Serialesitelenovelet
3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3. Kiralik Ask - comentarii

+8
costearamona
iulianagl
Crisu
Admin_dea05
Camelia_Monica
violeta maicariu
Nicky
carina
12 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 13 Mar 2016, 10:05 am

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 10342434_1582637798725811_2169787062108272278_n

...sa va pregatiti tinuta!!!!

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 13 Mar 2016, 10:15 am

carina a scris:
... ai idee cine este Elbar?...
Nu e prescurtarea de la numele lor? Elcin - Baris = ElBar
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 13 Mar 2016, 10:31 am

Nicky a scris:
Nu e prescurtarea de la numele lor?  Elcin - Baris = ElBar
...cu siguranta ca asa stau lucrurile, dar ma gandeam ce nationalitate ar avea persoana care foloseste acest id, ...vad ca araboaicele si turcoaicele mereu folosesc expresia " am primit informatia de la Elbar"...si pe instagram am tot vazut lucruri de genul asta

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 13 Mar 2016, 10:42 am

iulianagl a scris:Buna, eu numai zic nimic ca oricum n-are rost, serialul e deja compromis ma rezum la episoadele de la inceput care mi-au placut la nebunie, sunt foarte multe necunoscute apoi la sfarsitul episodului trecut era asa de daramat Omer incat n7ci nu o putea imbratisa pe Defne si ce s-a intamplat in episodul de aseara la incepu.....asta s-a intamplat a ramas in aer, apoi dupa vizita familiei lui Defne, o roaga sa ramana si afla treaba cu Galo si o trimite pe Defne cu taxiul...singura, Omer are o problema, nu-mi mai place comportamentul lui, acum pozeaza in barbatul romantic si iubitor acum parca nici nu mai conteaza Defne, deci?


Și eu așteptam o discuție între Defne și Omer la început, dar n-a fost.
Sigur că i-ar fi plăcut să rămână cu Defne după cina în familie, dar după ce a discutat cu Fikret și a aflat la dezastrul pe care l-a provocat jocul lui, a regretat imediat ce a făcut. Și-a dat seama că poate a mers prea departe fără să cunoască întreaga situație a lui Fikret. La insistențele lui Defne s-a dus la Fikret să vorbească cu ea, și a ținut să-i precizeze că cineva foarte prețios lui l-a rugat să facă pasul ăsta.
I-a zis apoi lui Fikret că va găsi o soluție pentru a rezolva situația pe care el o provocase.
Deja Defne contează mult pentru el. Mi-a plăcut mult cum i-a vorbit în scena de la sfârșit: că e lumina vieții lui, cea care-i dă pace, liniște, că ea reprezintă locul către care aleargă și unde ar vrea să se ascundă, că lângă ea se simte cel mai comfortabil și liber.
Dacă ar fi numai scene cu ei doi...ce bine ar fi! Ceilalți deja au început să mă plictisească. Sunt simpatici, comici, dar au mai multe scene decât protagoniștii.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 13 Mar 2016, 10:50 am

carina a scris:
...cu siguranta ca asa stau lucrurile, dar ma gandeam ce nationalitate ar avea persoana care foloseste acest id, ...vad ca araboaicele si turcoaicele mereu folosesc expresia " am primit informatia de la Elbar"...si pe instagram am tot vazut lucruri de genul asta

Cred că e o denumire generică pentru fanii cuplului ElBar , din realitate, indiferent că există sau nu. Sau din ce se poate vedea din înregistrările de la filmări. Probabil că un fan cu ID-ul ElBar stă mai mult prin preajama lor, îi urmărește în de-aproape și furnizează niște informații. Poate mai și înflorește pe alocuri, sau poate își închipuie ceva mai mult decât ceea ce se întâmplă în realitate.

Un ex. de ElBar :  https://www.youtube.com/channel/UCM5mIEJfsH3HahiRgU4xfdA
Am văzut-o și pe Twitter. De fapt nici nu știu ce este, fată sau băiat.

DeFom sunt fanii Defne - Omer.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 13 Mar 2016, 11:55 am



Îmi place reclama.

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 2drfn6d

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 2vx3knb
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 13 Mar 2016, 11:57 am

Bunica!
3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 K509qp
Ce tare a fost când l-a pus pe Șukru să meargă încet și să dea o raită prin cartier ca să o vadă vecinele și să moară de invidie!
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 13 Mar 2016, 12:00 pm

Nicky a scris:

Cred că e o denumire generică pentru fanii cuplului ElBar , din realitate, indiferent că există sau nu. Sau din ce se poate vedea din înregistrările de la filmări. Probabil că un fan cu ID-ul ElBar stă mai mult prin preajama lor, îi urmărește în de-aproape și furnizează niște informații. Poate mai și înflorește pe alocuri, sau poate își închipuie ceva mai mult decât ceea ce se întâmplă în realitate.

Un ex. de ElBar :  https://www.youtube.com/channel/UCM5mIEJfsH3HahiRgU4xfdA
Am văzut-o și pe Twitter. De fapt nici nu știu ce este, fată sau băiat.

DeFom sunt fanii Defne - Omer.

...multumesc mult Nicky

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 13 Mar 2016, 12:08 pm



De parcă nu-i văzusem suficient, mai trebuia să apară și în reclame.

Faza cu  Saba Tümer mi s-a părut extrem de banală și fără sare.  Mă așteptam la ceva mai interesant.
Oare cum or fi convins-o să apară în serial?
Ce s-au mai duelat cucoanele în râsete!
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 13 Mar 2016, 12:40 pm

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 12832435_1582647438692309_6754768459243297533_n

...Elcin Sangu, din banii castigati din reclama ptr sampon si-a cumparat o casa in Levent pe care a dat 800 mii ltr..
ps....se spune ca si-a adus mama din Izmir si locuiesc impreuna si ca au o relatie fff frumoasa...tot din zvonuri...cica tatal le-ar fi  parasit cand era ea mica si ca rolul pe care il interpreteaza in Kiralik Ask, i s-ar potrivi manasa, atat din pdv al caracterelui cat si al copilariei...


Ultima editare efectuata de catre carina in Dum 13 Mar 2016, 12:55 pm, editata de 2 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 13 Mar 2016, 12:44 pm

Nicky a scris:

De parcă nu-i văzusem suficient, mai trebuia să apară și în reclame.

Faza cu  Saba Tümer mi s-a părut extrem de banală și fără sare.  Mă așteptam la ceva mai interesant.
Oare cum or fi convins-o să apară în serial?
Ce s-au mai duelat cucoanele în râsete!

...au inceput sa ma enerveze intr-un hal fara de hal cei doi...nu inteleg de ce nu divorteaza de Namiec si sa se marite cu Koray, ca si asa sunt nedespartiti....chiar pe pagina anterioara am pus o poza prelUcrata de fanii, cu noua distrubie din KIRALIK ASK...si mie mi s-a parut destul de aiurea intrarea lui Saba si mai ales prestatia din ep...au sperat ca vezi Doamne o sa pice fanii pe spate...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 13 Mar 2016, 1:17 pm

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 12523883_1546171489045664_2861131490575785422_n

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 13 Mar 2016, 4:11 pm

Buna!
Sunt de acord cu voi, si mie mi s a parut fara sens intrarea lui Tumer in ep si mai facusera si atata tam tam pe chestia asta. Plus ca mi s a parut destul de penibil ca 2 doamne respectabile ca varsta si pozitie sa se dueleze intr un ras isteric pentru prietenia lui Koray...macar de era vreun Brad Pitt cupidon
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 13 Mar 2016, 4:15 pm

carina a scris:...Elcin Sangu, din banii castigati din reclama ptr sampon si-a cumparat o casa in Levent pe care a dat 800 mii ltr..
ps....se spune ca si-a adus mama din Izmir si locuiesc impreuna si ca au o relatie fff frumoasa...tot din zvonuri...cica tatal le-ar fi  parasit cand era ea mica si ca rolul pe care il interpreteaza in Kiralik Ask, i s-ar potrivi manasa, atat din pdv al caracterelui cat si al copilariei...
dar ea nu locuieste cu iubitul?
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 13 Mar 2016, 4:19 pm

carina a scris:3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 76577_986768964743912_3242479558079995996_n

...bravo!!!!! fanilor...

1. mi-am imaginat -  a fost real
2. idem
3. vis - se incarca
Super...asteptam sa se incarce atunci :)))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Dum 13 Mar 2016, 5:32 pm

Crisu a scris:
Super...asteptam sa se incarce atunci :)))
Trebuie sa asteptam noua luni? Smile Smile
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 13 Mar 2016, 5:37 pm

Crisu a scris:
dar ea nu locuieste cu iubitul?
...nuuu, n-am vazut nici macar un art. cu privire la acest aspect sau vreun comentariu...in afara faptului ca au fost comentarii si art.in ziar cum ca are un prieten de 4-5 ani, altceva nimic de genul ca stau impreuna...mai mereu s-au purtat comentarii ca sta cu mama si ca este fff legata de ea...am inteles ca ar fi dat si un interviu si ar fi spus ca-si doreste fff mult sa-i poate oferi conditii mamei, sa nu mai fie nevoita sa mai plece in Izmir...despre viata personala a refuzat sa spuna ceva...chiar si la intrebarea "este adevarat ca aveti un prieten de 4 ani?", nu a raspuns...a fost interviul dat de curand ptr revista Glamur

ps. mai nou se comenteaza ca Elcin si-a cumparat casa langa Baris...am inteles ca Baris locuieste tot in Etiler-Levent

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 13 Mar 2016, 5:52 pm

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 1452097_1708336819383690_2223472040398234665_n

...fanii total nemultumiti de promo 38...ce ne tot amagiti?...cand Omer este dezbracat, Defne este imbracata, cand Defne este dezbracata, Omer este imbracat...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 13 Mar 2016, 6:28 pm

Exact, probabil e continuarea scenei din dormitor. Îl lasă singur, ea ”fuge” de el și coboară la bucătărie,  apoi vine și el , schimbat în pulover. Poate, poate ceva-ceva  se întâmplă între-timp. Măcar o îmbrățișare, un pupic pe obraz , nu știu, ceva...Pentru că s-au îmbrățișat atât de tandru la expoziția aceea...și nu erau singuri. Visez frumos, știu.

Un clip frumos:”Ne căsătorim!”

Ce reacție au avut la aflarea veștii bunica, șoferul, Sinan! Smile
Ce bine ar fi ca serialul să fie numai cu ei doi! Zău că nu m-aș plictisi.
Chestia cea mai importantă din episod a fost că Defne și Omer s-au hotărât să se căsătorească și au împărtășit celor apropiați vestea cea mare și în loc să ne bucurăm împreună cu ei am pierdut timpul cu trădătorul de Koray, cu vipera de Sude, cu libidinosul de Deniz etc...
Apropo de Koray, aștept traducerea, dar eu am înțeles că Omer și Sinan s-au cam supărat pe el și vor  să-l concedieze.


Ultima editare efectuata de catre Nicky in Dum 13 Mar 2016, 7:02 pm, editata de 2 ori
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 13 Mar 2016, 7:00 pm

carina a scris:
...nuuu, n-am vazut nici macar un art. cu privire la acest aspect sau vreun comentariu...in afara faptului ca au fost comentarii si art.in ziar cum ca are un prieten de 4-5 ani, altceva nimic de genul ca stau impreuna...mai mereu s-au purtat comentarii ca sta cu mama si ca este fff legata de ea...am inteles ca ar fi dat si un interviu si ar fi spus ca-si doreste fff mult sa-i poate oferi conditii mamei, sa nu mai fie nevoita sa mai plece in Izmir...despre viata personala a refuzat sa spuna ceva...chiar si la intrebarea "este adevarat ca aveti un prieten de 4 ani?", nu a raspuns...a fost interviul dat de curand ptr revista Glamur

ps. mai nou se comenteaza ca Elcin si-a cumparat casa langa Baris...am inteles ca Baris locuieste tot in Etiler-Levent
mda...nu prea vb de viata privata
casa lui Omer din serial este tot in Levent
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 13 Mar 2016, 7:09 pm

Nicky a scris:Exact, probabil e continuarea scenei din dormitor. Îl lasă singur, ea ”fuge” de el și coboară la bucătărie,  apoi vine și el , schimbat în pulover. Poate, poate ceva-ceva  se întâmplă între-timp. Măcar o îmbrățișare, un pupic pe obraz , nu știu, ceva...Pentru că s-au îmbrățișat atât de tandru la expoziția aceea...și nu erau singuri. Visez frumos, știu.

Ce reacție au avut la aflarea veștii bunica, șoferul, Sinan! Smile
Ce bine ar fi ca serialul să fie numai cu ei doi! Zău că nu m-aș plictisi.
Chestia cea mai importantă din episod a fost că Defne și Omer s-au hotărât să se căsătorească și au împărtășit celor apropiați vestea cea mare și în loc să ne bucurăm împreună cu ei am pierdut timpul cu trădătorul de Koray, cu vipera de Sude, cu libidinosul de Deniz etc...
Apropo de Koray, aștept traducerea, dar eu am înțeles că Omer și Sinan s-au cam supărat pe el și vor  să-l concedieze.
Nimeni nu s ar plictisi daca am avea doar scene cu ei 2, in dormitor cred ca Omer doar o tachineaza si se va incheia scena...scene de sarut intre ei cred ca o sa mai vedem doar in visele noastre la cum decurg lucrurile, in serial doar pupat pe ceafa Smile
Da, s au suparat pe Koray, il avertizasera din ep trecut sa se gandeasca bine ce face si ce decizie ia, acum l au anuntat ca il vor recompensa pt actiuni si ca nu mai continua colaborarea cu el...ceva de genul asta, nu e chiar concediere pt ca e unul dintre actionari Koray
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 13 Mar 2016, 7:23 pm

carina a scris:...eu nu vad ce scrie pe manseta acestei imagini, dar araboaicele spun ca nu stiu ce apropiat de a lui Gupse ar fi marturisit ca cei doi, Baris si Gupse s-au despartit..s-or fi luat dupa Yasemin...ori iarasi e vreo "ceoaca" ca sa mai creasca rating-ul serialului?
Carina, poate de poza asta ziceau araboaicele, aici se intreaba astia daca s au despartit...am gasit o pe instagramul sonya6_

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 10icxgp
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 13 Mar 2016, 7:23 pm

Crisu a scris:
Da, s au suparat pe Koray, il avertizasera din ep trecut sa se gandeasca bine ce face si ce decizie ia, acum l au anuntat ca il vor recompensa pt actiuni si ca nu mai continua colaborarea cu el...ceva de genul asta, nu e chiar concediere pt ca e unul dintre actionari Koray
Da, să nu mai lucreze cu el. Chiar așa, cum îi oferă cineva de mâncare , lux și confort , le dă cu flit. Ce fel de prieten e? Când a avut de ales între Sinan și Omer, l-a ales pe Sinan, pentru că el aducea banii în companie. Cu visătorul de Omer ar fi murit de foame. N-a pierdut nicio clipă și s-a și instalat cu toate jucăriile în biroul lui Omer când acesta a plecat. Noroc că băieții s-au împăcat singuri și n-au mai avut nevoie de decizia lui.
Și  când a reușit Omer să ia banii de la Deniz și au trecut de faza critică , Koray s-a și înființat la ușa lui ca să sărbătorească. Când e vorba de mâncare și de distracție , Koray e primul. Când au probleme, începe să bocească.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 13 Mar 2016, 7:31 pm

Crisu a scris:

...scene de sarut intre ei cred ca o sa mai vedem doar in visele noastre la cum decurg lucrurile, in serial doar pupat pe ceafa Smile

Bun și ăsta, decât deloc. Și unul pe mână eventual. Tot pe lângă, numai unde trebuie nu... sad
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 13 Mar 2016, 7:38 pm

Nicky a scris:
Da, să nu mai lucreze cu el. Chiar așa, cum îi oferă cineva de mâncare , lux și confort , le dă cu flit. Ce fel de prieten e? Când a avut de ales între Sinan și Omer, l-a ales pe Sinan, pentru că el aducea banii în companie. Cu visătorul de Omer ar fi murit de foame. N-a pierdut nicio clipă și s-a și instalat cu toate jucăriile în biroul lui Omer când acesta a plecat. Noroc că băieții s-au împăcat singuri și n-au mai avut nevoie de decizia lui.
Și  când a reușit Omer să ia banii de la Deniz și au trecut de faza critică , Koray s-a și înființat la ușa lui ca să sărbătorească. Când e vorba de mâncare și de distracție , Koray e primul. Când au probleme, începe să bocească.
Da, este omul interesului, e prieten atata timp cat are ceva de castigat, adica genul de om de care trebuie sa te feresti :)) Atunci cu instalarea in locul lui Omer a fost cam penibil, iar cand l a mustrat Defne a si inceput imediat cu victimizarea...m as bucura sa nu mai lucreze Passionis cu el acum, poate intelege ceva din lectia asta desi nu am mari sperante.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum