Serialesitelenovelet
1.Noutati media - Pagina 29 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Noutati media - Pagina 29 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Noutati media

5 participanți

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 13 Aug 2012, 2:02 pm

How will dadi react to Arnav-Khushi not performing the pheras?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Khushi learns that Arnav and her marriage is incomplete as they have not performed all the rituals. Arnav tells Khushi that they will start the rituals with their suhagrat. Will the family learn that Arnav-Khushi have not performed the pheras? How will dadi react on finding out?

Our sources for Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? say "Khushi learns that a marriage in not complete unless the sacred pheras are performed. She then gets upset as she realises that Arnav and she have not done so. Arnav however does not believe in all these rituals. Instead he tells Khushi that they have not had their suhagrat and that is also an important ritual for a husband and wife. Arnav informs Khushi that they will fulfil the rituals by having their wedding night first. Khushi is worried about their suhagrat."

However the family is also not aware that Khushi and Arnav have not taken the pheras during their marriage. Will the family learn that Arnav-Khushi have not performed this ritual and how will they react? How will dadi react when she learns that Arnav-Khushi are living together in the same room even though they have not taken the pheras?

Will Khushi's insistence on performing the pheras irritate Arnav? Will Arnav-Khushi finally have their suhagrat? Will dadi and the family find out that they have not performed the pheras? To find out, watch tonight's episode of Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?, Monday to Friday 8 pm on STAR Plus.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 13 Aug 2012, 2:50 pm

Arnav & Khushi's SUHAGRAAT SPECIAL EPISODE in Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon

Telebuzz is back with all the latest updates of Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon .. We last saw that Khushi becomes all flustered and scared after Arnav tells her to get ready for their wedding night .. She is teased by the family for wearing her dress inside out .. Anjali lies to her family and goes out to meet someone in secret .. Arnav reminds Khushi romantically about their wedding night .. Well guys you will see how the family comes together for the special occasion of janmashtami and will be seen celebrating it .. They will have a full set up decorated where Khushi will be doing a puja ..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Lun 13 Aug 2012, 3:00 pm

Sa ne mai zica si altceva ce nu stim. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 13 Aug 2012, 3:07 pm

iulianagl a scris:Sa ne mai zica si altceva ce nu stim. Smile

Nu stiu nici ei mai rau ca noi...cred ca nici producatori nu sunt siguri Smile
dar mie mi-a placut titlu.. kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Lun 13 Aug 2012, 3:09 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu stiu nici ei mai rau ca noi...cred ca nici producatori nu sunt siguri Smile
dar mie mi-a placut titlu.. kiss


Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 13 Aug 2012, 11:22 pm

Analiza...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 14 Aug 2012, 12:28 pm

SBS
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 14 Aug 2012, 12:31 pm

Andreea_Miha a scris:SBS


Mi-ai luat inainte. Tocmai vreiam sa il postez Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 14 Aug 2012, 12:33 pm

Alexa20 a scris:


Mi-ai luat inainte. Tocmai vreiam sa il postez Smile Smile

scuze.. am vazut ca nu era:(
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 1:31 pm

Mai fratilo, nu din nou asta este strigator la cer serios acum pentru ce naiba mai ia palma?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 14 Aug 2012, 1:39 pm

iulianagl a scris:Mai fratilo, nu din nou asta este strigator la cer serios acum pentru ce naiba mai ia palma?

Se pare ca afla ca nu au facut toate ritualurile ...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 1:42 pm

Andreea_Miha a scris:

Se pare ca afla ca nu au facut toate ritualurile ...

Da am inteles si de ce tot Khushi trebuie sa ia palme? 1.Noutati media - Pagina 29 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 14 Aug 2012, 1:46 pm

iulianagl a scris:

Da am inteles si de ce tot Khushi trebuie sa ia palme? 1.Noutati media - Pagina 29 2743637754

Nu stiu...astept sa avd ce se intampla mai bine...ce au dat la sbs a fost prea putin ca sa imi fac o ide.
Imi aduce aminte acesta palma de cand s-au casatorit si a palmuit-o maicasa,atunci Arnav nu a facut nimic sa vedem acum...cu ce ne vor surprinde....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 1:48 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu stiu...astept sa avd ce se intampla mai bine...ce au dat la sbs a fost prea putin ca sa imi fac o ide.
Imi aduce aminte acesta palma de cand s-au casatorit si a palmuit-o maicasa,atunci Arnav nu a facut nimic sa vedem acum...cu ce ne vor surprinde....

Se pare ca Chote permite din nou ca cineva s-o palmuiasca pe Khushi dar caand sa-si primeasac si el partea o opreste pe Buaji de ce n-a facut asta si cand Bua a palmuit-o pe Khushi?Prostul, din cauza lui se intampla toate astea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de petronela Mar 14 Aug 2012, 2:53 pm

Khushi to face the wrath of family in Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nobody can forget how six months back Khushi (Sanaya Irani) had all her lovely dreams shattered when AKhushi to face the wrath of family in Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon!rnav (Barun Sobti) forced her into the contract wedding for six months in Star Plus’ Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon.

After witnessing Shyam (Abhaas Mehta) embracing Khushi on the terrace, Arnav assumed Khushi as a home wrecker and made her marry him by force. Everything went a great deal of changes for the two in these six months. With Shyam’s real face coming out in open, all the misunderstandings got cleared and our love birds headed towards a new journey exploring their love.

But then came the contract clause, which disturbed Khushi but thanks to Arnav, he handled that very smartly. However, the happiness didn’t live for long as Arnav’s dadi (Swati Chitnis) made her entry in their lives. She has been apprehensive of Khushi right from the first day and is not willing to accept her as Arnav’s wife. Khushi on the other end thinks of her wedding with Arnav being incomplete because of the pheras not taken. However, as Arnav doesn’t believe in rituals, plans to take their wedding to the next level.

Khushi protests and justifies the reason behind; a furious Arnav, who is worried of Khushi not considering the wedding complete one, again acts hastily and forcibly tries to complete the pheras on the terrace. Their act gets witnessed by Dadi and Khushi again feels scared, they get into an argument post which Arnav ends up confessing his love for Khushi in his own ASR style.

This brings a smile on Khushi’s face but as we know troubles can’t stay away from her for long. Buzz states that in the coming episodes, Dadi will create an issue of the wedding and Khushi will yet again be subjected to humiliation.

Buaji too will land up in RM and in her outburst will slap Khushi. But the good part is that unlike the past, this time Arnav will be there to support her and by all chances, a remarriage will fix the things between them.

So stay tuned to your favorite show!

Source: TSK
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 14 Aug 2012, 3:25 pm

Arnav & Khushi's INTIMATE ROMANTIC MOMENTS in Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon

Well all you Arshi lovers are finally happy as you all are getting to see Arnav and Khushi come closer towards each other .. We last saw how Manorama becomes suspicious of Anjali's secretive behavior .. The Raizada family celebrates Janmashtami .. Arnav gifts a dress to Khushi and tells her to wear it .. On the other hand romantic Arnav decorates their bedroom with flowers and candle lights for their wedding night ..Well guys this was the best episode so far .. But hold your breath guys as its not over yet .. A few more episodes will showcase lovely moments between the two as the storm is going to hit soon ..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 3:28 pm

O nu, nu si iar nu!!! sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 14 Aug 2012, 3:32 pm

iulianagl a scris:O nu, nu si iar nu!!! sad

Smile Smile Iuli eu prefer sa astept ep sa vad exact cum e....ca articole clipurile se contrazic si asa ca nu are rost sa ma pun sa analizez...primeste palma si nu o apara pe Khushi inseamna ca nu o merita ...dar mai bine sa vad in ep,..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 3:35 pm

Andreea_Miha a scris:

Smile Smile Iuli eu prefer sa astept ep sa vad exact cum e....ca articole clipurile se contrazic si asa ca nu are rost sa ma pun sa analizez...primeste palma si nu o apara pe Khushi inseamna ca nu o merita ...dar mai bine sa vad in ep,..

Ai dreptate si apoi mai apare si Bua dar Dadi merita cel mai mult [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 14 Aug 2012, 3:41 pm

iulianagl a scris:

Ai dreptate si apoi mai apare si Bua dar Dadi merita cel mai mult [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
din punctul meu de vedere nici familia ei nu o merita..cand s-a casatorit cu Arnav pe ea a palmuit-o maicasa si i-au zis ca nu e din sangele lor si nici nu a vorbit cu ea...pentru ei Arnav era un strain se puteau astepta la orice de la el dar trebuia sa o cunoasca pe Khushi ca au crescut-o si stiau de ce e capabila si de ce nu..si valorile ei si cat crede in zeita..

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 3:44 pm

Andreea_Miha a scris:
din punctul meu de vedere nici familia ei nu o merita..cand s-a casatorit cu Arnav pe ea a palmuit-o maicasa si i-au zis ca nu e din sangele lor si nici nu a vorbit cu ea...pentru ei Arnav era un strain se puteau astepta la orice de la el dar trebuia sa o cunoasca pe Khushi ca au crescut-o si stiau de ce e capabila si de ce nu..si valorile ei si cat crede in zeita..


Exact eu as fi de parere ca CV-ul lor sa faca, caracterul lui Khushi ca acum ar fi momentul sa se mai gandeasca si la ea nu numai la altii si sa plece unde o vedea cu ochii adica sa-si poarte singura de grija ca se descurca chiar foarte bine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 14 Aug 2012, 3:48 pm

iulianagl a scris:

Exact eu as fi de parere ca CV-ul lor sa faca, caracterul lui Khushi ca acum ar fi momentul sa se mai gandeasca si la ea nu numai la altii si sa plece unde o vedea cu ochii adica sa-si poarte singura de grija ca se descurca chiar foarte bine.

total de acord!!!!!!!!!!!...inca ceva nici pe Arnv nu l-am auzit sa ii para rau dar nici pe fam ei...adica dupa ce ii spune ca nu e din sangele lor nici unul cand s-au impacat nu a readus vorba sa spuna ca ii para rau etc...mie sincer mi-a parut tare rau de Khushi atunci...era singura pe lume...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Mar 14 Aug 2012, 3:54 pm

Andreea_Miha a scris:

total de acord!!!!!!!!!!!...inca ceva nici pe Arnv nu l-am auzit sa ii para rau dar nici pe fam ei...adica dupa ce ii spune ca nu e din sangele lor nici unul cand s-au impacat nu a readus vorba sa spuna ca ii para rau etc...mie sincer mi-a parut tare rau de Khushi atunci...era singura pe lume...

Exact iar daca Chote cand spune ca o iubeste crede ca ar fi o recompensa pentru tot ce a facut atunci greseste foarte mult ea nu are nevoie numai de dragoste dar si de intelegere si faptul ca-i tine partea in fata lui Dadi foarte bine face nimeni n-ar trebui sa se mire pentru fapul asta maacar atat sa faca si el pentru ce a facut ea dupa cum ma repet ea a ispasit pacatele a "n" generatiilor care le-a facut rau familiei Raizada daca le-a facut rau familia ei daca nu sa zica mersi ca au dat peste o comoara de fata asa cum e Khushi si asta e valabil si pentru Gupta ca a luptat pentru toti din casa aia doar pentru faptul ca s-a simtit o povara ca au crescut-o.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 14 Aug 2012, 4:11 pm

iulianagl a scris:

Exact iar daca Chote cand spune ca o iubeste crede ca ar fi o recompensa pentru tot ce a facut atunci greseste foarte mult ea nu are nevoie numai de dragoste dar si de intelegere si faptul ca-i tine partea in fata lui Dadi foarte bine face nimeni n-ar trebui sa se mire pentru fapul asta maacar atat sa faca si el pentru ce a facut ea dupa cum ma repet ea a ispait pacatele a n generatiilor care le-a facut rau familiei Raizada daca le-a facut rau familia ei daca nu sa zica mersi ca au dat peste o comoara de fata asa cum e Khushi si asta e valabil si pentru Gupta ca a luptat pentru toti din casa aia doar pentru faptul ca s-a simtit o povara ca au crescut-o.

Eu de la Arnav nu ma astept la foarte multe din cauza ca asa a fost de la inceputul serialul si niciodata nu a inteles-o pe Khushi,cand ceva nu e ca el cum vrea el indiferent ca e bine sau nu are grija sa faca pe placul lui dar intr-un mod dur...dar aveam mari asteptari de la familie,de la sora cu care imparteau si bune si rele...
Arnav nu crede in zeita etc,pentru el conteaza doar sentimentele lui...o iubeste o vrea,numai ca el nu stie sa isi arate sentimentele si sa priveasca si dorintele celuilant.Iar cand trebuie sa arate sentimentele "exploadeaza" in afara..pentru el va fi greu sa se schimbe cred eu ,ca a pierdut-o pe Khushi odata si tot cu forta a adus-o acasa,la el mai e de munca si chin ...
Dorinta la fel ca si tine o am si eu sa plece departe ...am mai citit ca uni spun acasa la fam Gupta eu sincer nu vreau asa ..ca iar se va chinui pentru ei o va lua de la capat job etc...si plus ca iar vor incepe sa nu vb cu ea si vecini barfe...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 14 Aug 2012, 4:42 pm

IPKKND-Arnav's real love confession to Khushi

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Noutati media - Pagina 29 Empty Re: 1.Noutati media

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum