Serialesitelenovelet
41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+20
vania_e
Theo_1
Gloxinia2010
annadanna
lica54
alitheea
dlacatus65
anuta1971
pufy2010
Garo
nicos66
axxa246
vivi
Luana
dana17
DENISA
Admin_dea05
iulianagl
narcisa
florica
24 participanți

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de nutzi Mar 25 Ian 2011, 12:27 pm

Buna Dea...asa am inteles si eu de la fetele de pe Port ,ca ar avea numai 41 de ep...ceva concret dinspre turci nu am auzit...dar dupa cum se desfasoara actiunea si cu mutarea la o ora asa tarzie(am vazut ca fanii fac un protest pt aceasta decizie) cred ca zile multe nu mai are ...pacat ,nici nu stii ce grea imi este inima,ca si la Asi,am pus suflet in acest serial ....macar sa ramana impreuna dupa ,tare m-as bucura...te pup dulce ,draga!
trebuie sa plec la datorie si am asa o stare ,de numa numa Smile Smile 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793
nutzi
nutzi
vip
vip

Mesaje : 711
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 61

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 25 Ian 2011, 12:46 pm

nutzi a scris:Buna Dea...asa am inteles si eu de la fetele de pe Port ,ca ar avea numai 41 de ep...ceva concret dinspre turci nu am auzit...dar dupa cum se desfasoara actiunea si cu mutarea la o ora asa tarzie(am vazut ca fanii fac un protest pt aceasta decizie) cred ca zile multe nu mai are ...pacat ,nici nu stii ce grea imi este inima,ca si la Asi,am pus suflet in acest serial ....macar sa ramana impreuna dupa ,tare m-as bucura...te pup dulce ,draga!
trebuie sa plec la datorie si am asa o stare ,de numa numa Smile Smile 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793
eu sper totusi sa fie numai zvonuri ....O zi frumoasa! 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 371536 Am pus mult suflet la acest serial si eu sad mai ales ca cei doi se potrivesc f bine, iar Tuba parca radiaza de fericire alaturi de Cansel, numai este fata aceea trista.
Nu stiu ce s-a intamplat dar noul regizor a stricat frumusete de serial.Trebuiau totusi sa-i mai apropie din cand in cand....
O zi frumoasa! 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155656
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 25 Ian 2011, 12:47 pm

[quote="florica]Pt. mai tarziu un ceai cald si ceva dulce [/quote]

Florica eu dau ceaiul la o parte si fur farfuria cu bomboane.Ce zici o servesc si pe Bahar? Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mar 25 Ian 2011, 12:49 pm

Mai fratilor de unde ati scos ca se termina serialul?Nunta dintre Levo so Hasret n-o sa fie niciodata.Nu mai ascultati tot ce se spune eu una n-am auzit asa ceva si nici alte fete n-au auzit.
O zi buna in continuare. 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mar 25 Ian 2011, 1:07 pm

salut doamnelor

Ali si Dana, dragele mele, sper ca acum dormiti si voi, ca ati facut nopate alba.
ati fost schimbul III aici. Ali, multumesc pt munca ta, eu doar profit de ea.


si, deci, cand devine mai palpitant filmul, se termina?
io ma asteptam sa se insoare hogea si dupa aia sa mai fie niste peripetii
e cam prea scurt, mai scurt decat ezel.
iar la ezel ma gandeam ca nu au ce sa mai faca 25 de episoade. Cand colo, curge si ala ca un fluviu.

Floricico, saru` mana pt masa.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 25 Ian 2011, 1:10 pm

iulianagl a scris:Mai fratilor de unde ati scos ca se termina serialul?Nunta dintre Levo so Hasret n-o sa fie niciodata.Nu mai ascultati tot ce se spune eu una n-am auzit asa ceva si nici alte fete n-au auzit.
O zi buna in continuare. 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155656
Iuliana eu nu am citit despre asa ceva , deci raman la concluzia ca sunt doar niste zvonuri.Eu totusi sper si la sezonul 3 Smile .dar acum chiar ca bat campii ca nici macar nu s-a vorbit de asa ceva Smile ..,Nici eu nu cred ca se va casatorii dar mi-ar placea sa se ajunga chiar la ziua aceea si Murat cand o va vedea pe Hasret in rochie de mireasa sa turbeze de furie si sa o fure pe Hasret Smile ..Acum mi-a trecut prin minte si alta varianta sa-l ia pe Murat la cumparaturile de nunta inclusiv la alegerea rochiei de mireasa ca tot e barbat stilat si stie ce se poarta Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mar 25 Ian 2011, 1:12 pm

Luana, ai hranit pisicile?
ia uite ce multumite astau acum

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Ef80f9b8
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mar 25 Ian 2011, 1:13 pm

Admin_dea05 a scris:Iuliana eu nu am citit despre asa ceva , deci raman la concluzia ca sunt doar niste zvonuri.Eu totusi sper si la sezonul 3 Smile .
si eu zic ca e vb de pauza de dinainte de sezonul 3.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 25 Ian 2011, 1:14 pm

axxa246 a scris:salut doamnelor

Ali si Dana, dragele mele, sper ca acum dormiti si voi, ca ati facut nopate alba.
ati fost schimbul III aici. Ali, multumesc pt munca ta, eu doar profit de ea.


si, deci, cand devine mai palpitant filmul, se termina?
Buna Axxa!Si mie mi-ar place sa-i vad un pic si casatoriti cu un bebe si multe peripetii.Sa-i vad figura lui hogea cand va afla ca-i Hasret insarcinata 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516 ..Off vise tata!Nici macar nu am ajuns la prima noapte de dragoste Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 25 Ian 2011, 1:17 pm

axxa246 a scris:
Admin_dea05 a scris:Iuliana eu nu am citit despre asa ceva , deci raman la concluzia ca sunt doar niste zvonuri.Eu totusi sper si la sezonul 3 Smile .
si eu zic ca e vb de pauza de dinainte de sezonul 3.
daca va fii un sezon 3(bat campii ca nu s-a vorbit de asa ceva)atunci sf de sezon va fi la la inceputul verii si nu mai devreme de aceasta , asa am obs la turci...dau si eu cu parerea Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mar 25 Ian 2011, 1:18 pm

Admin_dea05 a scris:Buna Axxa!Si mie mi-ar place sa-i vad un pic si casatoriti cu un bebe si multe peripetii.Sa-i vad figura lui hogea cand va afla ca-i Hasret insarcinata 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516 ..Off vise tata!Nici macar nu am ajuns la prima noapte de dragoste Smile

buna, puiule, vine si noapte aia (desi la cat de hotarat e hogea parca vad ca nu mai stie de ce e singur cu hasret in camera si ce trebe sa faca Smile )
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 25 Ian 2011, 1:31 pm

axxa246 a scris:buna, puiule, vine si noapte aia (desi la cat de hotarat e hogea parca vad ca nu mai stie de ce e singur cu hasret in camera si ce trebe sa faca Smile )
asta sta sa analizeze situatia inainte de a face ceva. Smile ..cam mototol hogea asta..poaste sare hasret pe el ca-i mai impulsiva Smile .Daca nu ma vrei tu te vreau eu... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 25 Ian 2011, 1:36 pm

Mai Dea nici chiar asa daca il ia cu ia sa isi cumpere rochia de miresa chiar ca inebuneste hogea de tot atunci el ar trebui sa isi faca un plan sa o intoarca din drum sa nu se casatoresca cu Levent.Sa o rapeasca sa o urce intr-o limuzina de lux sa fuga cu ea departe sa traiasca impreuna pana la adanci batraneti sa aiba copii cat o echipa de fotbal.
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 25 Ian 2011, 1:41 pm

lica54 a scris:Mai Dea nici chiar asa daca il ia cu ia sa isi cumpere rochia de miresa chiar ca inebuneste hogea de tot atunci el ar trebui sa isi faca un plan sa o intoarca din drum sa nu se casatoresca cu Levent.Sa o rapeasca sa o urce intr-o limuzina de lux sa fuga cu ea departe sa traiasca impreuna pana la adanci batraneti sa aiba copii cat o echipa de fotbal.
Mie mi-ar placea sa o smotoceasca nitel..dar asemenea reactii nu-i de hocea ca-i cam calm.De limuzina nu-i genul lor le plac lucrurile simple si cu efect sentimental si nici finante multe nu are filmul din cate se vede.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mar 25 Ian 2011, 1:43 pm

Admin_dea05 a scris:Mie mi-ar placea sa o smotoceasca nitel..dar asemenea reactii nu-i de hocea ca-i cam calm.
pentru smotoceala ne uitam la filmul gresit.
tre sa ne reorientam
nici in ezel nu ai de unde...
mai repede la Ask.
e pupacios fulgerica. desi acu cica-i mort, il jelea toata lumea pe acolo (in film)
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 25 Ian 2011, 1:48 pm

axxa246 a scris:[
pentru smotoceala ne uitam la filmul gresit.
tre sa ne reorientam
nici in ezel nu ai de unde...
mai repede la Ask.
e pupacios fulgerica. desi acu cica-i mort, il jelea toata lumea pe acolo (in film)
se vede ca nu urmaresti personajul..mort a fosta cum cateva ep acum e viu si nevatamat a ajuns intreg si acasa dupa un ep gen Savas_Rambo Smile ..nici eu nu ma uit dar le mai citesc pe fete cand am timp sau le mai intreb.acum cica ciceaka Smile e disparuta
Pupacios Savas pacat ca nici in asi nu am avut atatea pupaceli si eu care ma gandeam ca nu-i da soata voie Smile


Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Mar 25 Ian 2011, 1:49 pm, editata de 1 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 25 Ian 2011, 1:48 pm

Fetelor nu fiţi treiste , nu cred că se va termina mai devreme de mai , iunie , nu stau ei chiar atât de rău în rating, şi nu cred ei vor spune vreodată câte ep mai sunt, dar sincer eu nu cred că va exista un sezon 3 la aceste 2 seriale (AvC şi Gonulcelen ) şi nici nu îmi doresc , prefer să-i văd în alte proiecte mult mai bune şi mai pe măsura valorii lor . kiss kiss kiss

Axxa, Fulgerică e viu şi nevătămat , s-a întors , nu are atins nici măcar un firicel de păr
Smile Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 25 Ian 2011, 1:51 pm

DENISA a scris:Fetelor nu fiţi treiste , nu cred că se va termina mai devreme de mai , iunie , nu stau ei chiar atât de rău în rating, şi nu cred ei vor spune vreodată câte ep mai sunt, dar sincer eu nu cred că va exista un sezon 3 la aceste 2 seriale (AvC şi Gonulcelen ) şi nici nu îmi doresc , prefer să-i văd în alte proiecte mult mai bune şi mai pe măsura valorii lor . kiss kiss kiss

Axxa, Fulgerică e viu şi nevătămat , s-a întors , nu are atins nici măcar un firicel de păr
Smile Smile
de sezonul 3 am zis si eu dar am specificat ca nu cred ca va fii asa ceva.Si asi din cate imi amintesc era la rating pe locul 2-3 parca niciodata nu a fost pe primul loc si ne-a placut la nebunie pt noi nu a contat treaba asta si nici acum nu conteaza atata timp cat gonulcelen imi place. kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 25 Ian 2011, 1:56 pm

da Dea erau pe locul 2 mai mereu dar ca valori la rating erau mai sus ca Gonul şi AvC.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 25 Ian 2011, 2:03 pm

Fetelor am vazut ep 35 tradus mie mi-a placut mult.Chiar mi-a fost mila de hogea am dat si o lacrima pentru el.Multam frumos fetelor pentru traducere.Ori ce film cu traducere il intelegi mai bine si devine mai interesant
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 25 Ian 2011, 2:05 pm

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 163794_10150125546103436_581943435_7906749_66050_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mar 25 Ian 2011, 2:07 pm

DENISA a scris:
Axxa, Fulgerică e viu şi nevătămat , s-a întors , nu are atins nici măcar un firicel de păr
Smile Smile

pai nu ma îndoiam ca e viu, ca in timp ce il plângeau fetele, el vorbea cu Pala pe un câmp...
dar nu stiam ca aia a fost mai demult
deci s+a intors...
ee, e bine, sa apuce sa mai pupe pe careva , ca la noi in film sunt slabe sanse
ai nostri fac copii din priviri, desi nici acolo nu exceleaza
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 25 Ian 2011, 2:08 pm

îl băgăm în carantină , nu mai pupă nimic Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mar 25 Ian 2011, 2:26 pm

il dezinfectaţi după ce a venit din irak sau unde a fost?
mai are pana se însoară cu yasemina?
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 25 Ian 2011, 2:28 pm

îl dezinfectăm din pricina Yaseminei , da afost îm Iran şi Van .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 41. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum