Serialesitelenovelet
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

+24
florina1989
prytymeu
demiruta
lucyana
emilia63
violeta53
Luana
teodora_roman
iulia1965
aurora212
iulia
carmenadina
rodica
michiper68
dea05
windy_day
vali1cluj
DENISA
vivi
clio 24
carola
iulia80
pissycutz
Admin_dea05
28 participanți

Pagina 8 din 38 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 38  Urmatorul

In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Luana Sam 20 Feb 2010, 10:30 am

DENISA a scris:
iulia80 a scris:
poate te aude nevasta lui..
parul permanent ai sa il ai...

nu e nici o problemă îi cer adresa ei şi îmi pun nişte extensii precum ale ei .
Buna dimineata!
Dar ce , tu nu te pricepi sa-i faci ceva sa arate si mai bine, daca te vezi cu ea fata -in -fata???
Ma duc eu in locul tau si promit ca nu o mai recunoaste Murat dupa aceea...
Va pup pe toate.
Mii de multumiri pt. traduceri, noutati si altele...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Buna

Mesaj Scris de violeta53 Sam 20 Feb 2010, 11:14 am

Sincer nu-mi place deloc serialul lui Murat ma uit asa pe unde zaresc ca-i el in imagine.Sunt sigura da daca nu juca in Asi noi nici nu aveam de unde auzi de el.Asa ca e foarte urit din partea lui ca nu recunoaste ca datorita lui Asi e cunoscut el ca actor.Iar de Burcinica nustiu ce se intimpla dar parca din zi in zi arata si mai rau.Astept cu nerbdare sa inceapa si filmul lui TUBA sa putem face si la ea comparatie ,eu sper din tot sufletul macar ea sa fie la inaltimea steptarilor noastre.

violeta53
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 15
Data de inscriere : 23/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Sam 20 Feb 2010, 2:15 pm




Translation:
In Istanbul ,The turkish star Murad Yildrim the leading actor of Asi series is getting ready to shoot his new series "Ask ve ceza" .
Yildirim is a Rising star he acted in cinema..his new role is a young handsome and rich bussiness man who inherited his family's company after his father and brother's death in a car accident, and he chalanged his family for his lover's sake..

Murat: Asi has ended here, it featured with rebel and now I'm acting in ask ve ceza, and we will continue shooting it for 2 or 3 years.., and it is a serious series and my role in it has a lot of chalenge


The reporter again
huge stuff about 50 person behind the scenes are working on this series to produce a 90 minutes episode per week, and this need that they shoot the sole scene from different directions(many corners) many times and this may last for long hours
The aimed viewr here is certainly the turkish viewer,but the cultural and religious rapprochement
with the arabic homeland make these serials succeed in between the arabic viewrs which may surprise the actors themselves..

Nadya(Zeynap Besirlar): I have arabic fans, when they come to turkey the ask me for signing the autographs for them or to take pics with them and this makes me happy


The reporter again:
Yildirim who allowed us to stay behind the scenes for 1 day of shooting, he said jocking" my success in the series in the arabic world maybe because of the arabic attractive mannish dubbing voice for the syrian actor" . He is not serious and sad as his character in Asi and Ask ve ceza, he is very cheerful person, he likes jocking and he is easy to deal with, but he lives in the character he is acting(wearing it)

Murat: I have similarities with Demir Dogan, I like to solve my problems alone and when I put a goal in my mind I reach it, but Demir is rude


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Sam 03 Noi 2012, 2:03 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Sam 20 Feb 2010, 2:25 pm

8. BÖLÜM ÖZETİ


Hiç ummadığı bir anda Savaş'ı karşısında gören Yasemin, şaşkınlık ve tedirginliği bir arada yaşamaktadır. Yasemin'in pozisyonu hızla yükseldikçe ajanstaki rahatsızlıklar da artmaya başlar. Yasemin'in kalbi bebeği Ömer'in özlemiyle yanmaktadır.

Van'a giden ve eski itibarını göremeyen Şahnur'un çocuk sahibi olmak konusunda Savaş'a ve Çiçek'e yaptığı baskı giderek artar. Savaş'tan beklediği ilgiyi göremeyen Çiçek, hayal kırıklığı yaşamaktadır.

Yasemin'i bulmanın sevincini yaşayan ve aşkını ilan etme fırsatını yakalayan Savaş, hiç ummadığı bir tepkiyle karşılaşır…
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Sam 20 Feb 2010, 2:28 pm

chestia cu actorul murat yildirim ne-a permis sa stam la filmare o zi alaturi de el imi place cel mai mult. inseamna ca orice actor isi poate invita o echipa de reporteri sa faca interviuri. asa seamana cu publicitate pt ask ve ceza! nu misca nimic acolo fara incuvintarea producatorului si murat invita arabii pt interviuri si desigur, aminteste si de ask ve ceza. tmc se va folosi de succesul lui murat si isi va vinde filmul. pt noi e rau ca inseamna ca filmul va fi facut pt turci si arabi si nu vom vedea nimic interesant.si nici nu va mai declara murat nimic despre asi ca sunt in competitie cu cei de la sys yapim.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Sam 20 Feb 2010, 2:39 pm

DENISA a scris:8. BÖLÜM ÖZETİ


Hiç ummadığı bir anda Savaş'ı karşısında gören Yasemin, şaşkınlık ve tedirginliği bir arada yaşamaktadır. Yasemin'in pozisyonu hızla yükseldikçe ajanstaki rahatsızlıklar da artmaya başlar. Yasemin'in kalbi bebeği Ömer'in özlemiyle yanmaktadır.


Seeing Savaş unexpectedly, Yasemin is shocked and worried. Her success in the agency makes other employees very jealous. Yasemin misses Ömer very much.

Cicek is disappointed that Savaş does not pay attention to her.

Sahnur, after returning back from Van disappointed, insists Savaş and Cicek to have a child.

Very happy to find his love, Savaş faces an unexpected reaction from Yasemin.




Văzând-ul pe Savaş în mod neaşteptat, Yasemin este şocată şi îngrijorată. Succesul ei în cadrul agenţiei îi face pe ceilalţi angajaţi foarte geloşi . Yasemin îi duce dorul lui Ömer foarte mult.

Cicek este dezamăgită de faptul că Savaş nu - i acordă atenţie .

Şahnur, după ce se întorc înapoi de la Van e dezamăgită, insistă ca Savaş şi Cicek să aivă un copil.

Foarte fericit că şi-a găsit dragostea , Savaş se confruntă cu o reacţie neaşteptată din partea lui Yasemin.


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Sam 20 Feb 2010, 10:52 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de emilia63 Sam 20 Feb 2010, 4:46 pm

un comentariu de pe port a unei bulgaroaice asi_bulgaria | Comentează mesajulAzi 16:28 | 4873/4873
Thank you for the answer!We don't want to believe that there wasn't anything between them.We try and try to find something, but in turkish forum they don't want to talk about Muratuba, they think Murat is happy with Burcin, but me think this is not true. We understood many things from your forum. We translate from romanian to bulgarian with google -translator, and from english too.We don't like Burcin, we think there was something that forced Murat to married her,maybe her family, her father.But we hope somethin wii happen in the *fluturaş* between them.We expect to watch Gonulcelen with impatience, we watch Ask ve ceza too, but we didn't see the magic yet.

emilia63
membru
membru

Mesaje : 7
Data de inscriere : 14/09/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vivi Sam 20 Feb 2010, 4:53 pm

[quote="emilia63"]un comentariu de pe port a unei bulgaroaice Smile aha deci nici Bulgaroaicele nu au vazut magia dintre cei doi kiss
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de carmenadina Sam 20 Feb 2010, 5:23 pm

Murat si sotia la nunta lui Berguzar Korel si Halit Ergenc

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Dc3bcc49fc3bcn71
carmenadina
carmenadina
membru activ
membru activ

Mesaje : 43
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de carmenadina Sam 20 Feb 2010, 5:25 pm

Fetelor, multumesc pentru noutati ! 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 242329
carmenadina
carmenadina
membru activ
membru activ

Mesaje : 43
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vali1cluj Sam 20 Feb 2010, 6:03 pm

carmenadina a scris:
Murat si sotia la nunta lui Berguzar Korel si Halit Ergenc




Poate ar fi mai bine sa nu-l vedem cu 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 756436 . Oricum avem cosmaruri din cauza ei.
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 628444 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 52646 eu asa vad poza asta.
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vali1cluj Sam 20 Feb 2010, 6:10 pm

emilia63 a scris:un comentariu de pe port a unei bulgaroaice asi_bulgaria | Comentează mesajulAzi 16:28 | 4873/4873
We understood many things from your forum. We translate from romanian to bulgarian with google -translator....We expect to watch Gonulcelen with impatience, we watch Ask ve ceza too, but we didn't see the magic yet.

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 355639
oare ce iese dupa ce filmul e tradus asa: turca- engleza - romana- bulgareste? Toata magia dintre S si Y (daca ar exista ) este din patea traducatorilor!!! 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 296580
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Sam 20 Feb 2010, 11:34 pm


varianta unei arăboaice a interviului lui Murat de la MBC

Hi dana
Sorry that i didn’t ansewer you yesterday
So first the girl said
" in a small house in istanbul we are here to do in interview with murat yildirim the talented actor from the famouse serie asi in he is now preparing to act his new role in the serie ask ve ceza "
And they ask her about his project
And of he said that ask ve ceza is a great serie for him and the shooting well last for 2 or 3 years and he said that he is a seriouse
Then an other time the girle is talking " the girle is a reporter "
And said that they was so many people from cameraman and derictor are tring to make this show a good show and she said that alwayse the turkish actor and actress are surorised from the nomber of the arabic fans
And the reporter talked with that actress i think her name is « zeynep basreler «
And she said that we have a lote of arabic fans and me too i have so many audience in the arabic world and when she meet same of theme in turky she ask talk with her and that make me happy … bla bla bla
And she said that murat told theme that his success in the arabic world was because of the vioce of the mane how do the translation of the vioce
And she said he is so much fany man not like the caracter of demir

Dana that evrything there is nothing importante
gives a sign when you enter a mess
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Dum 21 Feb 2010, 11:12 am

buna dimineata fetelor! 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 433230
aseara am revazut ultimul episod din AvC sau mai bine zis o secventa..in care savas..zicea ca e un barbat rabdator!......cred ca ma asteapta pe mine..sigur pe mine Smile ... am papat o portocala sper sa nu fi fost stricata! 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 67332
va dedic o melodie..stiu ca folosit-o cineva intr-un video cu asi...cred askasone...dar mie imi place f mult...sper si voua!
https://www.youtube.com/watch?v=F-4wUfZD6oc
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Dum 21 Feb 2010, 11:34 am

iulia80 a scris:buna dimineata fetelor! 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 433230
aseara am revazut ultimul episod din AvC sau mai bine zis o secventa..in care savas..zicea ca e un barbat rabdator!......cred ca ma asteapta pe mine..sigur pe mine Smile ... am papat o portocala sper sa nu fi fost stricata! 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 67332
va dedic o melodie..stiu ca folosit-o cineva intr-un video cu asi...cred askasone...dar mie imi place f mult...sper si voua!
https://www.youtube.com/watch?v=F-4wUfZD6oc
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 517793

Buna dimi...pai daca filmarile dureaza 2 sau 3 ani cum a zis..normal ca trebuie sa fie rabdator...probabil la nunta fiului o sa-i spuna ca e al lui...
Multumim de melodie ..super ..si mie imi place.. kiss kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vali1cluj Dum 21 Feb 2010, 12:05 pm

clio 24 a scris:
iulia80 a scris:buna dimineata fetelor! 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 433230
aseara am revazut ultimul episod din AvC sau mai bine zis o secventa..in care savas..zicea ca e un barbat rabdator!......cred ca ma asteapta pe mine..sigur pe mine Smile ... am papat o portocala sper sa nu fi fost stricata! 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 67332
va dedic o melodie..stiu ca folosit-o cineva intr-un video cu asi...cred askasone...dar mie imi place f mult...sper si voua!
https://www.youtube.com/watch?v=F-4wUfZD6oc
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 517793

Buna dimi...pai daca filmarile dureaza 2 sau 3 ani cum a zis..normal ca trebuie sa fie rabdator...probabil la nunta fiului o sa-i spuna ca e al lui...
Multumim de melodie ..super ..si mie imi place.. kiss kiss

O sa ne puna noua rabdarea la incercare!!!! 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 355639 Interiorul barcii 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 12971 l-au vazut impreuna din primul episod.
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Dum 21 Feb 2010, 12:19 pm

dar ce rochie roza are sf.filoftea! confused
si ce umeri la rochie!
nu prea o nimereste cu imbracatul!sau mi se pare mie? kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Dum 21 Feb 2010, 12:23 pm

f faina secventa cu ei..cand sunt fata in fata!
parca parca!
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Dum 21 Feb 2010, 12:24 pm

îmi place cum arată Murat în aceste fotografii.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Dum 21 Feb 2010, 12:25 pm

DENISA a scris:2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 127up
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Askveceza31


Buna Deni..imaginea asra m-a dus la Ep. 15 din Asi...dar aici e nerelevanta Smile Smile nu mi se pare nici o parte implicata emotional..si de aia eu nu simt fluturi in stomac cand ma uit la ea...Voi simtiti? kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Dum 21 Feb 2010, 12:26 pm

iulia80 a scris:dar ce rochie roza are sf.filoftea! confused
si ce umeri la rochie!
nu prea o nimereste cu imbracatul!sau mi se pare mie? kiss

Despre dansa nu poti sa spui ca nu arata bine..dar nu e pt. rolul asta..nu o prinde...
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Dum 21 Feb 2010, 12:28 pm

Ask ve Ceza Dizisinde Cicek Isyani!
Aşk ve Ceza dizisinde Çiçek'in bir türlü mezun olamaması dikkatleri çekiyor.

Sabah gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ, Aşk ve Ceza dizisinde senaristlerin unutkanlığını yakaladı.

Çiçek'in üniversiteden ne zaman mezun olacağını soran Aytuğ, şöyle yazdı:

"Aşk ve Ceza" dizisinin başında onun üniversite son sınıfı okuyacağı, öğretmen olmaya çok az bir zamanının kaldığını öğrenmiştik. Çiçek, Savaş'ın teşvikiyle yeniden öğrenimine başladı. Hatta okula gittiği ilk günün ertesinde Hanım Ağa onu okula göndermediği için vize sınavına girememiş, gözyaşı dökmüştü. Ama gelin görün ki, aynı dönemde Yasemin hamile kaldı ve doğum yaptı. Yani nereden baksanız 10 ay geçti ama bizim Çiçek bir türlü mezun olamadı..."

Kaynak: Televizyongazetesi
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Dum 21 Feb 2010, 12:30 pm

iulia80 a scris:dar ce rochie roza are sf.filoftea! confused
si ce umeri la rochie!
nu prea o nimereste cu imbracatul!sau mi se pare mie? kiss
e a ei rochia. o avea acasa. e de pe vremea cand era roz la moda. anul asta se poarta culorile , exclus negru, dar e la moda turcoaz, lila.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Dum 21 Feb 2010, 12:32 pm

michiper68 a scris:Ask ve Ceza Dizisinde Cicek Isyani!
Aşk ve Ceza dizisinde Çiçek'in bir türlü mezun olamaması dikkatleri çekiyor.

Sabah gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ, Aşk ve Ceza dizisinde senaristlerin unutkanlığını yakaladı.

Çiçek'in üniversiteden ne zaman mezun olacağını soran Aytuğ, şöyle yazdı:

"Aşk ve Ceza" dizisinin başında onun üniversite son sınıfı okuyacağı, öğretmen olmaya çok az bir zamanının kaldığını öğrenmiştik. Çiçek, Savaş'ın teşvikiyle yeniden öğrenimine başladı. Hatta okula gittiği ilk günün ertesinde Hanım Ağa onu okula göndermediği için vize sınavına girememiş, gözyaşı dökmüştü. Ama gelin görün ki, aynı dönemde Yasemin hamile kaldı ve doğum yaptı. Yani nereden baksanız 10 ay geçti ama bizim Çiçek bir türlü mezun olamadı..."

Kaynak: Televizyongazetesi

Cum spui tu!!! kiss Oare ce o zice.)..fetelor eu cred ca ma apuc sa invat limba turca...ma innebunesc ca nu inteleg...Daca Floricel e dispusa sa-mi dea meditatii...
kiss kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Dum 21 Feb 2010, 12:33 pm

michiper68 a scris:
iulia80 a scris:dar ce rochie roza are sf.filoftea! confused
si ce umeri la rochie!
nu prea o nimereste cu imbracatul!sau mi se pare mie? kiss
e a ei rochia. o avea acasa. e de pe vremea cand era roz la moda. anul asta se poarta culorile , exclus negru, dar e la moda turcoaz, lila.

Ai uitat violetul...care a inceput sa se poarte.. de la alegerile noastre:(
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 8 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 38 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 38  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum