Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
petronela
Admin_dea05
narcisa
iulianagl
8 participanți

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 21 Apr 2012, 2:09 pm

iulianagl a scris:Ce vroiam sa intreb oare mai are de gand Alex sa traduca Iss?

scrie la comentari pe pagina ei ca de duminica.. kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Apr 2012, 2:11 pm

Skumpyk86 a scris:

scrie la comentari pe pagina ei ca de duminica.. kiss

Serios! 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 165638 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 165638 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 165638 Hei dar care duminica?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Apr 2012, 2:15 pm

Ma gandeam ca ar fi fain ca ea sa-i ceara socoteala ca s-a casatorit cu ea din cauza asta si sa-i spuna ca mai bine era daca nu facea asta ca ea se descurca singura cu Shyam fiind la casa parinteasca ii era mai usor sa se descurce decat ar fi in aceeasi casa, asa el a adus-o mult mai aproape de Shyam deci avantaj Shyam.CE mama naibii a facut daca s-a insurat cu ea ca de Shyam tot n-a scapat-o asa Bua era cu ochii de vultur pe Shyam.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 21 Apr 2012, 2:16 pm

iulianagl a scris:

Serios! 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 165638 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 165638 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 165638 Hei dar care duminica?

de maine cred..daca era alta duminica cred ca spunea..

a intrebat cineva ieri de cand va posta ep iss pyaar si Alexa a rasp "Sper ca duminica pot posta episoadele care vreau eu si de luni sa incepem activitatea in forta =)) "

vezi ca gasesti comentarile pe pagina ei de youtube...

si eu sunt super fercita!!!! 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 165638 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 21 Apr 2012, 2:16 pm

iulianagl a scris:

Serios! 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 165638 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 165638 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 165638 Hei dar care duminica?
Mâine postează ce-a subtitrat până acum. Primele 20 de ep din câte am înțeles.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 21 Apr 2012, 2:18 pm

iulianagl a scris:Ma gandeam ca ar fi fain ca ea sa-i ceara socoteala ca s-a casatorit cu ea din cauza asta si sa-i spuna ca mai bine era daca nu facea asta ca ea se descurca singura cu Shyam fiind la casa parinteasca ii era mai usor sa se descurce decat ar fi in aceeasi casa, asa el a adus-o mult mai aproape de Shyam deci avantaj Shyam.CE mama naibii a facut daca s-a insurat cu ea ca de Shyam tot n-a scapat-o asa Bua era cu ochii de vultur pe Shyam.

sincer nici eu nu am inteles de ce s-a casatorit cu ea...in loc sa o trimita departe o aduce aproape de el..dar probbail ca s-a gandit ca fiind sotia lui Shyam nu va putea sa o ia de langa el...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Apr 2012, 2:24 pm

narcisa a scris:
Mâine postează ce-a subtitrat până acum. Primele 20 de ep din câte am înțeles.

Ce bine!Ce bine! 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 21 Apr 2012, 2:26 pm

Ador melodia..... 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516

Is Pyaar Ko Kya Naam Doon? Official Title Song!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Apr 2012, 2:26 pm

Skumpyk86 a scris:

sincer nici eu nu am inteles de ce s-a casatorit cu ea...in loc sa o trimita departe o aduce aproape de el..dar probbail ca s-a gandit ca fiind sotia lui Shyam nu va putea sa o ia de langa el...

Pe naiba el a inrautatit lucrurile ca practic n-a ajutat-o cu nimic.Bine dar nici el nu stie tot adevarul si de asta spun ca ar fi bine ca ea sa-l acuze ca mai bine nu se casatorea cu ea daca e din cauza lui Shy.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Apr 2012, 2:28 pm

Skumpyk86 a scris:Ador melodia..... 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 283516

Is Pyaar Ko Kya Naam Doon? Official Title Song!

Si eu si asta-mi place enorm o stiu de la DMG.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 21 Apr 2012, 2:29 pm

iulianagl a scris:

Pe naiba el a inrautatit lucrurile ca practic n-a ajutat-o cu nimic.Bine dar nici el nu stie tot adevarul si de asta spun ca ar fi bine ca ea sa-l acuze ca mai bine nu se casatorea cu ea daca e din cauza lui Shy.

asa cred si eu ca a inrautatit ..dar de la scenaristi ma astept la orice,la orice intorsatura...cum imi spunea o prietena ..nu te gandi la serial ca se va intampla cea ce e logic....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Apr 2012, 2:33 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 21 Apr 2012, 2:34 pm

iulianagl a scris:

Si eu si asta-mi place enorm o stiu de la DMG.

super...mie melodia lor oficiala a serialului imi place tare mult...
Eu in general nu prea ascult clipurile cu melodi si nici muzica nu prea ma atrage in general..nu e vorba de melodile lor ci de muzica in general...dar sunt catvea melodi care le am in suflet..
Is Pyaar Ko Kya Naam Doon melodia oficiala si rabba ve sunt unele dintre ele...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Apr 2012, 2:36 pm

Skumpyk86 a scris:

super...mie melodia lor oficiala a serialului imi place tare mult...
Eu in general nu prea ascult clipurile cu melodi si nici muzica nu prea ma atrage in general..nu e vorba de melodile lor ci de muzica in general...dar sunt catvea melodi care le am in suflet..
Is Pyaar Ko Kya Naam Doon melodia oficiala si rabba ve sunt unele dintre ele...


Mie imi place toata muzica din serial in special cea de fundal.E suuper.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 21 Apr 2012, 2:37 pm

iulianagl a scris:


Mie imi place toata muzica din serial in special cea de fundal.E suuper.

kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 21 Apr 2012, 2:39 pm

iulianagl a scris:

Pe naiba el a inrautatit lucrurile ca practic n-a ajutat-o cu nimic.Bine dar nici el nu stie tot adevarul si de asta spun ca ar fi bine ca ea sa-l acuze ca mai bine nu se casatorea cu ea daca e din cauza lui Shy.
Eu vreau să-i spună Khushi lui Arnav că dacă s-a căsătorit cu ea pentru Shyam și-a luat o mare țeapă că oricum nu are nici o treabă cu el. Și că Arnav din cauza prostiei lui a trebuit să o suporte atâta timp și să-i mai spună să pregătească actele de divorț, să vedem ce face atunci Chote. Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 21 Apr 2012, 2:40 pm

narcisa a scris:
Eu vreau să-i spună Khushi lui Arnav că dacă s-a căsătorit cu ea pentru Shyam și-a luat o mare țeapă că oricum nu are nici o treabă cu el. Și că Arnav din cauza prostiei lui a trebuit să o suporte atâta timp și să-i mai spună să pregătească actele de divorț, să vedem ce face atunci Chote. Smile Smile


:drunken:
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Apr 2012, 2:43 pm

narcisa a scris:
Eu vreau să-i spună Khushi lui Arnav că dacă s-a căsătorit cu ea pentru Shyam și-a luat o mare țeapă că oricum nu are nici o treabă cu el. Și că Arnav din cauza prostiei lui a trebuit să o suporte atâta timp și să-i mai spună să pregătească actele de divorț, să vedem ce face atunci Chote. Smile Smile


Uite de aceea te iubesc eu pe tine ca stii sa-mi expui gandurile mai bine in cuvinte decat as face-o eu. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 155520 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 155520
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Apr 2012, 2:44 pm

Si sa-i spuna asa cum ia mai spus ca e un bad looser.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 21 Apr 2012, 3:02 pm

Dar cu Shyam ce ați vrea să se întâmple, să dispară din film sau să devină un soț exemplar ( și sincer) pentru Anjali?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Apr 2012, 3:04 pm

narcisa a scris:Dar cu Shyam ce ați vrea să se întâmple, să dispară din film sau să devină un soț exemplar ( și sincer) pentru Anjali?

Sincer!Nu stiu!Nici n-as vrea sa dispara as vrea sa-si ispaseasca pedeapsa care i-ar da-o Anjali dar sa si devina un sot exemplar ceea ce m-as mira sa faca asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 21 Apr 2012, 3:06 pm

narcisa a scris:Dar cu Shyam ce ați vrea să se întâmple, să dispară din film sau să devină un soț exemplar ( și sincer) pentru Anjali?

e cam greu de decis...

actorul care il interpreteaza e simpatic...
dar nu imi plac schimbarile acelea de la un pers rau la bun......
Cred ca as vrea sa ramana in serial si sa se indragosteasca de altcineva...
Iar Anjali sa gaseasca pe altcineva..mie de ea cu Shyam nu prea imi place...tu?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 21 Apr 2012, 3:15 pm

Eu zic că trebuie să dispară din casa lui Arnav, pentru că dacă el și Khushi vor fi împreună își va aminti mereu declarațiile pline de patos pe care le-a făcut Shyam în ceea ce-o privește pe Khushi, că ea e viața lui, e nebunia lui, etc și nu cred că Arnav va putea digera așa ceva.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 21 Apr 2012, 3:16 pm

narcisa a scris:Eu zic că trebuie să dispară din casa lui Arnav, pentru că dacă el și Khushi vor fi împreună își va aminti mereu declarațiile pline de patos pe care le-a făcut Shyam în ceea ce-o privește pe Khushi, că ea e viața lui, e nebunia lui, etc și nu cred că Arnav va putea digera așa ceva.

da deasta am zis ca sa se indragosteasca de altcineva..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 21 Apr 2012, 3:23 pm

iulianagl a scris:
Iuli uite se pare ca iar a anulat ep maha...
"cancelled again! How annoying! The star plus schedule now says its showing the family of the new show on sat next week when the maha episode was suppose to be on. This is star plus channel being unfair! Oh well. "

pana nu vine confirmarea cu un ep promo pt ep maha nu mai cred nimic...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum