Serialesitelenovelet
6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+13
narcisa
mayya54
Garo
petronela
tiberici
DENISA
anyta
Lucica10
lica54
victoria
Admin_dea05
Andreea_Miha
iulianagl
17 participanți

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

In jos

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Ian 2013, 1:05 pm

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 648483

6)Madhubala – Ek Ishq Ek Junoon 3.6 - 3.4
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Ian 2013, 3:38 pm

SBS
Drashti bani suhasi ki baliye
Suhasi says that I am bored of my baliye so I have changed it. And she introduces to her new baliye and then Drashti comes. DD says that we are mr. and mrs. Baliye and we are the true baliye. DD says that she is looking very beautiful and tells suhasi that she is feeling very jealous from her. Suhasi says to give her blessings. DD gives her blessings to her.


TRP as per SBS
Madhubala in 4th Position
Will be updating

SBB
They Showed DD with Suhasi. Suhasi was getting ready and Drashti was watching her. They were interviewed and DD said that she is very happy seeing them here. She also adds that Suhasi looks best in Indian cloaths and today also she is looking very pretty. DD said that I just watched her getting ready. Suhasi says that I am glad she didnt helped me DD says that she came here and saw Suhasi and complemented her hat she was looking beautiful. And Then I went to meet my brother and I was stunned looking at her. Both were joking and making fun of him(As he was dressed as a girl

credit:-Dimple-

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 30 Ian 2013, 4:58 pm

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Group%20002_0

Drashti Dhami is a lovely, beautiful lady and a superb actress. There is not an iota of doubt about it. As Madhu in Colors’ Madhubala, she has been stabbing hearts of TV viewers with her poignant and precise performance.

She works really hard and when blessed with leisurely hours, loves to party hard. And is it not good to see Drashti letting her hair down and having fun? Of course yes.

And now just check the pic above. What can we see? Well, Drashti having a gala time with his loved ones. Isn’t it amazing to see your favourite bahu of television in a different avatar altogether? You bet!!!

Apparently this picture was taken when she was partying with family and friends recently. Drashti seems to be in high spirits while playing a fun game of truth and dare (apparently). We wonder what dark secrets did she reveal? (wink wink).

Folks…here we would like to mention that Drashti is a superb human being and the pic is reflective of only party spirit. We would like readers not to get into varied connotations.

We tried getting in touch with Drashti and even dropped a text message, but she chose to not to comment.

Enjoy reading Tellychakkar.com!!!
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mier 30 Ian 2013, 6:25 pm

Buna! Buna la toata lumea!
Super ep azi! kiss
Drasthi a fost la inaltime!!!! A transmis emotii prin toti porii....teama, curaj, ... in apararea mamei.... S-a transpus in pielea personajului ....Era privita cu admiratie de tot auditoriul....
A fost ep ei! I interpretat rolul super! Sper sa ia ceva premii pt prestatie....
Si faza de la sf cand RK o baga in valiza a fost surpriza ep. :drunken:


Ultima editare efectuata de catre tiberici in Mier 30 Ian 2013, 7:34 pm, editata de 2 ori
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 30 Ian 2013, 6:58 pm

tiberici a scris:Buna buna la toata lumea!
Super ep azi! kiss
Drasthi a fost la inaltime!!!! A transmis emotii prin toti porii....teama, curaj, ... in apararea mamei.... S-a traspus in pielea personajului ....Era privita cu admiratie de tot auditoriul....
A fost ep ei! I interpretat rolul super! Sper sa ia ceva premii pt prestatie....
Si faza de la sf cand RK o baga in valiza a fost surpriza ep. :drunken:

Da frumos ep de azi....DD ne demonstreaza ca se poate adapta oricarui rol....Iuliana cand ai timp as vrea sa spui ce spune in articolul de ma sus pus de Mlha si cel pus de mine kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 30 Ian 2013, 7:17 pm

lica54 a scris:

Da frumos ep de azi....DD ne demonstreaza ca se poate adapta oricarui rol....Iuliana cand ai timp as vrea sa spui ce spune in articolul de ma sus pus de Mlha si cel pus de mine kiss kiss

Suhasi spune ca m-am plictisit de Balye al meu asa ca l-am schimbat asa ca ea le face cunostinta cu noul ei Balye si apoi apare DD si spune ca noi suntem dl si dna Balye si suntem adevaratii Balye.DD ii spune ca arata minunat si ca este jeloasa pe Suhasi.Suhasi spune sa-i dea binecuvantarea ei iar DD face asta.
Apoi o arata pe DD cu Suhasi*Cumnata lui DD).Suhasi se pregateste iar Drashti o priveste.Ele sunt intervievate si DD spune ca este foarte fericita sa-i vada acolo.Drashti spune ca Suhasi arata bine in hainele indiene si astzi arata foarte dragut.DD spune ca doar s-a uitat la ea cum se pregatea.Suhasi spune ca este fericita ca DD nu a ajutat-o.DD spune ca a venit aici si a vazut-o pe Suhasi si ia laudat palaria, ea arata foarte frumos.Apoi am mers si mi-am vazut fratele si am fost uimita uitandu-ma la "ea".Amandoi s-au distrat si au facut glume pe seama lui.(El era imbracat ca o fata.)
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 30 Ian 2013, 7:17 pm

lica54 a scris:

Da frumos ep de azi....DD ne demonstreaza ca se poate adapta oricarui rol....Iuliana cand ai timp as vrea sa spui ce spune in articolul de ma sus pus de Mlha si cel pus de mine kiss kiss

Dadi celalalt ti-l traduc dupa destine. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 30 Ian 2013, 9:04 pm

lica54 a scris:6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Group%20002_0

Drashti Dhami is a lovely, beautiful lady and a superb actress. There is not an iota of doubt about it. As Madhu in Colors’ Madhubala, she has been stabbing hearts of TV viewers with her poignant and precise performance.

She works really hard and when blessed with leisurely hours, loves to party hard. And is it not good to see Drashti letting her hair down and having fun? Of course yes.

And now just check the pic above. What can we see? Well, Drashti having a gala time with his loved ones. Isn’t it amazing to see your favourite bahu of television in a different avatar altogether? You bet!!!

Apparently this picture was taken when she was partying with family and friends recently. Drashti seems to be in high spirits while playing a fun game of truth and dare (apparently). We wonder what dark secrets did she reveal? (wink wink).

Folks…here we would like to mention that Drashti is a superb human being and the pic is reflective of only party spirit. We would like readers not to get into varied connotations.

We tried getting in touch with Drashti and even dropped a text message, but she chose to not to comment.

Enjoy reading Tellychakkar.com!!!

Drashti Dhami este o dra simpatica si frumoasa si o actrita superba.Nu este nici o frantura da indoiala cu privire la asta.Ca Madhu de pe canalul Color ea a injunghiat inimile telespectatorilor cu interpretarea ei patrunzatoare si precisa.
Ea lucreaza foarte mult si atunci cand este binecuvantata cu ore de odihna ei ii place sa petreaca bine.Si oare nu este bine sa o vedem pe Drashti ca-si dezleaga parul si se distreaza?Bineinteles ca da!
Iar acum verificati poza de mai sus.Ce putem vedea?Ei bine, Drashti distrandu-se bine cu cei dragi.Nu este minunat sa vezi nora preferata de la televizor intr-un avatar cu totul diferit.Desigur!
Se pare ca aceasta poza a fost facuta cand ea a fost recent la o petrecere cu familia si prietenii.Drashti pare sa fie intr-o veselie in timp ce juca un joc distractiv ca adevar si provocare.(aparent)Ne intrebam ce secrete inunecate a dezvaluit? (Facand cu ochiul)
Oameni buni mi-as dori sa mentionez faptul ca Drashti este o fiinta umana superba iar poza se refera doar la spiritul petrecerii.Mi-as dori ca cititorii sa nu faca diverse conotatii.
Am incercat sa intram in direct cu Drashti chiar am lasat si un mesaj scris dar ea a ales sa nu comenteze.

Bucurat-va de lectura Tellychakkar.com!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 30 Ian 2013, 9:11 pm

iulianagl a scris:

Suhasi spune ca m-am plictisit de Balye al meu asa ca l-am schimbat asa ca ea le face cunostinta cu noul ei Balye si apoi apare DD si spune ca noi suntem dl si dna Balye si suntem adevaratii Balye.DD ii spune ca arata minunat si ca este jeloasa pe Suhasi.Suhasi spune sa-i dea binecuvantarea ei iar DD face asta.
Apoi o arata pe DD cu Suhasi*Cumnata lui DD).Suhasi se pregateste iar Drashti o priveste.Ele sunt intervievate si DD spune ca este foarte fericita sa-i vada acolo.Drashti spune ca Suhasi arata bine in hainele indiene si astzi arata foarte dragut.DD spune ca doar s-a uitat la ea cum se pregatea.Suhasi spune ca este fericita ca DD nu a ajutat-o.DD spune ca a venit aici si a vazut-o pe Suhasi si ia laudat palaria, ea arata foarte frumos.Apoi am mers si mi-am vazut fratele si am fost uimita uitandu-ma la "ea".Amandoi s-au distrat si au facut glume pe seama lui.(El era imbracat ca o fata.)

Multumesc frumos iubito...darnu inteleg cine este aceasta Suhasi cumva cumnata ei?sotia fratelui ei?
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 30 Ian 2013, 9:12 pm

lica54 a scris:

Multumesc frumos iubito...darnu inteleg cine este aceasta Suhasi cumva cumnata ei?sotia fratelui ei?

Da este cumnata ei ca fratele si cumnata ei participa la concursul asta de dans.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 30 Ian 2013, 9:16 pm

iulianagl a scris:

Da este cumnata ei ca fratele si cumnata ei participa la concursul asta de dans.

Da stiu despre ce concurs este vorba...danseaza cupluri casatorite....se vehicula atunci la inceput ca vor dansa si Gurmeet cu Debina...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 30 Ian 2013, 9:17 pm

lica54 a scris:

Da stiu despre ce concurs este vorba...danseaza cupluri casatorite....se vehicula atunci la inceput ca vor dansa si Gurmeet cu Debina...

Da si Barun cu Pamusha lui.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mier 30 Ian 2013, 9:32 pm

lica54 a scris:

Da stiu despre ce concurs este vorba...danseaza cupluri casatorite....se vehicula atunci la inceput ca vor dansa si Gurmeet cu Debina...

Au nevoie de scena noua cei cu spectacolul, iar sala de repetitiii de oglinzi pe pereti....... Smile Smile
Sunt rea dar asa merita....astfel de comentarii....HA!Ha! HA! pacat ca nu pot pune si sonor.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 30 Ian 2013, 9:49 pm

tiberici a scris:
Au nevoie de scena noua cei cu spectacolul, iar sala de repetitiii de oglinzi pe pereti....... Smile Smile
Sunt rea dar asa merita....astfel de comentarii....HA!Ha! HA! pacat ca nu pot pune si sonor.....

tibi si asa sala de repetitii are oglinzi mari pe pereti...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Ian 2013, 10:41 pm

Buna fetelor!
http://www.tellychakkar.com/news/here-s-blast-past-candid-picture-which-shows-gurmeet-choudhary-kissing-girl-who-she-read-find

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Group%20001

O poza mai veche , se pare ca Drashti si Gurmeet se cunosc de multa vreme.Oare pe cine pupa Gurmeet??? Smile ..Noroc cu astia de la tellychakkar ca nici nu realizam ca-i si el in poza..... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Ian 2013, 10:47 pm

Admin_dea05 a scris:Buna fetelor!
http://www.tellychakkar.com/news/here-s-blast-past-candid-picture-which-shows-gurmeet-choudhary-kissing-girl-who-she-read-find

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Group%20001

O poza mai veche , se pare ca Drashti si Gurmeet se cunosc de multa vreme.Oare pe cine pupa Gurmeet??? Smile ..Noroc cu astia de la tellychakkar ca nici nu realizam ca-i si el in poza..... Smile

la fel am patiti si eu.. Smile

-------

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=626
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 6.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum