Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+14
alitheea
Gloxinia2010
mihaela99
florica
lica54
dana17
iulianagl
danaxbt
narcisa
elena
anuta1971
axxa246
DENISA
Admin_dea05
18 participanți

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 25 Sept 2010, 2:27 pm

[quote="narcisa"]
buna Narcisa , sa spun drept, nu prea , da fapt ma asteptam , dar nu-i nik, o sa fie bine , eu de felul meu sunt optimista si fac haz de necaz , 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 517793 multi pentru traducere , cheers
http://piczasso.com/i/sojhx.gif

foarte urat din partea lui Oga , urat sad m-a dezamagit rau de tot , putea macar sa o conduca acasa sad
https://www.youtube.com/watch?v=QLqsD6vpcK0


Ultima editare efectuata de catre mihaela99 in Sam 25 Sept 2010, 2:44 pm, editata de 1 ori
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 25 Sept 2010, 2:35 pm

mihaela99 a scris:
buna Narcisa , sa spun drept, nu prea , da fapt ma asteptam , dar nu-i nik, o sa fie bine , eu de felul meu sunt optimista si fac haz de necaz , 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 517793 multi pentru traducere , cheers
http://piczasso.com/i/sojhx.gif

Speranța nu moare niciodată, poate în episodul viitor vom avea mai multe scene pe placul nostru, și dacă nu, poate în episodul de peste două săptămâni. Sigur vor mai fi și scene sclipitoare care să ne aducă aminte de sezonul unu. Oricum când îmi va fi dor de ceva frumos îl voi revedea pe acesta.

Ce frumos face Murat cu ochiul lui Hasret. Cred că pentru Levent începe o perioadă grea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 25 Sept 2010, 2:47 pm

narcisa a scris:[

Speranța nu moare niciodată, poate în episodul viitor vom avea mai multe scene pe placul nostru, și dacă nu, poate în episodul de peste două săptămâni. Sigur vor mai fi și scene sclipitoare care să ne aducă aminte de sezonul unu. Oricum când îmi va fi dor de ceva frumos îl voi revedea pe acesta.

Ce frumos face Murat cu ochiul lui Hasret. Cred că pentru Levent începe o perioadă grea.

da sunt sperante dar fff putine ca ei sa se impace, eu cred ca dupa ep. 25, daca mai avem sansa sa mai vedem gonulcelen, dar cum ti-am spus eu sunt optimista de felul meu insalah

acuma plec la bucatarie, sad , 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 517793 multi Narcisa kiss revin
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 25 Sept 2010, 3:03 pm

mihaela99 a scris:
da sunt sperante dar fff putine ca ei sa se impace, eu cred ca dupa ep. 25, daca mai avem sansa sa mai vedem gonulcelen, dar cum ti-am spus eu sunt optimista de felul meu insalah

acuma plec la bucatarie, sad , 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 517793 multi Narcisa kiss revin
De ce să nu mai putem vedea Gonulcelen? Și eu sunt tot la bucătărie cu un iepure. Spor la gătit 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155520
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 25 Sept 2010, 3:18 pm

narcisa a scris:[
De ce să nu mai putem vedea Gonulcelen? Și eu sunt tot la bucătărie cu un iepure. Spor la gătit 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155520

eu sunt cu rate, Smile , da de unde ai iepurele? tot vanat?
pai nu vezi ce pana de idei au scenaristii astia? tare imi este frica sa nu intrerupa filmul sad

ce frumos a fost dansul lor Exclamation
http://prikachi.com/images/859/2492859h.gif
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 25 Sept 2010, 3:20 pm

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 136358 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155520 gata fetellor ati terminat de gatit :nh8: Aseara toate cu gura cascata la gonulcelen si astazi toate cu treaba Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 25 Sept 2010, 3:26 pm

elena a scris: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 136358 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155520 gata fetellor ati terminat de gatit :nh8: Aseara toate cu gura cascata la gonulcelen si astazi toate cu treaba Smile Smile

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 517793 Elena, ce faci soro ?da tu nu gatesti niciodata? : :drunken: ca eu am o garnizoana sad
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Levent

Mesaj Scris de Gloxinia2010 Sam 25 Sept 2010, 3:28 pm

Mie imi place personajul Levent. Este bine construit. Bun profesionist,un barbat cu calitati si defecte, corect cu Murat si care lupta pt. Hasret ,ca toti barbatii de altfel ,cateodata si cu mijloace mai putin ortodoxe.Convinge mai mult. Iar actorul, nu-i stiu numele, este foarte bun in rol. Nu vreau sa supar pe cineva,dar daca scenaristii respecta cat de cat sursa de inspiratie, -Pygmalion de G. B. Shaw-, Hasret nu va ramane cu Murat. In epilog scriitorul explica de ce.
De altfel exista si in seriale turcesti un precedent. De la buze la inima, daca nu gresesc.
Sper sa ma insel si povestea romantica sa cotinuie si sa sa avem un happy end, caci Tuba este o actrita care are ceva special si deosebit,aproape unica!
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 100355

Pentru Romantic Ladies! [img]28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 65853792976164502986[/img]
[img]28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 83248575090998180206[/img][img]28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 41542364365104053634[/img]

Gloxinia2010
membru activ
membru activ

Mesaje : 52
Data de inscriere : 02/09/2010

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 25 Sept 2010, 3:29 pm

Narcisa ia sa vezi ce epitaf i am facut eu lui selin fii atenta aici Te ai dus de tanara pacat Dar sa te-ntorci ar fi dezastru Ramai acolo unde esti Ca poate l indragesti pe Dracul cheers I love you 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 248946 Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 25 Sept 2010, 3:32 pm

BUNA MIHAELA DAR TU CE CREZI CA AM FACUT EU PANA ACUM SI MAI AM ACUM AM LUAT SI EU O PAUZA CA IERI AM FRECAT MANGANUL Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 25 Sept 2010, 3:42 pm

mihaela99 a scris: eu sunt cu rate, Smile , da de unde ai iepurele? tot vanat?
pai nu vezi ce pana de idei au scenaristii astia? tare imi este frica sa nu intrerupa filmul sad

ce frumos a fost dansul lor Exclamation
http://prikachi.com/images/859/2492859h.gif

Nu, e de casă. De fapt mie nu-mi place deloc carnea de iepure, soțul e cu pofta.
Sper să nu se întâmple ce spui cu filmul, așa cum este el tot aș vrea să-l mai văd.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 25 Sept 2010, 3:44 pm

Ce ai Mihaela nu ai dormit bine azi noapte de unde ai auzit ca s ar termina gonulcelen din lipsa de fonduri sau inspiratie slap Mihaelaaa lasa putin rata aia insomniaco care iti vin idei nastrusnice spune unde ai auzit stupid 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 244732 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 244732 Suspect


Ultima editare efectuata de catre elena in Sam 25 Sept 2010, 3:53 pm, editata de 1 ori
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 25 Sept 2010, 3:47 pm

elena a scris: Narcisa ia sa vezi ce epitaf i am facut eu lui selin fii atenta aici Te ai dus de tanara pacat Dar sa te-ntorci ar fi dezastru Ramai acolo unde esti Ca poate l indragesti pe Dracul cheers I love you 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 248946 Smile

Smile Smile Smile

Problema e că dracul sigur nu o îndrăgește pe ea. Oare au balcoane dracii în iad, să vezi atunci aruncări de draci de la balcon când o văd pe Selin. Sau cine știe, chiar o fi murit Selin și au alungat-o ăștia și din iad, altfel nu-mi dau seama cum de s-a întors printre vii.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 25 Sept 2010, 3:58 pm

[quote="Gloxinia2010"] Buna Gloxinia multumim frumos superbi trandafiri . problema este ca numai ideea este luata din pygmalion atit Scenariul este altul exista o mare diferenta kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 25 Sept 2010, 4:01 pm

[quote="Gloxinia2010"] Mie imi place personajul Levent. Este bine construit. Bun profesionist,un barbat cu calitati si defecte, corect cu Murat si care lupta pt. Hasret ,ca toti barbatii de altfel ,cateodata si cu mijloace mai putin ortodoxe.Convinge mai mult. Iar actorul, nu-i stiu numele, este foarte bun in rol. Nu vreau sa supar pe cineva,dar daca scenaristii respecta cat de cat sursa de inspiratie, -Pygmalion de G. B. Shaw-, Hasret nu va ramane cu Murat. In epilog scriitorul explica de ce.
De altfel exista si in seriale turcesti un precedent. De la buze la inima, daca nu gresesc.
Sper sa ma insel si povestea romantica sa cotinuie si sa sa avem un happy end, caci Tuba este o actrita care are ceva special si deosebit,aproape unica!

buna seara Glo kiss kiss , ne bucuram sa fii alaturi de noi BINE AI VENIT 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155520
nimeni nu contesta ca Levent nu ar fii un personaj bun, si mie imi place cum dealfel mi-a placut si in ASI , aici in Gonulcelen este un personaj misterios nu stii daca vrea binele sau raul celor care ii sunt alaturi, asa ca mai trebuie sa treaca 2-3 ep. sa vedem ce ganduri are, cu toate ca eu una m-am lamurit 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 517793

mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 25 Sept 2010, 4:04 pm

elena a scris:Ce ai Mihaela nu ai dormit bine azi noapte de unde ai auzit ca s ar termina gonulcelen din lipsa de fonduri sau inspiratie slap Mihaelaaa lasa putin rata aia insomniaco care iti vin idei nastrusnice spune unde ai auzit stupid 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 244732 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 244732 Suspect

NU MAI ZIC NIK, CA CINE STIE POATE SE ADEVERESTE 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 131747
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 25 Sept 2010, 4:07 pm

narcisa a scris:[
Sper să nu se întâmple ce spui cu filmul, așa cum este el tot aș vrea să-l mai văd.

sa spun drept ? mie nu imi mai place , imi este dor de sezonul trecut
https://www.youtube.com/watch?v=AcV_vMMem3o
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 25 Sept 2010, 4:08 pm

Am auzit si eu ceva dar nu am dat crezare mai ales ca si la vecine se intimpla cu serialul lor acelasi lucru s or fi saturat si turcii la care sa se uite mai intii ca. curg telenovelele ca pe banda : Question 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 248946
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 25 Sept 2010, 4:09 pm

Fetelor , eu cred ca nimic nu-i intamplator in viata... Elena zicea ca lui Cansel i-a fost predestinat rolul asta... Posibil... Si daca nimic nu-i intamplator ,ce cauta filmul asta in viata mea ? Eu niciodata nu m-am dat in vant dupa actori , seriale ,nu am urmarit Asi decat pe sarite ,m-am uitat la 1001 nopti ,mai mult la inceput (l-au dat si vara ,iar eu eram plecata )si hop ,vine serialul asta si culmea mai merg si pe urmele lui... De fapt unde vreau sa ajung...V-am spus ca in grupul nostru ,avem un prieten care a trait o tragedie prin moartea sotiei (nu s-a sinucis ) .Cautand ceva pe internet ,dau de secventa de inceput a filmului si -mi atrag atentia lacrimile lui Murat de langa pian , din primul episod...I-am aratat si sotului ,iar el zice sa urmaresc subiectul sa vad cum trece Murat peste tragedie (noi in acel moment chiar ne confruntam cu o cadere pshihica a prietenului nostru ).Timpul trece , lucrurile au luat o alta intorsatura si intr-o parte si in alta ,Cansel ma prinde , plec in concediu (sotul multumit ca vreau la turci ),vin acasa si ca de obicei dau la prietenii apropiati un DVD cu poze din vacanta . Anul asta a trebuit sa le explic anumite locatii si anumite personaje din Turcia ,spunandu-le si despre ce film e vorba...Nu-mi trecea prin cap ca v-a aparea Selin ,ca prietenul nostu de curiozitate se poate uita pe net la film...ca pot declansa o nebunie...Daca ar fi vorba de un film ,mai treaca mearga , il vede, ii trece intr-un interval de timp ,dar e serial , saptamana de saptamana si nici nu stiu ce le mai trece prin cap scenaristilor ...Nici nu indraznesc sa deschid subiectul cu sotul meu...nu pt ca mi-ar fi frica de reactia lui ,ci pt ca stiu ca-i pun o povara in plus pe umeri ,o spaima si sentimentul de vinovatie daca ...E unul dintre cei mai buni prieteni ai lui si lupta pt linia de plutire pana acum a fost crunta...Si simtim toti ca nu s-a incheiat inca. Sper din inima ca nu am facut o gafa . Ce ciudata e viata...Nu ? Nu am scris randurile acestea neaparat ca sa-mi raspundeti ,ci pt ca sant o fire care nu poate sa tina in ea si neavand cu cine discuta ( neavand curajul inca )asa m-am racorit un pic...Poate imi fac probleme inutil...Sper...Scuze fetelor...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 25 Sept 2010, 4:12 pm

Gloxinia2010 a scris: Mie imi place personajul Levent. Este bine construit. Bun profesionist,un barbat cu calitati si defecte, corect cu Murat si care lupta pt. Hasret ,ca toti barbatii de altfel ,cateodata si cu mijloace mai putin ortodoxe.Convinge mai mult. Iar actorul, nu-i stiu numele, este foarte bun in rol. Nu vreau sa supar pe cineva,dar daca scenaristii respecta cat de cat sursa de inspiratie, -Pygmalion de G. B. Shaw-, Hasret nu va ramane cu Murat. In epilog scriitorul explica de ce.
De altfel exista si in seriale turcesti un precedent. De la buze la inima, daca nu gresesc.
Sper sa ma insel si povestea romantica sa cotinuie si sa sa avem un happy end, caci Tuba este o actrita care are ceva special si deosebit,aproape unica!
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 100355

Bună Gloxinia, bine ai venit. kiss
Scenariștii ar face bine să ne dea un final fericit, nu cred că pentru Tuba și Cansel ca actori ar fi un lucru pozitiv să încheie serialul despărțiți ca personaje. Pentru că nu dă bine la o audiență viitoare.
Cât despre Dudaktan Kalbe film care mie mi-a plăcut enorm, eu încă mai cred că s-a dorit continuarea lui într-un nou sezon care, cine știe, ar fi putut avea un final fericit (de fapt chiar au fost câteva secvențe) dar probabil au apărut probleme care au împiedicat continuarea filmului.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Sept 2010, 4:27 pm

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Sojhx

Buna ziua domnitelor aici mie mi s-a parut ca si-a miscat buzele ca si cum i-ar da un sarut ia priviti mai atent.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 25 Sept 2010, 4:28 pm

[quote="dana17"]Fetelor , eu cred ca nimic nu-i intamplator in viata... Elena zicea ca lui Cansel i-a fost predestinat rolul asta... Posibil... Si daca nimic nu-i intamplator ,ce cauta filmul asta in viata mea ?

buna Dana, Cansel a mai avut rolulri, , si destul de bune, nu stiu daca asta e rolul vietii lui, nu prea se vede , daca in primul sezon s-a vzt acum pe departe , dar vom trai si vom vedea, si sa-ti mai spun ceva , in sezonul doi se vede si mana regizorului , parerea mea, filmul nu se rezuma numa la scenarii costume si coloana sonora a filmului , regizorul face toti banii. daca nu ai regizor pe masura degeaba ai actorii , si slava domnului ca Gonulcelen are actori dintre cei mai buni 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 517793
https://www.youtube.com/watch?v=kQrcy5DRJk4&feature=related
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Sept 2010, 4:35 pm

V-am pupacit plec la "tara la bunici" la distractie e ziua fratelui meu sa vezi ce bumbaceala ii dau asa ca si "cado".Ne auzim diseara. 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 92073 kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Sam 25 Sept 2010, 4:43 pm

iulianagl a scris:V-am pupacit plec la "tara la bunici" la distractie e ziua fratelui meu sa vezi ce bumbaceala ii dau asa ca si "cado".Ne auzim diseara. 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 92073 kiss kiss kiss

buna Iuliana, 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 517793, distractie placuta,LA MULTI ANI fratelui tau , sa iti traiasca kiss
apropo de Murat Oga , nu cred ca ii trimite un sarut in varful buzelor lui Hasret mai de graba e turbat de gelozie Smile Smile kiss kiss o seara frumoasa
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 25 Sept 2010, 4:48 pm

iulianagl a scris:V-am pupacit plec la "tara la bunici" la distractie e ziua fratelui meu sa vezi ce bumbaceala ii dau asa ca si "cado".Ne auzim diseara. 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 92073 kiss kiss kiss

Bună Iuliana. Distracție plăcută și urări de bine fratelui tău. La Mulți Ani! 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 251638
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum