Serialesitelenovelet
56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+20
nellys18
nutzi
iulia1965
pufy2010
Nicky
alitheea
Admin_dea05
monik
iulianagl
Lucica10
vania_e
florina1989
dana17
axxa246
costina
Garo
lica54
DENISA
florica
andreea90
24 participanți

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 24 Iun 2011, 11:33 pm

DENISA a scris:[]
Ce moaca are..Oare se pregateste pt un nou proiect si terbuie sa-si schimbe look-ul?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de costina Vin 24 Iun 2011, 11:33 pm

sau vrea cumva sa semene cu fostul iubit al tubei nu de alta da poate il confunda Smile Smile Smile si-l striga pe numele fostului
kiss kiss kiss
costina
costina
vip
vip

Mesaje : 1322
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 24 Iun 2011, 11:37 pm

DENISA a scris:
Poate vreţi să revedeţi minunăţia



http://www.dizifrm.org/izle/gonulcelen-56bolum-final-izle

Bine zis minunatia , cred ca este printre putinele pe care nu am chef sa le mai vad , poate maine revin la sentimente mai bune , dar azi m-au dezamagit rau de tot ( auzi la mine ... Smile Smile Smile ... de parca nu era evident ca asa se va intampla...)
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Vin 24 Iun 2011, 11:37 pm

costina a scris:sau vrea cumva sa semene cu fostul iubit al tubei nu de alta da poate il confunda Smile Smile Smile si-l striga pe numele fostului
kiss kiss kiss

Smile Smile Smile Smile ce tare ai fost la faza asta Smile seamana asa un pic Smile kiss kiss kiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 24 Iun 2011, 11:42 pm

Admin_dea05 a scris:Ce moaca are..Oare se pregateste pt un nou proiect si terbuie sa-si schimbe look-ul?
bine ai venit iubita kiss kiss kiss , s-o fi pregatind el , dar oare i-au oprit si apa , si i-au spart oglinda ...? E sleios , slinos si necalcat...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 24 Iun 2011, 11:45 pm

Zanute , eu va trimit 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 517793 si va spun noapte buna kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Vin 24 Iun 2011, 11:45 pm

alitheea a scris:bine ai venit iubita kiss kiss kiss , s-o fi pregatind el , dar oare i-au oprit si apa , si i-au spart oglinda ...? E sleios , slinos si necalcat...


Smile Smile daca Tuba n-are grija de el Smile saracu .. el asa a fost mereu , e ceva normal pt el Smile ..si mai nou o corupe si pe Tuba .. sa apara neingrijita 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2743637754
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Vin 24 Iun 2011, 11:46 pm

alitheea a scris:Zanute , eu va trimit 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 517793 si va spun noapte buna kiss kiss kiss

Noapte buna dragutza kisskiss 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155520 .. Pupici kisskiss Vise placute 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 523120 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 523120
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de costina Vin 24 Iun 2011, 11:49 pm

alitheea a scris:bine ai venit iubita kiss kiss kiss , s-o fi pregatind el , dar oare i-au oprit si apa , si i-au spart oglinda ...? E sleios , slinos si necalcat...
Smile Smile Smile Smile bine zis...noapte buna
costina
costina
vip
vip

Mesaje : 1322
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 24 Iun 2011, 11:51 pm

alitheea a scris:Zanute , eu va trimit 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 517793 si va spun noapte buna kiss kiss kiss
Noapte buna!.. kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Vin 24 Iun 2011, 11:53 pm

stupid stupid stupid l-au pus si pe Onur cu copil in brate stupid .. doamneee Smile Smile
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 24 Iun 2011, 11:58 pm

andreea90 a scris: stupid stupid stupid l-au pus si pe Onur cu copil in brate stupid .. doamneee Smile Smile
eu nu am ajuns acolo
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 25 Iun 2011, 12:01 am

Admin_dea05 a scris:eu nu am ajuns acolo

cica nu a influentat Onur filmul .. in ep asta apare doar TUba si Onur cu copil in brate .. la botezul copiilor lu Gulnaz si Cobra .. Cansel de ce nu mai apare ? 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2743637754
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de costina Sam 25 Iun 2011, 12:14 am

andreea90 a scris:

cica nu a influentat Onur filmul .. in ep asta apare doar TUba si Onur cu copil in brate .. la botezul copiilor lu Gulnaz si Cobra .. Cansel de ce nu mai apare ? 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2743637754
mai bine se opreau la ep trecut ..era de ajuns pt noi ..asta e ..o sa ii urmarim in continuare sa vedem ce o sa se intample cu ei oricum daca m-as mai uita vreodata la un film al tubei o conditie ar fi sa-l aiba partener ori pe cansel ori pe murat y.[sper niciodata pe onur,oricat de bun actor ar fi] kiss kiss kiss
costina
costina
vip
vip

Mesaje : 1322
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 25 Iun 2011, 12:15 am

costina a scris: mai bine se opreau la ep trecut ..era de ajuns pt noi ..asta e ..o sa ii urmarim in continuare sa vedem ce o sa se intample cu ei oricum daca m-as mai uita vreodata la un film al tubei o conditie ar fi sa-l aiba partener ori pe cansel ori pe murat y.[sper niciodata pe onur,oricat de bun actor ar fi] kiss kiss kiss

nu cred ca s-ar uita cineva , daca ar face un film cu Onur .. eu una as fii scarbita .. nu m-as uita la asa ceva .. Smile ar putea incerca un proiect cu Kenan , sau Murat acum .. sau oricine altcineva ,dar in nici un caz Onur .. kiss kiss kiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de costina Sam 25 Iun 2011, 12:19 am

gata de data asta plec...noapte buna tuturor kiss kiss kiss
costina
costina
vip
vip

Mesaje : 1322
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 25 Iun 2011, 12:20 am

costina a scris:gata de data asta plec...noapte buna tuturor kiss kiss kiss

Noapte buna kiss vise placute kiss 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155520
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 25 Iun 2011, 1:00 am

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Multumiri+din+inimaAdio Hasret , adio Murat ...
S-a terminat ... Offf ... mai bine ... Acolo parca s-a intamplat ceva ... Daca vreodata vor recunoaste , daca cineva v-a vorbi ... Nu stiu ... Dar urmarile se vad si in film si pe fetele lor acum ... zi de zi ...
Nu am reusit sa vad chiar tot , asa pe sarite ... Netul din deplasare ..... Dar secventa cand Murat o intreaba pe Hasret daca merge cu el la Paris si ea il intreaba daca vorbeste serios .... Iar cand ea ii spune ca da , merge ... Pare asa de reala si traita cu intensitate maxima de Cansel ... Reactia lui cand ii saruta mana ... Parca-i multumeste macar , ca il minte frumos ... macar pt o clipa ... A fost fericit .... A ajuns sa se multumeasca si cu atat ... Sau poate o clipa a crezut ca-i adevarat ????
Si atunci cand ea spune ... Parisul , muzica .... iar el spune ... si tu ....
De ce atata Paris ?????? Nu am inteles .... Dar ma mir si eu ca am inteles acum in ultimul episod .... turca ... Tot am ramas cu ceva ... Vad eu la ce-mi foloseste ...
Mainile lui au fost pe ea ... ochii ei tot pe buzele lui .... Iar a venit spre el ...
Mi-a placut imbratisarea lor langa pian si cum a leganat-o si calmul lui la ingrijorarea ei ... Ca de ramas bun ... Intotdeauna Cansel leagana .... Si sarutarea aia de mana din masina ... Cata tristete in priviri ... Aproape lacrimi de ...
Iar secvanta de sfarsit cand el doarme in poala ei ... Frumoasa ... Romantica , ca si trenul ... Aceea era gara Orientului Expres ... de acolo pleaca ... Acolo e capat de linie ... Ca sa mergi asa pana la Paris fara cuseta ... Dar sa dormi in poala iubitei ... Chiar romantic ...
Frumos si decolteul Tubei ... Saracul Cansel ... Ultima filmare ...
Ultima lacrima fetelor ... Gata , nu mai am voie sa Crying or Very sad pt ei ... Am interzis ... Poate nici nu se mai merita ... Daca pana vin in toamna nu-i gasesc impreuna ... Asta-i viata ... fiecare-si asterne si asa doarme ... cu lacrimi in ochi , daca cu zambetul pe buze , cu sarutul , alintul si leganatul in brate nu a fost bine ...
Frumoasa melodia , de dor , as vrea sa-i vad traducerea ... Unde a fost Tuba ????? Singur Cansel ... Ciudat ... Tare ciudat ....
Viata te surprinde , dar unde dragoste nu e , nimic nu e ... Iar daca este si e adevarata ... vom afla , cu siguranta ... Daca nu ... si asta vom vedea ... cu tristete ...
Gata fetelor .... Am promis ca sant cu voi pana la capat de linie ...
Maine intru in zona crepusculara ... ( Albania , Bosnia , Muntenegru , Serbia , chiar si Croatie e... Dupa ce ies si ajung in Italia mai vorbim ... Dar si acolo , vreau sa vad Sicilia , Sardinia si cred ca si acolo e cam problem ... Cand ajung la Paris sigur vorbim ... Am sa va trimit si ceva poze ... Mai vedem ...) Imi vad de viata mea si de dragostea mea ... A lor am udat-o suficient cu lacrimi si ... Nu stiu ... Daca exista , sa aibe singuri grija de ea , sa o creasca s-onfloreasca ... Daca nu ... Treaba lor ... Sa fie fericiti oricum ... Eu m-am linistit ...
Adio Tuba & Cansel ... Adio inimi furate ...
Cu bine fetelor ... Va imbratisez pe toate si ... Sa ne revedem cu bine ...
O mie de 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 517793 ...
56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 260320_165500953516096_100001685771871_409114_1885424_n
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 25 Iun 2011, 1:11 am

Dragelor .. am terminat de vazut si eu filmul .. cu toate ca nu am avut parte de foarte multe momente frumoase din partea lor in ep asta .. finalul mi s-a parut un pic trist ..cum toti pleaca cu trenul spre Paris .. si parintii raman in urma pe peron .. scenariu nu a fost chiar asa prost dupa parerea mea .. era vorba despre o florareasa care s-a indragostit de un profesor .. familia ei de tigani mereu a fost o parte din ea , era normal sa fie prezenta si familia ei , familia lui a jucat doar rolul ca nu erau de acord cu relatia lor si cu familie ei de tigani .. povestea Gonulcelen a fost frumoasa .. o florareasa s-a indragostit de un profesor din alta clasa sociala mult mai ridicata .. si care a reusit sa-l faca sa o iubeasca , cu simplitatea ei , cu nestiinta ei , cu momentele in care se enerva foarte usor si se apara , asa cum a invatat ea .. toate astea l-au facut pe Murat sa o iubeasca , si sa uite de iubirea pierduta si teama de a se indragosti , dupa pierderea fostei iubite .. Hasret la facut sa iubeasca din nou si Murat a facuto sa afle ce inseamna cu adevarat iubirea .. iar in final traiesc fericiti langa familiile lor ... eu am asta am inteles din acest film .. poate nu a fost cum ne asteptam , dar Cansel si TUba au iubit proiectul asta .. ce s-a intamplat pe parcurs .. ca au ajuns sa faca niste compromisuri din cauza "geloziei" .. ramane undeva ascuns .. Sunt fericita ca HAsret si Murat .. au reusit sa isi implineasca visele , dar sunt trista cand il vad pe Cansel trist in poze si pe Tuba neingrijita ca niciodata .. poate ca viata bate filmul .. ramane de vazut ce va urma , vom traim alaturi de ei incotinuare , cu bune si cu rele , cu alegeri bune sau proaste , sunt CEI MAI BUNI ACTORI ..


Bye bye Hasret ! Bye bye Murat Turali ! 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656 ...


56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 25575610150219733917426



56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 27221823424638992714818



Va multumesc pentru prietenia voastra, imi sunteti atat de dragii 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 283516 .. prin intermediul acestui film, am ajuns sa ne cunoastem si sa formam frumoase prietenii care sunt sigura ca vor dura mult timp de acum incolo 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 283516 .. Va pup kiss Noapte buna kiss si weekend placut 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155520

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 J3g49324

andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 25 Iun 2011, 1:46 am

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 GQqy2

Am terminat si eu de vazut ep ...chiar daca filmul nu a fost prea reusit mai mult mi-a facut nervi... acum la final chiar m-am emotionat si m-a facut sa Crying or Very sad...Ep asta a fost groaznic de plictisitor pacat de cei doi actori minunati care meritau mult mai mult de la acest proiect. Sper din toata inima ca cei doi Tuba & Cansel sa fie fericiti chiar daca nu impreuna atunci alaturi pe cine iubesc ei...eu una nu am sa-i mai cuplez cu nimeni...Adio Hasret&Murat bun venit noilor proiecte....Abia astept sa vad pe cine vor avea ca parteneri si ce subiect va avea noile filme ale lor.... kiss

////////////////////////

Am facut cateva capturi din ep trecut

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t251p450-2gonulcelen-heart-stealer-poze-pictures#125817

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 25 Iun 2011, 11:21 am

Buna dimi!
Fetelor cum s-a terminat filmul ati si fugit?

Va las cate o cafeluta cafea
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 25 Iun 2011, 12:12 pm

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 271006_2188231906261_1260972475_32696419_8208704_n

Fetelor astazi am revenit la sentimente mai bune..deja mi-e dor de ei ...

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t251p460-2gonulcelen-heart-stealer-poze-pictures#125859


Ei ne-au dus de la o exprema la alta..atat Hasret&Murat cat si Tuba&Cansel..cu ei ne-am bucurat ne-am intristat am fost bucurosi sau suparati..dar cel mai important este ca am ajuns sa legam noi prietenii virtulale cu ajutorul celor doi.Sper ca si celelalte proiecte sa ne gaseasca in aceasta casa virtuala. kiss Pe mine aici ma gasiti eu va astept cu drag!



56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 3491591k
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Sam 25 Iun 2011, 12:25 pm

Admin_dea05 a scris:56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 271006_2188231906261_1260972475_32696419_8208704_n

Fetelor astazi am revenit la sentimente mai bune..deja mi-e dor de ei ...

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t251p460-2gonulcelen-heart-stealer-poze-pictures#125859


Ei ne-au dus de la o exprema la alta..atat Hasret&Murat cat si Tuba&Cansel..cu ei ne-am bucurat ne-am intristat am fost bucurosi sau suparati..dar cel mai important este ca am ajuns sa legam noi prietenii virtulale cu ajutorul celor doi.Sper ca si celelalte proiecte sa ne gaseasca in aceasta casa virtuala. kiss Pe mine aici ma gasiti eu va astept cu drag!



56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 3491591k

Buna ziua Dea kiss 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155520 .. asa e .. cu ajutorul lor am legat prietenii .. si cu siguranta ramane aici la casa noastra ..pentru viitoarele lor proiecte .. eu una nu plec asa usor Smile .. Un weekend placut .. Pupici kisskiss

ASa cu o strage in brate Cansel ..tare tare pe Tuba .. asa va imbratisez si eu kiss 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155520

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 26405420420512295898612



56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 26976019470367391269818





andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 25 Iun 2011, 1:30 pm

Bine v-am gasit zanute , gata , s-a terminat si chinul asta dulce amarui .Scena de final cu Hasret si Murat a fost de vis ...bine ca macar in ceasul al doisprezecelea ne-au rasplatit cu ceva frumos ...si a fost jucata atat de real...parca era in bratele ei de o viata si ea ii strangea caupul in poala de parca asta ar fi facut mereu ... si totusi cata tristete in ochii lor ...parca isi luau ADIO PENTRU TOTDEAUNA...
Acum gata cu lacrimile, ... am plans prea mult pentru iubirea sau neiubirea lor , vreau sa uit.
Pentru noi nu e capat de drum ca si pentru Gonulcelen , e doar o halta si sunt convinsa ca prietenia noastra va dura ,si de la toamna vom fi prinse in mrejele altui proiect . Eu va imbratisez cu mult drag , va iubesc si ramanem pe baricade.
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 25 Iun 2011, 2:04 pm

Dragalasele lui bunicuta buna ziua nu de mult am ajuns si eu acasa vam citit intradevar acest film nea adus aici impreuna.Si sper ca prietenia noastra virtuoala sa nu se destrame niciodata ba din contra sa se consolideze tot mai mult.Eu sunt foarte fericita ca vam cunoscut si va iubesc mult.Eu in fiecare zi am sa va astep cu cafeluta cu o floare cu ce ma pricep si eu mai bine.Chiar daca plecati in vacanta eu va astept cu multa dragoste si bucurie numai sa nu abandonati aceasta nava care de la o vreme merge mai mult in deriva.Nu ma pricep la vorbe mari dar va imbratisez cu multa multa dragoste si va pup dulce pe toate dragalasele lu bunicuta sa aveti un weekend placut multi kiss kiss kiss kiss si o imbratisare calda 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 56. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum