Serialesitelenovelet
UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

+25
chrisa
gabytzyca
florina1989
dlacatus65
lucyana
clio 24
nety
monicuta
prytymeu
milia
mariusghencea
iulianagl
IRIS
dobrealina
dukytz
iulia
PITZIKE
Bruni-My
bad_girl
dea05
iulia1965
DENISA
elena50
Admin_dea05
demiruta
29 participanți

Pagina 5 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Urmatorul

In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Joi 25 Feb 2010, 11:52 pm

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 30oj5yw7
UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Erkan85c2fty2
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de PITZIKE Vin 26 Feb 2010, 11:03 am

EP 6
https://www.youtube.com/watch?v=dSvUzNjFwY0

PITZIKE
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 24
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de PITZIKE Vin 26 Feb 2010, 11:04 am

PITZIKE a scris:EP 6
https://www.youtube.com/watch?v=dSvUzNjFwY0

Imi cer scuze am uitat sa va spun Buna dimineata kiss

ep 6/2 - chiar daca apare ep 5/2 este totusi ep 6 sa stiti
https://www.youtube.com/watch?v=b-0N7rOoDWY

PITZIKE
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 24
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de Bruni-My Vin 26 Feb 2010, 11:25 am

buna ziua .e super filmul.chiar imi place mult am ajuns la ep 25 la tr si chiar m-a prins.ce te atrage la el e mai mult faptul ca se petrece natural nu le taraganeaza mult ,e super si certurile si impacarile sunt superbe.cel ptn el cand priveste .woauuuuuu.intradevar lucrurile se petrec repede si fr asa e si bn nu sa astepti o scena de ne facem elfi.pupicii la toate cucuietele.mai intru cand am timp. kiss kiss kiss kiss kiss kiss
Bruni-My
Bruni-My
membru senior
membru senior

Mesaje : 208
Data de inscriere : 17/09/2009
Varsta : 45
Localizare : Galati

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 26 Feb 2010, 11:28 am

Bruni-My a scris:buna ziua .e super filmul.chiar imi place mult am ajuns la ep 25 la tr si chiar m-a prins.ce te atrage la el e mai mult faptul ca se petrece natural nu le taraganeaza mult ,e super si certurile si impacarile sunt superbe.cel ptn el cand priveste .woauuuuuu.intradevar lucrurile se petrec repede si fr asa e si bn nu sa astepti o scena de ne facem elfi.pupicii la toate cucuietele.mai intru cand am timp. kiss kiss kiss kiss kiss kiss
Buna!Ma uit si eu dar mai rar am pierdut cateva ep si apoi mi-a fost greu sa le recuperez... kiss kiss te mai asteptam
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 26 Feb 2010, 11:39 am

PITZIKE a scris:
PITZIKE a scris:EP 6
https://www.youtube.com/watch?v=dSvUzNjFwY0

Imi cer scuze am uitat sa va spun Buna dimineata kiss

ep 6/2 - chiar daca apare ep 5/2 este totusi ep 6 sa stiti
https://www.youtube.com/watch?v=b-0N7rOoDWY

BUNA!Multumesc..bine ca va fi pus pe you tube..asa poate recuperez si eu , am ramas in urma cu filmul
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de PITZIKE Vin 26 Feb 2010, 11:48 am

Admin a scris:
PITZIKE a scris:
PITZIKE a scris:EP 6
https://www.youtube.com/watch?v=dSvUzNjFwY0

Imi cer scuze am uitat sa va spun Buna dimineata kiss

ep 6/2 - chiar daca apare ep 5/2 este totusi ep 6 sa stiti
https://www.youtube.com/watch?v=b-0N7rOoDWY

BUNA!Multumesc..bine ca va fi pus pe you tube..asa poate recuperez si eu , am ramas in urma cu filmul

Buna , da si eu m-am bucurat cand am vazut ca il pune ca , sunt zile cand il pierd ca sunt la munca si nu ma pot uita tot timpul si cum on line nu am cum sa-l vad....l-am vazut pana la ep 25 in turca dar astept cu nerabdare ep traduse in special cand sunt ei 2 kiss

PITZIKE
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 24
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Sam 27 Feb 2010, 11:48 am

hello ! ce mai faceţi ?? am venit şi eu pe străduţa aceasta, dar e cam linişte ??? Ce mai fac Galip şi Sabiha ???

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 11ewqUN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Xll4lcUN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 29ggxp2UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 S3fx2vUN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 28swm53UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 2s0dyyxUN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Any93d
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de PITZIKE Sam 27 Feb 2010, 12:58 pm

buna fetelor , da e cam liniste denisa dar poate o sa fim mai galagioase putin sapt viitoare Smile

Fetelor vreau sa va spun ca aseara am vazut o scena in care Galip o plesneste pe Sabiha slap de
ii sar fulgii cum se zice.. sad ....am ramas socata . stupid ...scena se intampla in ep 38 la final , iar eu sunt tare curioasa sa vad de ce a plesnit-o pt ca inainte de asta s-au certat destul de rau......mmmmmmmmm nu as vrea sa imi schimb parerea de Galip bey...... dar in partea a doua a ep 39 cei doi indragostiti se impaca..... indragostit . Stie cumva cineva ce i-a spus Sabiha de s-a enervat Galip asa de rau incat a recurs la asta????

Va pup si va doresc o sambata frumoasa

cheers

PITZIKE
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 24
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Sam 27 Feb 2010, 5:50 pm

PITZIKE a scris:buna fetelor , Stie cumva cineva ce i-a spus Sabiha de s-a enervat Galip asa de rau incat a recurs la asta????

Va pup si va doresc o sambata frumoasa

cheers

bună ! da se întâmplă la finalul ep 38 începutul ep 39, cred că Sabiha îl acuză că are o relaţie cu altcineva, după ce o plesneşte el regretă şi vrea să plece cred din ţară dar Sabiha se duce după el la aeroport şi se împacă. am rugat pe cineva să îmi traducă sper să mă ajute şi o să pun şi aici traducerea .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de PITZIKE Sam 27 Feb 2010, 5:57 pm

DENISA a scris:
PITZIKE a scris:buna fetelor , Stie cumva cineva ce i-a spus Sabiha de s-a enervat Galip asa de rau incat a recurs la asta????

Va pup si va doresc o sambata frumoasa

cheers

bună ! da se întâmplă la finalul ep 38 începutul ep 39, cred că Sabiha îl acuză că are o relaţie cu altcineva, după ce o plesneşte el regretă şi vrea să plece cred din ţară dar Sabiha se duce după el la aeroport şi se împacă. am rugat pe cineva să îmi traducă sper să mă ajute şi o să pun şi aici traducerea .

Vai Deni ca de obicei esti cok guzer!!!! kiss harika
Eu una nu am vazut ep in turca decat pana la 25 si am vazut ep 38/39 atat , deci nu stiu daca galip o inseala pe Sabiha dar mi-e foarte greu sa cred asa ceva la cat de mult o iubeste. Si daca Galip nu o inseala pe Sabiha inseamna ca si-a meritat palma - sa zicem asata nu inseamna ca sunt de acord - pt ca a facut exact ca toate femeile , l-a tocat pe Galip pana cand acesta nu a mai putut si a rabufnit , exact cum se intampla si in viata de zi cu zi. Probabil ca de aceea ne-a si intrat in suflet.
Deni inca odata iti multumesc pt lamuriri.

PITZIKE
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 24
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Sam 27 Feb 2010, 6:04 pm

PITZIKE a scris:


Eu una nu am vazut ep in turca decat pana la 25 si am vazut ep 38/39 atat , deci nu stiu daca galip o inseala pe Sabiha dar mi-e foarte greu sa cred asa ceva la cat de mult o iubeste. Si daca Galip nu o inseala pe Sabiha inseamna ca si-a meritat palma - sa zicem asata nu inseamna ca sunt de acord - pt ca a facut exact ca toate femeile , l-a tocat pe Galip pana cand acesta nu a mai putut si a rabufnit , exact cum se intampla si in viata de zi cu zi. Probabil ca de aceea ne-a si intrat in suflet.
Deni inca odata iti multumesc pt lamuriri.

eu l-am văzut pe tot dar pe repede " înainte " şi cred că nu înşeală dar apare o tipă ( Leyla din ASI) care cred că e îndrăgostită de Galip, tătăl ei cred că e foarte bogat , are afaceri cu Galip dar e cam obsedată de el , la firmă mai apare un obsedat căruia i se pune pata pe Sabiha , tipa îi fură şi copilul lui Sabiha dar îl recuperează rapid Galip, pe Sabiha cred că o deranjează faptul că mai mereu îl cheamă pe Galip când tipa ba avea probleme , ba îi era rău( cu capul cred eu ) iar Galip lăsa totul baltă şe ducea să vadă ce are duduia.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de PITZIKE Sam 27 Feb 2010, 6:09 pm

[quote="DENISA"]
PITZIKE a scris:
eu l-am văzut pe tot dar pe repede " înainte " şi cred că nu înşeală dar apare o tipă ( Leyla din ASI) care cred că e îndrăgostită de Galip, tătăl ei cred că e foarte bogat , are afaceri cu Galip dar e cam obsedată de el , la firmă mai apare un obsedat căruia i se pune pata pe Sabiha , tipa îi fură şi copilul lui Sabiha dar îl recuperează rapid Galip, pe Sabiha cred că o deranjează faptul că mai mereu îl cheamă pe Galip când tipa ba avea probleme , ba îi era rău( cu capul cred eu ) iar Galip lăsa totul baltă şe ducea să vadă ce are duduia.

aha am inteles acum , m-ai facut curioasa am sa ma uit si eu sa vad...cand am vazut ca a aparut zgribturoiaca de mama a lui Galip m-am enervat si nu m-am mai uitat .... Smile da imi aduc aminte ca am vazut-o pe Leila din Asi , cand s-au dus ei doi la ea acasa si ea si alte fete vorbeau despre haine de firma si genti de mi de euro si pe sabiha o enervau la maxim toate astea. Oricum eram sigura ca galip nu a inselat-o asa ca multumesc ca datorita tie mi-a venit inima la loc. kiss

PITZIKE
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 24
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Sam 27 Feb 2010, 6:14 pm

PITZIKE a scris:

aha am inteles acum , m-ai facut curioasa am sa ma uit si eu sa vad...cand am vazut ca a aparut zgribturoiaca de mama a lui Galip m-am enervat si nu m-am mai uitat .... Smile da imi aduc aminte ca am vazut-o pe Leila din Asi , cand s-au dus ei doi la ea acasa si ea si alte fete vorbeau despre haine de firma si genti de mi de euro si pe sabiha o enervau la maxim toate astea. Oricum eram sigura ca galip nu a inselat-o asa ca multumesc ca datorita tie mi-a venit inima la loc. kiss

e puţin zis zgribţuroaică , are o primă apariţie plină de tupeu , precum o ţaţă apoi capătă rapid aere de mare doamnă, dar moare împuşcată de Serdar sau soţia lui Galip , nu mai ştiu exact cine o împuşcă , după ce naşte Sabiha . Pe lângă tipa blondă ( Leyla ) mai apare după ep 40 , după un an ,( nu am înţeles de ce stau despărţiţi un an ) o altă maniacă cu tatăl cred , mai maniac ca ea , care o răpeşte pe Sabiha şi bebel , bebeluşul e scump tare, e un pufulete bucălat şi tare drăgălaş.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de PITZIKE Sam 27 Feb 2010, 6:20 pm

e puţin zis zgripţuroaică , are o primă apariţie plină de tupeu , precum o ţaţă apoi capătă rapid aere de mare doamnă, dar moare împuşcată de Serdar sau soţia lui Galip , nu mai ştiu exact cine o împuşcă , după ce naşte Sabiha . Pe lângă tipa blondă ( Leyla ) mai apare după ep 40 , după un ,( nu am înţeles de ce stau despărţiţi un an ) o altă maniacă cu tatăl cred , mai maniac ca ea , care o răpeşte pe Sabiha şi bebel , bebeluşul e scump tare, e un pufulete bucălat şi tare drăgălaş.[/color][/quote]

ah alah , prin cate mai trec saracii....am vazut o parte cu bebelul la spital , sin cate am inteles eu are diabet. prima data cand m-am uitat pe yt am vazut ultima parte a ep 46 ca sa vad cum se termina ca nu mai vroiam sa ma uit la un alt serial care se termina urat. Da bebelul e tare frumos imi vine sa-l mananc Smile ..... acum chiar ma uit ca sunt tare curioasa..... apropo ce bine ii sta lui Galip tuns scurt , parca il face mai tanar ( asa mi se pare mie ) Exclamation

PITZIKE
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 24
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Sam 27 Feb 2010, 6:43 pm

PITZIKE a scris:

ah alah , prin cate mai trec saracii....am vazut o parte cu bebelul la spital , sin cate am inteles eu are diabet. prima data cand m-am uitat pe yt am vazut ultima parte a ep 46 ca sa vad cum se termina ca nu mai vroiam sa ma uit la un alt serial care se termina urat. Da bebelul e tare frumos imi vine sa-l mananc Smile ..... acum chiar ma uit ca sunt tare curioasa..... apropo ce bine ii sta lui Galip tuns scurt , parca il face mai tanar ( asa mi se pare mie ) Exclamation

da pare mai tânăr ( dar parcă îi dai mai mult de cei 39 de ani pe care îi are ), bebeluşul îşi va reveni, Memo cred că în final va fi adoptat de ei , deşi apare cred şi bunica maternă.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Sam 27 Feb 2010, 7:25 pm

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Ep3b
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de dukytz Sam 27 Feb 2010, 11:20 pm

Foarte frumos serialul kiss actorii sint foarte frumosi si joaca foarte bine kiss

dukytz
membru activ
membru activ

Mesaje : 146
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty intrebare

Mesaj Scris de dobrealina Sam 27 Feb 2010, 11:57 pm

buna seara tuturor.as vrea sa stiu si eu mai multe despre acesti actori. de exemplu daca sunt casatoriti?(nu intre ei)va multumesc

dobrealina
membru
membru

Mesaje : 2
Data de inscriere : 14/10/2009

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Dum 28 Feb 2010, 12:59 am

dobrealina a scris:buna seara tuturor.as vrea sa stiu si eu mai multe despre acesti actori. de exemplu daca sunt casatoriti?(nu intre ei)va multumesc

Erkan Petekkaya is married. He has a son. I couldn't find any information on Ayça Varlıer, if she is married or not. Probably she is single.

Traducerea

Erkan Petekkaya este căsătorit. El are un fiu. Nu am putut găsi nici o informaţie despre Ayça Varlıer, dacă ea este căsătorită sau nu. Probabil că ea este singură.



Erkan Petekkaya

Data nasterii : 1 ianuarie 1971, Elazig, Turcia

aceasta cred că soţia lui (Didem Petekkaya).UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 ErkanPetekkaya2
UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 _13604_872efUN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Utopia1oldu5Small



Ayça Varlier

Data naşterii : 22 iunie 1977, Ankara, Turcia
A trăit în Ankara până la 7 ani mai târziu a venit la Istanbul. La 16 ani a plecat în America.A studiat şi la Moscova , mamam ei a fost balerină.




UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Get52008f9vbsr84wcbgz6UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 18774_1330454469559_1476922093_868024_78778_nUN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 18774_1330455309580_1476922093_868026_6906792_nUN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 9034_1106173818146_1340816928_30260384_6029718_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Dum 28 Feb 2010, 1:06 am

MOTIVUL PTR CARE GALIP A LOVIT-O PE SABIHA LA FINALUL EP 38




The part you sent me, I just watched. Galip says Merve is in emergency care, her dad is dead. Sabiha says "you blame me for everthing". galip does not answer, so he agrees that Sabiha contributed to the tragedies that Merve and her family face. Sabiha tells him that they can't work out their relationship. They tries and failed... failed... failed... So she will leave him, get out of his home and his life. Then she says "you go and marry Merve, so you will save her prestige". Galip slaps her. He is so angry.



dacă e necesară traducerea spuneţi .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de PITZIKE Dum 28 Feb 2010, 1:10 am

DENISA a scris:MOTIVUL PTR CARE GALIP A LOVIT-O PE SABIHA LA FINALUL EP 38




The part you sent me, I just watched. Galip says Merve is in emergency care, her dad is dead. Sabiha says "you blame me for everthing". galip does not answer, so he agrees that Sabiha contributed to the tragedies that Merve and her family face. Sabiha tells him that they can't work out their relationship. They tries and failed... failed... failed... So she will leave him, get out of his home and his life. Then she says "you go and marry Merve, so you will save her prestige". Galip slaps her. He is so angry.



dacă e necesară traducerea spuneţi .

kiss kiss deni multumim. vezi am avut dreptate ca i-a spus ea ceva de la scos din pepeni. am dat si eu azi pe repede inainte si aum sunt la ultimul episod. Nici eu nu am inteles de ce stau separati o perioda dar nu o sa ii uit privirea lui Galip cand a vazut-o pe Sabiha cand venise dupa copil....iar pe ea o rodea gelozia la maxim Smile

PITZIKE
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 24
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Dum 28 Feb 2010, 1:16 am

PITZIKE a scris: Nici eu nu am inteles de ce stau separati o perioda dar nu o sa ii uit privirea lui Galip cand a vazut-o pe Sabiha cand venise dupa copil....

O să întreb şi de ce stau separaţi dar le mai las pe turcoaice că le-am zăpăcit de cât le tot cer să-mi traducă.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de PITZIKE Dum 28 Feb 2010, 1:19 am

DENISA a scris:
PITZIKE a scris: Nici eu nu am inteles de ce stau separati o perioda dar nu o sa ii uit privirea lui Galip cand a vazut-o pe Sabiha cand venise dupa copil....

O să întreb şi de ce stau separaţi dar le mai las pe turcoaice că le-am zăpăcit de cât le tot cer să-mi traducă.

e lasa macar asta sa fie problema ....mai bine le intrebam altceva mult mai important.....

VA doresc la toate noapte buna si o duminica frumoasa

PITZIKE
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 24
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de DENISA Dum 28 Feb 2010, 1:23 am

PITZIKE a scris:

e lasa macar asta sa fie problema ....mai bine le intrebam altceva mult mai important.....

VA doresc la toate noapte buna si o duminica frumoasa

mulţumim....
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

UN  NOU  DESTIN (SON  BAHAR) - Pagina 5 Empty Re: UN NOU DESTIN (SON BAHAR)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum