Serialesitelenovelet
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+14
iulia80
iulia1965
Gloxinia2010
kh69
Motzişor
andradamaria
Admin_dea05
lica54
rodica
asi demir
dana sandulescu
lexia
windy_day
DENISA
18 participanți

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 24 Oct 2010, 12:21 pm

Bună ziua !! CUCUIETELOR 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 414646a69f3c9d91345a8619e7cd7c85


Motzi aţi fost hărnicuţe foc , ptr voi drăgălaşelor

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 St5Fval5Fani5F03

şi acestea sunt tot ptr voi dar mai luăm şi noi ptr a nu fi voi nevoite să vă schimbaţi garderoba
Smile


14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 4b105154152d2
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 19

Câte un fir de trandafir de la Murat ptr toate drăgălaşele ce vizitează acest topic

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 71912_1665956371141_1304245821_31797848_5877197_n


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Dum 24 Oct 2010, 12:41 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 24 Oct 2010, 12:31 pm

Buna ziua dragalaselor o zi frumoasa va doresc si o duminica linistita va doresc sa iubiti sa fiti iubite.Cam liniste in ograda voastra cam lipsa de personal.Va doresc din toata inima multi 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793 si sanatate cai mai buna decit toate


lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de asi demir Dum 24 Oct 2010, 1:54 pm

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 72735_1385929017821_1519913127_30800075_372134_n

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 37165_1385928897818_1519913127_30800074_3648554_n

asi demir
membru activ
membru activ

Mesaje : 158
Data de inscriere : 16/08/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Dum 24 Oct 2010, 3:14 pm

Hi asi demir. WOOOWWWWW what a trailer!!!???!!! cupidon
Thank you my dear and have a nice day.

Bună ziua!!! Cam singurel Fulgerică dar, presupun că toată lumea încearcă să profite de vremea de afară (în Bucureşti e soare şi foarte plăcut, aşa că şi eu am stat mai mult pe drumuri zilele astea 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 780376 )
O!M!G! Ce promooo!
1. Cum se poate aşa ceva într-un serial? Că parcă erau probleme cu educaţia tinerilor 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 205782
2. Nurgula într-o scenă HOT, hmmm poate călduţă, că tipa se pricepe dar nu la scene de dragoste ci de sex, başca faptul că sigur iar se umple Fulgerică de bube (că aşa păţeşte de câte ori trebuie să fie mai tandru cu Iasomiţa - toxică rău individa LOL)
3. Măi, dar dacă în "Guz ..." se putu, dacă aici se poate, încep să cred că B nu este nici 50% vinovată pentru "abstinenţa" din ASI . Îmi aduc aminte că în sezonul 2, primele 10-15 episoade Asi şi Demir s-au mai purtat cât de cât normal, după aceea nici să se pupe nu mai aveau voie, aveai senzaţia că la turci doar ăi bătrâni au viaţă "intimă" iar tinerii concep copii numai "in vitro". (Te pomeneşti că, pe lângă BT, o fi avut şi schelet ceva influenţă nefastă, că altfel nu îmi explic) Smile
Să aveţi o după-amiază frumoasă.
kiss
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 24 Oct 2010, 4:32 pm

windy_day a scris:... Măi, dar dacă în "Guz ..." se putu, dacă aici se poate, încep să cred că B nu este nici 50% vinovată pentru "abstinenţa" din ASI . Îmi aduc aminte că în sezonul 2, primele 10-15 episoade Asi şi Demir s-au mai purtat cât de cât normal, după aceea nici să se pupe nu mai aveau voie, aveai senzaţia că la turci doar ăi bătrâni au viaţă "intimă" iar tinerii concep copii numai "in vitro". (Te pomeneşti că, pe lângă BT, o fi avut şi schelet ceva influenţă nefastă, că altfel nu îmi explic)... Să aveţi o după-amiază frumoasă...
He-heee, Windy, chiar aşa, şi Guz şi Asi presupun aceeaşi casă de producţie şi întrunesc în materie de regie prezenţa aceleiaşi persoane, chiar dacă nu în ambele ipostaze ca regizor, dar oricum cu rol decisiv: Tomris Giritlioglu. De ce în Asi nu s-a putut? Am avut 2 teorii ale conspiraţiei, iar pe una n-am expus-o niciodată pe forumuri: 1 - pur şi simplu în Asi trebuia lăsat spectatorul flămând, reţeta e bine-cunoscută şi nu e unicul serial TV public. Să nu uităm că în multe ţări, ceea ce e permis în sălile de cinema nu e permis pe reţelele TV, ar fi putut fi acelaşi caz. Şi în alte seriale turceşti dorm toţi cu tot felul de tricouri, cămăşuţe, toate tipele cu sutien pe sub pijamale sau cămăşi de noapte, de te miri cum de mai au circulaţie sanguină, e drept că în Asi au bătut recordul, doar pânza de cort n-au pus-o pe ei până la sărutul cela din ep. 46 sau cât a fost.
2. Poate că cineva le-a impus: poate că una sau doo cucoane de şefi, cu basmale în cap, înnebunite după ceva sau cineva din Asi, şi-au băgat nasul, oricum ceea ce pare clar este faptul că pentru Asi se dorise deja un proiect mai lung şi totuşi serialul a fost oprit brusc cu acel ,,pupat toţi Piaţa Independenţii", de mai mare mirarea cum 2 episodade pot deznoda tot ce s-a înnodat în doi ani. Question
Mie sfârşitul acela bruscat mi s-a părut ca şi cum cineva ar fi dat o comandă, iar altcineva n-a dorit să i se supună.
Oricum, toate astea sunt doar impresii fugare, duminica la prânz 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 85344
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana sandulescu Dum 24 Oct 2010, 4:45 pm

Buna ziua si bine v-am gasit dragele mele.Sunt DANA va mai amintiti de mine?In sfirsit am ajuns acasa,si de indata ce se linistesc putin lucrurile pe aici am sa intru iar sa vad ce mai faceti voi si Fulgerica,fiinca imi este tare dor de voi toate si de Fulgerica.Va sarut dulce pe toate si va imbratisez cu drag Dana Sandulescu
dana sandulescu
dana sandulescu
membru activ
membru activ

Mesaje : 93
Data de inscriere : 07/09/2010
Varsta : 55
Localizare : Dragasani jud Vilcea

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 24 Oct 2010, 4:48 pm

dana sandulescu a scris:Buna ziua si bine v-am gasit dragele mele.Sunt DANA va mai amintiti de mine?I...
Bine-ai revenit, Dana, mă bucur enorm că eşti iar pe forum, multă sănătate Dana! Doamne-ţi mulţam, eram cu gândul la tine 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 229917
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de nety Dum 24 Oct 2010, 6:17 pm

Motzişor multumesc ,astept cuminte si rabdatoare ,stiu ca nu este usor ceea ce faceti si ca necesita mult timp din timpul vostru , kiss floare
in alta ordine de ideei subiectul mai sus comentat ma pus pe ganduri ,pt. ca e chiar asa in Guz sa putut in Ask la fel atunci in Asi de ce nu? ,toate o banuiam pe B. dar acum ma gandesc ca poate de vina pt lipsa acestor secvente a fost Sami ,el incepea o noua relatie cu Tuba(chiar ea zicea intr un interviu)facea parte si din echipa avea chiar o functie mai acatari ,si poate a putut sa i influenteze intr un fel ...acum asta e :emo5:
nety
nety
membru activ
membru activ

Mesaje : 138
Data de inscriere : 14/09/2009

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 24 Oct 2010, 6:34 pm

nety a scris:Motzişor multumesc ,astept cuminte si rabdatoare ,stiu ca nu este usor ceea ce faceti si ca necesita mult timp din timpul vostru , ... dar acum ma gandesc ca poate de vina pt lipsa acestor secvente a fost Sami ,el incepea o noua relatie cu Tuba(chiar ea zicea intr un interviu)facea parte si din echipa avea chiar o functie mai acatari ,si poate a putut sa i influenteze intr un fel ...acum asta e...
Nety, mulţumesc frumos pentru înţelegere.
La subiectul Asi, eu nu mă gândeam la Sami, ci la persoane angajate politic, în Turcia neveste cu soţi sus-puşi pozează în adepte ale unui islamism destul de îngust. La astfel de cucoane mă refeream, şi de-asta am şi considerat că speculaţia mea e un pic prea tare, dar văzând câte suntem peste 40 de ani mari fani Asi, m-am gândit: de ce nu?... tot conversăm noi de plăcere în fel şi chip, de ce să nu mă gândesc şi la o astfel de variantă? Pentru că e interviul TV al lui Kerem (Cemal Hunal) în care el zice clar că filmul ar fi putut continua, dar...
Acel ,,dar..." nu l-a explicat nimeni niciodată, prea multă tăcere a fost după Asi.
Dar, repet, am făcut şi eu o speculaţie să-mi mai treacă timpul kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 24 Oct 2010, 6:59 pm

Bună seara !! am ajuns şi eu acasă, cu o mână desfac bagaje cu alta îmi fac alte bagaje , of Lica l-am cam lăsat de izbelişte pe Murat dar din cauza lipsei de timp , eu am fost cam aglomerată în ultimile zile dar sper că de miercuri încolo să recuperez absenţele .

De Iulia80 mai ştiţi ceva ? nu a mai dat nici un semn în ultima săptămână .

Dana bine ai revenit acasă , multă , multă sănătate .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana sandulescu Dum 24 Oct 2010, 8:01 pm

Multumesc frumos draga Betty si Denisa sunt fericita ca m-am intors acasa,si ca pot sa vorbesc din nou cu voi dragele mele prietene,acum nu pot sa mai stau dar miine sper sa fie o zi mai buna si sa pot afla mai multe despre Fulgerica si despre tot ce sa intimplat.Draga mea Betty eu am incercat sa ii scriu un mesaj lui Rodica insa nu stiu daca a ajuns la ea ,te rog daca poti sa o intrebi tu ,fiinca eu am uitat multe lucruri si printre asta se afla si probleme de calculator, sunt multe pe care nu pot sa mi le mai amintesc .Multumesc si mai vorbim si miine Dana
dana sandulescu
dana sandulescu
membru activ
membru activ

Mesaje : 93
Data de inscriere : 07/09/2010
Varsta : 55
Localizare : Dragasani jud Vilcea

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Dum 24 Oct 2010, 9:16 pm

Bună seara.
Bine ai revenit Dana. Multă, multă sănătate şi te aşteptăm la comantarii.
Denisa, nu ne permitem oricum să te punem absentă că deja ştim foarte bine de ce arsenal dispui. Şi ştii cum ei "frica păzeşte ... "integritatea" pe forum Smile Smile
Iuliei i-am dat şi eu mesaj. Ştiu că urma să îşi ia, săptămâna aceasta, nişte aprobări de la "Ordinul medicilor" din Franţa. Mai ştiu că începuse şi nişte cursuri de franceză, cu net-ul nu rezolvase ... deci s-ar putea să îi fie cam dificil să ţină legătura cu noi , deocamdată. În fine, sper şi eu să fie bine.

Motzi , şi eu m-am gândit la ceva asemănător, că cineva a încercat să impună ceva ... Pe urmă însă am revenit la sentimente mai bune şi nu cred că e vorba despre partea cu înfofolitul impusă de soţii de politicieni sau alte cucoane cu "rang", că nu era ASI cel mai cel serial. Să nu uităm că îmbrobodiţi i-au ţinut de la episodul 1 (cu excepţia rochiei negre din scena "Istanbul"). Dacă era să se ia de cineva pentru "dezveliri" aveau serialul Berenicăi, unde era "material" gârlă. Mai curând dorinţa de a vinde la arabi a restricţionat mult jocul actorilor şi, poate şi nişte "probleme de platou". Apoi, TomrisG poate a vrut încă un sezon dar erau deja 2 ani în Antakya (hai că Fulgerică îi avea pe ai lui acolo, dar restul echipei ...) şi cred că multă lume nu mai vroia încă un an de viaţă "departe de lumea dezlănţuită". Nu vezi că toţi încep filmări pe unde nici nu-ţi vine a crede dar, mai devreme sau mai târziu, tot în Istanbul ajung. Numai ăştia nu şi nu, au stat în "pustie" cap-coadă. Smile
Noapte bună şi început de săptămână uşor 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 242329
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Lun 25 Oct 2010, 12:20 am

windy_day a scris:Noapte bună şi început de săptămână uşor...
Noapte bună, Windy, noapte bună fetelor!
Văd că surioarele din Bulgaria încă n-au încărcat ep. 30. Stăm cuminţi şi aşteptăm!
Somnic pufos tuturor! :rf<:
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Lun 25 Oct 2010, 8:05 am

Buna dimineata o zi buna tuturor si 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793.Ma bucur Dana ca ai revenit si ca te simti mai bine.
In rest sincer va spun ca imi este tare dor de conversatiile cu voi dar acum trec printr-o perioada foarte aglomerata sper ca pe la jumatatea lunii noiembrie sa fiu din nou mai libera
Motzule multi 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793 tie si echipei care faceti lucruri frumoase si deosebite pentru noi toate de pe forum
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Lun 25 Oct 2010, 11:39 am

[Buna ziua dragalaselor va doresc o zi buna si un inceput de saptamina mai promitator.Dragalaselor in ep 29 cind Mehmet vorbeste la telefon cu cineva sii spune ca DVD cu poze ramine la el mai spune tu sa aduci copilu la mine ori el pune la cale sai rapeasca copilul lui Yasemin.Ma gindeam in timpul ce ei sunt in indragostela dupa cu arata in triler Mehmet sar putea sa rapeasca copilu.Mias dori ca tot timpul sa apara cite ceva ca ei sa nu poata fi impreuna niciodata.14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 517793 pentru toate fetele
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Lun 25 Oct 2010, 11:48 am

Bună ziua se pare că iar l-am păzit azi noapte pe 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 255789, săracul cam singurel în ultima vreme, ei ce să facem se pare că din această cauză îşi va face de cap cu Iasomica în ep 31. Se pare că şi 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 756436 i-a dat liber la scenele fierbinţi 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 114523 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 114523 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 114523
Ce să facem oare aşa? :emo6: :emo6: dar nu las să vedem şi noi ce vede iubita soaţă Smile Smile Smile

La această oră mai merge un rând de cafea cafea cafea cafea

DANA BINE AI REVENIT MULTĂ SĂNĂTATE:


Ultima editare efectuata de catre lexia in Lun 25 Oct 2010, 11:51 am, editata de 1 ori
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 25 Oct 2010, 11:50 am

Sevişmek serbest izlemek yasak!
Oyuncu çift sevişme sahneleri konusunda centilmenlik anlaşması yaptı.
"Aşk ve Ceza"nın Savaş'ı Murat Yıldırım ile Yasemin'i Nurgül Yeşilçay, geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde rol icabı yatağa girdi. Yıldırım'ın kendisi gibi oyuncu olan eşi Burçin Terzioğlu, bu sahneleri izlemedi. Terzioğlu'nun, eşinin ateşli sahnelerini yaptıkları "centilmenlik anlaşması" nedeniyle izlemediği ortaya çıktı.

Habertürk'ün haberine göre, başrollerini Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere'nin paylaştığı "Ezel"de Azad karakterini canlandıran Burçin Terzioğlu'nun, kendisi gibi oyuncu olan ve Nurgül Yeşilçay ile "Aşk ve Ceza"da başrol oynayan eşi Murat Yıldırım'ın yatak ve öpüşme sahnelerini izlemediği ortaya çıktı. Birbirlerine profesyonellik gereği öpüşme ve sevişme sahnelerinde herhangi bir yasak koymayan ikili, bir "centilmenlik anlaşması" yapıp birbirlerinin bu tarz sahnelerini izlememe kararı almışlar.

Genç kuşağın öne çıkan isimlerinden yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım, "Aşk ve Ceza" dizisinde Doğulu bir aşiretin eğitimli ağası Savaş Baldar karakterine hayat veriyor. Oynadığı karakter töre gereği, ölen abisinin eşiyle evlenmek zorunda kalıyor. Ama Savaş Baldar, Nurgül Yeşilçay'ın canlandırdığı güzel reklamcı Yasemin'e âşık oluyor. Savaş ve Yasemin, geçen bölümde şiddetli bir tartışmanın peşinden ateşli bir şekilde öpüşüp yatağa girdiler.

Yıldırım, yaptıkları anlaşma gereği eşi Burçin Terzioğlu'na bu sahneleri önceden haber vermiş. Terzioğlu da eşiyle yaptıkları anlaşmaya uyarak geçen bölümü izlememiş.

http://haber.ekolay.net/Haber/65/742730/sevismek+serbest+izlemek+yasak.aspx
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Lun 25 Oct 2010, 11:58 am

[quote="michiper68"]Sevişmek serbest izlemek yasak!

Habertürk'ün haberine göre, başrollerini Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere'nin paylaştığı "Ezel"de Azad karakterini canlandıran Burçin Terzioğlu'nun, kendisi gibi oyuncu olan ve Nurgül Yeşilçay ile "Aşk ve Ceza"da başrol oynayan eşi Murat Yıldırım'ın yatak ve öpüşme sahnelerini izlemediği ortaya çıktı. Birbirlerine profesyonellik gereği öpüşme ve sevişme sahnelerinde herhangi bir yasak koymayan ikili, bir "centilmenlik anlaşması" yapıp birbirlerinin bu tarz sahnelerini izlememe kararı almışlar.


Mulţumim Michi, oare înţeleg bine?? au fost reciproc deacord cu scenele lor fierbinţi din filme, adcă urmează şi la ea ceva şi ca să nu rateze l-a lăsat şi pe el??
Smile Smile Smile
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 25 Oct 2010, 12:08 pm

[quote="lexia"] nu cred ca e cazul. la ea.ccu cine sa o mai cupleze in ezel? ca acuma sufera ca e ramiz bolnav. tot circul e pt scenele lui.pe care le monitorizeaza. o sa joaca muri in desene animate. ca ea nu e de acord cu scene de dragoste.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Lun 25 Oct 2010, 12:21 pm

[quote="michiper68"]

Dar dacă totuşi o avea şi ea vreo scenă fierbinte, să ne bucurăm poate îi pică altul cu tronc cocos
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 114523 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 114523 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 114523 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 114523
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Lun 25 Oct 2010, 12:32 pm

Bună ziua.
Mulţumesc pentru cafea, bună şi la prânz. La mine cafeaua "pică" bine la orice oră din zi şi din noapte 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 780376
Lexia, nicio veste de la echipa bulgară??? Crying or Very sad

Michi, Lexia!?!? Să înţeleg că VIPa a impus tratative şi ăsta este acordul încheiat??? Mamăăă, ce şi-o fi luat-o Fulgerică. Cred că a încasat la greu şi până la urmă a lăsat de la el (ca de obicei). A propos, cine a declarat tâmpenia asta??? Am aşa vaga bănuială că de la geniala B a ieşit totul. Asta se ia la întrecere cu schelet , amândoi două caractere de 2 lei. Deci şi pentru scenele "fierbinţi" din ASI şi-a dat acordul, atunci înseamnă că altcineva a fost nemulţumit de scena nopţii de dragoste şi a "tăiat" orice gest de intimitate de pe la episodul 48 încolo. Smile Smile
Am foarte mari îndoieli însă că putea asta să impună ceva pe "terenul" Bostanului şi al Nurgulei. A ieşit nebuna în presă de frică să nu spună careva că e ceva între Fulger şi Nurgula, îi stă în gât răsuflarea de teamă că îl scapă din mână. Parcă spunea că nu are treabă cu filmările lui, că are Fulger conştiinţă. Am zis eu că afirmaţia seamănă mai curând a ameninţare decât a apreciere, uite că se confirmă. Individa asta este o ruşine nu numai ca actriţă ci şi ca femeie.
Păcat de Fulgerică, nu se lasă VIPa până nu îl distruge total şi iremediabil.

Lexia, ar fi prea frumos, dar nu cred că dă asta vrabia din mână Crying or Very sad

PS Încep să cred că presupunerile voastre că năroada îl are la mână nu sunt chiar fabulaţii, mă întreb însă: care este greşeala, cât a greşit şi cine mai este implicat de acceptă Fulger să încaseze atâta de la preafrumoasă, o lasă să îl calce în picioare şi să îi distrugă cariera. Că e sigur că nu înghite totul fără motiv. Cred că Sami este mic copil faţă de ce ar fi în stare VIPa să dea în caz de divorţ.


Ultima editare efectuata de catre windy_day in Lun 25 Oct 2010, 12:53 pm, editata de 1 ori
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 25 Oct 2010, 12:49 pm

bună fetelor !!!

am un moment de respiro şi am intrat niţel , B. a lăsat şi urme cu pretenţiile ei ??? 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 273628 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 B32d2c804360a252cbe332e14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 60f4cb56404596d34a99183dar parcă afirmase că nu e geloasă.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Lun 25 Oct 2010, 12:53 pm

windy_day a scris:...Am foarte mari îndoieli însă că putea asta să impună ceva pe "terenul" Bostanului şi al Nurgulei...
Păcat de Fulgerică, nu se lasă VIPa până nu îl distruge total şi iremediabil...
Salutare Forum, mersi de cafele, am venit val-vârtej, trebuie s-o întind din nou, dar prima durere: nimic dinspre Bulgaria, keii2009 nici la ea pe cont nu are ep. 30 încă.
A doua durere: Windy de distrus nu-l distruge, dar reuşeşte să arunce o umbră de ridicol şi peste el, că ea doar aşa poate.
Iar noi oftăm şi aşteptăm. cafea
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 25 Oct 2010, 1:05 pm

poate vă e dor de " fam. de la Antipa "


Bu fotoğraf ortalığı karıştıracakNurgül Yeşilçay ile 5 yıldır süren evliliğinde birkaç kez boşanmanın eşiğine gelen Cem Özer eşi setteyken, iki genç kızla sabaha kadar eğlendi

Milliyet Cadde'nin haberine göre, kız arkadaşlarıyla birlikte samimi görüntüler sergileyen Özer, Maçka'daki bir bardan ayrılırken saatler 05.00’i gösteriyordu. Yanındaki kişilerin arkadaşları olduğunu söyleyen Özer, “Nurgül Hanım nerede?” sorusunu “Nurgül sette çalışıyor” diye cevapladı.

Ellerindeki içki bardakları ve çerezliklerle mekandan ayrılan genç kızlar Cem Özer’in şoför koltuğuna geçtiği araçla mekandan uzaklaştı.


14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 564669_detay
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Lun 25 Oct 2010, 1:20 pm

windy_day a scris:Bună ziua.
Mulţumesc pentru cafea, bună şi la prânz. La mine cafeaua "pică" bine la orice oră din zi şi din noapte 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 780376
Lexia, nicio veste de la echipa bulgară??? Crying or Very sad

Michi, Lexia!?!? Să înţeleg că VIPa a impus tratative şi ăsta este acordul încheiat??? Mamăăă, ce şi-o fi luat-o Fulgerică. Cred că a încasat la greu şi până la urmă a lăsat de la el (ca de obicei). A propos, cine a declarat tâmpenia asta??? Am aşa vaga bănuială că de la geniala B a ieşit totul. Asta se ia la întrecere cu schelet , amândoi două caractere de 2 lei. Deci şi pentru scenele "fierbinţi" din ASI şi-a dat acordul, atunci înseamnă că altcineva a fost nemulţumit de scena nopţii de dragoste şi a "tăiat" orice gest de intimitate de pe la episodul 48 încolo. Smile Smile
Am foarte mari îndoieli însă că putea asta să impună ceva pe "terenul" Bostanului şi al Nurgulei. A ieşit nebuna în presă de frică să nu spună careva că e ceva între Fulger şi Nurgula, îi stă în gât răsuflarea de teamă că îl scapă din mână. Parcă spunea că nu are treabă cu filmările lui, că are Fulger conştiinţă. Am zis eu că afirmaţia seamănă mai curând a ameninţare decât a apreciere, uite că se confirmă. Individa asta este o ruşine nu numai ca actriţă ci şi ca femeie.
Păcat de Fulgerică, nu se lasă VIPa până nu îl distruge total şi iremediabil.

Lexia, ar fi prea frumos, dar nu cred că dă asta vrabia din mână Crying or Very sad

PS Încep să cred că presupunerile voastre că năroada îl are la mână nu sunt chiar fabulaţii, mă întreb însă: care este greşeala, cât a greşit şi cine mai este implicat de acceptă Fulger să încaseze atâta de la preafrumoasă, o lasă să îl calce în picioare şi să îi distrugă cariera. Că e sigur că nu înghite totul fără motiv. Cred că Sami este mic copil faţă de ce ar fi în stare VIPa să dea în caz de divorţ.



Nu cred eu ca Yasomica care este mare vedeta ar accepta schimbari in scenariu in functie de madam 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 756436 ca doar nu este ea cea mai tare din parcare Question Asa ca s-ar putea sa vedem bicepsii lui Murat 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 248946
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum