Serialesitelenovelet
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

+24
florina1989
prytymeu
demiruta
lucyana
emilia63
violeta53
Luana
teodora_roman
iulia1965
aurora212
iulia
carmenadina
rodica
michiper68
dea05
windy_day
vali1cluj
DENISA
vivi
clio 24
carola
iulia80
pissycutz
Admin_dea05
28 participanți

Pagina 7 din 38 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 22 ... 38  Urmatorul

In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Vin 19 Feb 2010, 2:05 pm

iulia1965 a scris:Hai ca-mi place !! (part .1 ) ..Dupa ce vede c-a lasat-o masca pe tipa,ca i-a luat maul de tot,...mai scoate si lantisorul,ca ea sa fie SIGURA ce EL e "individul" cu beleaua... Smile Smile
Ca si cum ar fi spus " "Fatuca,uita-te la mine! EU am fost,..si EU voi fi"... Smile Smile

Buna oservatie Smile cred ca i-a iesit mai bine decat se astepta king a fost nostima si miscarea mainii cand il scoate din sacou confused

teodora_roman a scris:Salut tuturor, eu sunt noua intr-ale postarilor, dar va "urmaresc" de ceva vreme. Da' acum nu ma pot abtine si intervin si eu. Mi-a placut si mie chestia asta. Adica na ca ti-am facut-o. Eu sunt ala. Si daca intentionezi sa ma ignori ..... uita, .... mai gandeste-te, ca voila .... lantisorul cu pricina. Ti-am captat atentia? Bun! De acum putem discuta. Clar ca ma uit la film numai pentru Murat al nostru, fara el nu ar mai fi la fel de interesant. Cred ca voi face la fel si cu filmul Tubei.
Bine ai venit Teo!!!!
Cred ca majoritatea dintre noi se uita la film doar pentru Murat.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vali1cluj Vin 19 Feb 2010, 3:53 pm

teodora_roman a scris:Multumesc. Am crezut initial ca am luat-o razna si fac programul copilului in functie de Asi, dar gasindu-va pe voi mi-a mai venit inima la loc. Sa ne bucuram cat mai mult de Muratuba si de prezenta lor pe ecrane!
Cat despre Ask ve Ceza, dupa mine, e mai slabut decat Asi, si ca scenariu si ca prezenta ice-women. Imi place mai mult de Nadya decat de Nurgul. Nu se regaseste deloc in rol. Dar cu Murat...e altceva. Tare il prinde postura de barbat instarit (si in Asi si aici) .



Salut! Bine ati venit!
Savas are mentalitatea de vanator. 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 219892 O incolteste pe Yasemin... sa vedem cat o sa-i reziste. 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 37853


Multumim Motzisor pentru subtitrare!!!! 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 244732
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 19 Feb 2010, 8:28 pm

SPECIAL HUNILI


merhaba
it seems MBC visited AvC set and made interview with Murat
i don't know but maybe after this we may say goodbye to our dream to have an interview for Murat and Tuba together


anyone watched the program or have links for it, just post it here




PS : dacă a fost pe paltourile de la ASK ve CEZA mi se pare firesc să îi ia interviu doar lui doar nu or chema-o şi pe Tuba .



ZAFIRO HUNILI



Sisters here I think here we 2 Problems. First the cameraman should have Parkinson, the poor man needs the job and if nobody from AVC is aware of the bad job he is doing then let’s keep the secret . ..
Second I don't think there is an image director at all. They never gave me the impression there is somebody looking for the right plans for the camera. In this aspect the Dizi is just another disaster, just like it’s in term of makeup, hairdresser, costume, …




special87girl

girls i read something yesterday about NY stoped doing kisses scenes or bed ones in her works :blmmaybe that why they have to make big efforts on secnes like " don't go , don't, don't go " or " give it , i wont , give it"

ZAFIRO HUNILI

I don't know if the information posted by our Special'cim is right but I have to say that is it's true then Nurgul isn't stupid at all. NO more bed or kisses scenes ...Of course she has to make this announcement; she is getting older now ... I am sure AVC is her last Dizi where she is getting a role of Cinderella. Trust me after watching her in AVC (in term of look and Performance) , no producer or Director will think of her for any role where she has to kiss or show us her shoulder in bed .
Clever decisions are those you take at the right time, she knows that those who will be interested in watching AVC are mainly either her fans or Murat Fans then she is clever enough to understand that she can’t give anything to viewers who watched Murat and Tuba kissing …



PS : zău că nu plâng dacă nu o văd pe Nurgul în şcene mai deocheate sau să o văd sărutată de Murat .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Vin 19 Feb 2010, 9:07 pm

buna seara fetelor...
vad ca sunteti harnicute..multumim pt efortul pe care el depuneti!trebuie sa recunosc ca urmaresc serialul pt MY..si pt ca imi este drag sa astept marti seara sa urmaresc impreuna cu voi serialul...si sa aflu noutati chiar daca sunt cateodata obosita de 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 248946 ( imi ies ochii din orbite) nu altceva 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 131747
serialul inca sta rau la partea de chimie...atractie..el incearca ea nu prea..dar cine stie ..inca vreo 2-3 intalniri pe barca si poate se mai schimba ceva.
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 19 Feb 2010, 9:15 pm

iulia80 a scris:buna seara fetelor...
.inca vreo 2-3 intalniri pe barca si poate se mai schimba ceva.
ai dreptate poate mai plămădesc in pui de Baldar .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Vin 19 Feb 2010, 9:22 pm

DENISA a scris:
iulia80 a scris:buna seara fetelor...
.inca vreo 2-3 intalniri pe barca si poate se mai schimba ceva.
ai dreptate poate mai plămădesc in pui de Baldar .

la cum a crescut primul ..fac echipa de fotbal! Smile
kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 19 Feb 2010, 9:23 pm

iulia80 a scris:

la cum a crescut primul ..fac echipa de fotbal! Smile
kiss

în lapte le pune drojdie .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Vin 19 Feb 2010, 9:52 pm

f dragut reportajul..dar din pacate..ioc am inteles..... stupid
imi place actorul MY...dar cred ca imi place prin impresia prin care mi-a lasat-o interpretand rolul lui demir....
astept ca in noul serial personajul sa se mai dezvolte..imi place cum intepreteaza dar din pacate partenera nu e pe masura..sper doar sa nu fiu rautacioasa...pt ca mi-a placut mai mult cum juca alaturi de tuba....dar asteptam..vedem... indragostit
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 19 Feb 2010, 9:54 pm

iulia80 a scris:f dragut reportajul..dar din pacate..ioc am inteles..... stupid

va apărea şi traducerea .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Vin 19 Feb 2010, 9:56 pm

DENISA a scris:
iulia80 a scris:f dragut reportajul..dar din pacate..ioc am inteles..... stupid

va apărea şi traducerea .
multumesc mult...
esti o draguta ! floare
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 19 Feb 2010, 10:03 pm

iulia80 a scris:

multumesc mult...

am trimis mesaj la turcoaice şi la arăboaice , acum să vedem cine ne va traduce mai repede .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 19 Feb 2010, 10:11 pm

I couldn't hear Murat's voice.
Only at the begining of the interview he said : Asi finished in here (Turkey). I started a new series 5 months later called "Aþk ve Ceza". It'runnig in these days. I think you can see this series 1-2 years later.



Nu am putut auzi vocea lui Murat .
Numai la începutul interviului el a spus: Asi s-a terminatat aici ( în Turcia). Am început un nou serial , 5 luni mai târziu numit "Aþk ve Ceza". Filmăm în aceste zile. Cred că veţi putea vedea aceast serial 1-2 ani mai târziu.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Vin 19 Feb 2010, 10:15 pm

am vazut pozele..
bun baiat la casa omului....
indragostit
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 19 Feb 2010, 10:17 pm

iulia80 a scris:am vazut pozele..
bun baiat la casa omului....
indragostit

ai dreptate , dar la casa lui Tuba ar fi şi mai bun .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Vin 19 Feb 2010, 10:19 pm

DENISA a scris:
iulia80 a scris:am vazut pozele..
bun baiat la casa omului....
indragostit

ai dreptate , dar la casa lui Tuba ar fi şi mai bun .
poate te aude nevasta lui... 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 2743637754
parul permanent ai sa il ai... Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 19 Feb 2010, 10:22 pm

iulia80 a scris:
poate te aude nevasta lui..
parul permanent ai sa il ai...

nu e nici o problemă îi cer adresa ei şi îmi pun nişte extensii precum ale ei .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Vin 19 Feb 2010, 10:24 pm

DENISA a scris:
iulia80 a scris:
poate te aude nevasta lui..
parul permanent ai sa il ai...

nu e nici o problemă îi cer adresa ei şi îmi pun nişte extensii precum ale ei .

mai dar chiar asa nesuferita este nevasta asta? stupid
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 19 Feb 2010, 10:25 pm

iulia80 a scris:

mai dar chiar asa nesuferita este nevasta asta? stupid

după cum apare , cred că da .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Vin 19 Feb 2010, 10:33 pm

DENISA a scris:
iulia80 a scris:

mai dar chiar asa nesuferita este nevasta asta? stupid

după cum apare , cred că da .
of of..mai mai... 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 885862
eu din pacate treb sa ies..e ziua unei amice..si scoate babele in club confused
iti doresc seara placuta si vise placute( cu cine vrei tu)
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 517793 noapte buna 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 19 Feb 2010, 10:40 pm

iulia80 a scris:treb sa ies..e ziua unei amice..si scoate babele in club

Distracţie plăcută !!!!!!!!!! 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 9027 :dancing: :d#$: :ursulet:
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 19 Feb 2010, 10:43 pm






karizma hunili

Finally he mentioned something about Asi , only two words, that we finished shooting Asi, which is known for being rebellious and now we are filming L&P, & my role has many challenges. The reporter is saying that the crew behind the scenes reach to 50 people, to film 90 minutes ep, & this is hard work coz cameramen shoots from different angles, then she says, that the target of this ep. is ofcourse the Turkish audience but becoz the Turkish traditions, and religion is close to the Arab world, it makes such a series very interesting to the Arab audience, & such success in the Arab world surprise the Turkish actors themselves. Then with Zeynep the interview was short & cute, as she said that she has many Arab fans that know her, and when they visit Turkey they ask for autographs, and take pictures. Then back to the reporter who continues: Yildirim who permitted us to spend the whole day with him behind the scenes said jokingly that his popularity in the Arab world maybe because of the attractive voice of the Syrian actor who dubbed his voice , & despite the seriousness and the sadness that covered his characters in Asi and L&P, he is in reality a guy with a good sense of humor, likes to joke, and is easy to deal with

AHHHHHHHHHHH Girls again he is talking about Demir Dogan character that this character is very similar to his personality , coz he likes to solve all his problems by himself, and if he has a target, he will go all the way to achieve it. But he is not as hard as Demir, coz he loves to joke, and he loves life, & lives it in a different way than Demir. Then the reporter continues to say (during the scene of Defne, Kerim and Demir,) that those series which might not witness a lot of popularity on the Turkish screen, perceive a huge success in the Arab world that attracts millions of Arab audience, and maybe those series fill emotional gap that Arab women specifically suffer from becoz of the hard and strict nature of the Arab man, & the romantic nature of the Turkish man on the screen who is also a Muslim! Other than that those series talk about subjects which are forbidden in the Arab world, but its easy to accept from a Turkish series that deal with family problems in an Eastern community in a contemporary way inaddition that they are day to day stories projected in an uncomplicated way!!!


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Sam 03 Noi 2012, 2:03 pm, editata de 2 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Vin 19 Feb 2010, 10:44 pm

tind să cred că afirmaţiile din revista arabă nu-i aparţin în totalitate , acum recunoaşte că e cunoscut datorită serialului ASI.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Sam 20 Feb 2010, 1:56 am

am revenit din club.....surda..chioara..afumata.. confused
am citit traducerea..multumim pt ea floare
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vali1cluj Sam 20 Feb 2010, 8:02 am

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 296580 Acum am vazut si eu reportajul cu MY. Comentariul despre Asi cred ca , in mare parte, apartine reporterilor.
Mainile in buzunarele de la pantaloni- asta cred ca e o chestie personala, nu e regie. Si in Asi isi tinea mainile in buzunare, si am vazut in ambele reportaje cu AvC ca are obiceiul asta.
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 335393
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia Sam 20 Feb 2010, 10:26 am

DENISA a scris: tind să cred că afirmaţiile din revista arabă nu-i aparţin în totalitate , acum recunoaşte că e cunoscut datorită serialului ASI.

Buna la toata lumea.Ciudat interviu.Daca intradevar ii apartine ceea ce spune despre serialul Asi inseamna ca a ajuns si el la concluzia ca a fost cel mai bun rol al lui si nu prea cred ca o sa se mai intalneasca cu un asemenea rol.Ca Savas sincer nu prea-mi place si banuiesc ca nici lui dar nu prea are de ales probabil decat sa stea cu ciuma langa el mai bine in alta parte fara ea(banuiesc ca nu vine si aici dupa el la filmari).O zi buna acum merg sa-mi termin treaba ca am musafiri diseara. cantec
iulia
iulia
membru activ
membru activ

Mesaje : 40
Data de inscriere : 24/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 7 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 38 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 22 ... 38  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum