Serialesitelenovelet
53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+26
Gloxinia2010
teodora_roman
rina-rina
annadanna
razbunator
narcisa
dana17
axxa246
anuta1971
Geta
ASI 4 ever
pufy2010
costina
florina1989
vivi
DENISA
nutzi
iulianagl
Admin_dea05
vania_e
alitheea
andreea90
Garo
Lucica10
lica54
florica
30 participanți

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 12 Mai 2011, 11:36 am

Am adus si compatibilitatea dinte rac si taurCompatibilitati zodii:
Rac - Taur

Rac si Taur. O combinatie cu sanse mari de succes : aveti amândoi anumite preferinte si tendinte comune, si va potriviti.

Taurul este stabil (doar e zodie de Pamânt), senzual si foarte fidel : norocul tau, Rac gelos! Are aceeasi nevoie ca si tine de un camin stabil, de securitate emotionala si financiara. De multe ori, când tu te agiti într-un ocean de sentimente confuze si contradictorii, un Taur te va putea linisti si aduce într-un lac cu ape linistite.

Amândoi sunteti cunoscatori într-ale finantelor : tu ai un noroc chior, din câte spune traditia, iar Taurul stie sa faca investitii. În plus, nici unul dintre voi nu este foarte cheltuitor, asa ca, în relatia asta, n-o sa ai probleme de acest gen.

Tendinta ta spre un camin pe care sa-l aranjezi si în care sa-ti gasesti cel mai adesea fericirea sau refugiul se combina bine cu dorinta de baza a Racului, care este aceea de a avea un astfel de camin. Un singur avertisment : nu uita sa-i explici felul în care simti si întelegi tu emotia, sentimentele, ca sa nu te trezesti vreodata ca te va rani. Fara sa vrea, desigur, însa Taurul este totusi un semn care spune destul de adesea ce gândeste si, desi stie sa fie diplomat, oricui îi este uneori cam greu sa priceapa de ce s-a suparat un Rac capricios
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 12 Mai 2011, 11:37 am

Compatibilitate intre zodiile
Rac - Taur

Sexual, va întelegeti bine : Taurul este foarte sensibil si senzual. Din fericire, majoritatea nativilor au o voce foarte atragatoare (Taurul guverneaza, printre altele, gâtul si vocea). De ce din fericire? Fiindca stim cu totii cât de mult îti place sa auzi cuvinte de iubire, spuse frumos si cu arta. Fantezia ta va fi rasfatata de un Taur!

Pasiunile voastre comune pentru interese exterioare or sa va faca sa petreceti mult timp împreuna. În plus, Taurul este fascinat de sensibilitatea perceptiilor tale, asa ca parca-l vad sorbindu-ti cuvintele. Este la fel de gelos si de posesiv ca si tine, deci casatoria va fi o usurare pentru amândoi, ca sa nu va mai temeti de nimic din exterior. Într-adevar, una dintre cele mai fericite combinatii : puteti sa va faceti deja planuri pe termen lung, nimic nu va sta în cale.

Asadar, merge? Da. Dupa sfatul stelelor, puteti deja sa cumparati verighetele.
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Joi 12 Mai 2011, 11:47 am

Da .. Lica .. stiam ca se potrivesc ca compatibilitate , dar acuma depinde si de stilul de viata al omului , ca poti sa te intelegi bine in astrologie si in viata de zi sa te urasti cu cealalta persoana (zodie) .. Sa dea domnu sa fie fericiti , daca ea e fericita e tot ce conteaza .. Tuba a confirmat .. mai ramane si Cansel sa isi gaseasca o fata frumoasa 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 283516 .. Eu plec .. mai intru diseara cand ajung acasa .. O zi frumoasa kiss .. Pupici kiss 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 155520

VOTATI AICI

Sezonun En İyi Erkek Oyuncusunu Hangisi?
http://www.atvdiziler.com/anketler/sezonun-en-iyi-erkek-oyuncusu-14803/
Sezonun En İyi Drama Dizisi Hangisi?
http://www.atvdiziler.com/anketler/sezonun-en-iyi-drama-dizisi/
Sezonun En İyi Dizisi Hangisi?
http://www.atvdiziler.com/anketler/sezonun-en-iyi-dizisi-14799/
Sezonun En İyi İkilisi Hangisi?
http://www.atvdiziler.com/anketler/sezonun-en-iyi-ikilisi-14807/
Sezonun En İyi Dizi Müziği Hangisi?
http://www.atvdiziler.com/anketler/sezonun-en-iyi-dizi-muzigi/
Sezonun En İyi Dizi Senaryosu Hangisi?
http://www.atvdiziler.com/anketler/sezonun-en-iyi-dizi-senaryosu/
Sezonun En İyi Kadın Oyuncusu Hangisi?
http://www.atvdiziler.com/anketler/sezonun-en-iyi-kadin-oyuncusu-14801/
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 12 Mai 2011, 12:15 pm

andreea90 a scris:
o poza ca sa-ti ridice moralul kiss

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Tubaca10
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 12 Mai 2011, 1:02 pm

ep 47 partea 1

https://www.youtube.com/watch?v=g4yyj5WppEk
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Joi 12 Mai 2011, 1:10 pm

buna ziua,doamnelor!
vesti de confirmare a relatiei din partea Tubei,daca este fericita ma bucur pt.ea...acum inteleg din nou ce inseamna sa fi un f.bun actor,sa-i faci pe toti cei care te privesc sa creada ca povestea de pe ecran se rasfringe si in viata reala...o sa privesc altfel sfirsitul serialului...de fapt acum inteleg de ce s-au purtat asa cei doi protagonisti intreg sezonul II si comedia romantica a devenit drama, o zi buna , pa
kiss 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 155656
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Joi 12 Mai 2011, 1:12 pm

lica54 a scris:Geamanul este ca argintul viu, iar pentru un inflexibil ca tine, asta va fi greu de suportat... Ai multa rabdare, stim cu totii, dar când nativul Gemeni o sa înceApa sa te-ntrebe de ce ti-e greu sa te hotarasti când solutia e atât de clara (iar tie ti se pare nebunie curata sa iei decizii asa, într-o clipita), când o sa înceApa sa-ti reproseze ca stai prea mult în casa... o sa te cam calce pe copite! Nativul din Gemeni sta prost cu rabdarea, iar acesta va fi mereu un punct de frictiune între voi.

Sexual, Geamanul se pricepe sa-si înteleaga partenerul, dar este mult prea grabit pentru un Taur, care la un moment dat o sa se întrebe daca e doar un obiect sexual pentru creatura asta atât de agitata. Iar Geamanul n-o sa înteleaga... fiindca pentru el "a avea" nu conteaza. Fiindca nu este nici atât de sentimental si romantic ca tine, nici atât de înclinat spre erotism. Declaratiile de iubire si casatoria chiar îl sperie : înseamna stabilitate si asta nu suporta el deloc... Iarasi, Geamanul are nevoie de diversitate, iar tu te simti cel mai bine cu metodele tale obisnuite, ceea ce nu prea da bine în pat.

Lica , Tuba e rac. Nascuta pe 5 iulie 1982. Nu este geaman.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Joi 12 Mai 2011, 1:17 pm

Scuze , acum am vazut ca ai pus si racul.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ASI 4 ever Joi 12 Mai 2011, 1:21 pm

Cobra fara nelipsita palarie..
53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Cobrap

ASI 4 ever
ASI 4 ever
membru senior
membru senior

Mesaje : 278
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Lucica10 Joi 12 Mai 2011, 2:28 pm

o zi bunaaa kiss kiss La multi ani pt Onur floare Am reusit sa citesc din urma tot.Parerea mea este ca cei doi sunt fericiti 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 283516 ca nu este ceeace ne dorim noi Cansel-Tuba... ei au pus pe sticla o poveste .va aduceti aminte cate se spuneau cand era asi...cu riscul de a supara pe careva eu cred ca se potriveste mai mult cu Onur decat cu Cansel diferenta de varsta poate isi spune cuvantul el este mai copt mai temperat ,in ceeace face in vita reala ma refer pe cand ea este mai inpulsiva ..Cineva spunea de Cansel ca poate are prietena poate chiar are ... Nu trebuie sa aruncam vorbe grele la adresa ei in meseria pe care o practica atat ea cat si cansel dar si onur sunt buni si de ce nu ff frumosi .Noi ii vom sustine,, adica eu ,,si in proiectele urmatoare .,iar in viata privata nu le doresc decat sa fie friciti alaturi de persoana care s-au ales-o . Smile kiss kiss
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 12 Mai 2011, 3:17 pm

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 211989_581943435_1237543_q


Samira Garayeva
TIPS for EPI 51
Hasret, Murat, Levent, Ceren and Cihan are in record at the studio...
Cobra comes back with a new game... Let us see if Gulnaz believes him this time.
In Hasret`s house they are still arguing about "should Hasret go on a tour or not?"
Levent and Ceren are getting closer.
...Nakiye`s wedding preparations make Nesrin to realise something. Nesrin takes an important step.
Hasret falls asleep in Murat's house at the end of a working day.
Don't get scared of Hasret's words about going on a tour. This is Murat Hoca, and he probably has got a plan.
M: That is not important. The most important thing is what I am going to say.
H: Murat, I'm serious in my decision.
M: I am also seriuos, Hasret... (This cue continues, don't worry)






</LI>
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Joi 12 Mai 2011, 3:33 pm

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Images?q=tbn:ANd9GcS2efGXBGGIdZCRjWwyhWN6rOHq_q6I48YU4_BKNtXNQOFqbSVkpA&t=1PT, ONUR,TUBA sa fie fericita !!!!!!!! 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Joi 12 Mai 2011, 4:50 pm

Nu cred ca va intereseaza , dar eu o sa va spun ce cred. Stiu ca ma citesc si alti useri ( am constatat astazi) , tocmai de aceea am sa scriu si pentru ei. Onur este un actor foarte bun. Din punctul meu de vedere , nu este atat de bun ca Cansel. Tuba este acum in primele zile de iubire ( sunt convinsa ca are dreptate , iubirea lor a inceput de curand) , dar va constata peste un timp ca nu are foarte multe puncte comune cu Onur. Cu Cansel se potriveste din punct de vedere al educatziei , al culturii. Onur este un om simplu , chiar foarte simplu. Bun actor , probabil un om muncitor , dar cam atat . Nu stiu daca aceste deosebiri dintre ei va afecta relatzia lor. Poate nu .Onur cred ca este un barbat insistent , direct si asta inseamna foarte mult pentru o femeie ca Tuba. Si mai cred ca drumul catre inima Tubei a fost ajutat si de faptul ca el stie tot ceea ce a trait Tuba in timpul filmarilor Asi. Onur a fost spectator atunci. Se pare ca a intzeles tot ceea ce s-a intamplat atunci: barfele , articolele defaimatoare la adresa Tubei , comportamentul lui Murat Yildirim dupa terminarea serialului , etc, lucruri pe care le cunoastetzi si voi. Nimeni nu se astepta la o astfel de intorsatura a situatziei. Noi , admiratoarele lui Cansel , o vroiam cu Cansel , admiratoarele lui Murat Yldirim o vor cu acesta ( desi omul e insurat cu Burcin) . Eu insa ma bucur pentru Tuba , ma bucur ca este fericita , ma bucur ca are un prieten adevarat ( pe Cansel , sunt sigura). Dar ma mai bucur de ceva , trebuie sa va spun. Ma bucur ca i-a tras cea mai usturatoare palma ( simbolic vorbind) lui Murat Yldirim. Toate stitzi ce spun si toate intzelegetzi . Si eu am fost una din cele care am sustzinut ( pana la terminarea serialului Asi ) ca intre Tuba si Murat Yldirim a fost un inceput de dragoste. Si mai cred in continuare ca Murat Yldirim o iubeste pe Tuba , dar in acelasi timp a ranit-o cumplit. Asa ca palma asta a sortzii si-o merita din plin. Habar nu avetzi cat ma bucur. Eu nu ma pricep sa compun fraze frumoase . Explic direct si succint ceea ce cred si simt. Daca am suparat pe cineva cu vorbele mele , imi cer scuze. Dar , asta este parerea mea, asta simt eu. Tuba ramane actritza pe care o admir cel mai mult , o iubesc neconditzionat fie ca ramane cu Onur , fie ca alege pe altcineva , nu ma intereseaza.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 12 Mai 2011, 6:39 pm

Toata umea canta si danseaza53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 1684animalleopardheadph

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 218catplayingelectricgu

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 1528animalcatbluehatdan

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Happydog 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 4a772bd4c7a86228x182

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 4a71edd264617340x200
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Joi 12 Mai 2011, 6:43 pm

Mai fetelor , voi ma cititzi sau nu , dar fanele lui Baiazid ma citesc. Numai ca unora le mai trebuie si o linguritza de creier ca sa intzeleaga ce am scris . Sa stitzi ca pana azi nu stiam ca sunt urmarita. Mi-a atras atentzia si mie cineva ca sunt urmarita si nu mai spun cat sunt de balacarita de ele. Sa fie , daca asa vor. Deea( probabil Denisa , nu? ) sa-mi spui daca trebuie sa plec de aici , ca plec fara probleme. Stiu ca esti fan Murat Yildirim si nu vreau sa te deranjez. Dar as vrea sa precizez ca una din fanele lui , spune ca eu il admir mai mult pe Cansel decat pe Tuba. GRESIT !!! Tuba ramane actritza preferata in fatza tuturor. Si daca m-ar fi citit de doi ani incoace , ar fi constatat acest lucru.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 12 Mai 2011, 6:56 pm

Geta atât pe mine cât şi pe Dea nu ne interesează ce se scrie pe alte forumuri româneşti , fiecare e liber să - şi exprime propria părere, noi dorim ca aici să se poarte dialoguri civilizate , în limita bunului simţ fără înţepături între membri şi fără jigniri , eu nu sunt fan Cansel dar cred că nu ai citit vreun coment scris de mine jignitor la adresa lui , eu RECUNOSC că sunt Fan Tuba B - Murat Y şi nu mă dezic de acest lucru , Dea îl admiră pe Cansel dar asta nu ne-a afectat prietenia .


53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Tuba1
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 12 Mai 2011, 7:02 pm

Geta aici nu sunt fane Yildirim sau Tuba&Cansel aici toata lumea este intro armonie si daca cineva isi exprima afectiunea fata de un alt actor nu deranjeza pe nimeni.Eu citesc si pe port ro si acolo am vazut contradictii intre fanele lui Yildirim si fanele Tuba &Cansel ceia ce nu mia placut dar asta e fiecare crede ca are dreptate in felul ei.Tu esti bine venita in casa noastra ori cand kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Joi 12 Mai 2011, 7:10 pm

buna seara,Geta nu te supara, fiecare isi spune propria opinie despre serial sau despre actorii apreciati...eu scriu de putin timp pe forum dar niciodata nu am simtit ca sunt nedorita aici pt.parerile mele...ex: daca Cansel si Tuba ne-au incintat si in afara secventelor din serial, atunci as fi dorit sa mai astepte putin pina la sfirsitul lui...asa eu voi privi ultimele episoade ca pe ceva rupt de serial,deci nu mai are continuitate...pacat...ce mult inseamna uneori 2-3 saptamini!!!
o seara placuta, pa
kiss 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 155656
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Joi 12 Mai 2011, 7:17 pm

fetelor, o intrebare:- din ep.47 numai prima parte titrata a aparut?
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 12 Mai 2011, 7:18 pm

Garo a scris:fetelor, o intrebare:- din ep.47 numai prima parte titrata a aparut?
da , vor uploada fetele şi restul episodului dar puţintică răbdare .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Joi 12 Mai 2011, 7:36 pm

multumesc frumos...te mai rog ceva:vrei sa postezi una sau mai multe poze de inima albastra?
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 12 Mai 2011, 7:38 pm

cu cine vrei să fie pozele ???

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Faed8804

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 D0410bdb

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 06a5de31

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 632904d9

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 B8e481c6
53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 1163539d

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 972bf790

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 7cb8d18a

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 929d80e1

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Dac736e1

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 E9f75564

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Efa351bc

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 C2430b16






53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Edb181fd

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Ceb84753

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 669b02f9

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2f018406

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 B0875f50








DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 12 Mai 2011, 7:40 pm

Bună seara fetelor kiss kiss kiss

Ce faceţi? Aţi croşetat serios azi. În seara asta nu am chef să fac nimic, am să chiulesc cu voi Smile dacă mă primiţi că în ultimul timp am cam multe absenţe şi din păcate nu prea mai vorbeşte nimeni cu mine Crying or Very sad
Ce faci Nico? cred că eşti tare supărată cheers uite, pentru tine



Căntecul ăsta mie îmi place mult, sper să vă facă plăcere şi vouă, îmi place Norah Jones

anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Joi 12 Mai 2011, 7:47 pm

Denisa , scuza-ma , eu am crezut ca tu esti Deea , dar chiar nu are importantza. Nu stiu care dintre voi il admiratzi pe Baiazid si chiar nu ma priveste . Poate sa-l admire cine doreste . Eu o admir ( repet) pe Tuba din suflet si pe Cansel. Eu personal as dori sa discutam numai despre filmele lor. Dar este adevarat ca ne intereseaza si ce se scrie despre ei. In 99% din cazuri sunt barfe. In sfarsit , cred ca discutzia despre Tuba si Onur ar trebui incheiata. S-a vorbit prea mult si pe noi nu ne intereseaza viatza ei particulara.
Cat despre serialul Asi , sa stitzi ca si mie mi-a placut foarte mult. Datorita acestui serial sunt aici pe net. Am admirat echipa de actori , regia , muzica , scenariul. Ma bucur ca serialul a fost nominalizat la Cannes, chiar daca nu va lua premiu.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Joi 12 Mai 2011, 7:50 pm

denisa,mai intrebi cu cine?...multumesc
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum