Oct 2010, 11:07 pm

anuta1971 a scris:
ahaaaa deci recunosti ca eu am batut campii Smile Smile Smile sa nu te superi glumesc Smile Lasa ca ar fi bine sa se intample cum spui tu... si-ar da seama idiotul cat de mult este iubit, si poate si-ar analiza si sentimentele proprii
Murat asta e un tip foarte rasfatat.. ati vazut cum e cocolosit si de Nesrin si de Nakish? De asta sunt reactiile sale asa de puerile... e prea sigur de Hasret.. sper din inima sa sufere sa-si dea seama ca e idiot (ma repet)

Tocmai ca e prea rasfatat ar trebui sa ia si el un pic de atitudine.Sa spuna odata si odata ce simte, nu sa se ascunda dupa deget si s-o dea cotita ca vezi draga doamne el e cel care sufera sentimentele Hasretei nu conteaza e un egoist.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Oct 2010, 11:09 pm

alitheea a scris:eu cred ca se va trezi la realitate cand hasret ii va intoarce spatele si o va vedea in bratele lui levent , fie si macar pentru o incurajare prieteneasca , atunci sa vezi cum o sa isi mai dea cu capul de pereti, pentru ca este un tip foarte gelos si posesiv


Imi place ce spui sper sa-si sparga si capul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 24 Oct 2010, 11:09 pm

alitheea a scris:si eu prefer momentele romantice , dar oare nu ne-am plictisi daca ar fi totul roz? ceea-ca sustin u este ca actuala echipa este in continua evolutie si face o treaba foarte buna , repet cu toate ca as vrea mai multe scene romantice , sunt fascinata de evolutia filmului si de faptul ca reusesc sa scoata atat de bine in evidenta caracterele personajelor
multe dintre noi rectionam imediat dupa episod... dar dupa ce citesti dialogurile iti dai seama ca lucrurile stau cu totul altfel altfel decat ti se pare cand urmaresti fara subtitrare... si mie imi place foarte mult serialul.. abia astept sa vina vineri.. dar mai este mult pana atunci Crying or Very sad nu stiu de ce dar cred ca in episodul urmator o sa vedem un fel de razbunare a Hasretei pentru toate umilintele suportate de la Murat... ma intreb oare o sa accepte Hasret piesa lui Murat? eu cred ca nu o acceptam...
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 24 Oct 2010, 11:16 pm

anuta1971 a scris:
multe dintre noi rectionam imediat dupa episod... dar dupa ce citesti dialogurile iti dai seama ca lucrurile stau cu totul altfel altfel decat ti se pare cand urmaresti fara subtitrare... si mie imi place foarte mult serialul.. abia astept sa vina vineri.. dar mai este mult pana atunci Crying or Very sad nu stiu de ce dar cred ca in episodul urmator o sa vedem un fel de razbunare a Hasretei pentru toate umilintele suportate de la Murat... ma intreb oare o sa accepte Hasret piesa lui Murat? eu cred ca nu o acceptam...
pai se vede in privirea ei ca e in stare sa se lupte cu murat, si chiar ii arata ca ia atitudine cand ii opreste masina , in mod sigur ca vor fi multe vorbe la gura ei atunci si nu foarte dragastoase

cine imi place foarte mult , atitudinea si loialitatea lui , este levent , si nu as fi crezut ca voi spune asta vreodata , dar asta e meritul scenaristilor , ca au reusit sa il puna intr-o lumina care ii scoate in evidenta calitatile si bineinteles al actorului , uitandu-te la el iti doresti sa ai un astfel de prieten (cel putin in aceasta faza a filmului , ca apoi o sa il uram din nou , asta este Smile )
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 24 Oct 2010, 11:18 pm

alitheea a scris:eu cred ca se va trezi la realitate cand hasret ii va intoarce spatele si o va vedea in bratele lui levent , fie si macar pentru o incurajare prieteneasca , atunci sa vezi cum o sa isi mai dea cu capul de pereti, pentru ca este un tip foarte gelos si posesiv
oricum ziarele au publicat articolul ala in care se spunea ca Hasret si Levent ar fi iubiti... va dati seama sa-i surprinda paparazii in niste ipostaze romantice ... face Murat atac de cord... il vezi ca se infiinteaza la usa Hasretei in plina noapte Smile Smile sper din inima sa nu-l faca scenaristii bonav psihic...sa nu se retraga sa sufere in singuratate.. ramane de vazut ce rol o sa aiva Bahar
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 24 Oct 2010, 11:21 pm

anuta1971 a scris:
oricum ziarele au publicat articolul ala in care se spunea ca Hasret si Levent ar fi iubiti... va dati seama sa-i surprinda paparazii in niste ipostaze romantice ... face Murat atac de cord... il vezi ca se infiinteaza la usa Hasretei in plina noapte Smile Smile sper din inima sa nu-l faca scenaristii bonav psihic...sa nu se retraga sa sufere in singuratate.. ramane de vazut ce rol o sa aiva Bahar
nu cred , lui ii trebuie un dus rece si sa realizeze ca s-ar putea sa o piarda ca sa se trezeasca , el e foarte sigur de sentimentele ei si stie ca daca s-ar duce la ea l-ar ierta , numai ca nu stie ca rabdarea ei a ajuns la limita
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 24 Oct 2010, 11:24 pm

alitheea a scris:pai se vede in privirea ei ca e in stare sa se lupte cu murat, si chiar ii arata ca ia atitudine cand ii opreste masina , in mod sigur ca vor fi multe vorbe la gura ei atunci si nu foarte dragastoase

cine imi place foarte mult , atitudinea si loialitatea lui , este levent , si nu as fi crezut ca voi spune asta vreodata , dar asta e meritul scenaristilor , ca au reusit sa il puna intr-o lumina care ii scoate in evidenta calitatile si bineinteles al actorului , uitandu-te la el iti doresti sa ai un astfel de prieten (cel putin in aceasta faza a filmului , ca apoi o sa il uram din nou , asta este Smile )
eu stiu sunt sceptica privind prietenia intre barbati si femei... nu spun ca nu exista dar e extrem de rara... cred ca Levent e totusi un om chinuit... obligat sa oscileze intre sentimentul de iubire pentru Hasret si cel de prietenie pe care il are pentru Murat... pentru ca eu continui sa cred ca Levent e un prieten pentru Murat... imi amintesc ce a tresarit cand a vazut-o pe Bahar(pentru ca semana cu Selin) si ce ingrijorat era pentru Murat atunci... vorba Danei... astia doi o sa-i faca sufletul ferfenita
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Oct 2010, 11:24 pm

alitheea a scris:pai se vede in privirea ei ca e in stare sa se lupte cu murat, si chiar ii arata ca ia atitudine cand ii opreste masina , in mod sigur ca vor fi multe vorbe la gura ei atunci si nu foarte dragastoase

cine imi place foarte mult , atitudinea si loialitatea lui , este levent , si nu as fi crezut ca voi spune asta vreodata , dar asta e meritul scenaristilor , ca au reusit sa il puna intr-o lumina care ii scoate in evidenta calitatile si bineinteles al actorului , uitandu-te la el iti doresti sa ai un astfel de prieten (cel putin in aceasta faza a filmului , ca apoi o sa il uram din nou , asta este Smile )

Levent aiiii Levent sincer mi-e nu-mi inspira incredere se da prietenul ei ca stie ca are de castigat de pe urma ei daca ii era prieten cu adevarat nu o impingea asa mult in toate numai cand a realizat ca e prea incapatanata a lasat-o mai moale si apoi cred ca la prima abatere ma rog o sa o abandoneze asa cum l-a abandonat pe Murat deci si-a uitat prietenul mai de demult.Vorba vine ca nici lui Murat nu i-a fost un prieten adevarat s-a aliat cu Nesrina cand a realizat ca Murat incepe sa se indragosteasca de Hasret.DE CE A FACUT EL ASTA?In loc sa fie fericit ca a inceput sa se trezeasca la viata prin Hasret putea foarte bine sa-l ajute nu sa puna mai rau paie pe foc. Eu n-as vrea sa am un asemenea prieten.Levent nu e prietenul nimenui el daca vede ca are de castigat e pritenul tau daca salut el e prietenul lui insusi e uns si el cu mai toate alifiile.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 24 Oct 2010, 11:32 pm

iulianagl a scris:

Levent aiiii Levent sincer mi-e nu-mi inspira incredere se da prietenul ei ca stie ca are de castigat de pe urma ei daca ii era prieten cu adevarat nu o impingea asa mult in toate numai cand a realizat ca e prea incapatanata a lasat-o mai moale si apoi cred ca la prima abatere ma rog o sa o abandoneze asa cum l-a abandonat pe Murat deci si-a uitat prietenul mai de demult.Vorba vine ca nici lui Murat nu i-a fost un prieten adevarat s-a aliat cu Nesrina cand a realizat ca Murat incepe sa se indragosteasca de Hasret.DE CE A FACUT EL ASTA?In loc sa fie fericit ca a inceput sa se trezeasca la viata prin Hasret putea foarte bine sa-l ajute nu sa puna mai rau paie pe foc. Eu n-as vrea sa am un asemenea prieten.
a facut-o pentru ca el insusi se indragostise de Hasret... si in dragoste ca la razboi.. Smile Smile A impins-o inainte si bine a facut... Murat ar fi vrut sa nu-i dea drumul niciodata... Hasret s-ar fi transformat intr-o fiinta fara personalitate total dependenta de Murat... nu ar fi evoluat deloc... el nu ar fi tratat-o niciodata ca pe o egala a sa ... ar fi privit-o tot timpul ca pe o opera a sa ... nerecunoscandu-i ei nici un merit.... asa o trateaza Murat acum pe Hasret... sper ca lucrurile sa se schimbe
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 24 Oct 2010, 11:34 pm

iulianagl a scris:

Levent aiiii Levent sincer mi-e nu-mi inspira incredere se da prietenul ei ca stie ca are de castigat de pe urma ei daca ii era prieten cu adevarat nu o impingea asa mult in toate numai cand a realizat ca e prea incapatanata a lasat-o mai moale si apoi cred ca la prima abatere ma rog o sa o abandoneze asa cum l-a abandonat pe Murat deci si-a uitat prietenul mai de demult.Vorba vine ca nici lui Murat nu i-a fost un prieten adevarat s-a aliat cu Nesrina cand a realizat ca Murat incepe sa se indragosteasca de Hasret.DE CE A FACUT EL ASTA?In loc sa fie fericit ca a inceput sa se trezeasca la viata prin Hasret putea foarte bine sa-l ajute nu sa puna mai rau paie pe foc. Eu n-as vrea sa am un asemenea prieten.Levent nu e prietenul nimenui el daca vede ca are de castigat e pritenul tau daca salut el e prietenul lui insusi e uns si el cu mai toate alifiile.
ai si tu dreptate , dar acum chiar ii este alaturi , ma gandesc ca ar fi putut sa forteze nota pe langa hasret pt ca murat in nenumarate ori i-a spus ca nu il mai intereseaza deloc hasret , ca are cale libera , si totusi nu a incercat , poate si datorita faptului ca ea l-ar fi refuzat categoric , poate ai dreptate si acum va profita de vulnerabilitatea ei si va incerca sa o cucereasca
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 26 din 42 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum