Serialesitelenovelet
26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+18
pissycutz
iulia1965
Garo
iulia80
anuta1971
clio 24
vali1cluj
dana17
narcisa
iulianagl
alitheea
elena
lica54
florica
mihaela99
Admin_dea05
vivi
DENISA
22 participanți

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 18 Sept 2010, 6:46 pm

Dragele mele eu ma retrag in umbra poate mai vor si alte fete sa si exprime parerile n buna sa aveti in suflet pace si liniste 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 242329 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 229917
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 18 Sept 2010, 7:01 pm

Sa stii ca m-am intrebat de multe ori daca o relatie ca cea dintre Murat si Hasret in stadiul actual ar putea sa mearga.. eu spun ca nu.. chiar daca o sa fie impreuna... o sa se impace pentru putin timp.. si asta nu pentru ca ei nu s-ar iubi.. dar iubirea in cazul lor nu e de ajuns.. este o diferenta intre ei si nu ma refer numai la cea sociala ci in primul rand la cea intelectuala... M-am intrebat de ce Murat are reactia asta de violenta emotionala daca pot sa spun asa.. fata de Hasret. Au existat pe parcursul serialului mai multe astfel de momente... atunci cand Hasret s-a intalnit cu Salih fara aprobarea lui Murat... cand Hasret nu a putut sa faca repetitia generala inainte de concert ... reactia lui din episodul 19 .. si cred ca mai sunt.. Cred ca inconstient Murat o considera pe Hasret inferioara lui. Barbatii ne fac fericite, ne iubesc, ne rasfata si fac multe lucruri frumoase pentru noi dar, nu vor renunta in ruptul capului sa fie egoisti....sunt egoisti, in primul rind pentru ca, asa au fost crescuti, majoritatea: in ideea ca totul li se cuvine... de mici copii, baiatul unei familii in care exista si cel putin o fetita este favorizat. Ca e baiat. Nu mai spun de educatia musulmana care este asa cum e.. si femeia este privita si tratata asa cum e... Asta se vede si in scenariile lor... femei puternice dar care sunt supuse barbatilor... In viata o astfel de relatie nu ar rezista... mai devreme sau mai tarziu ar deveni evidenta deosebirea.. si chiar daca partenerul asa zis inferior evolueaza exista tendinta ..sau obisnuinta celuilat partener de a-l trata ca pe o persoana inferioara...se poate trai in schimb si asa daca exista iubire nu zic nu si daca cel considerat superior intelectul e un om excelent... sunt atatea cazuri dar parerea mea e ca cel care e inferior devine frustrat.... incepe sa fie din ce in ce mai nemultumit de multe lucruri si nu mai intervine in relatie decat respectul fata de omul care a fost sa zicem loial o viata intreaga... nu si multumirea deplina pentru relatia pe care s-a straduit sa o intretina cu dragoste si care sa merite din plin. Am scris cam mult... scuze
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 18 Sept 2010, 7:10 pm

elena a scris:Dragele mele eu ma retrag in umbra poate mai vor si alte fete sa si exprime parerile n buna sa aveti in suflet pace si liniste 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 242329 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 229917
Scuze ca am raspuns asa tarziu... m-a chinuit talentul.. Smile Smile Smile eu chiar nu te inteleg draga mea... de ce nu si-ar putea cineva exprima parerea pentru ca noi suntem aici... nu asta este rostul forumurilor sa dialogam?... o noapte buna iti doresc si vise frumoase ... poate te hotarasti totusi sa mai intri 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155520
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 18 Sept 2010, 7:14 pm

[quote Nu ma pot abtie sa nu raspund .Ei bine eu nu am observat la Murat si in special la el ca ar face diferenta de clasa este atitudinea omului gelos fata de femeia pe care o iubeste si de la care asteaapta sa junga pe cea mai inalta culme un om egoist nu ar fi proceat asa sa se bucure de succesul ei sa o ambitioneze sa ajunga cit mai sus sa vrea ca ea sa fie perfecta pentru ca are potential el a vazut acest lucru a vazut frumusetea ambitia calitatea.
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 18 Sept 2010, 7:15 pm

anuta1971 a scris:
elena a scris:Dragele mele eu ma retrag in umbra poate mai vor si alte fete sa si exprime parerile n buna sa aveti in suflet pace si liniste 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 242329 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 229917
Scuze ca am raspuns asa tarziu... m-a chinuit talentul.. Smile Smile Smile eu chiar nu te inteleg draga mea... de ce nu si-ar putea cineva exprima parerea pentru ca noi suntem aici... nu asta este rostul forumurilor sa dialogam?... o noapte buna iti doresc si vise frumoase ... poate te hotarasti totusi sa mai intri 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155520
Smile Smile vezi ca am raspuns si nu m am abtinut Smile Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 18 Sept 2010, 7:19 pm

elena a scris:[quote Nu ma pot abtie sa nu raspund .Ei bine eu nu am observat la Murat si in special la el ca ar face diferenta de clasa este atitudinea omului gelos fata de femeia pe care o iubeste si de la care asteaapta sa junga pe cea mai inalta culme un om egoist nu ar fi proceat asa sa se bucure de succesul ei sa o ambitioneze sa ajunga cit mai sus sa vrea ca ea sa fie perfecta pentru ca are potential el a vazut acest lucru a vazut frumusetea ambitia calitatea.
Da deacord cu tine.. asta spuneam .. ca Murat este un om excelent... a sustinut-o intotdeauna pe Hasret.. i-a privit defectele si lipsa de educatie cu indulgenta, dar cand e suparat are reactiile astea... tu cum le explici? Eu nu spun ca am dreptate .. explicatia asta mi-am dat-o eu ... foarte posibil sa ma insel.. dar acum alta explicatie nu am
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 18 Sept 2010, 7:26 pm

Buna fetelor ,sa nu ne pierdem speranta ,sa ne amintim de vremurile bune... Sa asteptam si sa mai speram ca Tuba si Cansel nu au probleme ca si Hasret si Murat... I love you Eu zic ca nu...26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 61661_1398213722654_1451604036_30923337_1141766_n indragostit ASK ? O seara frumoasa va doresc...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 18 Sept 2010, 7:33 pm

dana17 a scris:Buna fetelor ,sa nu ne pierdem speranta ,sa ne amintim de vremurile bune... https://www.youtube.com/v/HkY46gSjh4k Sa asteptam si sa mai speram ca Tuba si Cansel nu au probleme ca si Hasret si Murat... I love you Eu zic ca nu... http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs656.snc4/61661_1398213722654_1451604036_30923337_1141766_n.jpg indragostit ASK ? O seara frumoasa va doresc...
buna seara Dana 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793 .. sa dea domnul sa fie cum spui... tare as vrea sa-i vad impreuna in realitate (mai mult decat in film)


Ultima editare efectuata de catre anuta1971 in Sam 18 Sept 2010, 7:34 pm, editata de 1 ori
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 18 Sept 2010, 7:33 pm

[quote="anuta1971"]
elena a scris:[quote Nu ma pot abtie sa nu raspund .Ei bine eu nu am observat la Murat si in special la el ca ar face diferenta de clasa este atitudinea omului gelos fata de femeia pe care o iubeste si de la care asteaapta sa junga pe cea mai inalta culme un om egoist nu ar fi proceat asa sa se bucure de succesul ei sa o ambitioneze sa ajunga cit mai sus sa vrea ca ea sa fie perfecta pentru ca are potential el a vazut acest lucru a vazut frumusetea ambitia calitatea.
anuta eu ii vad reactiile foarte firesti si sunt de acord cu aceste reactii cind vezi omul in care ai investiti totul acel TU ESTI TOTUL PENTRU MINE ca in loc sa avanseze sa mearga spre acel ideal spre care a tinjit toata viata si cind are lumea la picioare bine este o metafora tu te duci si cinti intr un bar de duzina vrei intr un fel sa te intorci de unde ai plecat. Este normal sa reactionezi asa de ce ar mai merita sa pui totul suflet mindrie bunavointa dragoste in ceva daca rezultatul este asta . Oricine cu sentimente la fel ca ale lui ar fi procedat asa si s i ar fi spus ca nu merita sa mai continui sa inveti sa dai lectii unor persoane care sa mearga spre ce sa aleaga ce si atunci iata reactia C a ea a inteles asta f repede 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 357595 ei inseamna ca totul este recistigat TOTUL DA DE ACORD MURAT ARE UN CARACTER EXCEPTIONAL p s Vezi ca te contrazici putin el nu a considerat o niciodata inferioara lui si de egoism nici vORBA
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 18 Sept 2010, 7:37 pm

[quote= BUNA DANA eu niciodata nu mi am pierdut speranta cu atit mai mult acum din contra cred in caracterul lui Murat apreciez acest caracter si in viata de toate zilele nu numai in filme asa ca in ceea ce ma priveste totul este ok kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 18 Sept 2010, 7:40 pm

anuta1971 a scris:[
buna seara Dana 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793 .. sa dea domnul sa fie cum spui... tare as vrea sa-i vad impreuna in realitate (mai mult decat in film)
Vezi ca nu am uitat ce ai spus , ca in septembrie apar impreuna in lumea reala...Astept... cupidon
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 18 Sept 2010, 7:42 pm

dana17 a scris:[]Vezi ca nu am uitat ce ai spus , ca in septembrie apar impreuna in lumea reala...Astept... cupidon
NICI EU NU AM UITAT CE AM ZIS kiss kiss Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 18 Sept 2010, 7:48 pm

Multumim fetelor pt traduceri...Nu renuntati... 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793 Multumim Narcisa...
26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Narcise
Multumim Pissycutz ...
26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Trandafir_rosu
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 18 Sept 2010, 8:46 pm

fetelor va spun noapte buna 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 18 Sept 2010, 8:46 pm

dana17 a scris:Multumim fetelor pt traduceri...Nu renuntati... 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793 Multumim Narcisa...
Multumim Pissycutz ...

Bună seara dragele mele. kiss kiss kiss
Nu renunțăm la traduceri dar numai atât a tradus Arzu până acum. Cum apar traducerile ne apucăm de treabă.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 18 Sept 2010, 8:47 pm

anuta1971 a scris:fetelor va spun noapte buna 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793
n buna kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 18 Sept 2010, 8:48 pm

anuta1971 a scris:fetelor va spun noapte buna 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793

Noapte bună Ana. kiss kiss
Mi-au plăcut comentariile tale și ale Elenei. Eu încă sunt neplăcut impresionată de apariția Selinei.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 18 Sept 2010, 8:49 pm

[quote="narcisa"][quote="dana17"]Multumim fetelor pt traduceri...Nu renuntati... 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793 Multumim Narcisa...
Multumim Pissycutz ...
[/q 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 136358 Narcisa pupicei pentru traducere ia spune ai gasit revent 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 18 Sept 2010, 8:53 pm

Buna seara fetelor, gata v-ati mai racorit un pic dupa ep de aseara ,Anuta eu cred ca este vorba si asta este valabil in general ca---toti barbati sunt orgoliosi ei vor sa fie mai tot timpul cocosi. 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 18 Sept 2010, 8:54 pm

[quote="elena"][quote="narcisa"]
dana17 a scris:Multumim fetelor pt traduceri...Nu renuntati... 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793 Multumim Narcisa...
Multumim Pissycutz ...
[/q 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 136358 Narcisa pupicei pentru traducere ia spune ai gasit revent 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793

De când a venit băiatul n-am avut timp să ies niciunde. Parcul e prietenul nostru cel mai bun. Poate după ce îl duc la grădiniță să am puțin timp să caut.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 18 Sept 2010, 8:54 pm

[quote="narcisa"]
anuta1971 a scris:fetelor va spun noapte buna 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793

Noapte bună Ana. kiss kiss
Mi-au plăcut comentariile tale și ale Elenei. Eu încă sunt neplăcut impresionată de apariția Selinei.[/quoteIti dai seama ce labila psihic sa stai doi ani sa nu dai nici un semn de viata si apari chiar masochista este fata asta o minte diabolica stupid 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 248946 eu cind am vazut o am ramas muta nu mi venea sa mi cred ochilor ca niste oameni cu scaun la cap ar putea sa indrazneasca acest lucru nu mai au nici o credibilitate indiferent de argumente motivatii si ce or mai inventa ei confused confused
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 18 Sept 2010, 8:55 pm

[quote="narcisa"][quote="elena"]
narcisa a scris:
dana17 a scris:Multumim fetelor pt traduceri...Nu renuntati... 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793 Multumim Narcisa...
Multumim Pissycutz ...
[/q 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 136358 Narcisa pupicei pentru traducere ia spune ai gasit revent 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 517793

De când a venit băiatul n-am avut timp să ies niciunde. Parcul e prietenul nostru cel mai bun. Poate după ce îl duc la grădiniță să am puțin timp să caut.
ok
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 18 Sept 2010, 9:00 pm

florica a scris:Buna seara fetelor, gata v-ati mai racorit un pic dupa ep de aseara ,Anuta eu cred ca este vorba si asta este valabil in general ca---toti barbati sunt orgoliosi ei vor sa fie mai tot timpul cocosi. 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 296580
buna seara draga mea eu oricum m am racorit tot comentind ba pe forum ba pe al meu sot l am innebunit cu serialul asta la serviciu i am innebunit si uite asa o sa ajung sa o iau si eu .. razna Smile Smile Smile apropo si la telefon cind vorbesc tot neamul stie de serial si incep comentariile Smile Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 18 Sept 2010, 9:03 pm

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 296580 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 971524 Buna seara Narcisa ,multumesc pt. traducere.Sti ca revent se spune si-n turca am vazut pe cartulia cu instructiuni de la masina de facut piine.Noapte buna fetelor care au plecat la nani.Asa-i Elena noi am cam luat-o la vale rau cu turci, si ai mei se tot mira ca ce vad la ei , cu ce sunt mai buni acum ca nu de mult nu le dadeam nici-o atentie. 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 296580


Ultima editare efectuata de catre florica in Sam 18 Sept 2010, 9:11 pm, editata de 1 ori
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 18 Sept 2010, 9:04 pm

Bună seara Flori. kiss kiss

Pentru mine cea mai frumoasă scenă din film a fost cea în care Hasret s-a dus la cursul lui Murat. Fata se află pe drumul cel bun, îmi place ambiția ei de a progresa. Să vedem dacă Murat are curaj să fie din nou profesorul ei.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 26 .Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum