Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
Garo
tiberici
petronela
AdrianaMatza
Alexa20
iulianagl
10 participanți

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 8:48 pm

CV's ne kiya decide
TRP ka ho suicide
La la la la
Asta e super!!What the..what the.. :drunken:
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 20 Iul 2012, 8:50 pm

iulianagl a scris:

Exact asta am spus si eu!De ce boala sufera?De se comporta asa?Spune tu asta este talent la ea?

Talent actoricesc ? My foot !
Mai mult o apreciez pe Payal. Si-a luat inima in dinti si ia spus idiotului ei sot, ce simte ea. Ce e aia, stai in masina pe scaun, nu faci miscare, doar te uiti pe geam si gata te ia cu lesin. Hai ma lasi, cu vrajelile astea. Ce talent actoricesc ? Si eu ma prefac ca lesin foarte bine. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 2743637754 Cred ca stiu de ce au adus tancurile alea de apa pe platouri. Ca sa sporeasca lacrimile lui Di. Vai Di, unde e Di, e suparata Di, lesina Di, nu mananca Di ...........
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 8:53 pm

De la o bucata de vreme lui Chotanel al nostru ii cam place sa fie imbratisat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 8:54 pm

Alexa20 a scris:

Talent actoricesc ? My foot !
Mai mult o apreciez pe Payal. Si-a luat inima in dinti si ia spus idiotului ei sot, ce simte ea. Ce e aia, stai in masina pe scaun, nu faci miscare, doar te uiti pe geam si gata te ia cu lesin. Hai ma lasi, cu vrajelile astea. Ce talent actoricesc ? Si eu ma prefac ca lesin foarte bine. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 2743637754 Cred ca stiu de ce au adus tancurile alea de apa pe platouri. Ca sa sporeasca lacrimile lui Di. Vai Di, unde e Di, e suparata Di, lesina Di, nu mananca Di ...........

Exact! 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 460435810
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 20 Iul 2012, 8:55 pm

Sincer, cand am vazut inceputul, chiar mi-au dat lacrimile. Nu vreiam sa il accepte pe Arnav asa usor, dar m-am bucurat macar o clipa. Apoi, Diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Si cu ce tupeau vin ei si ne spun, nu o invinuiti pe Anjali, ea sufera mult. Si eu sufar mult, ca o vad pe ea zilnic Crying or Very sad
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 8:59 pm

Alexa20 a scris:Sincer, cand am vazut inceputul, chiar mi-au dat lacrimile. Nu vreiam sa il accepte pe Arnav asa usor, dar m-am bucurat macar o clipa. Apoi, Diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Si cu ce tupeau vin ei si ne spun, nu o invinuiti pe Anjali, ea sufera mult. Si eu sufar mult, ca o vad pe ea zilnic Crying or Very sad

Smile Smile Vreau sa spun ca au facut si mai rau mai bine pleca din serial si era treaba mai buna, se axau pe altceva si gata decat smiorcaielile lor si sa ma apuce pe mine toti dracii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 9:02 pm

Dar ce contrariati se uita toti la ei de parca ar fi facut nu stiu ce.The heck cu ei doar in ochii lumii sunt sot si sotie.Iar daca el vrea sa-si sarute nevasta cine il opreste?DI!!!! Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 20 Iul 2012, 9:06 pm


Why this Kolaveri Anjali Di?

cow-u cow-u holy cow-u

I want-u hear now-u

devi maiyya i’m dying now-u

Anjali is happy how-u [with ruining Arnav and Khushi’s love life]

this song-u for fan gurls-u

we don’t have choice-u

Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 20 Iul 2012, 9:08 pm

iulianagl a scris:Dar ce contrariati se uita toti la ei de parca ar fi facut nu stiu ce.The heck cu ei doar in ochii lumii sunt sot si sotie.Iar daca el vrea sa-si sarute nevasta cine il opreste?DI!!!! Smile

Dar atunci cand Shyam a luat-o in brate cu toata familia, nimeni nu se uitau la ei. Si ei erau casatoriti. Si care e problema, sunt sot so sotie, au voie sa faca ce vor in ochii lumi Intre ei, e problema lor. Vai tu, nu e bagata Di inseama, s-a suparat. Ah, pe cuvant ca daca as putea as strange-o de gat prin monitor. Imi mananca nervi, lacrimile ei de crocodil, si imaturitatea ei.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 9:12 pm

Alexa20 a scris:

Dar atunci cand Shyam a luat-o in brate cu toata familia, nimeni nu se uitau la ei. Si ei erau casatoriti. Si care e problema, sunt sot so sotie, au voie sa faca ce vor in ochii lumi Intre ei, e problema lor. Vai tu, nu e bagata Di inseama, s-a suparat. Ah, pe cuvant ca daca as putea as strange-o de gat prin monitor. Imi mananca nervi, lacrimile ei de crocodil, si imaturitatea ei.

Sa incepem cruciada impotriva lui Di.Dar totusi trebuie sa aflam ce vrea sa faca in afara de al aduce pe Shyam, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 20 Iul 2012, 9:13 pm

A fost si un lucru bun la episodul acesta, acum nu o sa mai stau in weekend sa astept ziua de luni, ca sa vad un episod numai cu Di. Acum o sa am un weekend relaxant, si cand o veni luni, o sa ma uit la episod, in speranta ca poate o sa vad o secventa macar de 20 de secunde cu A&K. Dar CV's lor, cand are de gand sa deschida ochii sa vada ca ceea ce face, nu este bine ? Cand nu o mai avea filmul, niciun rating ?
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 20 Iul 2012, 9:14 pm

iulianagl a scris:

Sa incepem cruciada impotriva lui Di.Dar totusi trebuie sa aflam ce vrea sa faca in afara de al aduce pe Shyam, nu?

Shyam is back, Di is happy. Arnav o sa fie frustat, Khushi o sa fie deceptionata. Matusa o sa fie fericita, ca fata este fericita. Payal si Akash o sa ramana la fel, ca Akash e un mare idiot. Iar Bunica, o sa fie foarte acida cu ginerele ei.
ASta urmareste Di, din toata povestea asta.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 9:18 pm

Singurul lucru pe care Khushi trebuie sa-l faca este sa plece.Acum e foarte clar dupa felul cum Di s-a uitat la aleea de petale si s-a ferit ca el sa nu puna mana pe ea, nu are rost sa mai stea acolo.Din cauza lui Khushi, Di il uraste si pe Chote daca nu a facut-o pana acum nu e timpul tarziu, inca.Si iti spun parerea mea Khushi pleaca, Shyam vine, poate incearca sa plece si Payal dar o sa-si dea seama Prakash ca a gresit purtandu-se asa si o opreste, cu Shyam o sa vorbeasca poate Mami, HP si poate si Laxmi, iar Chote se inchide si mai tare in el si o sa fie si mai rau decat era inainte ca o face pentru fericirea lui sora-sa deci se sacrifica si o sacrifica si pe Khushi in acelasi timp.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 9:20 pm

Alexa20 a scris:

Shyam is back, Di is happy. Arnav o sa fie frustat, Khushi o sa fie deceptionata. Matusa o sa fie fericita, ca fata este fericita. Payal si Akash o sa ramana la fel, ca Akash e un mare idiot. Iar Bunica, o sa fie foarte acida cu ginerele ei.
ASta urmareste Di, din toata povestea asta.

Ea urmareste sa-l aduca inapoi pe Shyam si ar face bine sa faca asta dar sa puna o conditie Chote sa plece la casa lor ca parca incepuse sa-si faca casa si sa traiasca din finantele lui Shy.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 20 Iul 2012, 9:21 pm

Alexa20 a scris:

Shyam is back, Di is happy. Arnav o sa fie frustat, Khushi o sa fie deceptionata. Matusa o sa fie fericita, ca fata este fericita. Payal si Akash o sa ramana la fel, ca Akash e un mare idiot. Iar Bunica, o sa fie foarte acida cu ginerele ei.
ASta urmareste Di, din toata povestea asta.
Imi place tabloul de familie pe care l-ai relatat ... 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 2743637754 dar sper ca va lipsi Khushi din acest tablou...si un Arnav distrus...chiar nu mi-e mila deloc de el...
Imi aduc aminte ca la inceputul serialului era mai hotarat cu privire la viata lui...acum lasa pe oricine sa se amestece..el nu mai e in stare sa ia nici o decizie..pentru el...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 9:22 pm

Acum stau si ma intreb oare si-a dat seama acum Chote de ce nu poate sa zambeasca Khushi?Come on Chote you are a smart guy you can figure out what is in Khushi's mind.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 20 Iul 2012, 9:24 pm

am ajuns si eu acasa feteleee....si mi-a ,luat15minute sas citesc tot ce a-ti scris Smile ....active rau a-ti fost....sa ma uit la episodu de azi sau nu???? :D
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 20 Iul 2012, 9:24 pm

Nici nu are rost, sa ma mai stresez. Sa faca ce vrea, oricum utlimele 50 de episaode, au fost o mare cacealma. In afara de unele de dupa rapire.
Sincer, imi place povestea in sine dintre Arnav si Khushi. Este frumoasa ideea, de al ura, sa treci al iubire. Este diferita din punctul asta de vedere, de Geet. Si acolo a fost ura, dar a predominat mai mult iubirea. Dar, cu toate astea Geet a avut mai multa consistenta in lucruri. Singurele episaode unde si-a pierdut consistenta, este in episoadele care le traduc eu acum. Dar la ipkknd, pierde consistenta foarte usor. Acum o vedem pe Di, cat de cat stabil. Dupa episodul de ieri am zis, hai ma se mai indreapta putin lucrurile cu ea. Iar acum asta ? Si ii mai si spune, Tu te-ai schimbat, te-ai indragostit. De cadn te-ai castorit, tu te-ai schimbat. Acum, Anjali mi se pare o fire foarte egoista, sincer.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 9:24 pm

petronela a scris:
Imi place tabloul de familie pe care l-ai relatat ... 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 2743637754 dar sper ca va lipsi Khushi din acest tablou...si un Arnav distrus...chiar nu mi-e mila deloc de el...
Imi aduc aminte ca la inceputul serialului era mai hotarat cu privire la viata lui...acum lasa pe oricine sa se amestece..el nu mai e in stare sa ia nici o decizie..pentru el...

Oh my God, s-a nascut inca un Prakash?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 20 Iul 2012, 9:25 pm

AdrianaMatza a scris:am ajuns si eu acasa feteleee....si mi-a ,luat15minute sas citesc tot ce a-ti scris Smile ....active rau a-ti fost....sa ma uit la episodu de azi sau nu???? :D

Uita-te, la primele 6 minute. Dupa poti sa inchizi filmul. Asta daca ai ceva impotriva lui Di. Daca iti place de ea, poti sa te uiti restul filmului, ca e numai ea in ecran 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 20 Iul 2012, 9:29 pm

Alexa20 a scris:

Uita-te, la primele 6 minute. Dupa poti sa inchizi filmul. Asta daca ai ceva impotriva lui Di. Daca iti place de ea, poti sa te uiti restul filmului, ca e numai ea in ecran 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 2743637754

nu ms atunci Smile Smile nu imi face placere moaca lu Di acum...:-j.....asa k ma las pagubasa Smile Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 9:30 pm

Si ce folos era daca se ducea si Chote cu ei, ca oricum s-au intors acasa fara vizite la temple si rugaciuni.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 20 Iul 2012, 9:31 pm

Pe IF e o nebunie...toata lumea vrea sa plece Khushi...si sa o lase pe lunatica cu familia ei...sunt numai comentarii negative ...oare cum au de gand sa salveze ceva..daca mai e ceva de salvat din serial..???
Tot ce e curat si frumos esta calcat in picioare...de lunatica..si pentru lunatica..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 20 Iul 2012, 9:35 pm

petronela a scris:Pe IF e o nebunie...toata lumea vrea sa plece Khushi...si sa o lase pe lunatica cu familia ei...sunt numai comentarii negative ...oare cum au de gand sa salveze ceva..daca mai e ceva de salvat din serial..???
Tot ce e curat si frumos esta calcat in picioare...de lunatica..si pentru lunatica..

Da, e nebunie totala pe forum la ei. Deci, sincer eu cred ca oameni sau saturat la un moment dat. Atata confuzie, atatea neintelegeri, atatea tampenii. Este logic sa reactioneze negativ, al toate astea, din moment ce ne da o secventa frumoasa, si restul este drama lui Di. Este deja peste limita acceptari.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Iul 2012, 9:45 pm

dar ce adevar sa-i spuna lui Di?Ca o iubeste pe Khushi ca-si iubeste nevasta si vrea sa-si petreaca cat mai mult timp cu ea?Dar ea nu vede nu stie cum a fost si ea cand s-a casatorit?Come on!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum