Serialesitelenovelet
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+14
iulia80
iulia1965
Gloxinia2010
kh69
Motzişor
andradamaria
Admin_dea05
lica54
rodica
asi demir
dana sandulescu
lexia
windy_day
DENISA
18 participanți

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 25 Oct 2010, 1:23 pm

Rodica el crezi că-i fraier să spună că are interdicţie de la stăpân ??? spune că nu vrea el , că pe urmă acasă e frăgezit Evil or Very Mad rapid .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Lun 25 Oct 2010, 1:24 pm

[quote="DENISA"]poate vă e dor de " fam. de la Antipa "


Bu fotoğraf ortalığı karıştıracakNurgül Yeşilçay ile 5 yıldır süren evliliğinde birkaç kez boşanmanın eşiğine gelen Cem Özer eşi setteyken, iki genç kızla sabaha kadar eğlendi

Milliyet Cadde'nin haberine göre, kız arkadaşlarıyla birlikte samimi görüntüler sergileyen Özer, Maçka'daki bir bardan ayrılırken saatler 05.00’i gösteriyordu. Yanındaki kişilerin arkadaşları olduğunu söyleyen Özer, “Nurgül Hanım nerede?” sorusunu “Nurgül sette çalışıyor” diye cevapladı.

Ellerindeki içki bardakları ve çerezliklerle mekandan ayrılan genç kızlar Cem Özer’in şoför koltuğuna geçtiği araçla mekandan uzaklaştı.


Smile Smile Smile Nurghiuleasa trage duble cu Murat şi Burcinica îşi dă acordul 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 357595
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Lun 25 Oct 2010, 1:25 pm

DENISA a scris:poate vă e dor de " fam. de la Antipa "

Ce să deduc de aici Denisa, că în timp ce Nurgula e la muncă, dl. Antipa e la agăţat??? Că parcă doamna nu este în maşină. În fine, bănuiesc eu că şi la turci sunt destule tipe care nu se uită la cum arată individul ci la cum îi arată portofelul.

Lexia, păi dacă nu îşi dă acordul, tu ai văzut ce lopeţi are Nurgul? Dacă se enervează o culcă pe B dintr-o lovitură. Când îi păleşte o cazma din aia finuţă peste căpăţână nu se vede, pe bietul Fulgerică l-a ameţit când l-a pocnit în glumă, dar ia să dea Nurgula serios.


Ultima editare efectuata de catre windy_day in Lun 25 Oct 2010, 1:31 pm, editata de 1 ori
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 25 Oct 2010, 1:26 pm

lexia a scris:

Smile Smile Smile Nurghiuleasa trage duble cu Murat şi Burcinica îşi dă acordul 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 357595


da Windy , d-nul de la Antipa îi e teamă să şadă acasă singurel şi iese în căutare de prospături Smile

Dumnealui cred că trebuie niţel mângâiat
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 273628

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2608634O


14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2608490m


14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2608492e
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Lun 25 Oct 2010, 1:35 pm

DENISA a scris:

da Windy , d-nul de la Antipa îi e teamă să şadă acasă singurel şi iese în căutare de prospături Smile

Dumnealui cred că trebuie niţel mângâiat
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 273628

Ei, dacă bagă scene "hot" cu cei doi,NY/MY, de a ajuns VIPa să facă valuri în presă (îmi imaginez cum îşi roade unghiuţele ei de "vedetă") atunci nu mă mai supăr pe el, îi iert chiar şi mesele alea întinse (dar numai atât). Oricum ăstuia nu pare să îi pese, că are deja experienţă la stricat căsnicii Smile Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 25 Oct 2010, 1:38 pm

da ?? pe cine a mai divorţat ??? sper să-i iasă şi acum .

Fetelor eu vă pupăcesc , sper să ajung mâine seară la serial .
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155656 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155656 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155656
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Lun 25 Oct 2010, 2:09 pm

DENISA a scris:da ?? pe cine a mai divorţat ??? sper să-i iasă şi acum .

Fetelor eu vă pupăcesc , sper să ajung mâine seară la serial .
14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155656 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155656 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155656

Din câte am înţeles pe tipul din 1001 de nopţi Smile Smile (sau am înţeles greşit??? Smile )
Să ai o zi bună.
kiss
O zi bună tuturor kiss
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Lun 25 Oct 2010, 3:44 pm

Uite ce zice
despre ştire
Arzu
NO Burcin and Murat Made a pact and promised each other they will not watch each other's love scenes in the series. so Burcin never watched the last episode etc.
This is what the news says..
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Lun 25 Oct 2010, 4:02 pm

lexia a scris:Uite ce zice despre ştireArzu
NO Burcin and Murat Made a pact and promised each other they will not watch each other's love scenes in the series. so Burcin never watched the last episode etc. This is what the news says..
Yeeeeeeeeeeee, şi cum în Aşk ve Ceza, la fiecare episod Savaş o pupă pe Yaso, nevasta habar n-are cum o mai duce bărbatu-său Smile Smile Smile
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Lun 25 Oct 2010, 5:13 pm

Motzişor a scris:Yeeeeeeeeeeee, şi cum în Aşk ve Ceza, la fiecare episod Savaş o pupă pe Yaso, nevasta habar n-are cum o mai duce bărbatu-său Smile Smile Smile

Smile Smile Smile Rămân la cele afirmate anterior, ea este o ruşine ca actriţă şi ca femeie, fiindcă nu cred că declaraţia îi aparţine lui. Iar el ... în fine, dacă îi place să fie făcut de râs barem o dată pe trimestru, treaba lui.
A propos Lexia, mă întreb la care scene a promis el că nu se uită??? La alea în care ea se strâmbă chinuindu-se să ne convingă că suferă, în care aleargă pe platformele alea marine sau la cele în care ea ţipă precum apucata??? Nu de alta dar cam la asta se rezumă tot rolul ei.
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Lun 25 Oct 2010, 5:30 pm

[quote="windy_day"/quote]

.
A propos Lexia, mă întreb la care scene a promis el că nu se uită??? La alea în care ea se strâmbă chinuindu-se să ne convingă că suferă, în care aleargă pe platformele alea marine sau la cele în care ea ţipă precum apucata??? Nu de alta dar cam la asta se rezumă tot rolul ei. [/quote]


Cred că la alea în care strigă ca apucata, Smile îi ajunge cât are live în casă 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 205782
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Lun 25 Oct 2010, 5:36 pm

Lexia, Windy, n-am nicio noutate în afară de asta, şi nu vreau să mai aud de Burcin. Îmi face iniţialele de râs 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 600626
Of, nici mie nu-mi place de ea, biata fată.

Ah, să nu uit, iată noutatea, poate o ştiţi deja:

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 242329
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Lun 25 Oct 2010, 5:49 pm

[quote="Motzişor"]Lexia, Windy, n-am nicio noutate în afară de asta, şi nu vreau să mai aud de Burcin. Îmi face iniţialele de râs 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 600626
Of, nici mie nu-mi place de ea, biata fată.

Ah, să nu uit, iată noutatea, poate o ştiţi deja:



Da interesantă abordare cred că nu i-a rămas nici un buton nefolosit pentru efecte. 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 357595
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Lun 25 Oct 2010, 6:04 pm

lexia a scris:Da interesantă abordare cred că nu i-a rămas nici un buton nefolosit pentru efecte...
Aşa e, Lexia, dar asta arată de fapt cât îl iubeşte 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 780376
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Lun 25 Oct 2010, 7:16 pm

lexia a scris:

Da interesantă abordare cred că nu i-a rămas nici un buton nefolosit pentru efecte. 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 357595

Smile Aşa este. Dar apreciez efortul ei, se vede că este fan MY, dar un fan adevărat.
Motzi promit solemn să nu mai vorbesc despre "frumoasă" şi aşa i-am dat prea multă atenţie şi NU MERITĂ!!!

lexia a scris:
Cred că la alea în care strigă ca apucata, Smile îi ajunge cât are live în casă 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 205782

Şi mai are una şi la muncă, la fel de apucată Exclamation


Ultima editare efectuata de catre windy_day in Lun 25 Oct 2010, 7:19 pm, editata de 1 ori
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Lun 25 Oct 2010, 8:18 pm

windy_day a scris:
Şi mai are una şi la muncă, la fel de apucată Exclamation
Sărim noi în ajutor!
Fetelor, Iulia nu e. Rodicuţa nu e, Andrada nu e, Dana poate se mai odihneşte şi noi şomăm, nu că n-aş avea ce lucra, dar cu jale mă gândesc că iar ne vor aştepta hei-rup-uri. Numai să dea Domnul să poate fetele traduce şi în continuare 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 244732
Yupiiiiiiiiiiiiiii, 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 165638 a început să apară ep. 30 pe canalul lui Keii2009, înseamnă că va sosi azi-mâine şi traducerea, Lexia, Windy, evident, v-o trimit de cum o primesc şi eu. No, vă ţuc!

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 165638
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Lun 25 Oct 2010, 8:58 pm

MOTZI , YEEEEEE 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 165638 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 165638 , cum apare am şi început lucrul (Lexia l-a început de ceva timp, dacă nu traduce cu Gaogăl!?!), noi ne-am împărţit episodul - ea partea cu pupatul eu partea cu ţipatul, ăăă, nu, cred că săptămâna asta este invers, că eu am partea a doua a episodului :emo5: , dar ceva ţipete îmi rămân şi mie. 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 600626
Mâine apar fetele. Sau poimâine. E şi toamnă, lumea face conserve. Plus săptămână cu sărbători mari, aşa că le scuzăm.

Noapte bună 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 898610 . Ne vedem mâine
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Lun 25 Oct 2010, 9:07 pm

windy_day a scris:... cum apare am şi început lucrul... noi ne-am împărţit episodul - ea partea cu pupatul eu partea cu ţipatul, ăăă, nu, cred că săptămâna asta este invers, că eu am partea a doua a episodului :emo5: , dar ceva ţipete îmi rămân şi mie... Mâine apar fetele. Sau poimâine... Noapte bună... Ne vedem mâine
Mamăăă, ce organizare Smile Smile Smile
Buuun, ce veţi face cu scena ţipato-pupată din ep. 30? O traduceţi la telefon! Smile
Noapte bună, Windy, noapte bună tuturor! 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 85344 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Lun 25 Oct 2010, 9:33 pm

Motzişor a scris:Mamăăă, ce organizare Smile Smile Smile
Buuun, ce veţi face cu scena ţipato-pupată din ep. 30? O traduceţi la telefon! Smile
Noapte bună, Windy, noapte bună tuturor! 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 85344 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 155520


URA, URA URA Motzişor eu deja am terminat partea 1 aşa că dacă primesc de la ele verific şi rapid o ai kiss kiss

La scena cu ţipatul nu ştiu pe la ce minut e dar avem la ea şi traducerea în engleză YUPII Windy dacă va fi la tine scena ca să nu mai cauţi îţi trimit dialogul dar să vedem pe la ce minut e.
Noapte bună hai că m-a bucurat vestea asta.
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Lun 25 Oct 2010, 9:43 pm

lexia a scris:URA, URA URA Motzişor eu deja am terminat partea 1 aşa că dacă primesc de la ele verific şi rapid o ai kiss kiss
La scena cu ţipatul nu ştiu pe la ce minut e dar avem la ea şi traducerea în engleză YUPII Windy dacă va fi la tine scena ca să nu mai cauţi îţi trimit dialogul dar să vedem pe la ce minut e.Noapte bună hai că m-a bucurat vestea asta.
Ăleu, Lexia, dar cum ai reuşit? 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 357595 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 357595 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 357595
Minunat, că la noi durează mult încărcarea, trimite Lexia ce ai că mâine am ore de la 7 la 11, deci termin rapid şi pot tăbărî şi eu să avem deja ceva până seara! Gataaaa, somnic pufos! Sleep Sleep Sleep
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Lun 25 Oct 2010, 9:59 pm

[Dragalaselor 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793 de noapte buna sa aveti spor sunteti adevarate motoare mereu pe baricade felicitari
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty SAVAS ARATA DRAGOSTEA CU MULTA INTENSITATE UNDE ESTI TUBA?

Mesaj Scris de alimar Mar 26 Oct 2010, 1:25 am

BUNA SEARA !SAVAS MA CUCERESTE PRIN DRAGOSTEA CE O MANIFESTA PENTRU TOTI NU VREA SA SUFERE NIMENI DAR SI EL SA FIE FERICIT VA REUSII SA NE ARATE UN CHIP LUMINOS CARE RADIAZA SA NE CREEZE FLUTURASI CA DEMIR? ESTE ALTFEL MACHIAT NU ARUNCA ACELE PRIVIRI CUCERITOARE ASA VAD EU MA INSEL? ALIMAR

alimar
membru senior
membru senior

Mesaje : 215
Data de inscriere : 04/01/2010
Varsta : 64
Localizare : romania

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty MOYZY LEXIA WINDY SUNTETI PERSOANE EXTRAORDINARE

Mesaj Scris de alimar Mar 26 Oct 2010, 2:11 am

BUNA DIMINEATA ! AM CITIT COMENTARIILE VOASTRE LEXIA WIDY MOTZY SUNTETI O COMOARA LA CASA OMULUI IMEDIAT TRADUCEREA A INTRAT PE FAGAS SUNTETI SI ORGANOZATE BRAVOOOO!VOUA AM CURIOZITATEA CE VESTI SAU NOUTATI SANT NU AM INTELES?ALIMAR

alimar
membru senior
membru senior

Mesaje : 215
Data de inscriere : 04/01/2010
Varsta : 64
Localizare : romania

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Mar 26 Oct 2010, 8:10 am

Buna dimineata o zi linistita si insorita.
Motzule nu am disparut stau dupa colt si pandesc cine iese din rand si atenteaza la Murat Evil or Very Mad mai ales ca trebuie sa lupt si pentru Iulia care a avut incredere in mine si mi l-a lasat sa-l pazesc Smile Pupici si multumiri pentru eforturile voastre imi pare rau ca nu pot sa ajut dar asta e tehnica ioc .... engleza vorbit scris ioc asa ca...sunt in multe privinte Bula
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 26 Oct 2010, 8:17 am

Buna dimineata dragalaselor va doresc o zi frumoasa de toamna poftiti la cafea cafea cafea cafea cafea am facuto putin mai tare sa putem rezista diseara.14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 517793 pentru toate fetele
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 14. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum