Serialesitelenovelet
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+12
victorelalove
GUMUS-NOOR
ninnet
michiper68
vivi
dana17
lica54
Admin_dea05
axxa246
Nicky
pufy2010
dubaisport
16 participanți

Pagina 23 din 43 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 43  Urmatorul

In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 11 Ian 2012, 9:25 pm

dubaisport a scris:buna fetelor ! kiss kiss kiss kiss

Vic da-mi si mie un linc cu BBO,cred ca ma apuc si eu de el,tot am asteptat poate il traduc fetele mai ales ca nu e lung



eu nu ştiu dacă o să pot să-l văd


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mier 11 Ian 2012, 9:27 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Ian 2012, 9:26 pm

dubaisport a scris:buna fetelor ! kiss kiss kiss kiss

Vic da-mi si mie un linc cu BBO,cred ca ma apuc si eu de el,tot am asteptat poate il traduc fetele mai ales ca nu e lung

Am inteles , Denisa !!

Dubai vezi ca a inceput si Denisa sa-l vada ...asa ca-l urmarim impreuna ...ca ma reapucai si eu . Smile Smile Smile


Il mai vedem si dupa ce-l traduc . kiss kiss kiss


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Vin 09 Noi 2012, 11:54 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 11 Ian 2012, 9:30 pm

are vreo traducere titlu?

mersi de linc..in lipsa FGSN de maine ,cred ca pana joia viit il terminam de vazut ,nu ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Ian 2012, 9:34 pm

dubaisport a scris:are vreo traducere titlu?

Deasupra norilor . kiss kiss Cel putin asa am vazut ca este in engleza .
Vezi ca Enginu' nu este Kerim ...isi bate nevasta , o mai goneste de acasa . Pe femeia iubita o leaga sa nu fuga ... sa stii la ce te astepti . kiss kiss

Da , Dubai ...il vezi pana joi . Mie ti-am spus ... imi place . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 11 Ian 2012, 9:36 pm

victorelalove a scris:
Deasupra norilor . kiss kiss Cel putin asa am vazut ca este in engleza .
Vezi ca Enginu' nu este Kerim ...isi bate nevasta , o mai goneste de acas . Pe femeia iubita o leaga sa nu fuga ... sa stii la ce te astepti . kiss kiss

Da , Dubai ,,,il vezi pana joi . Mie ti-am spus ... imi place . kiss

Smile Smile Smile Smile inseamna ca e reversu medaliei ,Vic..barbatul turc adevarat Smile Smile Smile
bine ca m-ai pus la curent sa nu am vreun shoc
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Ian 2012, 9:38 pm

dubaisport a scris:

Smile Smile Smile Smile inseamna ca e reversu medaliei ,Vic..barbatul turc adevarat Smile Smile Smile
bine ca m-ai pus la curent sa nu am vreun shoc
Vezi ca o si rapeste pe Narin dupa ce se marita fata ... o duce si se culca cu ea . Viol o fi ....viol n-o fi ? Ca si ea sta muta .

Deci Enginu' ne arata aici cam cum este el turc ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 11 Ian 2012, 9:38 pm

Beren Saat is going to participate tomorrow in Yildiz University award ceremony
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 11 Ian 2012, 9:42 pm

DENISA a scris:Beren Saat is going to participate tomorrow in Yildiz University award ceremony

Yildiz University ..ce e asta Denisa ?intreb si eu ca ..neghiobul
stai ..nu arunca cu pietre !!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 11 Ian 2012, 9:45 pm

Dubai prea multe nu ştiu nici eu , din ştiu eu asta e universitate tehnică, dacă nu mă înşel şi Muri a fost pe acolo anul trecut.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Ian 2012, 9:47 pm

DENISA a scris: Dubai prea multe nu ştiu nici eu , din ştiu eu asta e universitate tehnică, dacă nu mă înşel şi Muri a fost pe acolo anul trecut.

Pai si ce premii dau astia ? Ceva din domeniu presupun . kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 11 Ian 2012, 9:51 pm

cică ar înmâna premiul ptr cel mai bun actor , poate au şi ăştia vreo trupă de teatru amator .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 11 Ian 2012, 9:52 pm

am crezut ca e ceva legat de actorie..
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 11 Ian 2012, 9:52 pm

DENISA a scris:cică ar înmâna premiul ptr cel mai bun actor , poate au şi ăştia vreo trupă de teatru amator .
o fi ceva asemanator cu ce a luat murat ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Ian 2012, 9:54 pm

DENISA a scris:cică ar înmâna premiul ptr cel mai bun actor , poate au şi ăştia vreo trupă de teatru amator .
Am inteles . kiss kiss kiss
Multumim , Denisa !!

Eu nu credeam ca imi va fi atat de greu sa nu-l vad pe Engin intr-un nou episod maine . sad sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 11 Ian 2012, 9:56 pm

The most prestigious student awards of Turkey will find the owners on Thursday night of 12 January 2012 by Stars of the Year Award Ceremony in the tenth year !
Beren Saat and Kıvanç Tatlıtuğ will take the award as the most admired actor & actress of 2011 according to the result of poll. This poll is made by Yildiz Technical University with 3000 people.
Congratulations..
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Ian 2012, 9:58 pm

DENISA a scris:
Beren Saat and Kıvanç Tatlıtuğ
Kivanc ? A iesit primul in vreun sondaj anul trecut ? Ma mir ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Ian 2012, 10:57 pm

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 2rhocop
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 11tv68x
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 11 Ian 2012, 11:01 pm

mai Vic da' violenti mai sunt barbatii in BBO
tatal lui Mustafa ce hram poarta ?
eu ma asteptam ca dupa incendiul din grajd sa-i traga un alui mustafa nu nevestei..saraca fata cate mai patimeste sad sad sad sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Ian 2012, 11:06 pm

dubaisport a scris:mai Vic da' violenti mai sunt barbatii in BBO
tatal lui Mustafa ce hram poarta ?
eu ma asteptam ca dupa incendiul din grajd sa-i traga un alui mustafa nu nevestei..saraca fata cate mai patimeste sad sad sad sad
Eu te-am avertizat ... Nu este Kerim . Nici macar nu zici ca este acelasi om .
Tatal este rau ... nevestele sunt cele pricajite , amarate si vaide ele . Nu ai spus tu ca asa sunt barbatii turci ? kiss kiss kiss

Dar ce parere ai de prima lui criza de epilepsie ? Zici ca este de acolo ...superb jucat .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Ian 2012, 11:16 pm

Stie cineva ceva despre o rapire a Gulliei de catre Mustafa ??????? sad sad sad

Te rog sa nu fie adevarat !!!!!!!!!!!!!!!!! 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 244732 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 244732 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mariana.mesescu Mier 11 Ian 2012, 11:18 pm

Am citit toate comentariile voastre si m-am amuzat copios.Va felicit pentru spontaneitatea si jovialitatea voastra.Vic, am vazut si eu BIR BULUT OLSAM de la cap la coada(netradus). Super serialul ,sa fi avut alt sfarsit !...
ENGINU' L tau are o interpretare,intr-adevar, de exceptie.Probabil de atunci a fost remarcat de catre producatorii turci.In ceea ce priveste fizicul,si aici arata bine de nu se poate, fata de celelalte filme in care a mai jucat.
Muzica este minunata, acest AYTEKIM ATAS canta superb.iar MARDINUL cu misterul si salbaticia lui iti lasa asa un dor in inima si o nostalgie de parca ai fi trait si ai fi trecut vreodata prin locurile acelea.
M-as bucura mult daca ni l-ar traduce cineva!
Voi sa continuati tot asa ! Sunteti tari!
Va sarut si va doresc NOAPTE BUNA!

mariana.mesescu
membru
membru

Mesaje : 4
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 11 Ian 2012, 11:24 pm

victorelalove a scris:Stie cineva ceva despre o rapire a Gulliei de catre Mustafa ??????? sad sad sad

Te rog sa nu fie adevarat !!!!!!!!!!!!!!!!! 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 244732 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 244732 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 244732

ce rapire Vic ?
de unde ai mai scos-o si pe asta ?
poate e indiciu fals..cum sa o rapeasca? el abia se furiseaza de yasarani
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Ian 2012, 11:32 pm

mariana.mesescu a scris: Am citit toate comentariile voastre si m-am amuzat copios.Va felicit pentru spontaneitatea si jovialitatea voastra.

Buna seara , Mariana !! kiss kiss
Bine ai venit !! Multumim pentru cuvintele frumoase ... incercam si noi sa ne pastram calmul , rabdarea si speranta . Daca nu am mai incepe si sa "batem putin campii" Smile cred ca ne-am plictisi si ne-am intrista dupa fiecare episod care este plin de suferinta . Asa ca ne punem "imaginatia" la lucru ... si ce iese cateodata cred ca este "de coma" . Sper sa nu suparam pe nimeni cu ceea ce postam cateodata . kiss kiss kiss
Din cate am inteles se vorbeste despre traducerea BBO ...insa cred ca va mai dura ceva timp pana se va intampla asta . Noi asteptam rabdatori ... Si intreadevar si mie mi se pare un serial bun ... A fost descoperit dupa ce a fost descoperit Kerim . Eu asa imi dau seama cat de bun actor este Enginu' ... Nu are nimic de-a face Kerim si Mustafa Bulut ....sunt diferiti ca ziua si noaptea . kiss

O noapte buna iti dorim si noi ...si te asteptam la povesti !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Ian 2012, 11:36 pm

dubaisport a scris:

ce rapire Vic ?
de unde ai mai scos-o si pe asta ?
poate e indiciu fals..cum sa o rapeasca? el abia se furiseaza de yasarani
Sper ca este doar in imaginatia fanilor ...sau ca este un indiciu fals .
Bine ca o mai traumatizeaza acum si cu rapirea ... Nuuuuuuuuuuuuu !! Nu ... daca se intampla asta ...unde este realitatea ? sad sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 11 Ian 2012, 11:38 pm

Bună seara Mariana !! şi bun venit în curtea noastră!!!
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 43 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum