Serialesitelenovelet
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

+24
florina1989
prytymeu
demiruta
lucyana
emilia63
violeta53
Luana
teodora_roman
iulia1965
aurora212
iulia
carmenadina
rodica
michiper68
dea05
windy_day
vali1cluj
DENISA
vivi
clio 24
carola
iulia80
pissycutz
Admin_dea05
28 participanți

Pagina 37 din 38 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38  Urmatorul

In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Dum 07 Mar 2010, 9:20 pm

iulia1965 a scris:
clio 24 a scris:
iulia1965 a scris:Glumesti !!
Am vazut un clasament al actorilor (dupa suma platita ! )
1.Tipul din "Valea Lupilor " (Polat ) -60.000 $/episod
2. Kenan Imi..(Ezel ) -45.000 $/ep
3.Tuba.Buyukustun - 30.000 $ (ea+inca 2 )/ep

Cu toata criza,mai putin de 25-30.000$/saptamana nu ia nici Tuba,nici Murat...

Poate e pe luna...mi se pare totusi cam mult..sau poate sunt lire turcesti
SIGUR e pe episod !! Am vazut si clasamentul/luna,si tipul din Valea Lupilor era trecut cu 240.000...Si,daca-mi aduc bine aminte...diferenta nu era prea mare intre lirele turcesti si $...(calculasera fetele pe alt forum salariul lui Berg....Cei 25.000 (lire turcesti sau $,chiar nu mai stiu exact...),dar erau =18.000 Euro /episod....

Asa mai merge..s-o tina muratel pe 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 756436 ...acasa.. kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Dum 07 Mar 2010, 9:41 pm

pai daca o tine acasa are si mintea odihnita...
si si 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 756436 si minte odihnita..o combinatie pisica infuriat
kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Dum 07 Mar 2010, 10:19 pm

eu am iesit fetelor..
va doresc sa aveti o zi cat mai frumoasa maine! flower flower flower
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Dum 07 Mar 2010, 11:35 pm

teodora_roman a scris:


PS Desi e clar ca un film bun nu se face cu 1 actor bun si unul slab de mori, pe care i-l bagi pe gat aluia. Sunt convinsa ca in AVC efortul lui Murat este dublu fata de Asi, unde chimia dintre ei ajuta mult la reusita scenelor.

iubita eu îl admir că e un tip care nu apare în presă cu diverse aventuri, bănuiesc că oferta e dustul vastă dar el se fereşte să-şi pună soaţa în situaţii neplăcute , o fi iubire ?? , o fi respec ? ? doar el ştie .Curios ptr mine este că niciunul ( atât Tuba cât şi Murat) nu vorbesc unul despre celălalt, la el e soaţa dar la ea ??? dacă nu au fost decât simpli parteneri într-un serial nu ar avea de ce să
se ferească .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Lun 08 Mar 2010, 12:38 am

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 8-martiejpg



Fie ca toate împlinirile frumoase, sănătatea şi spiritul acestei zile să ne însoţească pretutindeni..şi fie ca primavara iubirii să vă inunde sufletul cu bucurie si cu parfumul tuturor florilor sale. Vă doresc un 8 Martie cât mai frumos.





2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Nfex1lv2



Ziua asta să fie un prilej de bucurie pentru noi toate, să simţim mai puţin apăsarea grijilor şi să ne umplem gândurile şi sufletul de căldura primăverii!

La Mulţi Ani!



2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 2134u
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Lun 08 Mar 2010, 8:11 am

Va doresc voua , prietenelor mele virtuale de aici multa sanatate, fericire , buncurii si ziua de azi s-o petreceti cat mai frumos alaturi de cei dragi si iubiti voua...Si sa ramanem mereu tinere si frumoase ca acum kiss inima inima flower flower floare floare
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Lun 08 Mar 2010, 9:10 am

LA MULTI ANI TUTUROR! SA AVETI O ZI FRUMOASA, INDIFERENT DE VREMEA DE AFARA!!! floare floare 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 242329
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Lun 08 Mar 2010, 11:15 am

fetelor sunteţi gata de petrecere ??????



DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de andradamaria Lun 08 Mar 2010, 11:28 am

La multi ani ! Sa fiti fericite ! Sa fiti iubite si toate florile din lume pentru voi !

Bizarerie mare legata de numele personajelor principale din filmul Tubei ,oare chiar asa de mare sa fie nostalgia sau e o pura intamplare...hi,hi..
personal sunt curioasa daca etnia va avea vreo reactie chiar daca aici nu se spune direct ca....ar avea o gena..a infractionalitatii ....

Referitor la Ask cred ca reactiile turcoaicelor nu s-au datorat numai lipsei de chimie dintre MYsi NYci si subiectului abordat ,banuiesc ca nu este usor sa vezi si sa accepti asa ceva in prezent,(berdel)si totusi aceste lucruri se petrec .Si eu am o reactie de respingere aproape organica la documentarele facute de BBC cu subiecte sensibile ..copii cu dizabilitati,etnia in cauza ,dar ele sunt reale, din pacate ,si ne sunt aratate de altii...!

Motzisor sa ai grija de tine, si sa tratezi raceala cu aceesi seriozitate cu care tratezi si restul lucrurilor,si ne-ai facut destule demonstratii,tu si toata echipa....multumiri si inca odata,la multi ani, pentru tote iubitoarele ASI pentru ca acestui film ii datoram privilegiul de-a ne fi intalnit chiar daca numai virtual!
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Lun 08 Mar 2010, 11:31 am

ciof marioara a scris:La multi ani ! Sa fiti fericite ! Sa fiti iubite si toate florile din lume pentru voi !


Motzisor sa ai grija de tine, si sa tratezi raceala cu aceesi seriozitate cu care tratezi si restul lucrurilor,si ne-ai facut destule demonstratii,tu si toata echipa....multumiri si inca odata,la multi ani, pentru tote iubitoarele ASI pentru ca acestui film ii datoram privilegiul de-a ne fi intalnit chiar daca numai virtual!

mulţumim ptr urări . bun venit alături de noi , te aşteptă mai des .






2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Nfex1lw1


FETELOR SERVIŢI DIN TORT C-AM " CROŞETAT " LA EL CU DRAG .

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Lun 08 Mar 2010, 12:56 pm

haideţi la dans....












DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Lun 08 Mar 2010, 1:32 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty ASK

Mesaj Scris de aurora212 Lun 08 Mar 2010, 3:00 pm

LA MULTI ANI ! membrelor acestui forum ,sanatate ,fericire si tot ce va doriti alaturi de cei dragi; mii de multumiri harnicutelor (FLORINA,ALINA,MOTZY..)pt. traduceri si subtitrari Exclamation flower floare ...asteptam ep.de miine...2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 517793 ,imbratisari, 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 161472 ..pe miine..

aurora212
membru
membru

Mesaje : 8
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de florina1989 Lun 08 Mar 2010, 3:45 pm

fetele am facut un clip pentru voi..La multi ani

https://www.youtube.com/watch?v=8m8zetorh7M
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Lun 08 Mar 2010, 3:57 pm

ciof marioara a scris:La multi ani ! Sa fiti fericite ! Sa fiti iubite si toate florile din lume pentru voi !


personal sunt curioasa daca etnia va avea vreo reactie chiar daca aici nu se spune direct ca....ar avea o gena..a infractionalitatii ....

Referitor la Ask cred ca reactiile turcoaicelor nu s-au datorat numai lipsei de chimie dintre MYsi NYci si subiectului abordat ,banuiesc ca nu este usor sa vezi si sa accepti asa ceva in prezent,(berdel)si totusi aceste lucruri se petrec .

Multumim, aceleasi urari si pentru tine.
Mi-a placut comentariul tau, scurt si la obiect.
Legat de etnie ... si eu ma intreb daca va exista reactie ... fiindca nu este singura "calitate" despre care se vorbeste in serial, este drept, mai pe ocolite ... dar nu cred (sa apara vreo reactie).
Cat despre L&P sunt de acord cu tine. Este adevarat ca primele comentarii virulenta impotriva serialului au aparut atunci cand s-a dat de inteles ca societatea da inca mare importanta virginitatii in cazul femeilor!!!!! iar casatoria fortata este o practica ce nu a disparut. Culmea este ca o parte dintre turcoaice au recunoscut ca aspectele acestea nu sunt inventii, ca se mai recurge la acest tip de casatorii intre cumnati si uciderea tinerelor care sunt suspectate ca au "patat" onoarea familiei. De asemenea, am remarcat cat de prompt au reactionat cand cei doi traficanti, AMoron (parca) si mama lui Savas, erau aratati facand gesturi ce tin de ritualul rugaciunii sau invocau drept argumente in favoarea hotararii lor (de a le impune lui C&S casatoria fortata) cuvantul Profetului, o parte dintre fetele de origine araba chiar considerand aceste secvente de-a dreptul ofensatoare (uitand ca rugaciunea o face si cel onest dar si criminalul, poate fi facuta si din inima dar si de pe varful buzelor).
Imi mentin parerea ca povestea aceasta de plan doi este mai logic, mai coerent construita si, chiar daca noua nu ne vine a crede, nu este tocmai rupta de realitate. Nu este mai putin adevarat ca o parte din aceste adevaruri sunt, din pacate, universal valabile (abuzurile de tot felul la care sunt supuse multe femei, ingradirea accesului la educatie si multe altele) .

FLORINA ITI MULTUMIM MULT DE TOT PENTRU DAR!!! LA MULTI ANI SI TIE! MULT SUCCES LA SCOALA SI NU NUMAI!
Toate cele bune.[b]
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Lun 08 Mar 2010, 4:03 pm

buna fetelor!
. va doresc sa fiti fericite si iubite!
multumin florina pt un videoclip deosebit!
flower flower flower
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Lun 08 Mar 2010, 7:48 pm

La multi ani


si


surpriza




2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 248946
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Lun 08 Mar 2010, 9:00 pm

pissycutz a scris:
La multi ani


si


surpriza




2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 248946

mama lui de baiat mumos! indragostit sigur se gandeste la noi fetelor! cupidon
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de andradamaria Mar 09 Mar 2010, 11:03 am

Desigur ,Windy_day ,ai dreptate,eu am evidentiat doar cea mai universal recunoscuta "calitate" a etniei ,dar sa revin la povestea din planul doi, a serialului ask.Primul episod,m-a trimis direct in Aprilie Spulberat al lui Ismail Kadar,carte pe care am citit-o cu ceva vreme in urma,si care m-a uluit, intrigat si obsedat mult timp.Mi s-a parut ireal ca in Europa secolului XX,chiar daca erau muntii Albaniei,existenta societatii,a individului sa fie reglementata de precepte cutumiare, vechi de secole ,adunate intrun cod numit Kanun iar legile statale sa nu existe,in fata acestui kanun.

Cea mai bine reglementata insa,pana in detaliu era Legea Sangelui,vendetta care mergea pana la disparitia unor intregi familii,de necrezut,pana la documentarele marca Dscovery care aratau lumii intregi "turnurile de veghe"(adaposturi pentru viitoarele victime) raspandite nu numai in Albania ci si in Giorgia,Armenia...si uite asa ajungem in VAN.

Vreau sa vad cum va reusi Savas sa scape de aceste precepte religioase de astadata care va fi abordarea turcilor,nu de alta dar Albania democrata a reinviat kanunul(comunistii il interzisesera)dandu-i conotatii moderne ca sa nu zic mafiote.

Una peste alta cartea merita citita.In varianta citita de mine ,erau 4 nuvele ,si toate in legatura cu turcii si cruzimea lor,ca de ,doar n-au constuit ditamai imperiul prin amabilitate si blandete!

va doresc o zi minunata!
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de andradamaria Mar 09 Mar 2010, 11:07 am

erata ISMAIL KADARE
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mar 09 Mar 2010, 2:37 pm

Motato kiss

La multi ani ca doar esti motata noastra nr. 1 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 37853 iar in alta ordine de idei sunt geloasa, de ce doar pentru Clio 3 secunde, ce noi nu meritam? Crying or Very sad Il vrem si noi 3 secunde 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 248946
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Mar 09 Mar 2010, 4:56 pm

pentru burci de ziua ei. ii doresc sa i se indeplineasca dorinta mea arzatoare de a-l lasa liber pe muri. mai ales acum de cand a jucat-a alergat in ezel si e o actrita de talie mondiala care poate face cu succesc oricarei provocari de filme de groaza la hollywood, bollywood, si la casele de productie din orice tara bananiera.2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 5wmues
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mar 09 Mar 2010, 5:43 pm

Motzişor a scris:Brava gelozie, Pisoiaş voios! M-ai înveselit brusc! Tamam, tamam canim benim! Pentru voi toate, o zaman!
Acum m-ai iertat, dragă Pissycutz pufos?
Hei tatlim kiss (stiu ca iti place cand iti spun asa Smile )
Si I love you asa imi batea 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Heart ochii asa imi faceau 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Crazy-emoticon iar picioarele ce sa mai spun 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Crazylegs iar din motanica am ajuns la usa barcii lui Muri asa 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Emot198wwwigizmoreunicc

Cat despre gelozie, suparare si alte sentimente enuntate am ajuns la ultima petala dar sa fie oare cea castigatoare? :nh8:
2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Plucked_daisy-784156

Smile Smile Smile Smile

PS: Dau scris ca sunt buna de dus la ospiciu confused


Ultima editare efectuata de catre pissycutz in Mar 09 Mar 2010, 5:48 pm, editata de 1 ori
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mar 09 Mar 2010, 5:46 pm

michiper68 a scris:pentru burci de ziua ei. ii doresc sa i se indeplineasca dorinta mea arzatoare de a-l lasa liber pe muri. mai ales acum de cand a jucat-a alergat in ezel si e o actrita de talie mondiala care poate face cu succesc oricarei provocari de filme de groaza la hollywood, bollywood, si la casele de productie din orice tara bananiera.2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 5wmues

E ziua Bucinei? 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Scared-1 pai si nu o sarbatorim? Smile Iesim cu ea la o bere si ii dam de baut poate se pierde Smile
Sa stii ca sunt de acord cu tine, toate aceste urari imi trec si mie prin minte si subscriu intocmai 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 37853
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Mar 09 Mar 2010, 7:09 pm

buna fetelor..
eu l-am primit pe muratel
ca sa ma laud nitel...!
https://www.youtube.com/watch?v=kHGfrps3Jns
inima afro inima
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 37 Empty Re: 2.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 37 din 38 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum