Serialesitelenovelet
42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

5 participanți

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Iul 2012, 2:23 pm

a avut curaj si s-a ridicat si a luat-o de mana. mukko era in aburii alcoolului si sarea pe rahmi cum a sarit burcin pe murat, acelasi comportament. sezonul 1 a fost dens. pana la aparitia lui cristinik ne-au tinut cu sufletul la gura. transformarea lui engin mi-a placut. fatmagul a tacut multe episoade dar cand a inceput sa vorbeasca tot pitigaiata si isterizata a fost. dar el...mai afla ca ea a citit scrisoarea si se lumina la fatza, o vedea ca arunca esarfa si iar se lumina la fatza, a purtat ea verigheta ...bucurie mare, l-a strigat prima dara cand a aparut mustafa la ei acasa si lui i s-a parut extraordinar ca ea a zis numele lui, si era fericit. sigur ca dupa fiecare moment tzipa ea si-l aducea cu picioarele pe pamant ca nu-l iarta si el e dusmanul ei dar el visa asha frumos....si statea dupa perdea in baraca aia chinuita si se uita dupa ea..
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 22 Iul 2012, 2:28 pm

michiper68 a scris: dar el visa asha frumos....si statea dupa perdea in beraca aia chinuita si se uita dupa ea..
Daaaa . Este un scump . Statea el si se uita de la fereastra cosmeliei aleia ... si tot era fericit . Facea baie in casa cea mare si se duce inapoi , la el in cusca ...chiar daca batea vijelia . Ma mir ca nu era racit mereu . Dar el se ducea si pentru pipilica in casa ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Iul 2012, 2:30 pm

si sa sti ca o privea intr-un fel, foarte exprewsiv, chiar arata bucurie. acum citind atatea zvonuri chiar am privit cu mai multa atentie, prima sau printre primele lor atingeri in serial au fost cand el l-a smuls pe murat din barca si a plecat cu ea sa-i spuna ca el nu i-a facut nimic. si atunci o strange ca vroia sa sara si o aseaza in barca. a prins-o frumos, mi-a placut cu a stat cu mana pe ea.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Iul 2012, 2:31 pm

victorelalove a scris:
Daaaa . Este un scump . Statea el si se uita de la fereastra cosmeliei aleia ... si tot era fericit . Facea baie in casa cea mare si se duce inapoi , la el in cusca ...chiar daca batea vijelia . Ma mir ca nu era racit mereu . Dar el se ducea si pentru pipilica in casa ? Smile

dar prima data a dormit pe jos. nu era nimic in cosmelie , el so-a luat salteaua...totul se prabusea in jurul lui, cred ca nici ferestre nu avea dar nu l-au lasat in casa. si fatmagul ce rea era, gatea pt rahmi si murat dar lui nu-i ducea deloc.

vic ma duc la masa si revin.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 22 Iul 2012, 2:34 pm

michiper68 a scris:si sa sti ca o privea intr-un fel, foarte exprewsiv, chiar arata bucurie. acum citind atatea zvonuri chiar am privit cu mai multa atentie, prima sau printre primele lor atingeri in serial au fost cand el l-a smuls pe murat din barca si a plecat cu ea sa-i spuna ca el nu i-a facut nimic. si atunci o strange ca vroia sa sara si o aseaza in barca. a prins-o frumos, mi-a placut cu a stat cu mana pe ea.
Da . Ii spune ca plece ... si apoi cand era el la spital , bolnav . Ea tot in barca l-a visat . Dar ii spunea sa nu plece . A fost frumoasa povestea . Pacat ca nu a fost cursiva ... si la un moment dat au amanat atat de mult momentul cu prima noapte ...incat parca nu a mai avut farmec .
Erau patimasi rau in primul sezon . Rau .

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 R2omk8
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Iul 2012, 2:54 pm

victorelalove a scris:
Da . Ii spune ca plece ... si apoi cand era el la spital , bolnav . Ea tot in barca l-a visat . Dar ii spunea sa nu plece . A fost frumoasa povestea . Pacat ca nu a fost cursiva ... si la un moment dat au amanat atat de mult momentul cu prima noapte ...incat parca nu a mai avut farmec .
Erau patimasi rau in primul sezon . Rau .

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 R2omk8

a luptat el mai mult in primul sezon. in al doilea obosise si au inceput sa apara si ablu si baba si kristinik si au facut ghiveci. in primul totul era clar. era el cu familionul si mukko contra yasaranilor plus mustafa. si erau ei doar acolo in casuta lor, mai hranea ea porumbeii din cand in cand. in sezonul doi au facut promovarea pt turism si nu le-a iesit .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 22 Iul 2012, 2:59 pm

michiper68 a scris:

a luptat el mai mult in primul sezon. in al doilea obosise si au inceput sa apara si ablu si baba si kristinik si au facut ghiveci. in primul totul era clar. era el cu familionul si mukko contra yasaranilor plus mustafa. si erau ei doar acolo in casuta lor, mai hranea ea porumbeii din cand in cand. in sezonul doi au facut promovarea pt turism si nu le-a iesit .
Da. Corect . Nu au mai stiu ce vor . S-au plictisit scenaristele . Smile
S-au mutat si in viloiul ala cu camere micutze , micutze ...si cu paturi si mai mici . Era chiar mai rau decat cand stateau separati . Daca stateau separati ca in primul sezon ... tot o prindea el pe Gullie la un moment dat in camaruta lui . Asa ... nu a mai prins-o . Nici sa o pupe nu putea ca aparea cineva ba pe scari , ba prin bucatarie . Ea un haos teribil .

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Mmcs2b
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Iul 2012, 3:09 pm

si indiciile dintre sezoane au fost altfel. parca ei se mutau cu ablu si mukko undeva pe aproape. apoi s-au razgandit, nu aveau cu ce umple scenariul daca mukko nu le sufla in ceafa. si genialele si-au vazut de kuzey, pe care l-au salvat de la sinucidere.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 22 Iul 2012, 3:11 pm

michiper68 a scris:si indiciile dintre sezoane au fost altfel. parca ei se mutau cu ablu si mukko undeva pe aproape. apoi s-au razgandit, nu aveau cu ce umple scenariul daca mukko nu le sufla in ceafa. si genialele si-au vazut de kuzey, pe care l-au salvat de la sinucidere.
Da . S-au sucit . FGSN ... castiga cred ca si pentru KG . Sa-i vedem ce vor face acum ...de sine statator .

Mie imi este dor de Engin . Crying or Very sad Daca chiar este bolnavior ? Crying or Very sad

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Ou5i80
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Iul 2012, 6:34 pm

daca e bolnavior mergem sa-i facem o frectie. ii ducem si niste castane si multa ciocolata...o fi avut timp si a inceput sa manance din ciocolata fanilor.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 22 Iul 2012, 6:43 pm

michiper68 a scris:daca e bolnavior mergem sa-i facem o frectie. ii ducem si niste castane si multa ciocolata...o fi avut timp si a inceput sa manance din ciocolata fanilor.

Sa nu fi fost ciocolata expirata . De aici sa i se traga bolnavioara . Crying or Very sad
Cred ca este o placere sa-l vezi si cand este bolnavior ...si la pat . 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 283516

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Oupoo1
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 22 Iul 2012, 6:59 pm

am savurat ep cu el cand se ungea cu crema facuta de fatmagul. ce-si ungea el vanataile...atunci l-a vazut fatmagul prima data la bustul gol. cand s-a culcat el in debaraua lui abla din casutza veche.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 22 Iul 2012, 7:02 pm

michiper68 a scris:am savurat ep cu el cand se ungea cu crema facuta de fatmagul. ce-si ungea el vanataile...atunci l-a vazut fatmagul prima data la bustul gol. cand s-a culcat el in debaraua lui abla din casutza veche.
Da . Atunci l-a vazut pentru prima data la bustul gol . Si tot de gheata era . L-a mai si intrebat daca se simte bine dupa bataia primita ...si l-a impins cu piciorul . Vai , vai , vai ...cata dragoste . Smile Si cica tot mai trebuia sa faca si inchisoare dupa toate cate a patimit . stupid Eu cred ca i-ar fi fost mult mai bine inchis .

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 21jbn9x
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 23 Iul 2012, 7:59 am

neatza!
am ajuns la ep 27. frumos primul sezon.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 23 Iul 2012, 9:39 am

michiper68 a scris:neatza!
am ajuns la ep 27. frumos primul sezon.

Buna dimineata !! kiss

Waww ...dar vad ca nu te-ai prea oprit din vizionat de cand te-ai apucat .
Vizionare placuta in continuare .
Ce facu ? Ii spuse ca o iubeste ?

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 2h6hyj7

Smile Smile Smile
Engin Akyurek USA Fans

LOL LOL LOL this is great ...I love it !!!!!

News flash
Finally I was able to get an interview with our Mr. Charisma Mr. Engin discussing my postings , this was his reaction judging by the photo it went quite well)

H: Do you read your fans posts on FB and mine?

E: sometimes I could not believe the things you said half the time !
E:I couldn't believe you did that!
H:do you mind me gate crashing for the interview
E: Hilarious you behaving like this!
E:This is so funny (outburst of laughter) I can't help it you are so... Timeline Hanniyah! (Laughter laughter)
E:You crack me up!

H: Are you aware of the effect you have on your fans

E:I can't believe I have this effect on my fans.

H:You do it's becoming epidemic

E: Stop it you're making me blush

H: did I make a fool out of myself? Yes
Do I regret it? Not with this photo and his fits of laughter. Established he reads fb.


42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 21kle6t

De unde or fi scos pozele ? Nu le-am mai vazut pana acum . Este cu tanti care i-a pus mana pe picior . Sau ce-i facea ...

Old Pic's From Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi 8. Kısa Film Yarışması Şartnamesi |Short Film Competition|

صورة قديمة من الدورة الثامنة من مسابقة " جامعة مرمرة للاتصالات " للافلام القصيرة

By : Engin Akyürek Lovers -- https://www.facebook.com/EnginAkyurekLovers


42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 1znrhp1

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 23w1ax3

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Opf60

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 10hlj40

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 W7irf4

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 B4zxgj

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 1zqebmh

Cica ne mai pun things-uri in curand . in exclusivitate . Gata ...ajung la pozele de la circumcizie . Smile Ceea ca-si dorea Dubai . Smile

Welcome Sweetie it's our Pleasure
and we will put more Exclusive things in the Page.. Soon ; ))
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 23 Iul 2012, 7:22 pm

vic eu l-am vazut in serial razand asha o singura data cred., la petrecerea henna. cu baietii. dar sa nu ma intrebi ce camasa avea...retin ca a fost singura data cand kerim chiar a fost vesel.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 23 Iul 2012, 7:23 pm

e plin de poze vechi si poze din seriale. acum am vazut si eu . ciudat ca nu avem noutati. sigur nu incepe din septembrie. ma uit ca serialul lui cansel are pozele si 4 sau 5 promouri si inca nu a inceput. l-au promovat doar vreo 3 saptamani...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 23 Iul 2012, 7:30 pm

michiper68 a scris:vic eu l-am vazut in serial razand asha o singura data cred., la petrecerea henna. cu baietii. dar sa nu ma intrebi ce camasa avea...retin ca a fost singura data cand kerim chiar a fost vesel.

Buna seara !! kiss

Era o camasa albastra . Ii statea foarte bine . De atunci este . De la henna .

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 23 Iul 2012, 7:30 pm

michiper68 a scris:e plin de poze vechi si poze din seriale. acum am vazut si eu . ciudat ca nu avem noutati. sigur nu incepe din septembrie. ma uit ca serialul lui cansel are pozele si 4 sau 5 promouri si inca nu a inceput. l-au promovat doar vreo 3 saptamani...
Da . Cred ca si-a luat liber un an . Sau nu au ce proiect sa-i dea cei de la Ay Yapim . kiss

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 2mynki1
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 23 Iul 2012, 8:11 pm

victorelalove a scris:
Da . Cred ca si-a luat liber un an . Sau nu au ce proiect sa-i dea cei de la Ay Yapim . kiss

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 2mynki1
nici nu stim cum e contractul. cum s-au inteles. cat poate sa astepte pana sa caute la alta casa de productie. ca nu cred ca a incheiat contract pt 5 ani si el va sta 5 ani daca ay yapim ,,nu gaseste '' ceva.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 23 Iul 2012, 8:14 pm

michiper68 a scris:
nici nu stim cum e contractul. cum s-au inteles. cat poate sa astepte pana sa caute la alta casa de productie. ca nu cred ca a incheiat contract pt 5 ani si el va sta 5 ani daca ay yapim ,,nu gaseste '' ceva.

Probail ca si daca are contract cu ei ...are clauze contractuale . In sensul ca daca in "n" perioada de timp nu-i gasesc de lucru ... el poate pleca unde doreste . Sunt sigura ca nu asteapta Engin 5 ani dupa melcii de la Ay Yapim .
Dar ma si gandesc ca Ay Yapim vrea sa profite de pe urma lui ... asa ca sper si cred ca se vor da peste cap sa-i gaseasca ceva cat mai repede . Altfel il pierd . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 23 Iul 2012, 8:18 pm

poate e platit si cat sta. daca tot e al lor...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 23 Iul 2012, 8:21 pm

michiper68 a scris:poate e platit si cat sta. daca tot e al lor...

Sigur este platit . Ca altfel nu se poate . Si platit destul de bine . Daca vor sa-l tina , asa fac . Insa lumea te uita , inevitabil . Degeaba castigi bani ... daca nu castigi si in popularitata . Eu nu-l vad pe Engin asteptand prea mult .
El declara ca fanii se castiga usor ...dar este foarte greu sa-i pastrezi . Pare un baiat cu capul pe umeri . Nu o avea el proiect din toamna ... dar prin primavara cel mai tarziu tot il vedem . Cel putin asa cred . Poate si-o fi luat si un an de concediu . Vorba ta ...are bani acum . kiss


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Lun 23 Iul 2012, 8:22 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 23 Iul 2012, 8:21 pm

bugra gulsoy

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Bugra-3-1
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 23 Iul 2012, 8:23 pm

victorelalove a scris:

Sigur este platit . Ca altfel nu se poate . Si platit destul de bine . Daca vor sa-l tina , asa fac . Insa lumea te uita , inevitabil . Degeaba castigi bani ... daca nu castigi si in popularitata . Eu nu-l vad pe Engin asteptand prea mult .
El declara ca fanii se castiga usor ...dar este foarte greu sa-i pastrezi . Pare un baiat cu capul pe umeri . Nu o avea el proiect din toamna ... dar prin primavara cel mai tarziu tot il vedem .

azi la suskunlar pe secretos o fana agitata spunea ca nu intelege ce are acest engin care e pe primul loc, de ce il plac fanele, ea nu-l place. murat e in urma. am vrut sa-i zic ca are un milion de cautari zilnice si nu are o nevasta care sa sara pe el. plus ca se uita cu ochii lui superbi spre fani...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 30 Empty Re: 42. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum