Serialesitelenovelet
2.Noutati media - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.Noutati media - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.Noutati media

+8
Lucica10
Admin_dea05
iulianagl
Alexa20
lica54
corinagalit
anyta
petronela
12 participanți

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 06 Sept 2012, 11:56 pm

iulianagl a scris:

Nici eu nu ma bucur asa de mult dar sincer in toata starea asta de negativism ele sunt ca o boare de aer proaspat.

asa e..dar parca nu mai au acelasi efect dinainte,degeaba vad un moment frumos cu ei ca dupa cate ii face dadi desi ea (Khushi) nu are nici o vina sterge tot..pentru ca toata drama "pica" pe Khushi...dadi vb urat de ea,o da la o parte ...ca e in plus acolo pare...si cum s-a terminat ep de azi,tare mila de Khushi...eu din ep de azi numai dadi mi-a ramas in cap/minte.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Joi 06 Sept 2012, 11:57 pm

petronela a scris:Va dau eu voua la amandoua boare de aer proaspat..adica ma faceti sa ma uit la acele secvente...fac si eu ca Anda..dau pe repede ep .. Smile

Asa este daca vrei te uiti daca nu este alegerea ta, dar sunt ca o boare de aer proaspat convinge-te. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de petronela Joi 06 Sept 2012, 11:59 pm

iulianagl a scris:

Asa este daca vrei te uiti daca nu este alegerea ta, dar sunt ca o boare de aer proaspat convinge-te. Smile
Daca vrei...daca nu vrei...dar convinge-te... 2.Noutati media - Pagina 2 1007734117
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Vin 07 Sept 2012, 12:00 am

Andreea_Miha a scris:

asa e..dar parca nu mai au acelasi efect dinainte,degeaba vad un moment frumos cu ei ca dupa cate ii face dadi desi ea (Khushi) nu are nici o vina sterge tot..pentru ca toata drama "pica" pe Khushi...dadi vb urat de ea,o da la o parte ...ca e in plus acolo pare...si cum s-a terminat ep de azi,tare mila de Khushi...eu din ep de azi numai dadi mi-a ramas in cap/minte.

Pai n-ai vazut ca Dadi vrea ca Khushi sa plateasca pentru greselile celeilalte femei?Ai vazut ce a spus ca nu conteaza cine plateste ori Khushi ori cealalta.Pentru Dadi Khushi e cealalta femeie asa cum ai spus tu despre serial deci nu Chote o vede ca pe cealalta femeie ci Cotoroanta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 12:01 am

petronela a scris:Va dau eu voua la amandoua boare de aer proaspat..adica ma faceti sa ma uit la acele secvente...fac si eu ca Anda..dau pe repede ep .. Smile

asa l-am dat si eu repede...Khushi aproape intreg serialul a suferit...sa zic sa mai sper ca va afla de Shyam si ca va regreta...oare????Ca asa am sperat si cu Arnav cand o trimitea pe Khushi sa doarma la piscina si cate ia facut..si cat a suferit dupa Khushi???cu iarta-ma odata si ILYD a rezolvat tot...numai pt sora sufera....asa ca nu imi pun mari sperante ca va regreta dadi...tare mult...zice si ea un iarta-ma si gata (daca il zice si pe ala)..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de petronela Vin 07 Sept 2012, 12:01 am

iulianagl a scris:

Pai n-ai vazut ca Dadi vrea ca Khushi sa plateasca pentru greselile celeilalte femei?Ai vazut ce a spus ca nu conteaza cine plateste ori Khushi ori cealalta.Pentru Dadi Khushi e cealalta femeie asa cum ai spus tu despre serial deci nu Chote o vede ca pe cealalta femeie ci Cotoroanta.
Din Hitler s-a transformat in...Cotoroanta..??? chiar i se potriveste... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 12:02 am

iulianagl a scris:

Pai n-ai vazut ca Dadi vrea ca Khushi sa plateasca pentru greselile celeilalte femei?Ai vazut ce a spus ca nu conteaza cine plateste ori Khushi ori cealalta.Pentru Dadi Khushi e cealalta femeie asa cum ai spus tu despre serial deci nu Chote o vede ca pe cealalta femeie ci Cotoroanta.

da dar si el a vazut-o asa...si daca intra Shyam in casa si cu dadi si trecutul sunt mari sanse sa se repete acest lucru..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Vin 07 Sept 2012, 12:03 am

petronela a scris:
Din Hitler s-a transformat in...Cotoroanta..??? chiar i se potriveste... Smile

Pai Hitler este prea frumos pentru ea cand o vad mai ales astazi in negru imi aduce aminte de Hansel si Gretel. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de petronela Vin 07 Sept 2012, 12:05 am

Andreea_Miha a scris:

asa l-am dat si eu repede...Khushi aproape intreg serialul a suferit...sa zic sa mai sper ca va afla de Shyam si ca va regreta...oare????Ca asa am sperat si cu Arnav cand o trimitea pe Khushi sa doarma la piscina si cate ia facut..si cat a suferit dupa Khushi???cu iarta-ma odata si ILYD a rezolvat tot...numai pt sora sufera....asa ca nu imi pun mari sperante ca va regreta dadi...tare mult...zice si ea un iarta-ma si gata (daca il zice si pe ala)..
M-ati tentat rau cu secventele asa ca imi fac timp sa le vad...iar cu suferinta..cea care sufera in tot serialul e doar Khushi...iar psihopatul de Shyam ..cred ca scapa la final basma curata..asa vad ca e in acest serial..fictiune..nimic ce poate fi logic..deci sa ne bucuram de acele secvente pe care merg sa le vad.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 12:06 am

Si sunt atat de multe seriale..incat nu are rost sa ma enrvez cu iss...are si india o multime de seriale super...azi m-am uitat la unul din Turcia "inainte de sf"...trebuie sa caut lista mea cu seriale sa le vad ca sunt suficiente ...ooo...mai am si pe cel de la cryss sa le vad cu trad....si asa nu ma enervez cu iss..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Vin 07 Sept 2012, 12:08 am

Andreea_Miha a scris:Si sunt atat de multe seriale..incat nu are rost sa ma enrvez cu iss...are si india o multime de seriale super...azi m-am uitat la unul din Turcia "inainte de sf"...trebuie sa caut lista mea cu seriale sa le vad ca sunt suficiente ...ooo...mai am si pe cel de la cryss sa le vad cu trad....si asa nu ma enervez cu iss..

Dar a mai fost, parca.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 12:10 am

petronela a scris:
M-ati tentat rau cu secventele asa ca imi fac timp sa le vad...iar cu suferinta..cea care sufera in tot serialul e doar Khushi...iar psihopatul de Shyam ..cred ca scapa la final basma curata..asa vad ca e in acest serial..fictiune..nimic ce poate fi logic..deci sa ne bucuram de acele secvente pe care merg sa le vad.. Smile

secventele sunt frumoasa intre ei...dar daca urmaresti ep si vezi toata actinuea nu te mai atrag acele secvente..adica asa am patit eu...eu cred ca shyam va fi mult timp in serial...exact ce ai spus tu la final mi-a zis o prietena pe email din afara...nu te gandi ce ar fi logic sa se intample!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Vin 07 Sept 2012, 12:12 am

Andreea_Miha a scris:

secventele sunt frumoasa intre ei...dar daca urmaresti ep si vezi toata actinuea nu te mai atrag acele secvente..adica asa am patit eu...eu cred ca shyam va fi mult timp in serial...exact ce ai spus tu la final mi-a zis o prietena pe email din afara...nu te gandi ce ar fi logic sa se intample!

Stai sa vezi cat o dura si aproprierea asta dintre ei parca vad ca saptamana care vine ne da cu leuca in cap. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 12:13 am

iulianagl a scris:

Dar a mai fost, parca.

te referi la "inainte de sf"?
da a fost acum vro 2 ani cred,eu nu m-am uitat...il dau si acum la tv reluare dar l-am gasit pe youtube cu trad/inregistrat de cineva si m-am uitat...bine ca mi-am adus aminte ca si eu aveam "povestea tineri gisaeng" inregistrata de mine si as putea sa ma uit iar....eu incerc sa ma uit la altele ca sa evit iss..si nervi...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 12:15 am

iulianagl a scris:

Stai sa vezi cat o dura si aproprierea asta dintre ei parca vad ca saptamana care vine ne da cu leuca in cap. Smile

nici eu nu cred ca va mai dura mult apropierea...ce pacat de acest serial....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Vin 07 Sept 2012, 12:19 am

Andreea_Miha a scris:

te referi la "inainte de sf"?
da a fost acum vro 2 ani cred,eu nu m-am uitat...il dau si acum la tv reluare dar l-am gasit pe youtube cu trad/inregistrat de cineva si m-am uitat...bine ca mi-am adus aminte ca si eu aveam "povestea tineri gisaeng" inregistrata de mine si as putea sa ma uit iar....eu incerc sa ma uit la altele ca sa evit iss..si nervi...

Ce e asta corean?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Vin 07 Sept 2012, 12:20 am

Deci numai Barun se duce la capitala Angliei?Fara Sanaya?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 12:22 am

iulianagl a scris:

Ce e asta corean?

da ..dar e o frumoasa poveste de dragoste...si are vro 50 si ceva de ep...a fost pe euforia...mie nu imi plac astfel de seriale dar acesta e singurul care imi place de la ei..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 12:24 am

iulianagl a scris:Deci numai Barun se duce la capitala Angliei?Fara Sanaya?

de ea nu se stie nimic ..el a facut acel promo...dar stiu ca si un producator de acolo a confirmat pe pagina lui ca va veni si sanaya,...si intreba ce alte vedete de la star plus sa mai aduca (facand referire la toate seriale de la star plus)....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de iulianagl Vin 07 Sept 2012, 12:26 am

Andreea_Miha a scris:

da ..dar e o frumoasa poveste de dragoste...si are vro 50 si ceva de ep...a fost pe euforia...mie nu imi plac astfel de seriale dar acesta e singurul care imi place de la ei..

Eu ma uit la unul Bridal Mask este pe digi.Il gasesti in engleza si pe ytb.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 12:32 am

iulianagl a scris:

Eu ma uit la unul Bridal Mask este pe digi.Il gasesti in engleza si pe ytb.
ok..ms
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 12:52 pm

Deepali Pansare quits Iss Pyaar Ko
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Here comes a shocker for all our readers!Deepali Pansare a.k.a Payal of Star Plus's most celebrated series Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon, has quit the show and is now serving the notice period.

Yes, you heard it correct! Deepali, who has been exploring acting through various shows and characters, has finally dropped her papers on 31st of August, 2012.

An insider from the sets informs that the actress was on the verge to leave the show much earlier but things didn't work out well and she had to stay back on the show.

When we contacted Deepali Pansare, she confirmed the news by stating, "That's true, I have quit the show and I am serving my one month's notice period. It's definitely not an impulsive decision. I have thought over it again and again because I know leaving a good production house, a huge channel and the best show is not easy."

She goes on, "On the other hand, I have to explore new characters and opportunities too. I will also like to thank the production house: Gul, Rajesh Chaddha and Nissa for giving me such a lovely role."

Wish you a best luck for your projects, Deepali!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 07 Sept 2012, 12:59 pm

Andreea_Miha a scris:Deepali Pansare quits Iss Pyaar Ko
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Here comes a shocker for all our readers!Deepali Pansare a.k.a Payal of Star Plus's most celebrated series Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon, has quit the show and is now serving the notice period.

Yes, you heard it correct! Deepali, who has been exploring acting through various shows and characters, has finally dropped her papers on 31st of August, 2012.

An insider from the sets informs that the actress was on the verge to leave the show much earlier but things didn't work out well and she had to stay back on the show.

When we contacted Deepali Pansare, she confirmed the news by stating, "That's true, I have quit the show and I am serving my one month's notice period. It's definitely not an impulsive decision. I have thought over it again and again because I know leaving a good production house, a huge channel and the best show is not easy."

She goes on, "On the other hand, I have to explore new characters and opportunities too. I will also like to thank the production house: Gul, Rajesh Chaddha and Nissa for giving me such a lovely role."

Wish you a best luck for your projects, Deepali!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Si asa nu imi placea de ea. Vreia si ea mai multa importanta. Smile Smile Smile Nu toata lumea poate fi Di.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 1:02 pm

Alexa20 a scris:

Si asa nu imi placea de ea. Vreia si ea mai multa importanta. Smile Smile Smile Nu toata lumea poate fi Di.
Smile sa vedem daca nu se razgandeste,poate ii fac scenaristi vro propunere (sper ca nu)...cred ca asta vroia si ea mai multa atentie pers ei....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 07 Sept 2012, 2:00 pm

Khushi goes against Arnav's wish
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
A little birdie tells us about some of the latest happenings in Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? on STAR Plus. Anjali’s condition worsens and she refuses to respond to any body.Khushi gets Shyam back into the house against Arnav’s wish. 2.Noutati media - Pagina 2 2743637754

Wedding ceremonies are resumed but Arnav and Khushi are still upset with each other. Crying or Very sad

Raizada family decides to surprise Khushi’s family by coming over for haldi, which could be a twist in the tale. Evil or Very Mad

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Noutati media - Pagina 2 Empty Re: 2.Noutati media

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum