Serialesitelenovelet
12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+8
Lucica10
costearamona
Alexa20
tiberici
narcisa
lica54
iulianagl
Admin_dea05
12 participanți

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Joi 11 Apr 2013, 11:49 am

ceea ce ai face RK lui MADHU e hartuire dusa la extrem ,a inebunit de tot.Asa las bate de sai sune apa in cap Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad slap slap confused 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 819220 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 3176764736 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 31663
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 11 Apr 2013, 12:48 pm

Nu stiu ce parere aveti voi, dar pentru mine asta numai e iubire, ci obsesie. Si din punctul meu de vedere, nu asa o va recuceri, chiar daca ea o sa ii spuna ca il iubeste, asta nu inseamna ca el poate face ce vrea eu ea. Ce e asta ? O aduce cu forta la el acasa, o inchide in casa, o leaga de el. Pffff .... Comportamentul unui astfel de om, pe mine una m-ar inspaimanta, in niciun caz nu m-ar atrage/recuceri. Foarte urat din partea creativilor, ca in felul asta ii distrug caracterul lui RK. Mai bine sa vina Sultan sa o salveze pe Madhu si sa se casatoreasca cu ea. RK deja a terorizat-o destul.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 11 Apr 2013, 12:49 pm

Alexa20 a scris:Nu stiu ce parere aveti voi, dar pentru mine asta numai e iubire, ci obsesie. Si din punctul meu de vedere, nu asa o va recuceri, chiar daca ea o sa ii spuna ca il iubeste, asta nu inseamna ca el poate face ce vrea eu ea. Ce e asta ? O aduce cu forta la el acasa, o inchide in casa, o leaga de el. Pffff .... Comportamentul unui astfel de om, pe mine una m-ar inspaimanta, in niciun caz nu m-ar atrage/recuceri. Foarte urat din partea creativilor, ca in felul asta ii distrug caracterul lui RK. Mai bine sa vina Sultan sa o salveze pe Madhu si sa se casatoreasca cu ea. RK deja a terorizat-o destul.

Pai nu vezi ce rating au avut 2,9.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 11 Apr 2013, 1:12 pm

iulianagl a scris:L-a suparat rau RK. stupid
Eu inca astept o confruntare RK vs Sultan Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 11 Apr 2013, 1:16 pm

narcisa a scris:Bună Anda. A recunoscut și el că niciodată n-a fost sănătos. Smile Iar cu dorul de noi, cred că mai mult ți-a fost dor de Sultan. cupidon
Oare incotro va merge relatia lor a lui RK si Madhu???... stupid
Sultan e un scump dar pentru mine nici RK nu-i mai prejos... 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 283516 si cracanelul meu are destul sarm...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 11 Apr 2013, 1:19 pm

Admin_dea05 a scris:Eu inca astept o confruntare RK vs Sultan Smile

Pai si eu dar daca ar fi asa cred ca Sultan l-ar manca cu tot cu fulgi pe RK o fi vedeta dar una e sa te bati pe scena si alta pe scena vietii tare mi-e greu sa cred ca atunci cand s-a batut cu Balu sa nu fi fost tot o inscenare de a lui RK.In fiecare zi ma astept sa apara vesti precum ca Balu n-a murit.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 11 Apr 2013, 1:19 pm

iulianagl a scris:

Pai nu vezi ce rating au avut 2,9.
oare de ce au scazut atat de mult saptamana trecuta au fost cele mai frumoase episoade..cele cu holi...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 11 Apr 2013, 1:22 pm

iulianagl a scris:
Pai si eu dar daca ar fi asa cred ca Sultan l-ar manca cu tot cu fulgi pe RK o fi vedeta dar una e sa te bati pe scena si alta pe scena vietii tare mi-e greu sa cred ca atunci cand s-a batut cu Balu sa nu fi fost tot o inscenare de a lui RK.In fiecare zi ma astept sa apara vesti precum ca Balu n-a murit.
Nu cred.Oricum lui Sultan ii luceau ochii de furie..asa ca eu sper la o confruntare dar de dragul Madhubalei nu cred ca vom avea parte de asa ceva.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 11 Apr 2013, 1:23 pm

Credit - DDW

E24 update

RK succeeded in making Madhu stay with him . But RK persistently asking a question whether Madhu still lovs him or not ......

Off-Screen

Drashti : Yes Madhu loved him with all her heart . But right now she's way too much hurt n she's not going to give in easily . Yes she has decided to stay coz he was doing crazy things but that does not mean she has Forgiven him . What RK's Junoon shall culminate into that toh the viewers will need to see .....

Vivian : Well extreme situations call for extreme actions especially when RK-Madhu are together . For RK his craziness is normal that viewers might feel weird ! moreover show's name is Madhubala Ek Ishq Ek junoon so this will happen now .

On personal note VD advised not cut your hands for your love , just go n propose on Valentines' Day .
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 11 Apr 2013, 1:24 pm

Admin_dea05 a scris:Nu cred.Oricum lui Sultan ii luceau ochii de furie..asa ca eu sper la o confruntare dar de dragul Madhubalei nu cred ca vom avea parte de asa ceva.

Oricum se zvoneste ca aude ca e tinuta cu forta de rK la el si va veni la ea sa o intrebe daca e adevarat sau nu lui RK n-o sa-i convina asta sa vedem unde-l mai duce nebunia.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 11 Apr 2013, 1:26 pm

Admin_dea05 a scris:oare de ce au scazut atat de mult saptamana trecuta au fost cele mai frumoase episoade..cele cu holi...

Au fost?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 11 Apr 2013, 1:31 pm

iulianagl a scris:

Au fost?
Bună fetele.
Pentru mine au fost cele mai frumoase episoade, dar indienilor nu le-au plăcut pentru că a pus Sultan primul culoare pe Madhu, de asta n-au vrut să se uite.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 11 Apr 2013, 1:33 pm

narcisa a scris:Bună fetele.
Pentru mine au fost cele mai frumoase episoade, dar indienilor nu le-au plăcut pentru că a pus Sultan primul culoare pe Madhu, de asta n-au vrut să se uite.

Indiencele sunt bolnave la cap la fel ca si RK.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 11 Apr 2013, 1:34 pm

Admin_dea05 a scris:Oare incotro va merge relatia lor a lui RK si Madhu???... stupid
Sultan e un scump dar pentru mine nici RK nu-i mai prejos... 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 283516 si cracanelul meu are destul sarm...
Eu vreau să știu dacă va fi vreo relație între Sultan și Madhu. Ai dreptate, nici Vivian nu e de lepădat dar RK, vorba Alexei, mă înspăimântă, cred că nici fanii lui Vivian nu sunt încântați de nebunia lui. Deși el o interpretează destul de bine.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 11 Apr 2013, 1:40 pm

narcisa a scris:Eu vreau să știu dacă va fi vreo relație între Sultan și Madhu. Ai dreptate, nici Vivian nu e de lepădat dar RK, vorba Alexei, mă înspăimântă, cred că nici fanii lui Vivian nu sunt încântați de nebunia lui. Deși el o interpretează destul de bine.
Si eu sunt tare curioasa daca Madhu il va privi cu alti ochi pe Sultan dar sincer nu cred ea inca il iubeste f mult pe cracanici....si ce sa mai zic amandoi eu ii pun in aceiasi oala Sultan omoara oameni cu cea mai mare usurinta iar RK nu o fi el criminal dar e nebun delegat asa ca fie ce-o fi....dar amandoi sunt asa de sexiiiiiii Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Joi 11 Apr 2013, 1:43 pm

buna fetele,ce faceti??
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 11 Apr 2013, 1:45 pm

anyta a scris:buna fetele,ce faceti??
Buna!Eu una abia astept sa vad episodul din seara asta si ce-i mai debiteaza mintea bolnava marelui superstar.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Joi 11 Apr 2013, 1:47 pm

Admin_dea05 a scris:Buna!Eu una abia astept sa vad episodul din seara asta si ce-i mai debiteaza mintea bolnava marelui superstar.
Smile Smile da si eu abia astept sa vad episodul din seara asta
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Joi 11 Apr 2013, 2:49 pm

Bonjur dragalaselor!Bine vam gasit...Nu am venit cu mana goala am venit cu o veste trista si niste imagini socante...eu sunt foarte socata nu pot sa imi reviu...va cer scuze de o mie de ori la ceia ce o sa vedeti dar am adus aici sa vedeti si voi la ce ii poate duce mintea pe unii nemernici...dar imediat mi-a fugit gandul la Debina poate este inventia ei sa o denegreze pe Drashti...cred ca o roade foarte tare invidia vazand atatea poze trucate a lui Gurmeet cu Drashti si cu cata ardoare fanii ii vor din nou impreuna...sincer is blocata nu stiu ce sa cred mi-am facut fel de fel de imaginati nu pot sa cred asa ceva sa dai cu atata noroi intr-o fiinta...



Imi este foarte rusine ca vam adus aceste imagini inca o data va cer scuze ca pentru multe dintre voi eu va pot fi mama scuze..
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Joi 11 Apr 2013, 3:39 pm

da da aici nu numai drashti sunt si alte actrite ffffff ce uoameni èrosti cum pot sa faca asa ceva . sper ca pozele aceste NU nu le dauneve in viata personala si publica

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Lucica10 Joi 11 Apr 2013, 3:47 pm

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 67332 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 67332 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 67332 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 33802 NU CRED ABSOLUT NIMIC DIN ACESTE IMAGINI SE VEDE CLAR LICA ,,SUNT TRUCATE ,,DD NU ARE SANI ASA SI NICI CORPUL NU SEAMANA MIE CEL PUTIN ASA MI SE PARE
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Joi 11 Apr 2013, 3:50 pm

Rockstar cine la privit . e super numai ca are un final trist

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Joi 11 Apr 2013, 3:51 pm

se vede ca nui drashti dar uneori si asa imagini pot sai dauneze la cariera

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Lucica10 Joi 11 Apr 2013, 3:52 pm

CE TAMPENIE CUM POATE CINEVA SA DISTRUGA O CARIERA UN OM MAI ALES ININDIA LA EI
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Joi 11 Apr 2013, 3:56 pm

Lucica10 a scris:CE TAMPENIE CUM POATE CINEVA SA DISTRUGA O CARIERA UN OM MAI ALES ININDIA LA EI

Stau si ma gandesc oare ce se va intampla cu Drashti daca va avea ocazia sa vada aceste poze???
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum