Serialesitelenovelet
DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

+6
sandacarmen
lucyana
Bruni-My
Admin_dea05
DENISA
chrisa
10 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de chrisa Mier 17 Feb 2010, 10:07 pm

]DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) 42991031[/img]

Frumoasa poveste de iubire dintre Musa şi Zeynep este umbrită de o greşeală pe care Musa o face la un moment dat. Zeynep nu îl poate ierta şi se hotărăşte să-l părăsească chiar dacă purta în pântece rodul iubirii lor. Dezamăgită şi îndurerată, Zeynep se hotărăşte să se întoarcă în satul natal unde îşi construieşte o căsuţă. Mica afacere pe care o are în bazar îi permite să-i asigure fetiţei o educaţie bună.

Timpul trece şi fiica celor doi, Gonca este o adolescentă în vârstă de 16 ani care se ghidează după propriile reguli. Ea nu şi-a văzut tatăl niciodată, ba mai mult ştie că a decedat înainte ca ea să se nască. Gonca este o fată revoltată şi se află într-un mare conflict de generaţii cu mama ei.

Între timp, Musa îşi continuă ascensiunea profesională ajungând Ministru. El îşi reface viaţa alături de o ziaristă cu care se şi logodeşte. Însă destinele celor trei, Musa, Zeynep şi Goca se întrepătrund într-un moment crucial, iar vieţile lor nu vor mai fi niciodată la fel.
Titlu Original:
Annem
Regia:
Faruk Teber
Distribuţie:
Talat Bulut (Musa Bayri)
Vahide Gordum (Zeynep Egilmez)
Duygu Yetis (Gonca Egilmez)
Ilhan Sesen (Ali)
Tuncer Salman (Mehmet Egilmez)
Seda Akman (Ayse)
Emel Goksu (Emine)
Ali Erkazan (Ahmet)
Zeynep Gulmez (Sureyya)
Cavit Cetin Guner (Eymen)
Producător:
Faruk Turgut
Anul:
2007
Genul:
Dramă
Muzica:
Kirac

Serialul are 65 episoade(in versiune turca)
Se difuzeaza de luni pana vineri la ora 08.00 pe Kanal D.


Ultima editare efectuata de catre chrisa in Mier 17 Feb 2010, 10:27 pm, editata de 6 ori
chrisa
chrisa
membru senior
membru senior

Mesaje : 283
Data de inscriere : 15/09/2009
Varsta : 47

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de DENISA Mier 17 Feb 2010, 10:13 pm

hey !! CUCUAIATO TE REPROFILEZI ???? IŢI PLAC CĂRUNŢII MAI NOU ??? II REDAI LIBERTATEA LUI MURI ??
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de chrisa Mier 17 Feb 2010, 10:17 pm

DENISA a scris: hey !! CUCUAIATO TE REPROFILEZI ???? IŢI PLAC CĂRUNŢII MAI NOU ??? II REDAI LIBERTATEA LUI MURI ??
+

HOLA CUCUIATO...CHIAR URMARESC FILMUL SI IMI PLACE ...CHIAR NU AM CREZUT CA NU ERA DEJA PE FORUM DEJA DESCHIS SUBIECTUL
chrisa
chrisa
membru senior
membru senior

Mesaje : 283
Data de inscriere : 15/09/2009
Varsta : 47

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 17 Feb 2010, 10:20 pm

chrisa a scris:
DENISA a scris: hey !! CUCUAIATO TE REPROFILEZI ???? IŢI PLAC CĂRUNŢII MAI NOU ??? II REDAI LIBERTATEA LUI MURI ??
+

HOLA CUCUIATO...CHIAR URMARESC FILMUL SI IMI PLACE ...CHIAR NU AM CREZUT CA NU ERA DEJA PE FORUM DEJA DESCHIS SUBIECTUL
Buna!!!la ce ora e filmul?
vezi ca o sa mut topicul la seriale turcesti...aici se pun numai filmele care se difuzeaza pe la turci si care la noi cred ca nu vor ajunge... kiss


Ultima editare efectuata de catre Admin in Mier 17 Feb 2010, 10:22 pm, editata de 1 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de DENISA Mier 17 Feb 2010, 10:21 pm

chrisa a scris:
DENISA a scris: hey !! CUCUAIATO TE REPROFILEZI ???? IŢI PLAC CĂRUNŢII MAI NOU ??? II REDAI LIBERTATEA LUI MURI ??
+

HOLA CUCUIATO...CHIAR URMARESC FILMUL SI IMI PLACE ...CHIAR NU AM CREZUT CA NU ERA DEJA PE FORUM DEJA DESCHIS SUBIECTUL

dar răuşeşti să îl vezi dimineaţa ?
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de chrisa Mier 17 Feb 2010, 10:22 pm

DENISA a scris: hey !! CUCUAIATO TE REPROFILEZI ???? IŢI PLAC CĂRUNŢII MAI NOU ??? II REDAI LIBERTATEA LUI MURI ??


OF am si uitat cum se mai incepe un subiect nou...dar mi-am amintit in final...
[img]DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) 74304375[/img]
chrisa
chrisa
membru senior
membru senior

Mesaje : 283
Data de inscriere : 15/09/2009
Varsta : 47

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de chrisa Mier 17 Feb 2010, 10:23 pm

DENISA a scris:
chrisa a scris:
DENISA a scris: hey !! CUCUAIATO TE REPROFILEZI ???? IŢI PLAC CĂRUNŢII MAI NOU ??? II REDAI LIBERTATEA LUI MURI ??
+

HOLA CUCUIATO...CHIAR URMARESC FILMUL SI IMI PLACE ...CHIAR NU AM CREZUT CA NU ERA DEJA PE FORUM DEJA DESCHIS SUBIECTUL

dar răuşeşti să îl vezi dimineaţa ?

da...de cele mai multe ori .....am mai scapat cate un episod dar sti ca deja stiu si finalul.....l-am urmarit pe youtube stupid
chrisa
chrisa
membru senior
membru senior

Mesaje : 283
Data de inscriere : 15/09/2009
Varsta : 47

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 17 Feb 2010, 10:23 pm

chrisa a scris:
DENISA a scris: hey !! CUCUAIATO TE REPROFILEZI ???? IŢI PLAC CĂRUNŢII MAI NOU ??? II REDAI LIBERTATEA LUI MURI ??


OF am si uitat cum se mai incepe un subiect nou...dar mi-am amintit in final...

...vezi daca ti-ai pierdut indemanarea ai uitat asa ca vino mai des pe la noi.... kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de DENISA Mier 17 Feb 2010, 10:24 pm

chrisa a scris:


OF am si uitat cum se mai incepe un subiect nou...dar mi-am amintit in final...

te-a făcut Murat să îţi pierzi memoria , aşa că fii drăguţă şi eliberează-l , lasă-l să mai vină şi la noi .


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mier 17 Feb 2010, 10:30 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de chrisa Mier 17 Feb 2010, 10:28 pm

Admin a scris:
chrisa a scris:
DENISA a scris: hey !! CUCUAIATO TE REPROFILEZI ???? IŢI PLAC CĂRUNŢII MAI NOU ??? II REDAI LIBERTATEA LUI MURI ??
+

HOLA CUCUIATO...CHIAR URMARESC FILMUL SI IMI PLACE ...CHIAR NU AM CREZUT CA NU ERA DEJA PE FORUM DEJA DESCHIS SUBIECTUL
Buna!!!la ce ora e filmul?
vezi ca o sa mut topicul la seriale turcesti...aici se pun numai filmele care se difuzeaza pe la turci si care la noi cred ca nu vor ajunge... kiss


buna dea....am postat acolo...pana imi amintesc de toate......
chrisa
chrisa
membru senior
membru senior

Mesaje : 283
Data de inscriere : 15/09/2009
Varsta : 47

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de chrisa Mier 17 Feb 2010, 10:30 pm

Deci chiar nu vedeti ca nu raspund provocarilor??ca imi plac caruntii...ca renuntz la muratura...aia s-o credeti voi....ii iau pe toti care imi plac slap
chrisa
chrisa
membru senior
membru senior

Mesaje : 283
Data de inscriere : 15/09/2009
Varsta : 47

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de DENISA Mier 17 Feb 2010, 10:32 pm

chrisa a scris:Deci chiar nu vedeti ca nu raspund provocarilor??ca imi plac caruntii...ca renuntz la muratura...aia s-o credeti voi....ii iau pe toti care imi plac slap

ete ... na ... pomeneşti că ai de gând să-ţi faci harem... mai gândeşte-te şi la noi ....
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Rezumat

Mesaj Scris de chrisa Mier 17 Feb 2010, 10:42 pm

La noi au ajuns la episodul 16.Un mic rezumat pentru cine nu l-a vazut deloc.

Dragoste de mama - Episodul 1

Chiar dacă au trecut 16 ani de când fiul său s-a despărţit de soţia lui, doamna Emine, mama lui Musa, încă nu vrea să accepte această despărţire. Ea a tot încercat să o găsească pe Zeynep, fosta soţie a lui Musa, însă fără succes. Între timp Musa devine ministru şi se logodeşte cu o ziaristă.

Zeynep o creşte singură pe Gonca, iar aceasta crede că tatăl ei este mort. Chiar dacă Zeynep încearcă să facă tot ce poate ca să îşi vadă fata fericită nu reuşeşte deoarece ea este foarte nemulţumită de standartul ei de viaţă.

Gonca este îndrăgostită de unul dintre colegii ei de clasă, Eymen, însă nu se poate întâlni cu el deoarece ea l-a minţit că este bogată şi acum nu îl poate invita în adevărata ei casă, de care îi este ruşine şi îi reproşează acest lucru mamei sale. Din cauza acestui conflict cu mama sa va fugi de acasă, iar această fugă îi va schimba viaţa cu totul.

Episodul 2

După plecarea lui Gonca de acasă Zeynep va fi panicată şi nu va şti ce să facă.

În acele momente de panică se va afla că Gonca este fiica lui Musa, însă Zeynep va face tot ce îi stă în putinţă pentru a nu se afla secretul păstrat cu sfinţenie atâţia ani. Musa va afla printr-un telefon că are o fată. Emine şi toată familia va fi foarte surprinsă de acest lucru iar Musa va avea mustrări de conştiinţă. Gonca va sta la unchiul ei Mehmet care în cele din urmă o va convinge să se întoarcă acasă . Din acest moment însă Musa ştie că are o faţă pe care vrea să o întâlnească.


Episodul 3

Goca va fi şocată când va auzi discuţia dintre Musa şi Zeynep.

După 16 ani va afla că tatăl ei trăieşte. Gonca nici nu va şti cum să reacţioneze, însă este foarte supărată pe mama şi unchiul ei pentru că i-au ascuns adevărul atâţia ani. Zeynep îl acuză pe Musa că i-a nenorocit viaţa apărând după atâţia ani în viaţa ei. Musa a acceptat-o pe Gonca foarte repede ca şi când nu ar fi existat această despărţire. A apărut în viaţa lui şi nu are de gând să renunţe la ea pentru nimic în lume.

Episodul 4

Musa este foarte fericit deoarece i s-a împlinit cea mai mare dorinţă pe care a avut-o vreodată.

El vrea să fie tatăl care nu a fost până acum pentru fata lui, însă Zeynep nu vrea să înţeleagă acest lucru şi este foarte furioasă. Musa îşi doreşte fata, însă Zeynep nu acceptă sub nicio formă acest lucru ceea ce va duce la un război între cei doi. Zeynep este cea care se teme să piardă acest război deoarece i-a pierdut încrederea lui Gonca minţind-o atâţia ani.

Episodul 5

Ayse va fi internată la spital. În ciuda tuturor Zeynep va vrea să fie alături de Musa în aceste momente dificile şi va face tot ce îi stă cu putinţă pentru a o ajuta.

Zeynep îi va salva viaţa lui Ayse. Ali îşi va mărturisi sentimentele faţă de Zeynep, însă aceasta îi va spune că nu pot fi decât prieteni. Toată lumea va afla că Gonca este fata ministrului Musa. Musa îşi va da seama că nu a fost drept faţă de Zeynep, însă nu ştie ce hotărâre să ia deoarece nu ştie ce este mai bine pentru fata lui. Să stea cu el şi să beneficieze de tot luxul sau alături de mama ei şi să ducă acea viaţă modestă ca şi până acum.

Episodul 6

Zeynep este de acord ca Gonca să locuiască cu tatăl ei şi va face tot ce îi va sta în putinţă ca să o îndepărteze pe Gonca de ea.

Gonca nu va înţelege ce se întâmplă cu mama ei. Gonca va crede că mama ei nu o mai vrea aşa că va hotărâ să se mute la tatăl ei. Musa nu se va aştepta la un astfel de gest din partea lui Zeynep şi va fi foarte surprins de cele întâmplate. Zeynep trece prin momente dificile de când Gonca a plecat de lângă ea. Toată lumea va afla de familia ministrului Musa deoarece un tabloid va dedica câteva pagini acestei poveşti. Ayse începe să se simtă ameninţată şi va face un gest extrem faţă de Zeynep.

Episodul 7

Ayse va fi foarte surprinsă când va realiza că Zeynep este o femeie puternică şi nicidecum aşa cum şi-a închipuit-o ea.

Zeynep va reacţiona urât când va fi întrebată de Ayse dacă Gonca este sau nu fata lui Musa. Zehra îl va părăsi pe Musa. Gonca va merge în vizită la mama ei ceea ce o va bucura enorm pe Zeynep. Ayse îi va povesti lui Musa discuţia pe care a avut-o cu Zeynep, iar Musa se va enerva foarte tare. Musa este de părere că trebuie să îi ceară scuze lui Zeynep şi va acţiona în consecinţă.

Episodul 8

Scrisoarea pe care Musa i-a trimis-o lui Zeynep a sensibilizat-o foarte mult pe aceasta, chiar dacă ea nu vrea să recunoască acest lucru.

Musa şi Ayse sunt pe cale să se despartă. Mehmet îi va cere ajutorul lui Musa iar acesta îl va invita la el împreună cu Sureyya. Răceala dintre Ibrahim şi Zeynep continuă. Musa şi Ibrahim vor avea o discuţie tensionată. Ayse este foarte dezamăgită de ceea ce i se întâmplă şi i se pare că lumea ei este pe cale să se destrame.


Episodul 9

Mehmet va fi noul şofer al lui Musa şi este foarte încântat deoarece are şi el o slujbă în cele din urmă.

Mehmet va afla că Ayse este însărcinată şi îi va spune lui Zeynep acest lucru. Musa va fi foarte surprins de vestea primită. Nu va trece mult timp până când această veste va apărea şi în presă. Toată lumea aşteaptă să afle care va fi decizia lui Musa în legătură cu acest lucru.

Episodul 10

Ayse nu este convinsă că vrea ca copilul pe care îl poartă în pântece să se nască.

Este foarte confuză deoarece până în acest moment ea nu s-a gândit niciodată la posibilitatea de a avea un copil. Musa vrea să îşi asume responsabilitatea pentru acest copil şi îi propune lui Ayse să se căsătorească cu el însă ea nu acceptă deoarece îşi doreşte ca el să se căsătoarească cu ea din dragoste şi nu pentru că există acest copil. Zeynep îi va mărturisi lui Aali că nu a reuşit să îl uite pe Musa. Toată familia se va reuni la nunta lui Mehmet cu Sureyya însă pe Zeynep şi Musa îi aşteaptă o surpriză.

Episodul 11

Musa şi Zeynep simt din nou fiorul dragostei.

Musa şi Zeynep vor dansa la nunta lui Mehmet. Dragostea pe care au înăbuşit-o atâţia ani a ieşit la iveală aşa dintr-o dată şi amândoi sunt foarte emoţionaţi. Ali îşi va arăta şi el dragostea faţă de Zeynep în aceeaşi seară. Ibrahim îşi va da seama de importanţa lui Zehra în viaţa lui. Ceea ce se va întâmpla între Musa şi Zeynep la sfârşitul serii, va da peste cap toate lucrurile.

Episodul 12

Musa îşi face griji pentru Gonca.

Ayse se va enerva foarte tare când va afla că Musa şi-a petrecut noaptea la Zeynep acasă. La aflarea veştii, relaţia lui Musa şi Zeynep se va afla într-un impas. Ayse se va simţi încolţită şi va pleca în America ca să se liniştească. Musa va afla de relaţia dintre Gonca şi Eymen şi nu îi va plăcea acest lucru şi va merge să discute acest lucru cu Zeynep. Derya se va muta la mama ei, iar Ibrahim o va acuza pe Zehra că fata lui se îndepărtează de el. Musa şi Mehmet vor petrece o seară ca între bărbaţi, iar Musa îi va dezvălui lui Mehmet un secret pe care nu l-a mai spus nimănui despre Zeynep.

Episodul 13

Îi va mărturisi Ali dragostea lui Zeynep?

Musa îi va spune lui Mehmet că el de fapt nu a înşelat-o niciodată pe Zeynep şi că în aceşti 16 ani de zile a iubit-o mereu. Ali îşi doreşte să îi mărturisească sentimentele pe care le poartă pentru Zeynep. Şi Zeynep este conştientă de acest lucru însă speră că într-o zi să îi explice că între ei nu poate fi nimic. Ayse va avea o problemă cu bebeluşul. Ayse îi va da un ultimatum lui Musa în legătură cu relaţia lor. Musa este conştient că urmează să aibă un copil şi cel mai bine pentru acest copil va fi să se căsătorească cu Ayse.

Episodul 14

Gonca ia atitudine faţă de tatăl ei.

Musa va afla că Ayse va avea un băieţel ceea ce îl va face foarte fericit. Musa se va apuca de pregătirile de nuntă. Gonca îi va spune tatălui ei că nu este de acord cu această nuntă. Zehra şi Ibrahim urmează să divorţeze, însă Ibrahim regretă dar nu vrea să recunoască acest lucru din orgoliu. Musa ştie că trebuie să se căsătorească însă el o iubeşte încă foarte mult pe Zeynep.



Episodul 15

Chiar dacă până acum Zeynep a reuşit să îşi înăbuşească sentimentele faţă de Musa în ziua nunţii parcă nu le-a mai putut controla şi chiar s-a simţit foarte rău.

Musa este foarte trist deoarece Gonca este supărată pe el. Noaptea nunţii este cea mai grea noapte din viaţa lor pentru Musa, Gonca şi Zeynep. În noaptea cu pricina toată lumea va avea parte de o surpriză.

Episodul 16

Gonca este foarte furioasă pe tatăl ei.

Ayse va pierde copilul în noaptea nunţii. Acest incident va anula nunta. Chiar dacă nu s-a căsătorit Gonca refuză să mai locuiască cu tatăl ei. Ayse trece printr-o criză din cauza pierderii bebeluşului. Ibrahim încearcă să se facă iertat de Zehra însă Zehra nu vrea să cedeze.
chrisa
chrisa
membru senior
membru senior

Mesaje : 283
Data de inscriere : 15/09/2009
Varsta : 47

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de chrisa Mier 17 Feb 2010, 10:45 pm

DENISA a scris:
chrisa a scris:Deci chiar nu vedeti ca nu raspund provocarilor??ca imi plac caruntii...ca renuntz la muratura...aia s-o credeti voi....ii iau pe toti care imi plac slap

ete ... na ... pomeneşti că ai de gând să-ţi faci harem... mai gândeşte-te şi la noi ....

pai ma gandesc...de asta nu vreau sa va faceti probleme.....ii iau eu...hi hi hi indragostit Exclamation Question pisica infuriat

pe voi va chem cand o veni barza la mine si la Murat study
chrisa
chrisa
membru senior
membru senior

Mesaje : 283
Data de inscriere : 15/09/2009
Varsta : 47

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de DENISA Mier 17 Feb 2010, 10:53 pm

chrisa a scris:

pai ma gandesc...de asta nu vreau sa va faceti probleme.....ii iau eu...hi hi hi indragostit Exclamation Question
pe voi va chem cand o veni barza la mine si la Murat study

hai că-ţi ei nasul al purtare .... fii atentă că te provocăm la duel DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) 364945 DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) 364945 şi băgăm şi C.urca DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) 723348 la înaintare .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de chrisa Joi 18 Feb 2010, 5:08 pm

DENISA a scris:
chrisa a scris:

pai ma gandesc...de asta nu vreau sa va faceti probleme.....ii iau eu...hi hi hi indragostit Exclamation Question
pe voi va chem cand o veni barza la mine si la Murat study

hai că-ţi ei nasul al purtare .... fii atentă că te provocăm la duel DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) 364945 DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) 364945 şi băgăm şi C.urca DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) 723348 la înaintare .



lasa nu va mai laudati atat ca voi tot cu DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) 756436 ramaneti!!stiu eu ca va place carnea...eu tin post...mananc muraturi DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) 248946
chrisa
chrisa
membru senior
membru senior

Mesaje : 283
Data de inscriere : 15/09/2009
Varsta : 47

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de DENISA Joi 18 Feb 2010, 5:14 pm

chrisa a scris:



lasa nu va mai laudati atat ca voi tot cu DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) 756436 ramaneti!!stiu eu ca va place carnea...eu tin post...mananc muraturi DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) 248946
...

eu nu-mi stric dantura cu curcile , sunt aţoase prefer ceva mai fraged şi uşor de digerat , în speţă Murat .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de chrisa Joi 18 Feb 2010, 6:12 pm

[quote="DENISA"]
chrisa a scris:



lasa nu va mai laudati atat ca voi tot cu DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) 756436 ramaneti!!stiu eu ca va place carnea...eu tin post...mananc muraturi DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) 248946
...

eu nu-mi stric dantura cu curcile , sunt aţoase prefer ceva mai fraged şi uşor de digerat , în speţă Murat .[/quote


DENULE de ce esti rea?o fierbi bine la oala sub presiune stupid si gata-i ciorba si friptana. de/
chrisa
chrisa
membru senior
membru senior

Mesaje : 283
Data de inscriere : 15/09/2009
Varsta : 47

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de DENISA Joi 18 Feb 2010, 6:32 pm

chrisa a scris:

DENULE de ce esti rea?o fierbi bine la oala sub presiune stupid si gata-i ciorba si friptana. de/
nu sunt rea , sunt foarte rea , fac alergie la curci bete cocos .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de chrisa Joi 18 Feb 2010, 6:33 pm

Uite Deni ceva care e foarte usor de facut si super delicios.....sper sa renunti si la curci si la muraturi.

http://retete-chrisa.blogspot.com/2010/02/crenvursti-in-foietaj.html confused
chrisa
chrisa
membru senior
membru senior

Mesaje : 283
Data de inscriere : 15/09/2009
Varsta : 47

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de DENISA Joi 18 Feb 2010, 6:35 pm

chrisa a scris:Uite Deni ceva care e foarte usor de facut si super delicios.....sper sa renunti si la curci si la muraturi.

http://retete-chrisa.b cupidon logspot.com/2010/02/crenvursti-in-foietaj.html

nu se deschide , faci ce faci şi îmi dai una în frunte cu bucătăria , ştii cât îmi e de dragă.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de chrisa Joi 18 Feb 2010, 7:37 pm

DENISA a scris:

nu se deschide , faci ce faci şi îmi dai una în frunte cu bucătăria , ştii cât îmi e de dragă.


vezi ca il reeditai....si baga-le la cuptor
chrisa
chrisa
membru senior
membru senior

Mesaje : 283
Data de inscriere : 15/09/2009
Varsta : 47

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de DENISA Joi 18 Feb 2010, 7:40 pm

chrisa a scris:


vezi ca il reeditai....si baga-le la cuptor

acuşica plec spre casă şi ocolesc în viteză bucătăria .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de chrisa Joi 18 Feb 2010, 7:43 pm

DENISA a scris:
chrisa a scris:


vezi ca il reeditai....si baga-le la cuptor

acuşica plec spre casă şi ocolesc în viteză bucătăria .


Buei Deni , nici apa in gura nu iti lasa?eu as si muri de pofta daca nu as incerca cocos
chrisa
chrisa
membru senior
membru senior

Mesaje : 283
Data de inscriere : 15/09/2009
Varsta : 47

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de Bruni-My Joi 18 Feb 2010, 8:30 pm

buna seara.ia uite unde e nasa mea.bv bv va bate-ti pe MY si pe mine nu ma chema-ti rusinica. sad dar eu va dau un kiss
Bruni-My
Bruni-My
membru senior
membru senior

Mesaje : 208
Data de inscriere : 17/09/2009
Varsta : 45
Localizare : Galati

Sus In jos

DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM) Empty Re: DRAGOSTE DE MAMA(ANNEM)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum