Serialesitelenovelet
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

+24
florina1989
prytymeu
demiruta
lucyana
emilia63
violeta53
Luana
teodora_roman
iulia1965
aurora212
iulia
carmenadina
rodica
michiper68
dea05
windy_day
vali1cluj
DENISA
vivi
clio 24
carola
iulia80
pissycutz
Admin_dea05
28 participanți

Pagina 6 din 38 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 38  Urmatorul

In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de carmenadina Joi 18 Feb 2010, 5:42 pm

pissycutz a scris:Fetelor Yasemin nu ar trebui sa aiba 25 de ani?
Cand Savas cauta informatii despre ea pe internet am vazut ceva legat de anul 1981 iar dupa pararea mea acesta era anul nasterii ceea ce inseamna ca ar avea 28-29 de ani :nh8:


Asa este. Dupa ce a ramas insarcinata, a afirmat ca are 27 de ani. Deci, dupa ce a nascut, are 28 de ani.
carmenadina
carmenadina
membru activ
membru activ

Mesaje : 43
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia Joi 18 Feb 2010, 6:29 pm

Buna seara ladies.Felicitari Alinei pt. videoclip si mii de multumiri echipei de la traduceri.
Sincer dar vreau sa spun chiar sincer e ca mmmm nu prea inteleg dragostea asta a lui Savas pt.Yaso, ceva nu se leaga si nu inteleg ce.Cine sunt scenaristii?Nu mi-o luati in nume de rau dar asta simt eu din ceea ce citesc si chiar de-as citi in toate limbile (traducerea) tot acelasi lucru s-ar intampla, mai nou e ca mai simt si un pic de dezamagire.Vreau sa spun ca mie chiar mi place de Murat dar parca rolul asta nu prea il prinde.Sory. 🇳🇴
iulia
iulia
membru activ
membru activ

Mesaje : 40
Data de inscriere : 24/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vali1cluj Joi 18 Feb 2010, 7:16 pm

Mie mi-a placut foarte mult melodia din ep. 7 -cand Savas ajunge acasa (si Murat se gandeste la Tuba- asta a fost senzatia mea, n-am ce sa fac). Probabil a mai fost postat link-ul dar... cred ca nu va suparati sa mai ascultati odata melodia.
https://www.youtube.com/watch?v=5zMdyHq-87s

Traducerea este de la Arzu/Karizma Thanks


Lyrics:

Yalnızlar Rıhtımı

Bir ben miyim perişan
Gecenin karanlığında
Yosun tuttu gözlerim
Yalnızlar rıhtımında

Bütün gece ağladım
Dalgalar kucağında
Yosun tuttu gözlerim
Yalnızlar rıhtımında

Bir ben mi unuttular
Uçup gitti martılar
Gecelerden ben ve deniz
Yalnızlar rıhtımında


Am i the only one who is miserable
In the darkness of the night
My eyes are covered with moss ( she wants to mean she cried a lot and waited a long time)
At the harbor of lonely people

I cried all night
In the arms of the waves
My eyes are covered with moss
At the harbor of lonely people

Am i the only one who had been forgotten
All the seagulls have flown
At night only the sea and i
At the harbor of lonely people
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de carmenadina Joi 18 Feb 2010, 8:13 pm

Un clip minunat !!! 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 248946 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 248946 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 248946
carmenadina
carmenadina
membru activ
membru activ

Mesaje : 43
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vali1cluj Joi 18 Feb 2010, 8:40 pm

Fetelor, clipul este (si) pentru cele care nu aveati somn aseara de grija lui Murat. Sa-l revedeti la bustul gol.... macar in clip 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 242329 ....din cand in cand.
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 355639 oare de ce versurile se refera la un port?... 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 145223 o fi vreo legatura cu .... barca lui Murat.... 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 355639
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de carmenadina Joi 18 Feb 2010, 9:24 pm

Mioara, colajul e foarte reusit ! floare
carmenadina
carmenadina
membru activ
membru activ

Mesaje : 43
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Joi 18 Feb 2010, 10:15 pm

buna seara fetelor...
de cateva zile imi face probleme calc..de cate ori vreau sa postez ceva na ca se strica.. 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 2743637754
multumim pt traduceri..
am vazut videoclipul..este f dragut..si muzica deosebita..felicitari..
floare
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 517793.. 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vali1cluj Joi 18 Feb 2010, 11:03 pm

https://www.youtube.com/watch?v=4cVJENtW0gU&feature=related


Noapte buna!!!


2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 95961
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Joi 18 Feb 2010, 11:19 pm

vali1cluj a scris:Fetelor, clipul este (si) pentru cele care nu aveati somn aseara de grija lui Murat. Sa-l revedeti la bustul gol.... macar in clip 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 242329 ....din cand in cand.
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 355639 oare de ce versurile se refera la un port?... 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 145223 o fi vreo legatura cu .... barca lui Murat.... 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 355639
Frumos clipul ... ma gandesc sa imi iau barca ce ziceti? Question sau mai bine sa ma duc in vizita :nh8: iar daca ma imbrac si in verde cupidon

Smile Smile Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Vin 19 Feb 2010, 12:01 am

indicii ep 8 Savaş: Yalnız değiliz..
Yasemin: Olsaydık?
Savaş: Öperdim seni...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 19 Feb 2010, 12:14 am

michiper68 a scris:indicii ep 8 Savaş: Yalnız değiliz..
Yasemin: Olsaydık?
Savaş: Öperdim seni...


Savaş: We are not alone
Yasemin: What if we were
Savaş: I would kiss you
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Vin 19 Feb 2010, 12:41 am

multumesc denisa. nici n-am verificat daca replicile date ca indicii pt ep 7 au fost in film.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 19 Feb 2010, 12:44 am

michiper68 a scris: nici n-am verificat daca replicile date ca indicii pt ep 7 au fost in film.
eu nu îmi amintesc să le fi văzut în trailer .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Vin 19 Feb 2010, 12:53 am

DENISA a scris:
michiper68 a scris: nici n-am verificat daca replicile date ca indicii pt ep 7 au fost in film.
eu nu îmi amintesc să le fi văzut în trailer .
replicile acelea cu ...unii se indragostesc fara sa cunoasca persoana... vreau sa te cunosc....nu mai tin minte , la momentul respectiv pareau fara logica. au fost in ep 7?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 19 Feb 2010, 1:04 am

michiper68 a scris: replicile acelea cu ...unii se indragostesc fara sa cunoasca persoana... vreau sa te cunosc....nu mai tin minte , la momentul respectiv pareau fara logica. au fost in ep 7?
nu îmi amintesc să le fi citit în traducerea turcoaicelor .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty DRAGOSTE SI PUTERE

Mesaj Scris de aurora212 Vin 19 Feb 2010, 1:44 am

Dragele si minunatele mele harnicute va multumesc din suflet pt.traduceri flower floare 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 898610

aurora212
membru
membru

Mesaje : 8
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 19 Feb 2010, 2:10 am

michiper68 a scris: replicile acelea cu ...unii se indragostesc fara sa cunoasca persoana... vreau sa te cunosc....nu mai tin minte , la momentul respectiv pareau fara logica. au fost in ep 7?
ep 7 part 6
Yaso: Cum să te îndrăgosteşti de mine? Nici nu mă cunoşti.
Savaş: Unii oameni se îndrăgostesc mai întâi şi abia apoi ajung să se cunoască. M-am îndrăgostit de tine iar acum vreau să reuşesc să te cunosc.
Yaso: Nu cred în dragoste şi nu mai am nimic mai mult de spus.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Vin 19 Feb 2010, 8:25 am

Fetelor multumim pentru indicii kiss
Deci Savas devine din ce in ce mai indraznet. king
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Vin 19 Feb 2010, 11:03 am

DENISA a scris:
michiper68 a scris: replicile acelea cu ...unii se indragostesc fara sa cunoasca persoana... vreau sa te cunosc....nu mai tin minte , la momentul respectiv pareau fara logica. au fost in ep 7?
ep 7 part 6
Yaso: Cum să te îndrăgosteşti de mine? Nici nu mă cunoşti.
Savaş: Unii oameni se îndrăgostesc mai întâi şi abia apoi ajung să se cunoască. M-am îndrăgostit de tine iar acum vreau să reuşesc să te cunosc.
Yaso: Nu cred în dragoste şi nu mai am nimic mai mult de spus.
multumesc mult! deci chiar au fost!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia1965 Vin 19 Feb 2010, 1:07 pm

Hai ca-mi place !! (part .1 ) ..Dupa ce vede c-a lasat-o masca pe tipa,ca i-a luat maul de tot,...mai scoate si lantisorul,ca ea sa fie SIGURA ce EL e "individul" cu beleaua... Smile Smile
Ca si cum ar fi spus " "Fatuca,uita-te la mine! EU am fost,..si EU voi fi"... Smile Smile
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de teodora_roman Vin 19 Feb 2010, 1:21 pm

Salut tuturor, eu sunt noua intr-ale postarilor, dar va "urmaresc" de ceva vreme. Da' acum nu ma pot abtine si intervin si eu. Mi-a placut si mie chestia asta. Adica na ca ti-am facut-o. Eu sunt ala. Si daca intentionezi sa ma ignori ..... uita, .... mai gandeste-te, ca voila .... lantisorul cu pricina. Ti-am captat atentia? Bun! De acum putem discuta. Clar ca ma uit la film numai pentru Murat al nostru, fara el nu ar mai fi la fel de interesant. Cred ca voi face la fel si cu filmul Tubei.
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia1965 Vin 19 Feb 2010, 1:27 pm

Si eu ma voi uita ...mai ales ca sigur il vor pune fetele cu subtitrare... Ma mai uit si la Ezel si Maskeli Balo ,dar...nefiind traduse, nu inteleg prea multe
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 19 Feb 2010, 1:28 pm

am rugat o arăboaică să îmi spună cam ce cred fanii arabi de Tuba şi Murat . răspunsul


the arabic fans are in love with tuba
she is so much fanous here in so much loved by evryone we wached "ihlamurlar altinda and asi "
and all the arabic fans are waiting for her new serie
about murat we never know anything about him
intel we see him with tuba in " asi " and of caurse they fall in love with him and with him caractere
" demir" but for "ask ve ceza " same people finde it good and same find it horrible and the other are watching it just for murat
the arabic fans were expacting samthing so much good from murat
do you understand me
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 19 Feb 2010, 1:29 pm

teodora_roman a scris:Salut tuturor, eu sunt noua intr-ale postarilor, dar va "urmaresc" de ceva vreme.


bun venit alături de noi şi la cât mai multe postări .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de teodora_roman Vin 19 Feb 2010, 1:41 pm

Multumesc. Am crezut initial ca am luat-o razna si fac programul copilului in functie de Asi, dar gasindu-va pe voi mi-a mai venit inima la loc. Sa ne bucuram cat mai mult de Muratuba si de prezenta lor pe ecrane!
Cat despre Ask ve Ceza, dupa mine, e mai slabut decat Asi, si ca scenariu si ca prezenta ice-women. Imi place mai mult de Nadya decat de Nurgul. Nu se regaseste deloc in rol. Dar cu Murat...e altceva. Tare il prinde postura de barbat instarit (si in Asi si aici) .
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 6 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 38 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 38  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum