Serialesitelenovelet
47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+17
Mirela Maria
vania_e
andreea90
dana4699
amiraa
pufy2010
lexia
sasa
Motzişor
michiper68
teodora_roman
Admin_dea05
lica54
simi
victorelalove
andradamaria
DENISA
21 participanți

Pagina 3 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Urmatorul

In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Ian 2012, 6:08 pm

kiss Lica !!
Multumim asemenea ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 27 Ian 2012, 7:17 pm

buna seara,
ce fac fetele? s-a mai potolit prapadul?
dar noutatile pe unde sunt? unde-i marea promovare ca azi e vineri Smile
putinele secrete care transpar nu ne spun decat ca vom vedea un muri nemaivazut, care ne va lasa mute!!!!!!! si love yoc stupid
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Ian 2012, 7:21 pm

andradamaria a scris: si love yoc stupid

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 648483 Andrada !!
A fost prea mult LOVE ... acum trebuie si putin HATE ... Evil or Very Mad slap stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 27 Ian 2012, 7:48 pm

victorelalove a scris:

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 648483 Andrada !!
A fost prea mult LOVE ... acum trebuie si putin HATE ... Evil or Very Mad slap stupid
Smile Smile s-a garbovit de atata love, dar eu nu-l subestimez deloc pe muri, fac si eu haz de necaz, oricum n-am vazut niciun actor pana acum care sa ramana incarcerat in rolul de amorez vesnic, ma refer evident la actorii care se respecta pe ei insisi si care vor acelasi lucru si de la publicul lor ca sa nu zic fani Smile murat a spus asta de multe ori, sigur va fi un rol complex care ne va lasa sa gandim singure..temera mea este ..cum vor primi turcii povestea ,am mai zis sad pentru ca ne-au demonstrat de multe ori ca au un alt sistem de valori..si din pacate de asta depinde soarta serialului sad sad
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Ian 2012, 7:55 pm

andradamaria a scris: Smile Smile s-a garbovit de atata love...
Pai vezi ? Smile
Merge si putina detasare de sentimentul de dragoste si e tot ceea ce face din om MISTERIOASA TRAIRE . kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 27 Ian 2012, 8:00 pm

victorelalove a scris:
Pai vezi ? Smile
Merge si putina detasare de sentimentul de dragoste si e tot ceea ce face din om MISTERIOASA TRAIRE . kiss kiss kiss
spune-le si turcilor!!!!! Smile kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Ian 2012, 8:02 pm

andradamaria a scris:spune-le si turcilor!!!!! Smile kiss
In turceste ? Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 27 Ian 2012, 8:04 pm

victorelalove a scris:
In turceste ? Smile Smile Smile
nu ! ca nu inteleg ..ca sunt turci! Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Ian 2012, 8:08 pm

andradamaria a scris:nu ! ca nu inteleg ..ca sunt turci! Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile

Gand la gand , draga Andrada !!

Dar intr-un final orice le-am spune , in orice limba din universul asta , tot ca ei vor face .
Nu suntem pe aceeasi lungime de unda si pace ... Poate ca si ei privesc serialele noastre ...SI NU-NTELEG DE CE SE PUPA LUMEA ASA DE MULT SI DE CE NU EXISTA SUFERINTA ? ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 27 Ian 2012, 8:12 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile

Gand la gand , draga Andrada !!

Dar intr-un final orice le-am spune , in orice limba din universul asta , tot ca ei vor face .
Nu suntem pe aceeasi lungime de unda si pace ... Poate ca si ei privesc serialele noastre ...SI NU-NTELEG DE CE SE PUPA LUMEA ASA DE MULT SI DE CE NU EXISTA SUFERINTA ? ... Smile Smile Smile
nu stiu la ce seriale romanesti te referi, eu am vazut doar cateva episoade din iubire si onoare, cred ca asa se chema Smile si mi s-a parut ca am luat-o tare rau pe calea turcilor!!!!! Smile kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Ian 2012, 8:16 pm

andradamaria a scris:nu stiu la ce seriale romanesti te referi, eu am vazut doar cateva episoade din iubire si onoare, cred ca asa se chema Smile si mi s-a parut ca am luat-o tare rau pe calea turcilor!!!!! Smile kiss

Eu ma refeream la europeni ... Ca ma vazut ca sunt mai pupaciosi . Nu stiu daca am vazut vreun serial . A ba da ... cand eram mici era un serial frantuzesc "Fata si baietii" sau ceva de genul asta ...stii la ce ma refer ? kiss kiss
La serialele noastre nu am putut sa vad nimic ... dar absolut nimic . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 27 Ian 2012, 8:26 pm

victorelalove a scris:

Eu ma refeream la europeni ... Ca ma vazut ca sunt mai pupaciosi . Nu stiu daca am vazut vreun serial . A ba da ... cand eram mici era un serial frantuzesc "Fata si baietii" sau ceva de genul asta ...stii la ce ma refer ? kiss kiss
La serialele noastre nu am putut sa vad nimic ... dar absolut nimic . Smile
Smile Smile te cred, nu-mi aduc aminte de serialul respectiv! dar iubesc productiile BBC!!!!!!!!!!!!
S-A VINDECAT KERIMU???????????
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Ian 2012, 8:30 pm

andradamaria a scris:
S-A VINDECAT KERIMU???????????

sad sad sad sad sad
Eeeee ...s-a vindecat ... De unde atata vindecare ? L-au operat si era fericit ca a stat Gullia doar cu el ... si acum cica va face pneumonie ( ca daca pana sa vina ambulanta a stat in ploaie ... ) . Asa ca nu iese nici episodul viitor din spital . sad sad sad

Asa vad turcii viata ...ca tot vorbiram . Smile

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 27 Ian 2012, 8:37 pm

victorelalove a scris:

sad sad sad sad sad
Eeeee ...s-a vindecat ... De unde atata vindecare ? L-au operat si era fericit ca a stat Gullia doar cu el ... si acum cica va face pneumonie ( ca daca pana sa vina ambulanta a stat in ploaie ... ) . Asa ca nu iese nici episodul viitor din spital . sad sad sad

Asa vad turcii viata ...ca tot vorbiram . Smile

VAI. VAI ,SI IMPUSCAT SI CU PNUMONIE Smile , dar cine este gulia asta?fatmagul s-a dat cu mustafa??? sad
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Ian 2012, 8:39 pm

andradamaria a scris:
VAI. VAI ,SI IMPUSCAT SI CU PNUMONIE Smile , dar cine este gulia asta?fatmagul s-a dat cu mustafa??? sad

Asa ii spunem noi lui Fatmagul ... Smile Smile Smile

Andrada , daca ai sti cat sufar ...si turcilor se pare ca nu le pasa de fani . sad sad sad sad sad

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 27 Ian 2012, 8:44 pm

[quote="victorelalove"]

Asa ii spunem noi lui Fatmagul ... Smile Smile Smile

Andrada , daca ai sti cat sufar ...si turcilor se pare ca nu le pasa de fani . sad sad sad sad sad
imi pare rau pentru tine sad sad sad (de fapt imi vine sa rad Smile ) si eu am suferit pentru Asi, la AVC mi-a cam trecut!!!!!!!!!
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Ian 2012, 8:49 pm

andradamaria a scris:

imi pare rau pentru tine sad sad sad (de fapt imi vine sa rad Smile ) si eu am suferit pentru Asi, la AVC mi-a cam trecut!!!!!!!!!

Multumesc , Andrada !! kiss kiss kiss Esti o draguta .
Totul va fi bine !!!! Smile Asta ca sa nu Crying or Very sad ...prea mult .

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 27 Ian 2012, 9:04 pm

victorelalove a scris:

Multumesc , Andrada !! kiss kiss kiss Esti o draguta .
Totul va fi bine !!!! Smile Asta ca sa nu Crying or Very sad ...prea mult .

depinde cand va fi ultimul episod Smile Smile pana atunci mai este loc de sad
multi 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 517793 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Ian 2012, 9:05 pm

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 155656 kiss kiss
Noapte buna , Andrada !!


victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Vin 27 Ian 2012, 10:36 pm

Dragalaselor va pup de noapte buna kiss kiss kiss kiss

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 01_sweet_dreams
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 27 Ian 2012, 11:25 pm

Voi plecaţi la somnic iar eu vă spun Bună seara !!
47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 421117_359970654013431_155354177808414_1462158_1375582006_n

Goncea a jucat în Gonulcelen ???

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 4316898g47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 4316915I47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 390903_184060528351100_129718450451975_385205_1313918503_n

Fetelor când spuneam prin vară că Tuba nu are nici o pagină de socializare personală multe fete nu mă credeau .


Tuba Buyukustun; “I do not have any social media accounts!”


The beautiful actress Tuba Buyukustun who became a mother for the first time last week had this message for her fans; ” I do not have a personal Facebook or Twitter account, any messages on these social networks are not written by me”. Tuba Buyukustun is listed in the upper escalon of stars with an unprecedented number of web sites


47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Capture20120127234006



Ultima editare efectuata de catre DENISA in Dum 25 Noi 2012, 11:14 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Sam 28 Ian 2012, 12:48 am

Bună noaptea, naţiune!
Am mai făcut ceva de ciuda ştirilor lipsă.

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Suskunlarprison

Vă doresc un week-end splendid! kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 28 Ian 2012, 1:10 am

Mulţumim Motzi !!! 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 1770706045

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 25ljg
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de sasa Sam 28 Ian 2012, 3:56 am

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 648483 DENISA

Please we want you to open a special section of suskunlar Series

sasa
membru activ
membru activ

Mesaje : 44
Data de inscriere : 14/09/2010

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 28 Ian 2012, 12:39 pm

Welcome SASA !!!

When the series starts on TV will make special topic for SUSKUNLAR.
Currently we post all news about the series on this topic


Bună ziua drăgălaşelor !!!! 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 1102346018
47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Gecce_logo


ASLI ENVER 'SUSKUNLAR'DA OYNAYACAK!

"Muhteşem Yüzyıl"ın kanal değiştirmesinin ardından yeni dizi ataklarına başlayan Show TV, iddialı bir projeyi ekrana getirmeye hazırlanıyor.
28 Ocak 2012 06:41


47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Asli1jpg-032921662

Yine "MuhteşemYüzyıl"ın yapım şirketi Tim's Productions imzalı olan "Suskunlar" isimli dizinin çekimleri bu hafta başladı."Suskunlar", başlarına çok acı bir olay gelen dört çocukluk arkadaşın intikam hikâyesini konu alan Brad Pitt'li ünlü "Sleepers" filminden yola çıkılarak hayata geçiriliyor. "Aşk ve Ceza"nın ardından "Alyazmalım" ve "İffet" başta olmak üzere bu sezon ekranagelen pek çok diziden teklif alan Yıldırım, beklemeyi tercih etmişti. Rolaldığı diziler nedeniyle sadece Türkiye'de değil, yurtdışında da ciddi birşöhretin sahibi olan Murat Yıldırım, çok beğendiği "Suskunlar"da oynamaya karar verdi. Yıldırım'ın Ecevit isimli avukatı canlandırdığı dizideonun çocukluk arkadaşı Bilal'i de Sarp Akkaya ete kemiğe büründürüyor.

Dizininkadın başrol oyuncusu için de uzun süredir büyük bir cast çalışmasıyapılıyordu. Sedef Avcı ile görüşen Tim's, genç yıldızın Koliba Film'in"Eylül" adlı yeni dizisiyle görüştüğünü de öğrenince yeni isimlerüzerinde durdu. Ceren Hindistan'la yaptıkları görüşme de istedikleri gibisonuçlanmayınca yapım şirketi başından beri akıllarında olan ve bir köşedeismini tuttukları Aslı Enver'le anlaştı. İlk dizisi "Kavak Yelleri"ile büyük bir şöhrete kavuşan Enver, dizide Ahu karakterine hayat verecek. Dörtarkadaşın da aşık olduğu güzeller güzeli Ahu, Bilal ile aşk yaşarken Ecevit'in tekrar hayatlarına girmesiyle her şey farklı bir boyuta taşınacak. Eskidefterler açılacak, bütün düzen bozulacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise reklamdünyasının ünlü ismi Umur Turagay oturuyor.
47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Capture20120128124407


http://www.gecce.com/haber/asli-enver-suskunlarda-oynayacak-183309.html

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Asli1jpg-032921662



47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Haber


Suskunlar Filmi

Suskunlar filminin fragmanı, Oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Suskunlar filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

15 Bankanın En İyi Konut Kredisi Şartları için Tıklayın!

Birbirlerinden başka tutunacak şeyi olmayan, dört küçük çocuğun hikayesi bu. Dört arkadaş. Dört kardeşten öte. Büyümeleri yıllar sürecek sandılar. Ama bazı çocuklar. Tek bir günde büyür. Basit, masum, tek bir hata yaptılar. Ve çocukluklarına veda ettiler. O günden sonra bir söz verdiler birbirlerine. Sustular. Ve dağıldılar şehrin dört bir yanına.

Ama içlerinden biri tutmadı sözünü. Yıllar sonra bir araya topladı hepsini. Başladığı işi bitirmeleri için...

Şimdi her biri bambaşka bir adam. Biri gözü kara bir serseri. Biri başarılı bir kanun adamı. Biri hiç büyümemiş, kocaman kalpli bir çocukadam. Biri de sözü ilk bozan. Şehrin dört bir yanından esen dört rüzgar gibi çıktılar bir yola. Arkalarında paylaşılamayan bir aşk, önlerinde sorulacak bir hesap, tek silahlarıysa girdiği her savaştan galip çıkan dostluklarıydı.


47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Logo4

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Fft99_mf1952480


Aranan Ahu sonunda bulundu

"Muhteşem Yüzyıl"ın kanal değiştirmesinin ardından yeni dizi ataklarına başlayan Show TV, iddialı bir projeyi ekrana getirmeye hazırlanıyor.



http://magazin.milliyet.com.tr/aranan-ahu-sonunda-bulundu/magazin/magazindetay/28.01.2012/1494989/default.htm?ref=fblike

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Capture20120128124950


No real official news came out today as there was a bad snow storm in Istanbul... However some minimal information series will be shown on Monday nights....anticipated start date would be the last Monday in February which would be the February 27......Berk Hakman has been added to the cast however he will not be one of the 4 Suskunlar he will be portraying a police officer or maybe its more like one of the security guards at the prison......other cast members have also joined the cast but none of them are in a major role.....all this information is from various sources but none repeat none has been confirmed......so please do not share this information!!!!!!!!!!!



47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Hurriyet_logo_k

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 15633587

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/19785669.asp
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 47. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum