Serialesitelenovelet
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

+24
florina1989
prytymeu
demiruta
lucyana
emilia63
violeta53
Luana
teodora_roman
iulia1965
aurora212
iulia
carmenadina
rodica
michiper68
dea05
windy_day
vali1cluj
DENISA
vivi
clio 24
carola
iulia80
pissycutz
Admin_dea05
28 participanți

Pagina 22 din 38 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 38  Urmatorul

In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Dum 28 Feb 2010, 10:42 pm

DENISA a scris:
bună seara ! ! Eu mă număr printre aceia care nu au fost prea încântaţi de acest prim ep al serialului lui Tuba .[/color]

Buna seara,
Multumesc pentru raspuns Denisa. Am ezitat mult sa fac referire la imaginea bisericii fiindca mi-a fost teama ca va fi considerat deplasat. Datorita acelei imagini am avut ambitia sa vad intregul episod al serialului cu Tuba. Voi pune un comentariu pe topicul respectiv.
Noapte buna.
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vali1cluj Dum 28 Feb 2010, 11:12 pm

windy_day a scris:
DENISA a scris:
bună seara ! ! Eu mă număr printre aceia care nu au fost prea încântaţi de acest prim ep al serialului lui Tuba .[/color]

Buna seara,
Multumesc pentru raspuns Denisa. Am ezitat mult sa fac referire la imaginea bisericii fiindca mi-a fost teama ca va fi considerat deplasat. Datorita acelei imagini am avut ambitia sa vad intregul episod al serialului cu Tuba. Voi pune un comentariu pe topicul respectiv.
Noapte buna.


Am revazut si eu partea la care faci referire. Eu cred(nu sunt sigura) ca e o parte din Ayasofia, care a fost initial biserica si acum e moschee si muzeu. In unele aripi se tin spectacole si concerte. Repet, nu sunt sigura. 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 296580
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Lun 01 Mar 2010, 12:11 am

Cu drag de mărţişor, primiţi primavara în sufletul vostru , şi fie ca acest anotimp să vă aducă în viaţa voastră împlinire şi noroc, fericire şi iubire şi nu în ultimul rând căldură sufletescă de la cei dragi. vă doresc o primavară frumoasă!


2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Nfex1lt1s

In această zi specială de mărţişor, permiteţi-mi să ofer fiecărei membre a acestui forum câte un mărţişor la alegere.


2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Nfex1lu2crxhy6sxbof2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Nfex1lu3crxhy6sxbo2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Nfex1lu1crxhy6sxbo

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Lun 01 Mar 2010, 12:15 am

denisa...esti o draguta!
multumim mult pt martisoare....si noi iti oferim o floare in dar! flower
sa avem cu toatele o primavara frumoasa cu o baba calda!
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Lun 01 Mar 2010, 12:48 am

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vali1cluj Lun 01 Mar 2010, 7:59 am

Multumim, Denisa! 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 208932 La multi ani, tuturor! 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 155520
Pot sa aleg eu martisorul cu Murat? 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 131747
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty ask ve ceza

Mesaj Scris de rodica Lun 01 Mar 2010, 9:39 am

Sa aveti o primavara plina de bucurii ! inima
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Lun 01 Mar 2010, 9:46 am

La multi ani si o primavara frumoasa va urez si pe straduta lui Murat 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 131747
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de andradamaria Lun 01 Mar 2010, 10:21 am

subscriu observatiilor pertinente ale windy_day,dar nu pot sa uit incantarea de pe fata reporterei care i-a luat interviul pentru mbc aflata la randul ei in dialog direct cu alti realizatori ai postului, despre acest subiect ,nu degeaba, il numesc arabii-PRINTUL-

Si a mai fost ....un print al arabiei...

si eu imi cer scuze daca am suparat pe cineva ,am facut referiri la tomris tocmai pentru ca era socotita o maestra a detaliilor.

va doresc o primavara minunata,asa cum sunteti si voi , si toata consideratia mea ca martisor !
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Lun 01 Mar 2010, 10:53 am

Fetelor va doresc o primavara frumoasa, plina de soare si bucurii kiss flower floare 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 30127 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 37853
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de sadece_ozge Lun 01 Mar 2010, 12:10 pm

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Zelx
nurgul-yesilcay.com
sadece_ozge
sadece_ozge
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 27
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Lun 01 Mar 2010, 12:21 pm

ancheta in gecce.com. in care din seriile enumerate v-a placut tuba buyukustun. http://gecce.com/anket.aspx?Id=594
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 01 Mar 2010, 1:52 pm

sadece_ozge a scris:
nurgul-yesilcay.com

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Welcome-Animated-Graphics

Bine ai venit printre noi!!!Frumoase poze ai pus pe topicul NURGUl , asteptam si altele, din cate am vazut cred ca Nurgul este una din actritele tale preferate... kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Lun 01 Mar 2010, 3:13 pm




2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 37853[/quote]

Welcome to our forums. You can comment on with us in English.


2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 24872734


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Sam 03 Noi 2012, 2:58 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Lun 01 Mar 2010, 4:23 pm





Welcome
We are delighted to have you with us 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 517793 floare flower
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Lun 01 Mar 2010, 8:00 pm

AŞK VE CEZA 9.BÖLÜM TÜYOLAR:

Savaş, Ahmet Moran'ın eve yaptığı baskından sonra tedbirli davranır. Evdekilerin bir süre dışarı çıkmalarına izin vermez.
Bora, Yasemin'in yükselişini durdurmak için tehlikeli bir oyuna girişir. Acaba bu oyun kime karşı?
Savaş, Yasemin'e kendisini affettirmek için açıklama yapar. Yasemin ona inanmakta birazcık tereddüt eder.
Azra'nın verdiği haber ajanstakileri çok şaşırtır.
Ahmet Moran'ın tehdidine karşı Savaş narkotik işine girmeye karar verecek mi?
Sevdiği adamın zor durumda olduğunu gören Çiçek ne yapacak?
Yasemin'e kendisini affetirmek için bir süpriz yapan Savaş nasıl bir süprizle karşılaşacak?

Savaş: Bakma öyle ne olur... Gelmiştim aslında, seni bekliyordum...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Lun 01 Mar 2010, 8:21 pm

Vine traducerea 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 37853

Episode 9

Savas is after Yasemin, Cicek is in love with Savas!

In order to save Cicek from her father, Savas grabs a gun. Seeing all th sacrifies Savas is doing for her Cicek's hopes for love increase. The first real date of Yasemin and Savas ends in disappointment. Nazan decides to be friends with Cicek after all the unfair treatments she did to hr. Bora is pretty uncomfortable with the rise of Yasemin, so he chooses himself an informer. Azra surprises everyone, while she is at the verge of getting fired. Being fed up with the threats of her father and not being sure about Savas's feelings for her, Cicek makes a dangerous move. Savas, whose life is getting harder and harder in every angle, makes a surprise for Yasemin.

How will Savas suprise Yasemin? What's the rumor mad up about Yasemin? What kind of way will Savas choose to cope with Cicek's father?
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Lun 01 Mar 2010, 8:40 pm

Rezumat episodul IX


Savaş este pe urmele lui Yasemin, Çiçek s-a îndrǎgostit de Savaş.
Savaş pune mâna pe arme ca sǎ o salveze pe Çiçek de tatǎl ei. Vǎzând toate sacrificiile pe care Savaş le face pentru ea, speranţele în dragoste a lui Çiçek cresc. Prima întâlnire dintre Savaş şi Yasemin se terminǎ dezamǎgitor. Nazan decide sǎ devinǎ prietenǎ cu Çiçek dupǎ tot comportamentul nedrept faţa de ea. Bora este din ce în ce mai deranjat de evoluţia lui Yasemin şi îşi gǎseşte un informator. Azra surprinde pe toatǎ lumea când este pe punctul de a fi concediata. Sǎtulǎ de ameninţǎrile tatǎlui ei şi nesigurǎ de sentimentele lui Savaş, Çiçek face o mişcare periculoasǎ. Savaş, a carui viaţǎ devine din ce în ce mai grea din toate perspectivele, îi face o surprizǎ lui Yasemin.

Cum o va surprinde Savaş pe Yasemin? Care este zvonul inventat despre Yasemin? Ce modalitate de cooperare gǎseşte Savaş cu tatǎl lui Çiçek.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Lun 01 Mar 2010, 10:20 pm

pissycutz a scris:
Rezumat episodul IX


Savaş este pe urmele lui Yasemin, Çiçek s-a îndrǎgostit de Savaş.
Savaş pune mâna pe arme ca sǎ o salveze pe Çiçek de tatǎl ei. Vǎzând toate sacrificiile pe care Savaş le face pentru ea, speranţele în dragoste a lui Çiçek cresc. Prima întâlnire dintre Savaş şi Yasemin se terminǎ dezamǎgitor. Nazan decide sǎ devinǎ prietenǎ cu Çiçek dupǎ tot comportamentul nedrept faţa de ea. Bora este din ce în ce mai deranjat de evoluţia lui Yasemin şi îşi gǎseşte un informator. Azra surprinde pe toatǎ lumea când este pe punctul de a fi concediata. Sǎtulǎ de ameninţǎrile tatǎlui ei şi nesigurǎ de sentimentele lui Savaş, Çiçek face o mişcare periculoasǎ. Savaş, a carui viaţǎ devine din ce în ce mai grea din toate perspectivele, îi face o surprizǎ lui Yasemin.

Cum o va surprinde Savaş pe Yasemin? Care este zvonul inventat despre Yasemin? Ce modalitate de cooperare gǎseşte Savaş cu tatǎl lui Çiçek.
asta e traducerea rezumatului? dar traducerea indiciilor?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Lun 01 Mar 2010, 10:25 pm

buna seara fetelor! bine v-am regasit! flower
sper ca ati avut o zi cat mai frumoasa!
am vazut promo la ultimul episod din ezel! nu urmaresc acest serial decat pe sarite in episoadele traduse in engleza..si ghici pe cine am vazut asta seara?
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 756436 !..de asta cred ca era ea bucuroasa in poze!
kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Lun 01 Mar 2010, 11:08 pm

michiper68 a scris:asta e traducerea rezumatului? dar traducerea indiciilor?
Indiciile nu le-am vazut traduse in engleza Crying or Very sad
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Lun 01 Mar 2010, 11:16 pm

care sunt indiciile ????????
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Lun 01 Mar 2010, 11:19 pm

DENISA a scris:care sunt indiciile ????????
AŞK VE CEZA 9.BÖLÜM TÜYOLAR:

Savaş, Ahmet Moran'ın eve yaptığı baskından sonra tedbirli davranır. Evdekilerin bir süre dışarı çıkmalarına izin vermez.
Bora, Yasemin'in yükselişini durdurmak için tehlikeli bir oyuna girişir. Acaba bu oyun kime karşı?
Savaş, Yasemin'e kendisini affettirmek için açıklama yapar. Yasemin ona inanmakta birazcık tereddüt eder.
Azra'nın verdiği haber ajanstakileri çok şaşırtır.
Ahmet Moran'ın tehdidine karşı Savaş narkotik işine girmeye karar verecek mi?
Sevdiği adamın zor durumda olduğunu gören Çiçek ne yapacak?
Yasemin'e kendisini affetirmek için bir süpriz yapan Savaş nasıl bir süprizle karşılaşacak?

Savaş: Bakma öyle ne olur... Gelmiştim aslında, seni bekliyordum... astea . parca nu e nimic de sora lui savas si e o replica.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Lun 01 Mar 2010, 11:25 pm

ceva dulce de la cucuiata Chrisa


http://retete-chrisa.blogspot.com/2010/02/gogosi-cu-iaurt.html

şi o ciorbiţă.



http://retete-chrisa.blogspot.com/2010/02/ciorba-de-burta.html
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Lun 01 Mar 2010, 11:28 pm

DENISA a scris:ceva dulce de la cucuiata Chrisa


http://retete-chrisa.blogspot.com/2010/02/gogosi-cu-iaurt.html

şi o ciorbiţă.



http://retete-chrisa.blogspot.com/2010/02/ciorba-de-burta.html
vai de mine denisa..la ora asta! 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 248946
dar vrei sa ne creasca toate extremitatile... stupid ..mai ales cea dorsala!
cred ca ne-ai pus un gand rau..doua ca erau 2 retete! Smile
kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 22 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 38 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 38  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum