Serialesitelenovelet
19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
Mirela Maria
dubaisport
victorelalove
DENISA
8 participanți

Pagina 3 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Urmatorul

In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 17 Feb 2012, 10:55 pm

atatea comentarii contradictorii peste tot de nu mai intelegem nimic
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 17 Feb 2012, 11:00 pm

DENISA a scris:

până la Kerim ea nu a ştiut că poate fi şi respectată , nu a ştiut că şi părerea ei contează şi probabil nici fluturaşi prin stomac nu a avut .
Wowwwwwwwwwwww , Denisa !! Cat de bine le zici .
Asa este ...ieri despre asta a fost vorba . Kerim a plimbat-o peste tot , i-a aratat cat de importanta este pentru el , cat de mandru este langa ea ( cat de tantos mergea cu ea de mana ) , cat de mult o iubeste . Si cand erau imbratisati pe ringul de dans ... mama, mama ce mai imbratisare !! 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 283516 ... si a vazut ca toata lumea are pe cineva , cat de bine s-a simtit stiind ca il are pe Kerim . Avea un zambet asa de frumos si luminos .
Totusi ...se pare ca perioada petrecuta la spital si teama de a-l pierde cu adevarat ... a facut-o sa reactioneze . Atata de mult ...incat mie mi se pare o mare realizare ca se vede in acelasi pat cu el ...ascultandu-i inima .

Asa este ... pe Mustafa nu l-a iubit . De unde atata iubire ? Numai pe el il stia ... el era cel mai bun , pentru ca era singurul . kiss Nici nu-si imagina ca exista barbati ca Kerim .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 17 Feb 2012, 11:09 pm

[color=blue] Pe Kerim îl ştie şi în postura de "violator" dar şi în cea de bărbat ce i-a fost alături în momentele grele , care a stat lângă ea şi când era respins de către ea.
Mi-ar fi plăcut ca cei doi să-şi exteriorizeze şi mai mult sentimentele, să-i văd mai mult unul în preajma celuilalt, am senzaţia că Fatmagulei încă îi e teamă să-l atingă dar nu -i displace să fie atinsă de el.



Ultima editare efectuata de catre DENISA in Vin 17 Feb 2012, 11:10 pm, editata de 2 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 17 Feb 2012, 11:12 pm

DENISA a scris: ea.
Mi-ar fi plăcut ca cei doi să-şi exteriorizeze şi mai mult sentimentele, să-i văd mai mult unul în preajma celuilalt, am senzaţia că fatmagulei încă îi eteamă să-l atingă dar nu -i displace să fie atinsă de el.

Denisa , au trecut abia 15 luni . Mie deja mi se pare ca au ajuns prea departe .
Inca nu-l poate atinge ...ai dreptate . Dar va dori sa fie atinsa mai des de el ... si asta va duce la reactii si din partea ei . Ca Kerim nu va risca de teama ...si atunci trebuie ca ea sa-i dea un semn .
Dar sunt pe drumul cel bun .
Cand s-au intalnit dimineata de dupa sarut ... Gullia l-a "mancat" din priviri . Nu si-a luat ochii de la el ... cred ca si Kerim a fost surprins . kiss



Mirela Maria a scris:atatea comentarii contradictorii peste tot de nu mai intelegem nimic

Unde , Mirela ?

Este normal sa fie discutii . Fiecare om situatia diferit ... este normal . kiss
Asa daca am fi toti de acord cu tot ... unde ar mai fi distractia ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 17 Feb 2012, 11:14 pm

mi-ar fi plăcut ca a 2 a zi să fie mai drăgăstoşi unul cu altul , Kerim ar trebuie să rişte mai mult că nu va fi refuzat.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 17 Feb 2012, 11:14 pm

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 41714837283879606070824




ce frumoasa e faza dupa ce-i da inelul...... kiss
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 17 Feb 2012, 11:15 pm

DENISA a scris: mi-ar fi plăcut ca a 2 a zi să fie mai drăgăstoşi unul cu altul , Kerim ar trebuie să rişte mai mult că nu va fi refuzat.
Eu stiu ... sa nu i se pare Gullie ca forteaza nota . El dupa sarut era si fericit si confuz ... nici el nu mai stia de capul lui . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 17 Feb 2012, 11:16 pm

DENISA a scris: mi-ar fi plăcut ca a 2 a zi să fie mai drăgăstoşi unul cu altul , Kerim ar trebuie să rişte mai mult că nu va fi refuzat.

sunt prea timizi inca
el nu vrea sa forteze lucrurile
si cu tot alaiul acela din casa chiar nu se pot desfasura
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 17 Feb 2012, 11:17 pm

Mirela Maria a scris:
ce frumoasa e faza dupa ce-i da inelul...... kiss
Eu credeam ca vrea doar sa o pupe pe obraz ... dar cand ia si soptit ca-i multumeste , a fost frumos rau momentul .
Mi-au placut ca au curajul sa-si arate dragostea si in public ... Gullia pare ca nu este deranjata . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 17 Feb 2012, 11:18 pm

nu i se mai pare nimic , nu ai văzut ce cuminţică a aşteptat să fie sărutată, mi s-a părut cam bruscă plecarea ei după sărut , a plecat de lângă el ca şi când era un amic din copilărie , l-a lăsat cu ochii la bec .

Mirela lor ar trebui să nu le mai pese de Mukka, ea ca şi noi va avea mereu ceva de comentat


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Vin 17 Feb 2012, 11:19 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 17 Feb 2012, 11:19 pm

Mirela Maria a scris:

sunt prea timizi inca
el nu vrea sa forteze lucrurile
si cu tot alaiul acela din casa chiar nu se pot desfasura
El a facut mereu pasi mici si siguri . kiss
Nu a renuntat niciodata ... dar mereu a vrut putin mai mult , de fiecare data .
Asa si acum ... nu se va grabi , incet si cu grija .
Acum este sigur de dragostea ei ... numai cum a ramas dupa ce ea a plecat in camera ( si cu cojoaca pe ea ... ) Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 17 Feb 2012, 11:21 pm

are tot mai multa incredere in el,lucrurile decurg acum incet si sigur...
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 17 Feb 2012, 11:21 pm

DENISA a scris:nu i se mai pare nimic , nu ai văzut ce cuminţică a aşteptat să fie sărutată, mi s-a părut cam bruscă plecarea ei după sărut , a plecat de lângă el ca şi când era un amic din copilărie , l-a lăsat cu ochii la bec .
Pai ... cred ca a facut bine ca a plecat .
Era fastacita rau ... ce putea sa-i spuna ?
I-a spus noapte buna ... si la culcare .
Inca nu i-a raspuns la sarut ... dar data viitoare sigur va fi cu raspuns de la Gullie .
Dar a deschis gura Gullia . cupidon cupidon cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 17 Feb 2012, 11:23 pm

DENISA a scris:nu m-ar mira să o vedem pe Mukka la întorcerea însurăţeilor cu pâlnia pe la uşa lor , să o vedeţi ce obosită va fi alergând de la o uşă la alta .
19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466
Nu ai vazut-o ?
Nu mai stie pe cine sa shpioneze .
Aia pe la luna de miere ... aia pe la intalniri in oras .
Cand l-a auzit Mukka pe Kerim ca ei se duc in oras ca a pregatit o surpriza ... ii venea sa tipe de suparare ...s-a impiedicat sid e bordura .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 17 Feb 2012, 11:24 pm

victorelalove a scris:
Pai ... cred ca a facut bine ca a plecat .
Era fastacita rau ... ce putea sa-i spuna ?
I-a spus noapte buna ... si la culcare .
Inca nu i-a raspuns la sarut ... dar data viitoare sigur va fi cu raspuns de la Gullie .
Dar a deschis gura Gullia . cupidon cupidon cupidon
ba i-a raspuns la sarut eu asa am vazut si chiar a asteptat sa o sarute
zambea atat de frumos ca ce sa faca saracul baiat ...a sarutat-o kiss
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 17 Feb 2012, 11:25 pm

DENISA a scris:ar fi fost culmea să-i mulţumească că a sărutat-o Smile
Smile Smile Smile
Ea ar mai fi stat ... si-a framantat mainile si si-a dat seama ca mai bine pleaca .
Si asa cred ca avea pulsul 200 . Smile
A fost de ajuns pentru seara aia ... si a fost de ajuns si pentru biata mea inima .
Eu am crezut ca sarutul tine cat era in trailer ... dar cand am vazut ca nu se mai opreste ... credeam ca nu ma uit la FGSN . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 17 Feb 2012, 11:27 pm

Mirela Maria a scris:
zambea atat de frumos ca ce sa faca saracul baiat ...a sarutat-o kiss
A vrut sa fie sarutata . cupidon cupidon cupidon
O cred si eu .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 17 Feb 2012, 11:30 pm

DENISA a scris:or fi dormit în noaptea de după sărut ??

dimineata in orice caz erau fastaciti si fericiti
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 17 Feb 2012, 11:31 pm

DENISA a scris:or fi dormit în noaptea de după sărut ??
Cine ?
Kerim si Gullia ? sau ... Engin si Beren ? Smile Smile Smile

Nu cred ca au dormit ... Kerim o fi iesit la zapada . cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 17 Feb 2012, 11:35 pm

ambele variante Vic Smile

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 420157_233812170042629_152249711532209_511735_1139356817_n19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Anigifkpwb0vtj4g
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 17 Feb 2012, 11:38 pm

DENISA a scris:ambele variante Vic Smile

Ei sunt niste profesionisti , Denisa !! kiss
Reusesc sa innebuneasca fanele cu un sarut bestial ... dar ei nu simt nimic-nimicuta . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 17 Feb 2012, 11:40 pm

m-au tâmpit cu profesionalismul lor turcaleţii , au replica asta de vreo 4 ani încoace.

nu a apărut traducerea dialogurilor???


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 17 Feb 2012, 11:41 pm

DENISA a scris:m-au tâmpit cu profesionalismul lor turcaleţii , au replica asta de vreo 4 ani încoace.

Smile Smile Smile Smile
Asta o fi expresia lor pentru : aveam o relatie ... dar nu stie nimeni .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 17 Feb 2012, 11:42 pm

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pappagallo-parlante(1) nu era destul existenţa Mukăi în casă 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 2554688p


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Vin 17 Feb 2012, 11:43 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 17 Feb 2012, 11:43 pm

Papagalul asta chiar seamana cu Mukka ...si la vorba ...si la port . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum