Serialesitelenovelet
3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

+24
vyk968
Admin_dea05
Lorelay_2006
tubafan
IRIS
clio 24
florina1989
emilia63
nutzi
octaviana1989
emine
mioaranita60@.com
violeta53
Luana
vivi
allly
lyvya
Mic
michiper68
dea05
Hatice2J
monicuta
DENISA
GIULIA
28 participanți

Pagina 3 din 37 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 37  Urmatorul

In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de DENISA Lun 23 Noi 2009, 10:50 pm

michiper68 a scris:denisa a mai aparut ceva pe unul din siteurile lui murat. daca intelegi ceva lumineaza-ma te rog. Dizide çok zengin görseli olan düğün ve müthiş bir araba kazası sahneleri var ki, dizi tarihinde az rastlanır bir durum. Acaip titiz bir çalışmaya şahit oldum. İstanbuldaki mekanların avizesinden tutun da yemek masası seçimlerine kadar çok özverili bir çalışma içerisindeler.

Nurgül'ü bekar bir anne olarak çok güçlü bir karakterde, Murat'ı da havai bir playboy karakterinde izleyeceğiz gibime geliyoooooooorrrrr.

Yani uzun lafın kısası aralarında gerçek bir savaş izleyeceğiz . Dizinin yayınlanma tarihi Ocak Ortası buda benden küçük bir bilgi olsun.
Nurgül ve Murat'ın birlikte oldukları sahneler daha çekilmedi.
evet muratı gördüm çekimlere bende katıldım bi düğün sahnesi vardı bizide misafir olarak aldılar hangi oyuncular vardı binbir gecede ki nadide hanım yine asi de oynayan zafer wardı ömre bedelde oynayan bi adam vardı ama adını bilmiom yine tanıdık simalar var ha bide yönetmeni kudret sabancıydı onu da gördüm bi kaç tane set resimleri var ama eklmemedim umarım seni aydınlatmışımdır.




There is nothing new DANA. I have translated similar things (maybe not the exact words) before.

The producers are really diligent about every detail. Nurgül will be a strong woman, MY will be a lady's man...

They didn't shoot any scenes together yet... There are some actors from Binbirgece also. Emrah Elçiboğa (Zafer in Asi) will be there also.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de michiper68 Lun 23 Noi 2009, 10:50 pm

lyvya a scris:
michiper68 a scris:
DENISA a scris: momentan nici turcoaicele nu pot vedea NTV
la mine e un baiat cu nasul mare in stop-cadru si-mi spune sa-mi verific antena de cablu :D


si la mine la fel !
acolo s-a blocat.ne uitam si noi la el.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de michiper68 Lun 23 Noi 2009, 10:52 pm

multumesc mult denisa. nu mai am deloc rabdare si caut noutati in orice mesaj postat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de lyvya Lun 23 Noi 2009, 10:53 pm

felele va urez noapte buna !! ne auzim maine !!

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Kbrsy1
lyvya
lyvya
membru activ
membru activ

Mesaje : 128
Data de inscriere : 19/09/2009
Varsta : 45
Localizare : Iasi

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de DENISA Lun 23 Noi 2009, 10:56 pm

lyvya a scris:felele va urez noapte buna !! ne auzim maine !!

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Kbrsy1

somn uşor !!!!!!!!
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de DENISA Lun 23 Noi 2009, 10:58 pm

michiper68 a scris:multumesc mult denisa. nu mai am deloc rabdare si caut noutati in orice mesaj postat.


uite încă o variantă


Denisa they are saying that Murat's ne series will be high quality. There were some car crash scenes. Murat and Nurgul weren't filmed together yet. There was a wedding for the first scene. Nurgul is an unmarried mother. Murat will be playing the part of a handsome playboy.

Zafer from ASÝ is also in the series. Nadide from Binbir gece is there also. The producer is Kudret Sabancý.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de michiper68 Lun 23 Noi 2009, 11:02 pm

nurgul e mama nemaritata. si murat playboy. si halit in bimbir gece dupa ce au divortat spre sfarsitu; serialului nu rata nimic. mersi mult. seamana cu traducerea google :D
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de DENISA Lun 23 Noi 2009, 11:26 pm

despre emisiunea cu Tuba după NTV


I did watch 10 minutes ago DANA. She was very comfo rtable during the program. They talked about the film. She talked about the charecter in the film. She said"her charecter is pure like a new born. She is like a saint." She said she admired local peoples. She mentioned the hard times during the actions due to severe whether conditions (lots of rain) there The film will be on the screen about march 2010. They also mention she sang 5-6 songs in the movie.

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Program

Restul le pun la poze
comentarii ale fanilor despre emisiune
They say it was a short program but was ver good. TB was beautiful, sweet, sincere, alittle shy as usual... She showed how happ she was to act in this movie. The people in Blacksea region loved her and she loved them too... She read some lrics of a local song in their local accent... The director also appraised TB constantly. She said the shooting of her new series will start in about a month...

That's it for now.
..
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de DENISA Mar 24 Noi 2009, 12:46 am

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 New6

in one weeks on the ATV trailer at Wedding
.....
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de DENISA Mar 24 Noi 2009, 1:10 am

ptr dimineaţă...3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Coffee3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Foods35
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de Hatice2J Mar 24 Noi 2009, 2:15 am

DENISA a scris:ptr dimineaţă...3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Coffee3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Foods35

tesekkur ederim canim,
esti o comoara,cuvintele sunt prea sarace pt.a-ti multumi pt.tot ceea ce faci...
Dumnezeu sa-ti rasplateasca dragostea...
poza cu cei trei...fara cuvinte;eu nadajduiesc sa-i vad cat de curand...
Hatice2J
Hatice2J
vip
vip

Mesaje : 660
Data de inscriere : 10/11/2009
Varsta : 56

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de Hatice2J Mar 24 Noi 2009, 2:16 am

lyvya a scris:felele va urez noapte buna !! ne auzim maine !!

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Kbrsy1

buna dragalaso,
ma bucur enorm sa te vad pe aici...mi-era dor de tine
Hatice2J
Hatice2J
vip
vip

Mesaje : 660
Data de inscriere : 10/11/2009
Varsta : 56

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de michiper68 Mar 24 Noi 2009, 6:31 am

http://yfrog.com/jb14265182306377053711682jhttp://yfrog.com/9f14265182306377053711682j
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de michiper68 Mar 24 Noi 2009, 6:32 am

nu-mi iese cu trimisul pozelor.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de GIULIA Mar 24 Noi 2009, 8:26 am

Buna dimineatam cu Tuba!

(SCUZE, PT. OFF TOPIC!)

https://www.youtube.com/watch?v=W5SjDJwS49c&feature=channel

https://www.youtube.com/watch?v=q7NntQBArZo

https://www.youtube.com/watch?v=UF792UM7bEw&feature=channel

https://www.youtube.com/watch?v=q7NntQBArZo
GIULIA
GIULIA
membru senior
membru senior

Mesaje : 274
Data de inscriere : 14/09/2009

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de lyvya Mar 24 Noi 2009, 9:10 am

buna dragalaso,
ma bucur enorm sa te vad pe aici...mi-era dor de tine[/quote]


buna iubita !!!
saru-mana !!!

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Gunesimobenim


3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Szbel03 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Szbel03 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Szbel03 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Szbel03 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Szbel0
lyvya
lyvya
membru activ
membru activ

Mesaje : 128
Data de inscriere : 19/09/2009
Varsta : 45
Localizare : Iasi

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de lyvya Mar 24 Noi 2009, 9:14 am

GIULIA a scris:Buna dimineatam cu Tuba!

(SCUZE, PT. OFF TOPIC!)

https://www.youtube.com/watch?v=W5SjDJwS49c&feature=channel

https://www.youtube.com/watch?v=q7NntQBArZo

https://www.youtube.com/watch?v=UF792UM7bEw&feature=channel

https://www.youtube.com/watch?v=q7NntQBArZo


multumim muuult !!!
lyvya
lyvya
membru activ
membru activ

Mesaje : 128
Data de inscriere : 19/09/2009
Varsta : 45
Localizare : Iasi

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de Luana Mar 24 Noi 2009, 9:19 am

Buna dimineata fetelor!
Episodul 91, marti 24 noiembrie:
Cem evadeaza, luand locul unui mort pe targa.
Mujgan si Handan fac pregatiri pt. primirea musafirilor.
Filiz merge la Asli pt. a-i multumi pt. sacrificiul facut. Mi-a placut ce i-a spus Asli: Ca daca ea ar fi fost mama copilului lui Yilmaz, nu ar fi tacut asa cum a facut Filiz ; ea este mai egoista decat este Filiz (si mai rationala in acest caz,as zice eu).Asli spune ca se va intoarce in Spania si ca este linistita acum.
Feride si Omer fac cumparaturi pt. casa lor..
Seara Yilmaz, Mualla, Fahryie si Hayri se duc la Mujgan acasa , s-o ceara pe Filiz. In usa este o scena draguta, care mi-a placut de pe cand am vazut-o pe ep. netradus: cei doi in usa se privesc atat de intens, incat au uitat ca nu sunt singuri si blocheaza intrarea . Mualla ii trezeste si-o intreaba pe Filiz daca pot intra...
Cem pandeste din boscheti...
Musafirii sunt serviti cu diverse preparate. Filiz aduce cafeaua, care nu face pe nimeni sa se strambe; se pare ca stie sa faca cafea, spre deosebire de Asli....
Hayri tine un discurs si face cererea. Toti se bucura, iar viitorii miri saruta mainile tuturor (asta ca o pedeapsa sau ca o multumire????)
Elif aduce verighetele legate cu panglica rosie. Hayri taie panglica...In sfarsit Yilmaz zambeste. Are o mutra fericita si-i rad ochii!...A scapat de Asli si de tristete...
Musafirii pleaca, Yilmaz si Filiz mai raman in curte sa vorbeasca...Isi marturisesc emotiile si si hotarasc sa mearga la casa de la tara, pt. cateva zile ca sa fie doar ei doi.
Filiz se teme, parca simte cum o pandeste din tufe cem....
Omer si Feride in casa lor, pe intuneric. Omer o roaga sa ramana acolo sa “doarma” impreuna...
Raman, dar dimineata nici Yilmaz si nici Handan nu par incantati ca cei doi au petrecut noaptea impreuna, fireste nu dormind!
Cand vine Feride la ei, Handan ii daruieste inelul primit de la Erol la nunta ei si-i ureaza sa-l poarte cu onoare, ca o Tekiner ce va fi...
Filiz si Yilmaz la doctor, face ecografie Filiz. Doctorita ile spune ca vor avea un baietel tare neastamparat, iar Yilmaz ii raspunde fericit ceva ce tare mi-a placut:” sa nu se mai dea jos de pe capul meu”, spune el despre baietel...
Afara ii pandeste Cem (cum naiba se plimba asta in costutum de puscarias si nu-l vede nimeni sa-l agate????)
Handan este invitata la o petrecere data de o prietena pt. bosorogul ei sot, care se topeste dupa dansul din buric!
Se duce impreuna cu Mujgan acolo si o vede pe Feride...Dupa dans se duce in camera ei si-i cere inelul inapoi...
(Casa cu petrecerea este una din Poveste de familie).
Yilmaz depune cu Filiz actele pt. casatorie si apoi pleaca la tara pt. cateva zile.
Pe drum hotarasc numele copilului: Can (suflet).Ciudate nume au turcii!
Pe drum ii urmareste o masina in mod periculos. Filiz vede ca soferul este Cem. Filiz se sperie ingrozitor cand sunt cat pe-aci sa se loveasca de o masina pe contrasens...
Cand se opresc putin, unul din cauciucuri este spart, iar pe Filiz au apucat-o durerile...
Filiz tipa si plange. Yilmaz o duce la casa in brate si-i spune lui Ekrem sa aduca ambulanta.
El pleaca dupa dr. dar programul acestuia s-a terminat si a plecat (ca si la noi), asa ca pleaca dupa o moasa din sat.
Aceasta il pune sa fiarba ata si forfecele. Ca un barbat neindemanatec, scapa, varsa apa, rupe betele de chibrit in incercarea de a le aprinde...este speriat de moarte. Il tot suna pe Ekrem sa se grabeasca...
Acasa, Omer vede inelul din nou pe mana mamei lui, asa ca se duce sa se intalneasca cu Feride. Se vor certa, fireste!
Ea promite ca nu va mai dansa, se impaca si o imbratiseaza cu un brat (cealalta mana o are in buzunar! Turcii astia daca nu ar avea buzunare, ce ar face cu mainile????Si Murat le tot tinea in buzunar).
Filiz se chinuie, Yilmaz o incurajeaza,. Femeia este speriata sa nu moara copilul, care are cordonul in jurul gatului, sau Filiz care pierde sange...
Acasa Omer se cearta cu Handan care nu vrea sa renunte la ideea ca feride e o femeie usoara, daca a acceptat sa danseze...
Pana la urma Omer o convinge...
A aparut Can pe lume! ( Are cam doua luni, dupa cum arata!). Filiz este epuizata. Ii spune lui Omer ca va dormi si daca nu se va putea trezi, sa creasca Asli copilul, iar el sa se insoare cu Asli.Apoi isi pierde constienta. Yilmaz este devastat.
Apare Ekrem, care se sperie de ce vede...Yilmaz a intrat in soc...Dr. de pe ambulata se ocupa de Filiz.
Acasa, Asli si Mualla se tot complimenteaza. Mualla se intreaba cum o va accepta ea pe Filiz de nora (e bolnava femeia asta! Are o singura idee si aceea fixa!). Mualla a periat-o atata pe Asli, ca acesta a capatat lustru! Ma enerveaza ingrozitor!
Asli ii spune Muallei ca are o oferta de serviciu buna si va pleca (bine face!).
O transporta pe Filiz la spital si cu telefoanele sunt anuntati toti .
Filiz primeste ingrijiri. Afara, Yilmaz este incurajat de Asli care spune cum s-a rugat ea toata noaptea pt. Filiz (oare?????)si ca Filiz este puternica si va trai.
Cem priveste de afara si tot vorbeste aiurea de fiul lui...A innebunit de tot individul!
Filiz este bine. Toti admira baietelul si li se face celor trei o poza...
In salon, Filiz se teme de Cem. Ar vrea ca si copilul sa ramana in salon cu ea.
Yilmaz il pune pe Ekrem sa investigheze situatia in legatura cu Cem...
Cem a intrat in spital.
Gata!
Mai erau cateva minute si se termina pe drept episodul...de ce nu l-au lasat oare???
Ma enerveaza kanalistii...
S-a terminat la 9,10.

In aceste conditii, joi nu pot face rezumatul, pt. ca plec de acasa la 8,35 si nu are rost sa incep ceva ce nu pot termina.
Imi pare rau, dar asta este!
Va pup si va urez o zi minunata! :D
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de lyvya Mar 24 Noi 2009, 9:23 am

DENISA a scris:despre emisiunea cu Tuba după NTV


I did watch 10 minutes ago DANA. She was very comfo rtable during the program. They talked about the film. She talked about the charecter in the film. She said"her charecter is pure like a new born. She is like a saint." She said she admired local peoples. She mentioned the hard times during the actions due to severe whether conditions (lots of rain) there The film will be on the screen about march 2010. They also mention she sang 5-6 songs in the movie.

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Program

Restul le pun la poze
comentarii ale fanilor despre emisiune
They say it was a short program but was ver good. TB was beautiful, sweet, sincere, alittle shy as usual... She showed how happ she was to act in this movie. The people in Blacksea region loved her and she loved them too... She read some lrics of a local song in their local accent... The director also appraised TB constantly. She said the shooting of her new series will start in about a month...

That's it for now.
..


mii de multumiri ,iubita !!!

saru-mana !


3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 32394491lw4
lyvya
lyvya
membru activ
membru activ

Mesaje : 128
Data de inscriere : 19/09/2009
Varsta : 45
Localizare : Iasi

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de GIULIA Mar 24 Noi 2009, 10:24 am

Luana a scris:Buna dimineata fetelor!
Episodul 91, marti 24 noiembrie:
Cem evadeaza, luand locul unui mort pe targa.
Mujgan si Handan fac pregatiri pt. primirea musafirilor.
! :D

Luana, ai gresit topicul!
GIULIA
GIULIA
membru senior
membru senior

Mesaje : 274
Data de inscriere : 14/09/2009

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de monicuta Mar 24 Noi 2009, 10:29 am

buna dimineata
multumim pentru stiri
o zi frumoasa
monicuta
monicuta
membru activ
membru activ

Mesaje : 109
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de DENISA Mar 24 Noi 2009, 11:17 am

michiper68 a scris:http://yfrog.com/jb14265182306377053711682jhttp://yfrog.com/9f14265182306377053711682j


nu e bună adresa .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty salut

Mesaj Scris de violeta53 Mar 24 Noi 2009, 11:28 am

Buna dimineata iubitelor,va multumim pentru toate stirile care le aduceti pe acest forum,sunteti intradevar minunate,Astept cu nerabdare sa intre Florina poate ne face un rezumat la ce a discutat Tuba in emisiune.Intradevar e foarte frumoasa si modesta fata noastre,cred ca MUrat decite ori are ocazia sa o zareasca isi maninca unghiile cind stie cu cine a stat alaturi 2 ani si acum s-a intors la a lui frumoasa.

violeta53
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 15
Data de inscriere : 23/10/2009

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de GIULIA Mar 24 Noi 2009, 11:45 am

violeta53 a scris:Buna dimineata iubitelor,va multumim pentru toate stirile care le aduceti pe acest forum,sunteti intradevar minunate,Astept cu nerabdare sa intre Florina poate ne face un rezumat la ce a discutat Tuba in emisiune.Intradevar e foarte frumoasa si modesta fata noastre,cred ca MUrat decite ori are ocazia sa o zareasca isi maninca unghiile cind stie cu cine a stat alaturi 2 ani si acum s-a intors la a lui frumoasa.

Pana va intra, Florina:

La emisiunea cu Tuba de pe NTV, luni 23.11.2009, ea a discutat, despre film, despre rolul ei din film,au fost conditii grele de filmare, datorita ploilor. Ea a cantat, in film, 5-6 melodii..Filmul, va fi pe ecrane,in martie 2010..
Ea a fost indragita, de catre populatia din zona Marii Negre, si, deasemenea, ea a indragit, oamenii de acolo..
GIULIA
GIULIA
membru senior
membru senior

Mesaje : 274
Data de inscriere : 14/09/2009

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de michiper68 Mar 24 Noi 2009, 12:04 pm

denisa ai vreo traducre la ultima postare de pe siteul lui murat? e tot ce stim? arkadaşlar size BOMBA GİBİ HABER VERİYORUM ESKİ OLDU AMA ABLAM YÜZÜNCÜ YIL ÜNİV VANDA OKUYOR DİZİNİN ÇEKİMLERİNE GİTMİŞ VAN KALESİNDE DÜGÜN SAHNESİ FERİDE ÇETİN VARMIŞ YANILMIYORSAM DEDİ MURAT YILDIRIM SİYAH BİR TAKIM ELBİSELİYMİŞ HATTA 2 ARKADAŞI ABLAMIN HALAY SAHNESİNDE FİGÜRANLIK YAPMIŞ FOTOGRAFLAR ARKADAŞINDAYMIŞ KEŞKE DAHA ÖNCEDEN ABLAMA SÖYLESEYDİN DEDİ FOTOGRAFLARI VERECEKTİ ARKADAŞINDAN BENDE YAYINLARDIM BURDA
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI - Pagina 3 Empty Re: 3 .ASI IMPOTRIVA DESTINULUI

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 37 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 37  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum