Serialesitelenovelet
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
pufy2010
axxa246
michiper68
vivi
lica54
victorelalove
DENISA
11 participanți

Pagina 5 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 44  Urmatorul

In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 05 Oct 2011, 9:34 pm

da , are uneori o privire de mieluşel ce imploră a nu fi tăiat
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 05 Oct 2011, 9:36 pm

DENISA a scris: da , are uneori o privire de mieluşel ce imploră a nu fi tăiat

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 567516 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 567516 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 567516
De fapt nici nu mai trebuie sa vorbeasca ... intelegem tot . 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 291660

Asa s-o uita Muratel la 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 756436 ...cand fluiera prin sala ???????? Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 05 Oct 2011, 9:39 pm

acasă cred că foloseşte dopuri ptr urechi ptr a nu o mai auzi
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 05 Oct 2011, 9:46 pm

Smile Smile Smile Smile

Si spune da iubita mea ...cum spui tu iubita mea . De nu o sa-i iasa lui concediul prin pielicica . O sa planga ca a ales "odihna acasa" ...cand de fapt s-ar fi odihnit de 1000 de ori mai bine pe platourile de filmare . Smile

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 256zjuf
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 05 Oct 2011, 9:49 pm

spune " Da ciocănitoarea mea" , " cum spui tu cârâitoarea mea" Smile Smile




Traducerea interviului


First he talks about how he got to Istanbul. In his university years (in Ankara) he acted in local plays only. After university, he competed in a TV show on acting (and won, ahead of Beren. Haha). That's how he ended up in Istanbul for good.

Then he compares Cinema and TV. He says that TV jobs require much more dedication and preparation. He says, one can shoot a film in a month or two but you have to dedicate your life, your thoughts and everything to a TV project for an entire season, or seasons in order to become succesful. As the series go on, the character you're playing and the public reaction to the character will be constantly changing. You have to know how to react to those changes and motivate yourself, be concentrated and always live your character.

Last, he gives some tips for short film makers. His biggest tip he can give, he says, is "cast management". You can have a great story, excellent script, but if you can't manage your actors well, the outcome will not be satisfying. You need to know your actors and have a good relationship with them in order to make them act as good as they can and you want.

He says when he is considering job offers, the story and what it has to tell is the most important thing for him. But sometimes, the director, the character, or the job itself can appeal to him more."


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 05 Oct 2011, 9:57 pm

DENISA a scris:
Last, he gives some tips for short film makers. His biggest tip he can give, he says, is "cast management". You can have a great story, excellent script, but if you can't manage your actors well, the outcome will not be satisfying.

Adevarat ...degeaba ai tot ce trebuie , daca rezultatul lasa de dorit si lucrurile nu se imbina cum trebuie. Ca si o reteta din bucatarie ...daca nu stii cum sa pui ingredientele , degeaba ai tu ce ai avea . Poate iesi un fiasco .

Multumesc , Denisa!
Imi place in interviul asta ...pare mult mai degajat ...fata de 100 de metri garduri pe care il exacuta cu paparazii pe urmele lui . Smile Smile Smile

Curios insa faptul ca a inceput lumea "sa scotoceasca" prin filmoteca de aur ... pentru a-l gasi . Smile

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 05 Oct 2011, 9:58 pm

culmea nici ăsta care e acum în vogă nu prea e invitat la emisiuni TV
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 05 Oct 2011, 10:01 pm

DENISA a scris: culmea nici ăsta care e acum în vogă nu prea e invitat la emisiuni TV

Dar am vazut ca la ei nu se poarta ...HAI IN EMISIUNE !!!!!!!!! Nu prea vad multe interviuri ...si asta este valabil la toti actorii turci .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 05 Oct 2011, 10:04 pm

culmea, nici la emisiunile trustului ce le difuzează serialul nu prea apar
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 05 Oct 2011, 10:07 pm

DENISA a scris: culmea, nici la emisiunile trustului ce le difuzează serialul nu prea apar
Le sta in caracter sa fie cat mai secretosi . Nu ai vazut ca pana scoti ceva de la ei ...te trec toate cele . Mai ca te urci pe pereti ca sa afli si tu o informatie .
Chiar sunt curiosa daca vedem vreo petrecere saptamana viitoare .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 05 Oct 2011, 10:11 pm

nu prea cred că vor petrece , atmosfera va fi cam tensionată între Kerim şi tatăl lui
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 05 Oct 2011, 10:18 pm

Este ziua lui Engin ( pe 12.10.1981 ) Isi schimba si prefixul ... De asta spun ca la cat de secretosi sunt ... vedem si noi ceva de la vreo petrecere ????? Sau va fi ca si de ziua lui Muratel ... Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 05 Oct 2011, 10:31 pm

nu cred că va sărbători el în vizorul blitzurilor paparazzilor

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Di-67BN5RB9 Smile Smile Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 05 Oct 2011, 10:38 pm

Nici eu nu cred .

Vad ca nu avem trailer 2 . Ramanem cu unul ...frumos rau !!!!!! 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 283516 Dar ne pregatesc ei ceva socant , nici nu ma gandesc ca ne vor lasa fara plansete . Kerim va primi scrisoarea de la mama lui . Va fi un moment emotionant . Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 R70lt1
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 05 Oct 2011, 10:40 pm

DENISA a scris:nu cred că va sărbători el în vizorul blitzurilor paparazzilor

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Di-67BN5RB9 Smile Smile Smile

Smile Smile Smile Smile
Saracutii fani ... au inceput sa faca trucaje ca sa-i vada mai repede dormind in acelasi pat . Smile Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 05 Oct 2011, 10:40 pm

da , asta am întrebat şi eu o turcoaică ( de trailerul al doilea ) cică vor să ne mai crească tensiunea Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 05 Oct 2011, 10:42 pm

De ce ? Inca nu si-au facut cota de "BAGAT FANII IN SPITAL" ? Sunt mai putini decat au planificat ???? Smile Smile Smile Smile Smile
Cam cat ar vrea sa avem tensiunea ? Ca mai am putin si decolez !!!!!!!!! Smile Smile Smile

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 23j65jl
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 05 Oct 2011, 10:46 pm

mă , eu sincer nu sunt tensionată chiar sunt detaşată , recunosc că sunt curioasă cum va evolua relaţia celor doi , agitată rău şi disperată eram la ASI
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 05 Oct 2011, 10:50 pm

Atunci ma intelegi perfect ...asa sunt eu cu serialul asta . Asta visez ...asta pictez ... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Si probabil ca mai sunt persoane ca mine !!!!!!!! 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 1450537109
Chiar nu inteleg ...cum se poate ca niste seriale ...sa te faca dependente de ele ? De fapt toata vina este numai a lui Engin . 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 1450537109

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 05 Oct 2011, 11:05 pm

" dependenţă " e puţin spus eu mai aveam puţin şi dădeam în " demenţă " stupid



eu până la 1001 de nopţi habar nu aveam de seriale turceşti sau telenovele ( la astea mă mai uitam în copilărie ) am prins la un moment dat o secvenţă cu Kaan din BBG şi m-a făcut curioasă , am văzut un ep după care am stat un weekend şi am văzut primul sezon , până la ep 64 , Cu ASi la început am fost reticientă, refuzam să mă uit până când i-am văzut cum se privesc prin ep 4 după care am stat vreo 2-3 zile şi am văzut vreo 39 de episoade , acestea au fost singurele seriale pe care le-am văzut complet şi nu doar o singură dată ci de " n " ori .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 05 Oct 2011, 11:12 pm

Stii , Denisa ?!?!? Cand faceau reclama noului post de televiziune Kanal D ... mi se parea total aiurea . Ma gandeam ...ce or mai cauta si astia aici ? Cine s-ar fi gandit ce pasiuni se vor naste urmarind superbele lor seriale ?!?!? Eu m-am uitat asa mai rarut la BBG ... dar m-am uitat cu sufletul la gura la "Havin" si trebuie sa-ti spun ca 1 luna am fost socata . Nu-mi mai reveneam . Ma duceam la serviciu ca un robotel . Smile Ma gandeam ce inima sa aibe cineva pentru a face un asa final ( nu stiam ca de fapt nu este un caz izolat .) Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 05 Oct 2011, 11:14 pm

Havin e cumva acel serial în care la final moare personajul principal masculin ?? dacă e acesta nu l-am văzut

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Di-RTSI

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Di-7XS5

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Di-PU6G
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 05 Oct 2011, 11:18 pm

DENISA a scris: Havin e cumva acel serial în care la final moare personajul principal masculin ?? dacă e acesta nu l-am văzut
Da ...Ozcan Deniz , Naz Elmas si sotia lui Vural ...imi scapa acum cum se numeste .
Este primul serial turcesc la care m-am uitat . Eram fascinata ...si cand colo ( eu am tot sperat ca vor ramane impreuna) el moare ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Dupa toate cate au patimit ... totul se sfarseste cu o moarte . Si cu inima mea sfasiata . De aceea eu am mereu frica asta ... ca serialul la care ma uit sa nu se termine tragic .
Daca se termina si FGSN cu vreo moarte ... ma las de "sportul" asta !!!!!!! :2a:
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 05 Oct 2011, 11:20 pm

doar nu or fi mâncat cucută să-i căsăpească la final , e destul un viol
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 05 Oct 2011, 11:21 pm

Da ...la asta ma gandesc si eu . Un inceput tragic ...dar un final grozav . 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 283516 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 283516 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 283516 Ne sunt datori !!!!!!!!!!!
Si cu o Mukka parasita ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum