Serialesitelenovelet
2.Noutati media Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.Noutati media Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.Noutati media

+8
Lucica10
Admin_dea05
iulianagl
Alexa20
lica54
corinagalit
anyta
petronela
12 participanți

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

In jos

2.Noutati media Empty 2.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Mier 05 Sept 2012, 4:23 pm

[
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Uneori ultima persoana cu care ai vrea sa traiesti e singura persoana fara de care nu poti supravietui!
Va prezint o relatie intensa de dragoste si ura intre doua persoane total opuse, luata dintr-o perspectiva diferita de ce ati vazut pana acum evidentiand dilema lor: Nu pot trai unul fara celalalt,dar nici impreuna.
Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) este o poveste de dragoste ce prezinta un contrast de personalitati care se impletesc intr-o relatie, osciland intre iubire si ura. Khushi si Arnav au ideologii opuse total. Daca Khushi crede in viitor, Arnav traieste in trecut. Relatiile sunt cele mai importante pentru Khushi, in timp ce Arnav crede ca relatiile se formeaza numai pentru a manipula oamenii, profitand de orice persoana pentru scopul propriu.
Khushi,o fata simpla din Lucknow, tine extrem de mult la familie, avand valori morale inalte. Sustine ceea ce crede ea si nu se da niciodata batuta, neabandonandu-si principiile in nicio situatie. In polul opus, Arnav este o persoana care se gandeste numai la sine, neiertator,un barbat pentru care "scopul scuza mijloacele". Crede ca totul poate fi cumparat in lume, incluzand iubirea. Nu ia niciodata in consideratie relatiile si nu-l afecteaza deloc felul in care se comporta cu cei din jur si manipularea acestora pentru a-si atinge obiectivul.
In timp ce povestea trece mai departe,situatia lor devine si mai dificila, incepand sa aibe loc conflicte din ce in ce mai dese. Arnav incearca sa-i distruga lui Khushi viziunea sa despre viata doar pentru a dovedi ca poate controla pe oricine; Khushi pe cealalta parte incearca sa-si urmareasca propriile ganduri.

Khushi: Este o fata condusa de valorile morale impuse de familia sa. A suferit mult la o varsta frageda, pierdandu-si ambii parinti, insa fiind apoi adoptata de familia matusii sale , careia i-a spus mama. Nu se va schimba niciodata doar pentru a le face pe plac altor persoana. Este inteligenta si agila,dar in acelasi timp si naiva.

Arnav: Inca putin si ar putea lua si painea cuiva doar ca sa arate ca el este cel care controleaza totul. Niciodata nu a acordat atentie relatiilor din jur, apeland la orice mijloace pentru a-si atince scopul.

///////////////

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 05 Sept 2012, 4:23 pm

petronela a scris:Lasati ca am citit eu ..mai bine nu citeam... stupid mai mult m-au bagat in ceata.. Smile

Smile eu deaia le si evit...ca imi provoaca dureri de cap....si ma provoaca si la scenari...ce si cum...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 05 Sept 2012, 6:34 pm

When TV's hot males become teachers
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Next on our list is Barun Sobti. Barun has a huge fan following as Arnav of Star Plus’ Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon and his tough looks and charismatic eyes makes one go weak in their knees. Hence, he can hypnotize people easily. Therefore, we would let him take past life regression therapies. Well there is no need to be scared pretty ladies as he will never pounce on you like Ranjit. Trust us he won’t as he is married both on and off-screen.


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de petronela Mier 05 Sept 2012, 6:40 pm

..is no need to be scared pretty ladies as he will never pounce...Trust us he won’t as he is married both on and off-screen.
Superb....pana cand e casatorit ..si.....si...??? Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 05 Sept 2012, 6:51 pm

petronela a scris:..is no need to be scared pretty ladies as he will never pounce...Trust us he won’t as he is married both on and off-screen.
Superb....pana cand e casatorit ..si.....si...??? Smile Smile

Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 05 Sept 2012, 9:10 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de petronela Joi 06 Sept 2012, 12:56 pm

Finally Announcing Arnav & Khushi “The Most Popular Jodi” Of STAR PLUS

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Finally After Days Of voting At Our Voting Poll,Arnav And Khushi Made To Success,Yes U heard It Right Arnav And Khushi Is Now Officially Announced s Best Jodi, They Got This Achievment By Beating All Popular Jodi Of Star Plus Including Viren-Jeevika,Virat-Maanvi,Anant-Navya,Suraj-Sandhya,Naitik-Akashara,Aditya-Pankhudi.
Arnav-Khushi Already WonBest Jodi Award In SPA Also,And Also international Fans Award There Is A Huge Fans Following Toos,Talking About This Year They already won many awardso
Fan are blosming with their popularity and online fans uncountable.
Wish them success
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 06 Sept 2012, 3:38 pm

Khushi GOES AGAINST Arnav for Anjali in Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon

Telebuzz is back with all the daily updates of this show .. Anjali comes home from the hospital and becomes hysterical when the baby's cradle is removed from her room .. Dadi on the other hand fights with Arnav for Shyam's right to stay with Anjali .. Well guys you will see in the upcoming episodes how Arnav will not agree on bringing Shyam back to the house .. But on the other hand he will be in a dilemma as he can do anything for his sisters happiness .. Anjali put forward her wish to bring Shyam back to the house .. But for the first time Arnav will still disagree to her demand ..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Joi 06 Sept 2012, 3:42 pm

N-am deschis clipul ca nu vreau sa aflu ce spun dar din ce mi-am aruncat ochii pe ceea ce scrie oare chiar o s-o refuze Chote pe Di a lui?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 06 Sept 2012, 3:55 pm

iulianagl a scris:N-am deschis clipul ca nu vreau sa aflu ce spun dar din ce mi-am aruncat ochii pe ceea ce scrie oare chiar o s-o refuze Chote pe Di a lui?

Nici eu..doar am citit titlul..dar nu imi place deloc ca se baga Khushi in asta..stie cu e Shyam,si cate s-a intamplat si acum ce face?Nu inteleg de ce se baga???
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Joi 06 Sept 2012, 3:57 pm

Andreea_Miha a scris:

Nici eu..doar am citit titlul..dar nu imi place deloc ca se baga Khushi in asta..stie cu e Shyam,si cate s-a intamplat si acum ce face?Nu inteleg de ce se baga???

Exact sa nu cada pe ea vina dupa asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 06 Sept 2012, 4:00 pm

iulianagl a scris:

Exact sa nu cada pe ea vina dupa asta.

da..ea sotia lui Arnav dar cu sora stie el ce face..si pana la urma si ea stie ce fel de om e Shyam si nu ar trebui sa intervina ca nu e Arnav nedrept cu el...acum e Arnav contra tuturor...si daca intra Shaym in casa si cu dadi atunci placere sa te uiti la serial ....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Joi 06 Sept 2012, 4:02 pm

Andreea_Miha a scris:

da..ea sotia lui Arnav dar cu sora stie el ce face..si pana la urma si ea stie ce fel de om e Shyam si nu ar trebui sa intervina ca nu e Arnav nedrept cu el...acum e Arnav contra tuturor...si daca intra Shaym in casa si cu dadi atunci placere sa te uiti la serial ....

O sa intre el si o sa plece ea. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 06 Sept 2012, 4:06 pm

iulianagl a scris:

O sa intre el si o sa plece ea. Smile

daca se casatoresc va fi greu sa plece..dar ii fac viata un calvar..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Joi 06 Sept 2012, 4:09 pm

Andreea_Miha a scris:

daca se casatoresc va fi greu sa plece..dar ii fac viata un calvar..

Pai cine o cauta cu lumanarea?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 06 Sept 2012, 4:13 pm

iulianagl a scris:

Pai cine o cauta cu lumanarea?

daca nu l-ar sti as mai zice..dar cand stie ca avea sotie si se logodea si cu el..si dupa ce a aflat ca e insarcinata Anjali tot nu o lasa in pace...ba l-a rapit si pe Arnav...ca pt binele surori...offf....in fine ce av fi vom vedea..sunt pregatita pt orice...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Joi 06 Sept 2012, 4:16 pm

Andreea_Miha a scris:

daca nu l-ar sti as mai zice..dar cand stie ca avea sotie si se logodea si cu el..si dupa ce a aflat ca e insarcinata Anjali tot nu o lasa in pace...ba l-a rapit si pe Arnav...ca pt binele surori...offf....in fine ce av fi vom vedea..sunt pregatita pt orice...

Pai Shyam e ca o plaga pentru toti el raspandeste numai putreziciune pe langa el si Chote stie asta dar KHushi se gandeste chiar la ce a spus si Dadi dar si Di, sa nu incerce sa-si faca rau singura Di a lui de asta incearca dar sunt sigura ca la un moment dat o sa cada beleaua pe ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 06 Sept 2012, 4:30 pm

iulianagl a scris:

Pai Shyam e ca o plaga pentru toti el raspandeste numai putreziciune pe langa el si Chote stie asta dar KHushi se gandeste chiar la ce a spus si Dadi dar si Di, sa nu incerce sa-si faca rau singura Di a lui de asta incearca dar sunt sigura ca la un moment dat o sa cada beleaua pe ea.
da dar aducandu-l pe shyam inapoi nu e o solutie..ca isi revine dar nu il mai lasa sa plece...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 06 Sept 2012, 6:35 pm

Arnav's decision to change lives in Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Arnav Singh Rayzada (Barun Sobti) from Star Plus’ Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon has always lived life as per his will ruling out the norms laid around. His life has always found the reason of existence in his Di, Anjali (Daljeet Bhanot).

It was for her that he forced the love of his life Khushi (Sanaya Irani) to marry him unbeknownst of her being innocent in the entire Shyam (Abhaas Mehta) fiasco. Nevertheless, the moment he learnt of Shyam’s real face, he wasted no time in kicking the evil out of the lives of the two most important people for him, Anjali and Khushi. But least did he know that one day these two would be the one to force him change his decision; especially his Di!

As seen last, Khushi tried and convince Arnav to give Shyam a second chance as she felt he was guilty over the past. However, Arnav reprimanded her and made it clear that he won’t allow him back in the house. Khushi being her true self didn’t pester him too much on the same. Meanwhile, Shyam used Anjali yet again and trapped her to make his entry possible in the house. Fully under Shyam’s influence, Anjali for the first time asked something from her beloved brother that he is sure to find hard to grant to her. It was no less than a shock for Arnav and Khushi as well as the other members of the house excluding Dadi (Swati Chitnis) when Anjali demanded Arnav to get Shyam back for her.

This has completely shocked Arnav as he never expected his Di to be so delirious that she will trust Shyam all over again. The decision from Arnav is yet to come but this is certainly to bring in great deal of changes in the lives of all.

Let’s see what he decides upon now as whatever he resolves off, Khushi is willing to stand by him!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 06 Sept 2012, 7:00 pm

Remembering mentors on Teacher's Day!
Be it imparting education or inculcating values that go a long way, a teacher or a mentor’s importance cannot be neglected. On this Teacher’s day, our STAR Plus characters talk about their favorite teachers and express their gratitude to them for making them what they are.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Khushi: “I was a spoilt brat and my teachers used to get annoyed with me. Although I was not a very bright student but there was something in me which my teachers loved. I too respected all my teachers but my all time favorite teacher was my maths tutor. She used to reward me with chocolates as soon as I finished my homework. I really miss those days now”.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 06 Sept 2012, 11:43 pm

Moment of the Day...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Joi 06 Sept 2012, 11:45 pm

Andreea_Miha a scris:Moment of the Day...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Dupa cum am spus in ciuda urateniei episodului, momentele dintre ei au fost exceptionale.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 06 Sept 2012, 11:49 pm

iulianagl a scris:

Dupa cum am spus in ciuda urateniei episodului, momentele dintre ei au fost exceptionale.

sincer eu nu am putut sa ma bucur de ele...mi-a placut dar..dar...exista dar....ma bucur ca macar ei ca cuplu sunt "uniti" dar scenele pt mine cu ei nu a mai avut acelasi efect ca inainte din cauza la prea multa incarcatura cu drama ura..negativism....
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Joi 06 Sept 2012, 11:51 pm

Andreea_Miha a scris:

sincer eu nu am putut sa ma bucur de ele...mi-a placut dar..dar...exista dar....ma bucur ca macar ei ca cuplu sunt "uniti" dar scenele pt mine cu ei nu a mai avut acelasi efect ca inainte din cauza la prea multa incarcatura cu drama ura..negativism....
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nici eu nu ma bucur asa de mult dar sincer in toata starea asta de negativism ele sunt ca o boare de aer proaspat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de petronela Joi 06 Sept 2012, 11:54 pm

Va dau eu voua la amandoua boare de aer proaspat..adica ma faceti sa ma uit la acele secvente...fac si eu ca Anda..dau pe repede ep .. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum