Serialesitelenovelet
30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+18
Garo
nellys18
lica54
dana17
Admin_dea05
melamoldovan
florina1989
axxa246
mihaela99
iulia1965
tiberici
rina-rina
iulianagl
florica
narcisa
elena
anuta1971
alitheea
22 participanți

Pagina 27 din 42 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Urmatorul

In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 24 Oct 2010, 11:37 pm

sper ca de acum inainte sa se lase indrumata de saime , pentru ca este o persoana echilibrata si care ii vrea numai binele , si ... il prefera pe murat , sunt convinsa ca asa cum spunea ea ca o dragoste ca a lor nu s-a mai vazut va face tot posibilul sa ii deschida ochii hasretei in anumite privinte
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 24 Oct 2010, 11:37 pm

alitheea a scris:nu cred , lui ii trebuie un dus rece si sa realizeze ca s-ar putea sa o piarda ca sa se trezeasca , el e foarte sigur de sentimentele ei si stie ca daca s-ar duce la ea l-ar ierta , numai ca nu stie ca rabdarea ei a ajuns la limita
e prea infumurat sa realizeze asta ... ai dreptate ii trebuie un dus rece... sau unul scotian? 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 359517
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Oct 2010, 11:38 pm




Ce ziceti de asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 24 Oct 2010, 11:40 pm

Fetele am terminat de tradus tot.Am citit şi comentariile voastre, ce mult îmi plac.
Eu nu cred foarte mult în prietenia dintre Levent şi Murat. Cred că Levent a rămas alături de murat pentru că simţea familia acestuia ca fiind propria lui familie. Iar Murat a rămas cu Levent pentru că oricum nu avea alţi prieteni fiind o fire mai retrasă şi oarecum cu un aer de superioritate (căutam un alt cuvânt dar la ora asta nu-l mai găsesc). Era o prietenie bazată pe obişnuinţa de a fi împreună. Să nu uităm că Murat i-a spus deseori lui Levent că stă pe o grămadă de gunoi prin asta arătându-i adevărata părere despre el. Şi oricât ar recunoaşte levent că Murat are dreptate nu cred că nu-l afectează de fiecare dată când aude asta. Aşa că i-a fost uşor să uite aşa zisa prietenie şi să încerce să o cucerească pe Hasret chiar dacă în sinea lui ştie că Murat simte ceva pentru H.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 24 Oct 2010, 11:41 pm

ce frumos se tin in brate si cat sunt de fericiti
30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 2m5jtif
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 24 Oct 2010, 11:41 pm

alitheea a scris:ai si tu dreptate , dar acum chiar ii este alaturi , ma gandesc ca ar fi putut sa forteze nota pe langa hasret pt ca murat in nenumarate ori i-a spus ca nu il mai intereseaza deloc hasret , ca are cale libera , si totusi nu a incercat , poate si datorita faptului ca ea l-ar fi refuzat categoric , poate ai dreptate si acum va profita de vulnerabilitatea ei si va incerca sa o cucereasca
cred ca asta e secretul pe care a zis ca o sa i-l spuna intr-o zi.... ca o iubeste... ramane de vazut daca o sa-i spuna... daca o sa vada ca Hasret suspina dupa Murat nu prea cred ca o sa-i spuna... cine stie?


Ultima editare efectuata de catre anuta1971 in Dum 24 Oct 2010, 11:44 pm, editata de 1 ori
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 24 Oct 2010, 11:43 pm

anuta1971 a scris:
e prea infumurat sa realizeze asta ... ai dreptate ii trebuie un dus rece... sau unul scotian? 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 359517
eu zic ca e si foarte egoist , de fapt el s-a suparat ca si-a permis ca sa faca ceva cu care el nu a fost de acord , o considera bunul lui personal
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Oct 2010, 11:43 pm

alitheea a scris:sper ca de acum inainte sa se lase indrumata de saime , pentru ca este o persoana echilibrata si care ii vrea numai binele , si ... il prefera pe murat , sunt convinsa ca asa cum spunea ea ca o dragoste ca a lor nu s-a mai vazut va face tot posibilul sa ii deschida ochii hasretei in anumite privinte


Da si eu m-as bucura ca Hasret sa inceapa sa tina cont si de Saime si cred ca Saime stie ce a facut Levent ca doar a trait pe la bucataria lor si de aceea nu prea il agreaza.Eu cred ca odata si odata Levent o sa-si arate incaodata fata ar fi frumos ca Hasret sa se intoarca si impotriva lui Levent asa cum a facut-o cu Murat cand a aflat ca au pus pariu pe ea si totusi Levent n-a platit atunci pt. asta tot in capul lui Murat s-au spart oalele.In curand ii vine randul si lui Levent. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Oct 2010, 11:45 pm




Asta e piesa in care Hogea si-a varsat nervii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 24 Oct 2010, 11:46 pm

Dacă tot aţi vorbit de scenarişti eu nu înţeleg de ce pe Saime o mai cheamă Saime când numele adevărat este Gulpembe. Sau poate din episodul următor, că tot s-au împăcat o să-şi folosească adevăratul nume? Ştiu că e o problemă minoră pe lângă furtunile trăite de personaje, dar pe mine mă frământă tare. Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 24 Oct 2010, 11:46 pm

narcisa a scris:Fetele am terminat de tradus tot.Am citit şi comentariile voastre, ce mult îmi plac.
Eu nu cred foarte mult în prietenia dintre Levent şi Murat. Cred că Levent a rămas alături de murat pentru că simţea familia acestuia ca fiind propria lui familie. Iar Murat a rămas cu Levent pentru că oricum nu avea alţi prieteni fiind o fire mai retrasă şi oarecum cu un aer de superioritate (căutam un alt cuvânt dar la ora asta nu-l mai găsesc). Era o prietenie bazată pe obişnuinţa de a fi împreună. Să nu uităm că Murat i-a spus deseori lui Levent că stă pe o grămadă de gunoi prin asta arătându-i adevărata părere despre el. Şi oricât ar recunoaşte levent că Murat are dreptate nu cred că nu-l afectează de fiecare dată când aude asta. Aşa că i-a fost uşor să uite aşa zisa prietenie şi să încerce să o cucerească pe Hasret chiar dacă în sinea lui ştie că Murat simte ceva pentru H.
el pe undeva are acoperire , avand unda verde de lka murat in privinta ei , de cate ori a spus murat ca ea nu exista pentru el , ca si-a scos-o din viata , ca a eliberat-o ,a mintit , dar a facut afirmatia
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 24 Oct 2010, 11:47 pm

iulianagl a scris:


Ce ziceti de asta.
indragostit floare
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 24 Oct 2010, 11:50 pm

iulianagl a scris:


Asta e piesa in care Hogea si-a varsat nervii.
Smile Smile Smile Iuliana ..si fetelor am vrut sa intreb si am uitat ce melodie e aia pe care a pus-o Bahar si care Selin i-a spus lui Murat cand o aude sa-si aminteasca de ea... cred ca e ceva pentru violoncel... stie cineva?... mi-a placut foarte mult
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 24 Oct 2010, 11:51 pm

alitheea a scris:el pe undeva are acoperire , avand unda verde de lka murat in privinta ei , de cate ori a spus murat ca ea nu exista pentru el , ca si-a scos-o din viata , ca a eliberat-o ,a mintit , dar a facut afirmatia
Tocmai de asta nici nu sunt supărată că Levent încearcă să o cucerească pe Hasret, cred că are tot dreptul să încerce asta . Ce vreau eu să ştiu, că nu sunt lămurită încă, e dacă Levent o iubeşte cu adevărat, pentru că dacă intervin şi alte sentimente mai puţin nobile îi retrag dreptul de a se da la Hasret. 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 57652
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 24 Oct 2010, 11:54 pm

anuta1971 a scris:
Smile Smile Smile Iuliana ..si fetelor am vrut sa intreb si am uitat ce melodie e aia pe care a pus-o Bahar si care Selin i-a spus lui Murat cand o aude sa-si aminteasca de ea... cred ca e ceva pentru violoncel... stie cineva?... mi-a placut foarte mult
Nu ştiu dar sigur Iuliana trebuie să aibă răspuns la întrebare că are un adevărat dar în a căuta melodiile din film. Şi mai ales de a le găsi. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 24 Oct 2010, 11:54 pm

narcisa a scris:
Tocmai de asta nici nu sunt supărată că Levent încearcă să o cucerească pe Hasret, cred că are tot dreptul să încerce asta . Ce vreau eu să ştiu, că nu sunt lămurită încă, e dacă Levent o iubeşte cu adevărat, pentru că dacă intervin şi alte sentimente mai puţin nobile îi retrag dreptul de a se da la Hasret. 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 57652
Smile Smile Smile Smile cred ca o iubeste dar stie ca nu prea are mari sanse... mai lasa sa treaca timp... e un tip destept
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 24 Oct 2010, 11:54 pm

fetelor stiti cum mi-a spus sotul meu pentru ca stau asa mult pe net?
INTERNAUCA Crying or Very sad ( cu a cu caciula in sus Crying or Very sad ) Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 24 Oct 2010, 11:56 pm

fetelor lipsesc vreo jumatate de ora.. sper sa va mai gasesc aici 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Oct 2010, 11:57 pm

narcisa a scris:
Nu ştiu dar sigur Iuliana trebuie să aibă răspuns la întrebare că are un adevărat dar în a căuta melodiile din film. Şi mai ales de a le găsi. kiss

Sa vedem.Zici din ep. de sapt. trecuta nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 24 Oct 2010, 11:57 pm

anuta1971 a scris:fetelor lipsesc vreo jumatate de ora.. sper sa va mai gasesc aici 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 517793
cupidon
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 24 Oct 2010, 11:57 pm

alitheea a scris:fetelor stiti cum mi-a spus sotul meu pentru ca stau asa mult pe net?
INTERNAUCA Crying or Very sad ( cu a cu caciula in sus Crying or Very sad ) Smile Smile Smile
Smile Smile Smile al meu a spus ca numara pana la -3 sa ajung in pat Smile Smile Smile nu are sanse Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Oct 2010, 11:57 pm

alitheea a scris:fetelor stiti cum mi-a spus sotul meu pentru ca stau asa mult pe net?
INTERNAUCA Crying or Very sad ( cu a cu caciula in sus Crying or Very sad ) Smile Smile Smile



Smile Smile Smile Nu e corect.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 24 Oct 2010, 11:58 pm

alitheea a scris: cupidon
nu te gandi la prostii ..stii ce fac Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 24 Oct 2010, 11:58 pm

zanute dragi voi nu mergeti maine la lucru?
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Oct 2010, 11:58 pm

anuta1971 a scris:
Smile Smile Smile al meu a spus ca numara pana la -3 sa ajung in pat Smile Smile Smile nu are sanse Smile

Al meu e dus la culcare fara nici o vorbulita doar un buhuuu!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 27 din 42 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum