Serialesitelenovelet
53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+26
Gloxinia2010
teodora_roman
rina-rina
annadanna
razbunator
narcisa
dana17
axxa246
anuta1971
Geta
ASI 4 ever
pufy2010
costina
florina1989
vivi
DENISA
nutzi
iulianagl
Admin_dea05
vania_e
alitheea
andreea90
Garo
Lucica10
lica54
florica
30 participanți

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 16 Mai 2011, 2:29 pm

Geta nu cred că ai citit ceva jignitor la adresa lui Tuba aici pe forum .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Lun 16 Mai 2011, 2:36 pm

DENISA a scris:Geta nu cred că ai citit ceva jignitor la adresa lui Tuba aici pe forum .
Jignitor n-am citit Denisa. dar acuzator , da, din plin. Si pe mine chiar ma doare . Imi pare rau daca te-am suparat. Scuze.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 16 Mai 2011, 2:37 pm

Aici pe forum ????????????????

în primul rând aici pe forum , pe topicul lui Murat nu se scriu comenturi .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Lun 16 Mai 2011, 2:48 pm

DENISA a scris:Aici pe forum ????????????????

în primul rând aici pe forum , pe topicul lui Murat nu se scriu comenturi .

Si Dana si Annadana azi , si nu ma mai duc in urma sa citesc. Nu intzeleg de unde se trage concluzia ca Cansel a vrut o relatzie cu Tuba si ea a fost cauza inexistentzei acesteia. La comentariul Danei am raspuns si eu cu un comentariu. Cred ca trebuie sa tzinem cont ca nu aranjam noi viatza nimenui. Noi ii admiram ca actori. Cred ca toate discutziile acestea sunt inutile si nu fac bine nimanui. Eu raman in continuare aceeasi admirtoare a Tubei si a lui Cansel. Azi am citit un articol in care se spune ca nu vom vedea nici un fel de scena de dragoste intre Hasret si Murat pentru ca Onur este gelos. Zilele trecute am scris ca mi-a teama ca Onur este un barbat extrem de gelos . Nu stiu daca atzi citit. Probabil ca nu . Iata ca , desi Tuba isi dorea un barbat care sa fie putzin gelos ( ca dovada a iubirii) , nu cred ca ii va fi bine din acest punct de vedere . O sa vedem .
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 16 Mai 2011, 2:54 pm

Geta fiecare avem dreptul la opinii şi e normal ca să avem şi păreri diferite iar aici pe forum am stabilit o regulă " FIECARE ARE DREPTUL SĂ-ŞI SPUNĂ PĂREREA FĂRĂ A JIGNI UN ALT MEMBRU "" eu vreau să cred că aveam puterea necesară să acceptăm şi păreri diferite de ale noastre . Iar dacă cineva critică vreun actor asta nu înseamnă că nu apreciem şi calităţile acelui om iar dacă placi un om trebuie să fii sincer şi corect aşa cum îi vezi calităţile trebuie să îi vedem şi defectele .

şi pot spune că jignitor a fost şi unul din comentariile tale de zilele trecute în care nu ai fost tocmai " drăguţă " la adresa lui Murat Yildirim .


53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 3345504J53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 3345503d53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 3345514C53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 3345506H
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 16 Mai 2011, 3:43 pm

Gönülçelen 51.Bölüm Reyting



de Cansel Elçin (for english, arabic and french speakers) la 16 mai 2011 la 04:01




HEDEF KITLE TOTAL
S NO PROGRAM ADI KANAL BASLANGIC SURE (R) AMR % SHR %

1 SURVIVOR SHOW 21:46:12 1:14:53 8,11% 21,30%
2 SURVIVOR (BASLIYOR) SHOW 19:59:56 1:20:13 5,82% 16,99%
3 ASK BIR HAYAL ATV 19:59:28 1:30:02 4,87% 13,91%
4 ARKA SIRADAKILER FOX 20:59:11 1:42:47 4,68% 12,28%
5 GONULCELEN ATV 21:59:57 1:29:58 4,41% 12,65%

HEDEF KITLE A/B
S NO PROGRAM ADI KANAL BASLANGIC SURE (R) AMR % SHR %

1 SURVIVOR SHOW 21:46:12 1:14:53 9,58% 26,76%
2 SURVIVOR (BASLIYOR) SHOW 19:59:56 1:20:13 7,50% 23,48%
3 BEHZAT C.''BIR ANKARA POLISIYESI'' STAR 20:58:43 1:38:24 4,81% 13,39%
4 GONULCELEN ATV 21:59:57 1:29:58 3,80% 11,33%
(Imy)
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 16 Mai 2011, 4:19 pm

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 230188_227982173881932_226219667391516_1102644_1964048_n
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 16 Mai 2011, 4:44 pm

http://www.setarkasi.com/turkan-soray-kanunlari-degil-onurun-istegi/


Tuba Büyüküstün’ün sevgilisi öpüşmesine izin vermedi.

Tuba Büyüküstün Gönülçelen dizisinde Cansel Elçin ile bir türlü öpüşemedi. İzleyicinin merakla beklediği öpüşme sahnesi bir türlü gerçekleşmedi. Tuba Büyüküstün’ün kıskanç sevgilisi Onur Saylak öpüşmesine izin vermedi.

CANSEL’DEN KISKANDI

Tuba Büyüküstün fanları, Gönülçelen dizisini takip edenler, herkes artık Hasret ile Murat Hoca’nın öpüşmesini bekliyordu. Ancak bu öpüşme bir türlü gerçekleşmedi. Hatta Hasret ile Murat’ın tam da mutlu günlerini yaşaması gerekirken dizi bitiriliyor. İzleyici artık asık suratlı Hasret ile Murat Hoca’dan sıkıldı. İkisinin mutlu olmasını bekleyen izleyici hayal kırıklığına uğradı. Dizide bir türlü öpüşemeyen Hasret ve Murat’ın aşkını artık izleyici aklında hayal edecek çünkü dizi bitiriliyor. İddilara göre Onur Saylak Tuba’nın Cansel ile öpüşmesini istemediği için Hasret ve Murat bir türlü öpüşemedi.(Setarkasi.com)

foarte trist ... boala grea gelozia Onur ...
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Geta Lun 16 Mai 2011, 4:57 pm

DENISA a scris:Geta fiecare avem dreptul la opinii şi e normal ca să avem şi păreri diferite iar aici pe forum am stabilit o regulă " FIECARE ARE DREPTUL SĂ-ŞI SPUNĂ PĂREREA FĂRĂ A JIGNI UN ALT MEMBRU "" eu vreau să cred că aveam puterea necesară să acceptăm şi păreri diferite de ale noastre . Iar dacă cineva critică vreun actor asta nu înseamnă că nu apreciem şi calităţile acelui om iar dacă placi un om trebuie să fii sincer şi corect aşa cum îi vezi calităţile trebuie să îi vedem şi defectele .

şi pot spune că jignitor a fost şi unul din comentariile tale de zilele trecute în care nu ai fost tocmai " drăguţă " la adresa lui Murat Yildirim .
[



Denisa , eu n-am fost dragutza niciodata cu Murat Yildirim , pentru ca el nu a fost corect cu Tuba la sfarsitul serialului Asi . Si inca s-a purtat oribil. Toate stitzi acest lucru si nu are rost sa reiau. Dar niciodata n-am intrat nici macar sa citesc ceva aici pe serialeturcesti despre el , sau despre filmul lui. Pe port am citit si citesc , pentru ca nu este zi lasata de la Dumnezeu in care fanele lui sa nu-l atace pe Cansel si invariabil citesc si ce spun despre Tuba . Cat despre faptul ca fiecare are propria opinie despre Tuba . da este adevarat. Dar oare exista cineva care nu are defecte?? Totzi avem defecte , dar , ni le acceptam daca se poate trece peste ele. Iar Tuba nu a facut rau nimanui , cu atat mai putzin noua. Ne-a oferit roluri frumoase si ne-a oferit momente de relaxare .Macar pentru asta , ar trebui sa-i respectam alegerea , chiar daca nu place . Daca am critica interpretarea ei in anumite scene de film , ar fi ok. dar noi criticam viatza ei personala si asta nu avem dreptul s-o facem . Nici noua nu ne place sa ne fie criticata viatza personala. Asta am vrut sa subliniez.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 16 Mai 2011, 5:13 pm

andreea90 a scris: TUba si Onur ..cand au fost prinsi .. avem si filmarea

https://www.dailymotion.com/video/xiq42p_tuba-buyukustun-superkulup-15-mayys-2011_shortfilms#from=embed



Dragelor .. eu am revazut filmarea asta .. si ce 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 2743637754 este Onur .. incat ii da mana la o parte reporterului Smile Smile .. ce dur e Smile .. scuzati-ma da nu pot sa ma abtin sa nu rad .. parca nu putea sa se poarte natural ca Tuba .. chiar era nevoie sa ii dea mana la o parte reporterului ?

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 32206570



aici se vede cum ridica mana si ii impinge mana reporterului ..dar se lasa pagubas ca vede ca Tuba vorbeste cu ei Smile
N-am vazut nici un barbat care a fost vazut cu ea .. sa se poarte asa !
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Lun 16 Mai 2011, 6:33 pm

Dragalaselor buna ziua am sosit si eu da ati crosetat nu gluma.Fetelor mi se pare ceva cam absurd atatea discutii pentru niste actori pe care nici nui cunoastem bine decat de la TV si de pe net.Iar chestia ca nu vom vedea scene de dragoste intre Hasret si Murat ca e Onur gelos nu prea as crede de cand fac regizorii si casa de productie filme tinand cont de parerea actorilor sa-u de ce se petrece intre doi actori inafara platourilor de filmare.Hai va kiss kiss kiss kiss si va doresc o dupa amiaza placuta
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vivi Lun 16 Mai 2011, 7:18 pm

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 82fd8ee6
53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 D47b24ad
53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 4b2c6afc
53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 6546a233
53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 458cdf4a
53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 234436f6

vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 16 Mai 2011, 7:57 pm

andreea90 a scris:http://www.setarkasi.com/turkan-soray-kanunlari-degil-onurun-istegi/


Tuba Büyüküstün’ün sevgilisi öpüşmesine izin vermedi.

Tuba Büyüküstün Gönülçelen dizisinde Cansel Elçin ile bir türlü öpüşemedi. İzleyicinin merakla beklediği öpüşme sahnesi bir türlü gerçekleşmedi. Tuba Büyüküstün’ün kıskanç sevgilisi Onur Saylak öpüşmesine izin vermedi.

CANSEL’DEN KISKANDI

Tuba Büyüküstün fanları, Gönülçelen dizisini takip edenler, herkes artık Hasret ile Murat Hoca’nın öpüşmesini bekliyordu. Ancak bu öpüşme bir türlü gerçekleşmedi. Hatta Hasret ile Murat’ın tam da mutlu günlerini yaşaması gerekirken dizi bitiriliyor. İzleyici artık asık suratlı Hasret ile Murat Hoca’dan sıkıldı. İkisinin mutlu olmasını bekleyen izleyici hayal kırıklığına uğradı. Dizide bir türlü öpüşemeyen Hasret ve Murat’ın aşkını artık izleyici aklında hayal edecek çünkü dizi bitiriliyor. İddilara göre Onur Saylak Tuba’nın Cansel ile öpüşmesini istemediği için Hasret ve Murat bir türlü öpüşemedi.(Setarkasi.com)

foarte trist ... boala grea gelozia Onur ...
Se pare ca nu e tocmai pace in Paradis, daca de acum incepe , inseamna ca nu e tocmai bine .Oricum eu nu sesizez in privirea lui Onur excesiv de multa dragoste ...parerea mea.
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 16 Mai 2011, 8:03 pm

alitheea a scris:Se pare ca nu e tocmai pace in Paradis, daca de acum incepe , inseamna ca nu e tocmai bine .Oricum eu nu sesizez in privirea lui Onur excesiv de multa dragoste ...parerea mea.

Mie mi se pare prea agresiv Onur .. si cu ziaristi . eu n-am vazut sa se uite frumos la Tuba .. sa existe tandretea aia dintre indragostiti .. ea pare indragostita , dar el nu
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Lun 16 Mai 2011, 8:04 pm

andreea90 a scris:http://www.setarkasi.com/turkan-soray-kanunlari-degil-onurun-istegi/


Tuba Büyüküstün’ün sevgilisi öpüşmesine izin vermedi.

Tuba Büyüküstün Gönülçelen dizisinde Cansel Elçin ile bir türlü öpüşemedi. İzleyicinin merakla beklediği öpüşme sahnesi bir türlü gerçekleşmedi. Tuba Büyüküstün’ün kıskanç sevgilisi Onur Saylak öpüşmesine izin vermedi.

CANSEL’DEN KISKANDI

Tuba Büyüküstün fanları, Gönülçelen dizisini takip edenler, herkes artık Hasret ile Murat Hoca’nın öpüşmesini bekliyordu. Ancak bu öpüşme bir türlü gerçekleşmedi. Hatta Hasret ile Murat’ın tam da mutlu günlerini yaşaması gerekirken dizi bitiriliyor. İzleyici artık asık suratlı Hasret ile Murat Hoca’dan sıkıldı. İkisinin mutlu olmasını bekleyen izleyici hayal kırıklığına uğradı. Dizide bir türlü öpüşemeyen Hasret ve Murat’ın aşkını artık izleyici aklında hayal edecek çünkü dizi bitiriliyor. İddilara göre Onur Saylak Tuba’nın Cansel ile öpüşmesini istemediği için Hasret ve Murat bir türlü öpüşemedi.(Setarkasi.com)

foarte trist ... boala grea gelozia Onur ...

Tradu si miee!!!! sad
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Lun 16 Mai 2011, 8:07 pm

alitheea a scris:Oricum eu nu sesizez in privirea lui Onur excesiv de multa dragoste ...parerea mea.
e, lasă, ca nici in privirea lu` fulgerica nu se citește prea multa dragoste fata de 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 756436 lui, dar uite ca trăiesc fericiți. sunny
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Lun 16 Mai 2011, 8:09 pm

lica54 a scris:Fetelor mi se pare ceva cam absurd atatea discutii pentru niste actori pe care nici nui cunoastem bine decat de la TV si de pe net.Iar chestia ca nu vom vedea scene de dragoste intre Hasret si Murat ca e Onur gelos nu prea as crede de cand fac regizorii si casa de productie filme tinand cont de parerea actorilor sa-u de ce se petrece intre doi actori inafara platourilor de filmare.
hihi, bunicuța noastra înțeleaptă! kiss
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 16 Mai 2011, 8:11 pm

axxa246 a scris:

Tradu si miee!!!! sad

Tuba Büyüküstün'ün nu o lăsa prietenul ei sa se sărute.

Tuba Büyüküstün si Cansel in Gonulcelen . Aşteaptă în suspans privitor un fel de scena sarutului a avut loc. Onur nu ar lăsa-o sa se sărute pe Tuba Büyüküstün'ün pt ca e gelos.

Gelos pe CANSEL'DEN

Fanii Tubei Büyüküstün , cei care urmaresc Gönülçelen, cu Hasret si Murat Hoca asteapta toata lumea acum sa se sărute . Cu toate acestea, acest lucru un fel de sarut s-a întâmplat. Chiar cu Hasret si Murat ar trebui să aibă de trăit o gamă completă de cele mai fericite zile de finisare. Hasret si Murat Hodja plictisit cu privitorul nu mai ursuz. Atât publicul aşteaptă să fie fericiti, dezamăgiti. Seria este un fel de vis în minte publicul nu va mai iubi öpüşemeyen Hasret Murat, deoarece numărul şi finisare. Onur nu vrea sa se sarute cu Cansel ,(Setarkasi.com).

Nu pricep chiar tot ce zice google asta dar ...

Pe scurt .. Onur e gelos .. si nu vor exista scene de tandrete intre Murat si Hasret


Ultima editare efectuata de catre andreea90 in Lun 16 Mai 2011, 8:14 pm, editata de 1 ori
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Lun 16 Mai 2011, 8:13 pm

andreea90 a scris:ce 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 2743637754 este Onur .. incat ii da mana la o parte reporterului .. ce dur e Smile .. scuzati-ma da nu pot sa ma abtin sa nu rad .. parca nu putea sa se poarte natural ca Tuba .. chiar era nevoie sa ii dea mana la o parte reporterului ?
ce dur?!
io-i dadeam si una in freza!! slap

vezi de treaba, ca nici Tuba nu era fericita ca a aparut ala cu microfonul acolo
i/a vorbit mai printre dinti.
desi mie imi convine, ca asa am aflat de ei doi.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 16 Mai 2011, 8:15 pm

axxa246 a scris:
ce dur?!
io-i dadeam si una in freza!! slap

De ce? eu n-am vazut nici un alt actor sa faca cum a facut el .. nici macar cei mai mari actori ai Turcei .. doar pt simplu fapt sa iti pune niste intrebari .. si pe langa asta Tuba era dispusa sa raspunda la ele
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Lun 16 Mai 2011, 8:17 pm

andreea90 a scris:
Tuba Büyüküstün'ün nu o lăsa prietenul ei sa se sărute..............
Nu pricep chiar tot ce zice google asta dar ...
Pe scurt .. Onur e gelos .. si nu vor exista scene de tandrete intre Murat si Hasret
haidaaa!
deci adio pupaciune in Gonul??afro
naspa!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Lun 16 Mai 2011, 8:20 pm

andreea90 a scris:

De ce? eu n-am vazut nici un alt actor sa faca cum a facut el .. nici macar cei mai mari actori ai Turcei .. doar pt simplu fapt sa iti pune niste intrebari .. si pe langa asta Tuba era dispusa sa raspunda la ele
e, pai de aia nici el nu i/a dat vreuna, ca nu se face...
dar io vorbeam de mine ca i/as fi dat Smile
cat despre "simplul fapt ca iti pune niste intrebari"...nu e deloc plăcut sa te caute toti oamenii si in chiloți toata viata...
mai vrei si tu oleaca de liniște, oricât ai fi de actor, ca tot om ești.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Lun 16 Mai 2011, 8:27 pm

axxa246 a scris:
e, pai de aia nici el nu i/a dat vreuna, ca nu se face...
dar io vorbeam de mine ca i/as fi dat Smile
cat despre "simplul fapt ca iti pune niste intrebari"...nu e deloc plăcut sa te caute toti oamenii si in chiloți toata viata...
mai vrei si tu oleaca de liniște, oricât ai fi de actor, ca tot om ești.

Vrei liniste .. dar nu cred ca a fost "sufocat " cum sunt alti actori .. sa ii urmareasca in fiecare zi .. incat sa reactioneze asa .. vrea sa faca pe barbatul fatal , dar nu prea ii iese .. Daca ar fii avut mai multe interviuri cu ziaristi si sa fii spus sa sunt impreuna .. si ziaristi sa ii preseze .. mai ziceam .. dar asa .. te prind pt prima oara si tu faci pe marea vedeta .. mi se pare absurd .. dar in fine .. fiecare cu preferati ei .. dar parerea mea ramane aceeasi .. Onur nu merita sa fie cu Tuba .. si nu pt ca nu e Cansel .. putea fii altcineva dar nu el ! kiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 16 Mai 2011, 9:02 pm

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 73zew8txnxo53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 73zew8txnxo53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 2860770yj71moio2obuna seara tuturor,53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Gif-mac53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 70124689rose-gif 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 296580 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 296580 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 296580 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 296580 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 16 Mai 2011, 9:19 pm

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Avatar_1741353. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 225642_216648918353562_181470585204729_883462_2516935_n
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 53. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum