Serialesitelenovelet
18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+23
alitheea
anuta1971
florica
sasa
vania_e
dana sandulescu
michiper68
smara
rodica
alimar
Motzişor
Admin_dea05
lica54
paula33
teodora_roman
IDILKO
iulia80
lexia
axxa246
pufy2010
DENISA
andradamaria
vally14v
27 participanți

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mar 25 Ian 2011, 11:18 pm

Denisa, pregăteşte-ţi ţinutele alea trăsnet cupidon Nu se va mai da plecat
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mar 25 Ian 2011, 11:21 pm

teodora_roman a scris:Salut lumeeeeee. Să vă spun ce am înţeles eu: că Yasomica se plimbă pe faleza Dunării din Brăila şi atunci Fulgeraş vine şi el în România, la noi adică 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946 , îşi recuperează copiii sau nu, pe Yasomica o cucereşte Morunul taliban, dar nici Savaş nu suferă tare că noi ne dotăm cu minitextile a la Denisa şi îl consolăm. Şi pe Cicek o lasă în grija lui Sahnur 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 819220 , că noi fiind aşa frumoase, nici că se mai întoarce la clanul ce îi dă bătăi de cap. Fetelor, sunteţi de acord?

Deacord Teodora, deci să pregătim textilele 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 165638
La mulţi ani Andrada uite acuma am văzut că mai ieri ai împlinit 1 an de forum 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 918686 Tu şi Omer sărbătoriţi.
Sper că nui îţi pui mustaţă şi la semnătură


Ultima editare efectuata de catre lexia in Mar 25 Ian 2011, 11:22 pm, editata de 1 ori
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 25 Ian 2011, 11:22 pm

Teodora le ţin mereu pregătite că nu se ştie niciodată .18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 N2807

să aducem şi ceva dulce dacă rost de sărbătorit
18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2795134z18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 1009750wmyy9m33p7

Sensibiloasă Yasemina, îmi place conţinutul scrisorii "esti sufletul meu, totul ptr mine , destinul meu, sensul vieţii mele ."


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mar 25 Ian 2011, 11:39 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mar 25 Ian 2011, 11:37 pm

dragelor..am sters putina.....
somnik usor..si ne cetim maine! 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mar 25 Ian 2011, 11:45 pm

iulia80 a scris:dragelor..am sters putina.....
somnik usor..si ne cetim maine! 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793



şi eu 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656 kiss
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 25 Ian 2011, 11:46 pm

Somn uşor Iulia !! Lexia

Savas has become a let down for Yasemin, he is never there when you need him or is getting those annoying phone calls, sooner or later it would have come to this. Yavuz only managed to terrify his poor sister with his plan, it has failed and Savas should get Esref to watch him 24/7. Looking at the trailer, i feel something will happen next episode, Yavuz, Savas and Yas hopefully at one place.



It is funny looking back now we thought at the beginning Yavuz will be protecting his sister from Ahmet Moran, he would provide the shoulder she can lean on. Now we know he is a maniac killer.





Trailers are deceiving....I am disappointed at this episode, it was a bit slow.
ye sEsref should be back and watch Yavuz thus he will discover that yavuz knows yasemin.

I suspect yasemin is going only for a couple of days but she'll be back to take care of her business. It is just a break she's taking to cope with her new decision of seperation.

I expect next episode that savas know about his mother's visit to yasemine's and what she told her. He will be upset at his mom. I hope çiçek hears them and she get hold of her self and gets the courage to get out of that bed and be strong and support Savas. I'll be dreaming to think that çiçek calls yasemin and asks her to be patient !!! I'll be asking too much wont I.? )

I donno how this series will last 3 seasons !!!! it seems a lot! the story with the existing characters does not stand 3 seasons!!
Unless season 3 will deal with Besir 's come back. This story is not over yet.

I liked how Lara was smiling and talking with ömer. ömer will substitute çiçek in lara's life



Two seasons is enough with the conclusion of Savas/Yas and Hakan/Cicek marriage. Once Yavuz is out of the way, we should have a happy ending . There is no connection between Pelin and Hakan, it is a platonic relationship.

Savas next episode should follow his lead to prove it was Yavuz behind the kidnapping. Yasemin should get suspicious about Yavuz if he meets her at the seaside place, Ceyda suspects there is something going on between them.





Dragoste şi pedeapsă - Episodul 8



https://www.youtube.com/user/SavasBaldar#g/c/1893B630CD3BC810
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mier 26 Ian 2011, 12:52 am

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656 Sleep
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de paula33 Mier 26 Ian 2011, 1:18 am

:ryty: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656

paula33
membru
membru

Mesaje : 5
Data de inscriere : 13/10/2010
Varsta : 46

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Mier 26 Ian 2011, 7:46 am

dimineata pi racoare..am scos capul la soare..vai de mine ce poiata sunt azi!
18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 L18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 A18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 M18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 U18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 L18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 T18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 I18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 A18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 N18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 I DANA! iti dorim sa sii sanatoasa, iubita si sa ai parte doar de lucruri bune! noi vom fi alaturi de tine!18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 190042i0hi9s8bzd[/url]18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 643527xlsx0pfmtx18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2390359slmeutx19u 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155520 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155520 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155520
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 26 Ian 2011, 8:44 am

Buna dimineata dragilor,
Lexia ,multumesc pentru urare ,nici macar eu nu-mi mai aminteam ..dar ,dupa cum spunea si Motzi tu ai niste ochi.... 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 352762 vreau sa spun ,spirit de observatie demn de toata lauda, ma refer in special la ceea ce faci si ce postezi aici, pentru tine si voi toate si voi toti 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 433230 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 433230 si n-o sa-mi pun un mustacios la semnatura :cei mai iubiti 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 925958 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 100355
18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 14jpzyd
LE-AM SCHIMBAT! fara mustata! Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre andradamaria in Mier 26 Ian 2011, 8:03 pm, editata de 2 ori
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mier 26 Ian 2011, 9:59 am

Bună dimineaţa.

Mulţam Andrada şi ca să continui cu ce zici tu m-am distrat aseară când am văzut ce rău stau realizatorii cu colecţia de filme pe DVD la care se 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946 personajele din film. Smile Smile
Filmul la care se uitau aseară Bora şi Nazan (asta mai aduce un nepot la Baldari) era acelaşi film la care se uita Savaş în timp ce aştepta să-i aducă "pilaful" Ciceaka cam prin primele 10 ep. Ceva film vechi stupid
Auzi Pufy eu cred că Yaso se plimbă pe malul Mureşului, Question ce zici Motz?

lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 26 Ian 2011, 10:15 am

lexia a scris:Bună dimineaţa.

Mulţam Andrada şi ca să continui cu ce zici tu m-am distrat aseară când am văzut ce rău stau realizatorii cu colecţia de filme pe DVD la care se 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 248946 personajele din film. Smile Smile
Filmul la care se uitau aseară Bora şi Nazan (asta mai aduce un nepot la Baldari) era acelaşi film la care se uita Savaş în timp ce aştepta să-i aducă "pilaful" Ciceaka cam prin primele 10 ep. Ceva film vechi stupid
Auzi Pufy eu cred că Yaso se plimbă pe malul Mureşului, Question ce zici Motz?

WOW...puteai sa ma pici cu ceara n-as fi vazut asa ceva Smile Smile
dar cum ti se pare atitudinea lui Savas versus ziua micutului?
Pe termen scurt mi-a venit sa-l strang de gat, Evil or Very Mad dar o minte pragmatica,gandeste cel putin pe termen mediu daca nu lung si in cazul asta cred ca a considerat ca viata celor doi, este mai presus de bucuria momentului,(cu yavuz cel malefic prin preajma Crying or Very sad )

andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mier 26 Ian 2011, 10:38 am

andradamaria a scris:
WOW...puteai sa ma pici cu ceara n-as fi vazut asa ceva Smile Smile
dar cum ti se pare atitudinea lui Savas versus ziua micutului?
Pe termen scurt mi-a venit sa-l strang de gat, Evil or Very Mad dar o minte pragmatica,gandeste cel putin pe termen mediu daca nu lung si in cazul asta cred ca a considerat ca viata celor doi, este mai presus de bucuria momentului,(cu yavuz cel malefic prin preajma Crying or Very sad )

Ai văzut, nimic nu îmi scapă, Smile (def. prof. TUV, ISO Smile )
Referitor la atitudinea lui Savaş pe moment şi eu m-aş fi înfuriat dar era pe moment şi el aşa cum zici tu a procedat bine,( mai puţin treaba cu închis telefonul) adică să rezolve /înlăture primejdiile dar mă surprinde Yaso care până mai ieri leşina şi îi zicea să nu o mai lase niciodată încă punctează bine treaba asta şi acum când deja ştie ce probleme sunt, ştie poziţia lui Savaş, procedează aşa, sper că doar să ia pauză după vizita mătrăgunei 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 885862 şi o să-şi revină .
Ciceaka pe de altă parte îi zice lui Yavuz că are încredere în Savaş şi acum iacă, îi ascunde lui Savaş faptul că i-a spus lui Yavuz de divorţ şi pe asta a ţinut-o 5 minute. Smile
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mier 26 Ian 2011, 11:12 am

lexia a scris:

Ai văzut, nimic nu îmi scapă, Smile
Referitor la atitudinea lui Savaş pe moment şi eu m-aş fi înfuriat dar era pe moment şi el aşa cum zici tu a procedat bine, adică să rezolve /înlăture primejdiile dar mă surprinde Yaso care până mai ieri leşina şi îi zicea să nu o mai lase niciodată încă punctează bine treaba asta şi acum când deja ştie ce probleme sunt, ştie poziţia lui Savaş, procedează aşa, sper că doar să ia pauză după vizita mătrăgunei 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 885862 şi o să-şi revină .
Ciceaka pe de altă parte îi zice lui Yavuz că are încredere în Savaş şi acum iacă, îi ascunde lui Savaş faptul că i-a spus lui Yavuz de divorţ şi pe asta a ţinut-o 5 minute. Smile
pai de asta ziceam de Cicek ca s-a transformat din floare in scai-ete Smile Smile ar face orice numai sa-l tina cumva pe Savas legat de ea sad imi pare rau ca o prostesc si pe asta,Nazan era de ajuns! Smile referitor la Yaso,probabil ca a obosit, asteptarile ei in legatura cu Savas au fost spulberate de matura matragunei 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 3176764736 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 885862 si propunerea de-a se muta in casa baldarilor.. ca ce ? ca sotie nelegitima..ca dupa cate stiu casatoria la turci este monogama(mai putin pe acolo prin van Smile Smile )s-a vazut dintrodata intoarsa in timp cu cel putin un secol, cine ar fi putut sa-si creasca copii intro astfel de situatie,
perversa baba isi urmareste telul cu o asiduitate demna de-o cauza mai buna!se dovedeste ca desi nu are te miri ce educatie universitara Smile da lectii de predictibilitate,pe langa faptul ca este o excelenta manipulatoare de sentimente slap Savas are din nou un fel de incetineala..si de regula uita ca ansamblul este constituit din detalii Smile sper sa nu-l tina mult starea asta Smile
am senzatia ca totul se reduce la lupta dintre Savas si mama lui, pentru detinerea controlului si fiecare lupta cu mijloacele de care dispune Smile Smile de fapt asta era si tema filmului, restul...sunt detalii Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mier 26 Ian 2011, 11:50 am

andradamaria a scris:[pai de asta ziceam de Cicek ca s-a transformat din floare in scai-ete Smile Smile ar face orice numai sa-l tina cumva pe Savas legat de ea sad imi pare rau ca o prostesc si pe asta,Nazan era de ajuns! Smile referitor la Yaso,probabil ca a obosit, asteptarile ei in legatura cu Savas au fost spulberate de matura matragunei 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 3176764736 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 885862 si propunerea de-a se muta in casa baldarilor.. ca ce ? ca sotie nelegitima..ca dupa cate stiu casatoria la turci este monogama(mai putin pe acolo prin van Smile Smile )s-a vazut dintrodata intoarsa in timp cu cel putin un secol, cine ar fi putut sa-si creasca copii intro astfel de situatie,
perversa baba isi urmareste telul cu o asiduitate demna de-o cauza mai buna!se dovedeste ca desi nu are te miri ce educatie universitara Smile da lectii de predictibilitate,pe langa faptul ca este o excelenta manipulatoare de sentimente slap Savas are din nou un fel de incetineala..si de regula uita ca ansamblul este constituit din detalii Smile sper sa nu-l tina mult starea asta Smile
am senzatia ca totul se reduce la lupta dintre Savas si mama lui, pentru detinerea controlului si fiecare lupta cu mijloacele de care dispune Smile Smile de fapt asta era si tema filmului, restul...sunt detalii Smile Smile

Da ai suprins foarte bine asta până la urmă e tema filmului lupta între tradiţie şi lumea modernă, fiecare având în frunte pe unul din cei 2 şi de aici când dragoste când pedeapsă, când bucurie când tristeţe. Da 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 885862 este întradevăr o manipulatoare desăvârşită dacă şi pe Yaso oleacă a zduncinat-o Smile ce să mai zicem de îndoctrinarea lui Nazan.
De fapt ea a mai avut în cap treaba asta cu a doua soţie când a făcut propunere lui Savaş să se însoare şi cu iubita lui pe vremea când nu o cunoştea, uite că revine la treaba asta.
Şi eu îl vreau pe Savaş mai aprig mai cu energie mai 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2743637754 aşa 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 273628

Îmi place că la Ciceaka îi zici scai grozav ce i se potriveşte. Smile
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 26 Ian 2011, 12:17 pm

Dragalaselor buna ziua si bine vam gasit.De ce sunteti rele cu Cicec ea sete o victima a cutumei daca s-a indragostit de Savas intre timp asta e inima batuoar vina ei nu poti sa ii potuncesti.Va doresc o zi buna va kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vally14v Mier 26 Ian 2011, 12:25 pm

Neața.

Dragostea în mare parte am văzut-o, acum să vedem si pedeapsa Smile .
vally14v
vally14v
membru activ
membru activ

Mesaje : 109
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Braila

https://sites.google.com/site/askvecezaro/

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mier 26 Ian 2011, 12:30 pm

lexia a scris:
Auzi Pufy eu cred că Yaso se plimbă pe malul Mureşului, Question ce zici Motz?


[b]Pe Yaso o lăsăm şi pe faleza Dunării. Oricum, cu Pufy, la fel ca şi cu Savaş, ea tot second position rămâne. Ba mai rău, nu o mai leagă nici Omer. 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 67332 nu e roz deloc situaţia ei, deci nu mă mir că îi mai vine şi să 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 59954 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 600626
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vally14v Mier 26 Ian 2011, 12:49 pm

Eu cred că Savaș o s-o găsească împreună cu Yavuz , și o să Evil or Very Mad slap
vally14v
vally14v
membru activ
membru activ

Mesaje : 109
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Braila

https://sites.google.com/site/askvecezaro/

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 26 Ian 2011, 1:07 pm

Pedeapsa o sa vina la greu din partea lui Yavuz Moranu cel batran se lupta pentru droguri dar asta se va lupta cu Savas pentru dragostea lui Yasemin as vrea sa o duca in pustiu sahara sa nu se mai intoarca in veci
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vally14v Mier 26 Ian 2011, 1:08 pm

Care dintre ei să o ducă ?
vally14v
vally14v
membru activ
membru activ

Mesaje : 109
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Braila

https://sites.google.com/site/askvecezaro/

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mier 26 Ian 2011, 1:10 pm

teodora_roman a scris:[

[b]Pe Yaso o lăsăm şi pe faleza Dunării. Oricum, cu Pufy, la fel ca şi cu Savaş, ea tot second position rămâne. Ba mai rău, nu o mai leagă nici Omer. 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 67332 nu e roz deloc situaţia ei, deci nu mă mir că îi mai vine şi să 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 59954 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 600626

Teodora nu că o vreau pe ea dar mă gândeam că o caută Savaş pe aici stupid pe el îl reţinem şi pe Yaso o îmbarcăm şi îi dăm drumul pe Mureş în jos până la Pufy.

Lica, la început a inspirat milă Cicek dar acum deja e chiar prea mult, ştie care e situaţia ea mai speră la Savaş? bine au zis fetele de pe hunil.. mai bine se face călugăriţă e bună la orfani se pricepe la copii. Smile
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 26 Ian 2011, 1:16 pm

Bună dragilor !!


Lica eu chiar nu sunt rea cu Çiçek şi chiar cred că merită să fie iubită şi fericită dar alături de Savaş nu va fi , el nu o iubeşte dar nici ea pe el , poate s-a îndrăgostit de imaginea lui de faptul că el nu e ca toţi ceilaţi , că el îi acordă atenţie şi o respectă , că el are un caracter total diferit de al Moranilor , ea fiind-ui soaţă chiar şi numai pe hârtie a văzut că el o tratează de la egal la egal , o lasă să-şi ia propriile decizii nu îi hotărăşte el soarta , a apărat-o ca şi pe Yasemin în faţa familionului , ea merită pe cineva care să o iubească sincer .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vally14v Mier 26 Ian 2011, 1:16 pm

Bună ideea cu călugărița, sincer nu ar fi o idee rea :).

Oricum Savaș nu renunță cu una cu două la Yasemin, și din punctul meu de vedere sentimentul e reciproc. Acum rămâne de vazut ce are Yavuz in scufiță.
vally14v
vally14v
membru activ
membru activ

Mesaje : 109
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Braila

https://sites.google.com/site/askvecezaro/

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 26 Ian 2011, 1:19 pm

e din ce în ce mai slabă audienţa sad sad

HEDEF KITLE (A/B)
S.NO PROGRAM ADI KANAL\DEGISKEN SURE (r) AMR % SHR %
1 OYLE BIR GECER ZAMAN KI KAND 1:46:57 27,46% 59,08%
2 OYLE BIR GECER ZAMAN KI (OZET) KAND 0:34:57 14,05% 34,71%
3 CANLI PARA SHOW 0:43:26 6,12% 19,68%
4 SPOR GUNDEMI KAND 0:02:44 5,88% 15,59%
5 UGUR DUNDAR'LA STAR HABER STAR 0:22:48 5,79% 15,93%
6 ALI KIRCA ILE ANA HABER SHOW 0:28:04 5,61% 15,97%

7 ASK VE CEZA ATV 1:27:46 5,24% 11,27%


HEDEF KITLE (TOTAL)
S.NO PROGRAM ADI KANAL\DEGISKEN SURE (r) AMR % SHR %
1 OYLE BIR GECER ZAMAN KI KAND 1:46:57 27,26% 56,52%
2 OYLE BIR GECER ZAMAN KI (OZET) KAND 0:34:57 14,96% 33,63%
3 SPOR GUNDEMI KAND 0:02:44 7,15% 16,97%
4 M.ALI BIRAND'LA KANAL D ANA HABER KAND 0:47:03 6,88% 17,34%
5 ARKA SOKAKLAR (TKR) KAND 1:28:11 6,67% 23,18%

6 ASK VE CEZA ATV 1:27:46 6,40% 13,13%
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 18. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum