Serialesitelenovelet
4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

+21
demiruta
prytymeu
Theo_1
vivi
florina1989
milia
pissycutz
mitzymeu
Admin_dea05
monicuta
vali1cluj
carina
DENISA
aurora212
michiper68
andradamaria
rodica
Motzişor
windy_day
clio 24
iulia80
25 participanți

Pagina 37 din 37 Înapoi  1 ... 20 ... 35, 36, 37

In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Sam 10 Apr 2010, 10:17 pm

windy_day a scris:M-am intors si eu kiss .
Cred ca ratingul are la baza aceleasi procedee pe care le implica obtinerea oricaror date statistice. Cese intampla pe youtube este altceva. Acolo intra mai mult cei din afara si mai putin turcii care pot vedea serialela tv. Insa sa nu uitam ca productiile se adreseaza mai intai pietei turcesti, pe aceasta este important sa o cucereasca fiindca de aici vin banii care sa justifice continuarea difuzarii unui serial (de aia KvA s-a oprit dupa cateva episoade, de exemplu). Cat despre serialele de la noi despre tigani, in fine nu comentez, fiindca sunt multe semne de intrebare legate de audienta (grupe de varsta, pregatire, medii sociale etc) si putine statistici credibile. Oricum la noi merg atatea in virtutea inertiei ca este greu sa iti dai seama cat se datoreaza ratingului si cat faptului ca in cazul in care o televiziune tot nu are productii/idei noi va merge cu o reteta deja verificata, ca ceva ceva tot trebuie sa iasa.
bine te-ai intors!ai dreptate cu retetele verificate..dar mai exista si problema saturarii de atata mediatizare,multe televiziuni prezinta ceva legat de aceasta etnie. Eu am avut indoieli de la bun inceput legat de audienta inimii, chiar daca era dupa un roman celebru,cu ce ar fi turcii diferiti in aceasta privinta ,am toata convingerea ca doar datorita actorilor este la aceasta cotatie. altfel ar fi mult mai jos Suspect
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Sam 10 Apr 2010, 10:17 pm

Noapte buna fetelor,
Sa visati frumos care ce doriti kiss kiss
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Sam 10 Apr 2010, 10:21 pm

iulia80 a scris:
ciof marioara a scris:
Nici eu dar la rating PRO TV,era pe primul loc Smile am vazut BARCELONA e superb orasul ,daca n-ai fost acolo sa te duci ,chiar si numai pentru Gaudi,ca sa nu mai zic de atmosfera selecta pe care v-o pot oferi cei doi violonisti kiss
prietenul mea a fost acum 1 an in barcelona la o expozitie de barci ,yahturi si tot neamul lor..am zis ca o sa merge impreuna..dar de acum asteptam sa avem mai multi banuti..
la tiganiile noastre nu ma bag sa comentezi ca daca pana acum vi s-a parut fetelor ca sunt acida..sa vedeti ce pot scoate acuma! 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 2743637754
sunt caraghioase..asta ca sa fiu totusi diplomata..dar asta e fiecare cu placerile lui..noi cum le avem pe ale noastre..ii ziceam unei amice ca ma uit la un serial de la turci..dar care nu se vizioneaza la noi..il urmarim pe YT si il traduc fetele...stiti ce mi-a zis"ESTI NEBUNA"..asa ca........................... cupidon[/quote]OOOOO NUMAI ATAT,EU AM PRIMIT COMPLIMENTE si mai selecte legate de aceste seriale Smile Smile ca sa fiu eleganta Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Sam 10 Apr 2010, 10:23 pm

demiruta a scris:
Va pup, mi-a facut mare palcere sa vb cu voi! kiss
Noapte buna tuturor!

noapte buna demiruta!
drum bun maine si petrecere frumoasa
4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 517793
marioara draga suntem niste neintelese!
noi contra lor! Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Sam 10 Apr 2010, 10:25 pm

Noapte buna RODICA,scumpa la vedere,abia ai intrat ca a si trebuit sa iesi,te asteptam maine.
noapte buna DEMIRUTA,SI DISTRACTIE PLACUTA!
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Sam 10 Apr 2010, 10:27 pm

iulia80 a scris:
demiruta a scris:
Va pup, mi-a facut mare palcere sa vb cu voi! kiss
Noapte buna tuturor!

noapte buna demiruta!
drum bun maine si petrecere frumoasa
4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 517793
marioara draga suntem niste neintelese!
noi contra lor! Smile
NOI N-AM PIERDUT NIMIC...EI, DESTUL DE MULTE Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Sam 10 Apr 2010, 10:30 pm

ciof marioara a scris:]NOI N-AM PIERDUT NIMIC...EI, DESTUL DE MULTE Smile Smile
marioara..eu nu ma uit la tv decat cand ajung acasa si imi iau farfuria cu mancare in fata si schimb 20 de minute canalele la tv..asta seara m-am iutat la 7 si am vazut tragedia din polonia,..in rest sunt calare pe calc..spre disperarea alor mei si a prietenului mei..!
stupid
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Sam 10 Apr 2010, 10:30 pm

ciof marioara a scris:bine te-ai intors!ai dreptate cu retetele verificate..dar mai exista si problema saturarii de atata mediatizare,multe televiziuni prezinta ceva legat de aceasta etnie. Eu am avut indoieli de la bun inceput legat de audienta inimii, chiar daca era dupa un roman celebru,cu ce ar fi turcii diferiti in aceasta privinta ,am toata convingerea ca doar datorita actorilor este la aceasta cotatie. altfel ar fi mult mai jos Suspect
Tot ce este posibil ca actorii sa il salte, si chiar pe asta sa fi mizat si producatorii. Cu toate astea s-ar putea ca si lumea asta idealizata in care un barbat matur, bogat si educat se indragosteste de o femeie care este de parte de a fi educata, de rafinament nu mai vorbim, sa inceapa sa nu mai placa telespectatorului. Serios vorbind, cand ai in fata o femeie de aproape 30 de ani care face gafe monumentale in societate, nu cred ca cineva se amuza. Iar educatia la inceput de secol 21 nu mai consta doar in a manca frumos si a rosti corect frazele si nici nu se face in cateva zile (poate doar daca avem in fata cel mai mare geniu al tuturor timpurilor), asa ca probabil ca sunt multi care asteapta, ca si noi, partea educata, cand probabil scenariul va deveni mai realist si mai logic (se pare ca toate productiile turcesti sufera de boala asta cu logica Smile ).
Despre etnia de la noi, sincer nu ma intereseaza serialele ce se vor despre.
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Sam 10 Apr 2010, 10:30 pm

A inceput net-ul sa imi faca probleme ca vad ca mi-a aparut mesajul de 2 ori, da in ciuda lui pe al doilea l-am sters. Ma mai duc la Rapidshare sa vad daca se simte bine, ca poate s-a impotmolit saracu' si imi descarca ep. 13 din 3 in 4.
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Sam 10 Apr 2010, 10:36 pm

windy_day a scris:A inceput net-ul sa imi faca probleme ca vad ca mi-a aparut mesajul de 2 ori, da in ciuda lui pe al doilea l-am sters. Ma mai duc la Rapidshare sa vad daca se simte bine, ca poate s-a impotmolit saracu' si imi descarca ep. 13 din 3 in 4.
spor la treaba draga windy..suntem f mandre de voi ca va luptati cu tehnologia pt noi!
4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 517793 si floare
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Sam 10 Apr 2010, 10:39 pm

iulia80 a scris:
spor la treaba draga windy..suntem f mandre de voi ca va luptati cu tehnologia pt noi!
4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 517793 si floare
Multumesc, nu mai am mult dar m-am apucat tarziu de descarcat si in seara asta parca este toata lumea la calculator asa de prost merge netul, sau or avea agapa aia de la retea si au scapat tehnica din mana????
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Sam 10 Apr 2010, 10:43 pm

windy_day a scris:
ciof marioara a scris:bine te-ai intors!ai dreptate cu retetele verificate..dar mai exista si problema saturarii de atata mediatizare,multe televiziuni prezinta ceva legat de aceasta etnie. Eu am avut indoieli de la bun inceput legat de audienta inimii, chiar daca era dupa un roman celebru,cu ce ar fi turcii diferiti in aceasta privinta ,am toata convingerea ca doar datorita actorilor este la aceasta cotatie. altfel ar fi mult mai jos Suspect
Tot ce este posibil ca actorii sa il salte, si chiar pe asta sa fi mizat si producatorii. Cu toate astea s-ar putea ca si lumea asta idealizata in care un barbat matur, bogat si educat se indragosteste de o femeie care este de parte de a fi educata, de rafinament nu mai vorbim, sa inceapa sa nu mai placa telespectatorului. Serios vorbind, cand ai in fata o femeie de aproape 30 de ani care face gafe monumentale in societate, nu cred ca cineva se amuza. Iar educatia la inceput de secol 21 nu mai consta doar in a manca frumos si a rosti corect frazele si nici nu se face in cateva zile (poate doar daca avem in fata cel mai mare geniu al tuturor timpurilor), asa ca probabil ca sunt multi care asteapta, ca si noi, partea educata, cand probabil scenariul va deveni mai realist si mai logic (se pare ca toate productiile turcesti sufera de boala asta cu logica Smile ).
Despre etnia de la noi, sincer nu ma intereseaza serialele ce se vor despre.
NOI AM MAI DISCUTAT ASTA SI PANA ACUM VAD CA NU NE-AM SCHIMBAT OPINIILE ,IN CE PRIVESTE partea cu amuzamentul..aici ar trebui sa lasi o bresa,sunt destule chiar si de la noi care se amuza sau pe care le amuza aceste neverosimilitati, cred ca intradevar intervin acele statistici..grupe de varsta,educatie etc... :(si eu cred ca au ceva chermeza....


Ultima editare efectuata de catre ciof marioara in Sam 10 Apr 2010, 10:45 pm, editata de 1 ori
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Sam 10 Apr 2010, 10:44 pm

windy_day a scris:
iulia80 a scris:
spor la treaba draga windy..suntem f mandre de voi ca va luptati cu tehnologia pt noi!
4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 517793 si floare
Multumesc, nu mai am mult dar m-am apucat tarziu de descarcat si in seara asta parca este toata lumea la calculator asa de prost merge netul, sau or avea agapa aia de la retea si au scapat tehnica din mana????
avand in vedere ce porcarii de programe sunt la televizor..posibil si probabil ca multa lume sa fie calare pe calc...
apropo..imi ziceau 2 amice de-ale mele una din germania si una franta..a.plus una din scotia...ca desi sunt tari dezvoltate.la ei accesul la internet e f greu..
spre deosebire de la noi unde vine si te conecteaza la internet destul de repede..asa ca bafta noastra..
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Sam 10 Apr 2010, 10:51 pm

iulia80 a scris:
windy_day a scris:
iulia80 a scris:
spor la treaba draga windy..suntem f mandre de voi ca va luptati cu tehnologia pt noi!
4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 517793 si floare
Multumesc, nu mai am mult dar m-am apucat tarziu de descarcat si in seara asta parca este toata lumea la calculator asa de prost merge netul, sau or avea agapa aia de la retea si au scapat tehnica din mana????
avand in vedere ce porcarii de programe sunt la televizor..posibil si probabil ca multa lume sa fie calare pe calc...
apropo..imi ziceau 2 amice de-ale mele una din germania si una franta..a.plus una din scotia...ca desi sunt tari dezvoltate.la ei accesul la internet e f greu..
spre deosebire de la noi unde vine si te conecteaza la internet destul de repede..asa ca bafta noastra..
WOW de astea n-am mai auzit,asa o fi cu netul pe la ei ,dar ma uimeste,pe de alta parte conform statisticilor eram destul de in fata ca si utilizatori ai netului ,o fi si asta un motiv ..pe langa altele mult mai amare kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Sam 10 Apr 2010, 10:56 pm

iulia80 a scris:
ciof marioara a scris:]NOI N-AM PIERDUT NIMIC...EI, DESTUL DE MULTE Smile Smile
marioara..eu nu ma uit la tv decat cand ajung acasa si imi iau farfuria cu mancare in fata si schimb 20 de minute canalele la tv..asta seara m-am iutat la 7 si am vazut tragedia din polonia,..in rest sunt calare pe calc..spre disperarea alor mei si a prietenului mei..!
stupid
Sa stii ca si eu ma uit rar dar de regula ma uit la documentare..(Dicovery,National geographic,explorer)
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Sam 10 Apr 2010, 10:59 pm

ciof marioara a scris:[WOW de astea n-am mai auzit,asa o fi cu netul pe la ei ,dar ma uimeste,pe de alta parte conform statisticilor eram destul de in fata ca si utilizatori ai netului ,o fi si asta un motiv ..pe langa altele mult mai amare kiss
prietena mea din franta a trebuit sa astept cam 2 luni sa ii puna internet asta dupa multa multa multa birocratie..cea din scotia..care lucreaza intr-un spital..ca sa aiba acces la internetul spitalului..trebuie sa ceara o parola si un nume de identificare daca vrea sa intre pe internet cand e in spital..si in timpul liber e nasol cu internetul..a zis ca prefera sa isi cumpare tot felul de cartele care ii ofera acces la internet..cartele de telefonie mobila..asa ca noi putem sa ne bucuram...
pt ca datorita internetului il vedem noi in fiecare sapt pe muratel,le tocam pe filoftea si ceceaka..! Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 17 Apr 2010, 12:11 am

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 37 Empty Re: 4.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 37 din 37 Înapoi  1 ... 20 ... 35, 36, 37

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum