Serialesitelenovelet
Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

+12
florica
mita baston
rina-rina
alitheea
iulianagl
DENISA
pissycutz
anuta1971
mihaela99
vivi
florina1989
Admin_dea05
16 participanți

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de pissycutz Joi 20 Mai 2010, 9:00 am

Traducere episodul 12 promo 3

Murat: Nici mǎcar nu te-ai gândit sǎ-mi ceri ajutorul?
Hasret: Mi-a fost teamǎ şî totul s-a întâmplat atât de repede.
Murat: Dar ai avut suficient timp sǎ îţi faci un plan. Ai avut timp sǎ te gândeşti sǎ faci o persoanǎ în patul tǎu.
Hasret: Ai venit la mine în camerǎ? Noaptea?
Murat: Şi ca şi când asta nu ar fi fost de ajuns ai plecat la tine în cartier în mijlocul nopţii, din nou fǎrǎ sǎ îmi spui. Scuzǎ-mǎ Hasret. Nu vorbi cu mine astǎzi.
Hasret: Nu spune asta … te rog …
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de vivi Vin 21 Mai 2010, 11:15 pm

vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 25 Mai 2010, 9:58 pm




MURAT: I guess I am like a fool in love.It is so obvious, why I get angry for no reason, moreover why I am jealous all of a sudden...

tradus de Denisa

MURAT: Cred că sunt un prost îndrăgostit . este atât de evident, m-am supărat fără nici un motiv, de ce sunt gelos dintr-o dată ...
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de iulianagl Joi 27 Mai 2010, 9:35 am

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Vin 28 Mai 2010, 11:13 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de alitheea Mier 02 Iun 2010, 3:30 am

cu drag pentru voi Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 155520 Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 517793 Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 918686

alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de pissycutz Mier 02 Iun 2010, 10:43 am

Traducere trailer

Cihan: Noi nu ne vindem prietenii, clar?

Murat: Nu am mai simţit aşa de multǎ vreme, nu înţelegi? Acest sentiment mǎ face sǎ mǎ simt cǎ trǎiesc. Mǎ face sǎ îmi doresc sǎ trǎiesc şi mai mult.

Dacǎ te uiţi la mine cu atenţie poţi vedea asta.

Hasret: Când laşi oamenii sǎ te vadǎ cu adevǎrat, faci oamenii sǎ se simtǎ entuziasmaţi. E ca şi când ai dezlega un mister. Mai ales atunci când facem ceva împreunǎ. Sǎ fiu aproape de tine e un sentiment care mǎ face sǎ cred cǎ lumea a fost creatǎ din nou. Dacǎ reuşesc sǎ devin aşa cum vrei tu ştiu cǎ nu-mi vei mai da drumul. (Nu mǎ mai vei lǎsa sǎ plec)
Murat: Nu întenţionez sǎ dau drumul la nimic.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de iulianagl Joi 03 Iun 2010, 12:00 am

Priviti aici Levant o intreaba pe Hasret daca
e indragostita de Murat Hogea.

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Vin 04 Iun 2010, 11:04 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 08 Iun 2010, 10:06 pm



Ultima editare efectuata de catre anuta1971 in Mar 08 Iun 2010, 10:41 pm, editata de 1 ori
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de pissycutz Mar 08 Iun 2010, 10:22 pm

Episodul 15 , al II lea trailer



Murat: Am sentimente pentru ea şî sunt speriat. Impun o distanţǎ între noi fǎrǎ sǎ îmi dau seama.
Levent: Este clar ca bunǎ ziua cǎ ai sentimente pentru Hasret.
Murat: Îţi poţi imagina? Dupǎ tot acest timp, din nou … trebuia sǎ o fi vǎzut astazi. A vrut sǎ îi spun ceva toatǎ ziua sau sǎ fac ceva toatǎ ziua dar am ezitat.
Levent: De ce?
Murat: Levent, de aceastǎ datǎ nu vreau ca dragostea sǎ îmi mai scape printer degete. Sunt speriat de moarte cǎ aş putea sǎ o supǎr. Totul trebuie sǎ fie perfect.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 09 Iun 2010, 6:08 am

Ep 15 al doilea trailer subtitrat romaneste

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de vivi Vin 11 Iun 2010, 11:31 pm

vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de vivi Mar 15 Iun 2010, 9:43 pm

vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 16 Iun 2010, 7:05 am

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de vivi Vin 13 Aug 2010, 10:33 pm




alitheea Astazi la 11:27 pm



Here is the translation of the trailer:
Saime: "You will see a love within a love, not like anyone".
Murat: "The unsung songs in my soul are saying goodbye now. It's name is Hasret".
Saime: "Too much in love, too much perfect, too much beautiful".



Saime:Vei vedea o dragoste intr-o alta dragoste , nu ca oricare alta

Murat:cantecul necantat in sufletul meu spune la revedere acum . Numele lui este Hasret

Saime:prea tare indragostit , prea frumos si prea perfect


vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de vivi Sam 14 Aug 2010, 7:52 am

vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Gonulcelen 17 fragman 2

Mesaj Scris de rina-rina Mier 18 Aug 2010, 5:16 pm

Gonulcelen 17 fragman 2
https://www.facebook.com/video/video.php?v=1531620497660&oid=10150109207560131

rina-rina
membru activ
membru activ

Mesaje : 167
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de vivi Mier 18 Aug 2010, 5:30 pm

rina-rina a scris:Gonulcelen 17 fragman 2
https://www.facebook.com/video/video.php?v=1531620497660&oid=10150109207560131
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Mier 18 Aug 2010, 6:31 pm

vivi a scris:
rina-rina a scris:Gonulcelen 17 fragman 2
https://www.facebook.com/video/video.php?v=1531620497660&oid=10150109207560131


Hasret: Why did you come after me?
Saime: My daughter
Hasret: I wish
you hadn't found me at all.
Saime: I can't leave you like this.
Hasret: Wish you had told me when you lay me on your lap and caress my hair. Wish you had told me before whatever you would tell...While you were lying right into my face...
Saime: Just listen...
Hasret: What will happen if I listen? What will change? Will I feel close to you immediately? Will I hug you tightly now? Go now wherever you will go!










Hasret: De ce ai venit după mine?
Saime: Fiica mea
Hasret: aş fi vrut să nu mă găseşti.
Saime: Nu te pot lăsa aşa.
Hasret: Aş fi vrut ca tu să - mi spui asta când stăteam în poala ta şi -mi mângâiai părul . Aş fi vrut să-mi fi spus înainte indiferent de ce ai fi spun ... În timp ce stăteai chiar în faţa mea ...
Saime: Doar ascultă-mă ...
Hasret: Ce se va întâmpla dacă aş asculta? Ce se va schimba? Ma voi simţi mai aproape de tine imediat? Te voi îmbrăţişa acum? Du-te acum oriunde vrei !






Rezumat episodul 17


Hasret a strălucit ca o stea la concert, dar evenimentul este umbrit deoarece Hasret află că mama ei a fost la concert. Hasret are inima frântă şi ea îşi va găsi refugiu în Murat , singura persoană în care ea are încredere. Hasret şi Murat plănuiesc să înceapă o viaţă nouă împreună lăsând toate amintirile urâte în urmă. Kobra vrea urgent să se căsătorească cu Gülnaz şi el intră în necazuri încercând de a găsi bani. Relaţia lui Murat cu Hasret, care a început cu muzica intră într-o nouă fază neaşteptată atunci când apare Saime înapoi din umbră.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Vin 20 Aug 2010, 10:35 pm


https://www.youtube.com/watch?v=OI5_y2f6vVk
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty RECLAMA_GONULCELEN

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 24 Aug 2010, 9:59 pm

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 25 Aug 2010, 10:32 pm

anuta1971 a scris:
danaxbt a scris:Murat: Nu mai predau muzica.
(to levent)Daca nu ai fi distrus totul ii spuneam totul...
Levent: Nu am facut o intentionat nu intelegi?
Murat:Ea vrea doar sa cante melodii pe care le stie nu mai are nevoie de mine
hasret: Nu ma voi intoarce niciodata...
Hasret: Stii ce fel de oameni suntem, oameni care stau deoparte invata mai usor?(aici nu stiu exact cum se traduce)
Nu credem in nimeni. Dar am crezut in tine mult. Mi a luat ceva timp dar am crezut mult in tine.
Murat:am vrut doar sa stii ce gandesc.Singurul lucru la care m am gandit a fost viitorul tau
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de DENISA Vin 27 Aug 2010, 10:45 pm



Ultima editare efectuata de catre DENISA in Vin 03 Sept 2010, 10:01 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de vivi Mier 01 Sept 2010, 9:55 pm



EPISODE 19 TRAILER



Murat: Are you jealous of me or am I misinterpreting it?
levent: I guess I am jealous of you about one thing.
murat: and what would that be?
levent: hasret!

**
hasret: Its all because of me. You stopped doing music because of me.
murat: all because of you huh?
hasret: yes.. but I will not allow this.
murat: I do not ask for permission from anyone. especially not from you. You are spoilt. You do not know me or understand anything about the music I do.
hasret:I understand.
murat: It is impossible for you to understand me. The last person to understand me and know me is you.
you are exactly where you are when I first met you. You have not moved one step forward. you are at the same spot.

hasret: I came for your own good.
murat: I do not need anyone.
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri   -  Trailer Translations  - Pagina 2 Empty Re: Gönülçelen-Trailer episoade si traduceri - Trailer Translations

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum