Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+21
IDILKO
pissycutz
iulia1965
Garo
vivi
Gloxinia2010
rina-rina
Admin_dea05
elena
florica
vania_e
anuta1971
DENISA
axxa246
dana17
alitheea
iulianagl
mihaela99
lica54
narcisa
danaxbt
25 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 29 Sept 2010, 9:25 am

Buna dimineata dragalaselor o zi de toamna minunata va doresc.Astazi am program de plimbare asa sunt pensionarele.Multi 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793 ne citim mai tirziu.Va iubesc si va inbratisez cu drag.
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 29 Sept 2010, 9:25 am

mihaela99 a scris:Buna dimineata Dea, 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 s-ar putea sa fie Selin, la telefon cand a vorbit cu nu stiu cine , a spus ca atunci cand va venii ziua Murat va fii foarte surprins 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 242329de ce oare va fii sursprins ? 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 145223 ii va pune un copil in brate cumva? 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 145223
Vaii la asta nu m-am gandit.sper sa nu. slap

lica54 a scris:Buna dimineata dragalaselor .
buna dimi!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Mier 29 Sept 2010, 9:27 am

Ce credeti ca a gindit Murat cind a vazut-o pe Hasret urcind scarile la el acasa si cu geanta ceea mare?S-au alta mirare ce-mi bintuie tartacuta;de ce o zis Cansel ca ep.21 a fost cel mai frumos, sa fie oare in legatura cu ziua lui? 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 29 Sept 2010, 9:29 am

Admin_dea05 a scris:Buna dimi!
fetelor aceasta propozitie mi-a dat de gandit.
This episode we will learn if Bahar is selin or not.
Oare chiar sa nu fie Selin si vre-o sora geamana. stupid ...abia astept sa vina ziua de vineri sa vedem daca selin e bahar sau nu... confused
Buna dimineata Dea 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793
nu stiu daca e Selin sau nu dar ar fi bine sa aiva o explicatie plauzubila.. sa nu strice calitatea filmului
foarte frumoase poze ai facut la ultimul episod floare
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 29 Sept 2010, 9:30 am

[quote="elena"]
Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 29 Sept 2010, 9:31 am

Fetelor va pun si eu o intrebare intrebatoare ca vad ca aparitia lui Selin bahar sora geamana ce o fi va cam pus pe ginduri are vreo importanta pentru sentimentele lui murat aparitia ei Ba mai mult sunteti deranjate ca iese murat cu ea la restaurant Murat iese cu Bahar dar uitati va la el ii este indiferenta Hasret iese cu levent si este ambiguua. Relatie profesionala Murat bahar relatie profesionala Hasret levent DECI la murat indiferenta fata de selin bahar sau cine o fi la Hasret ambiguitate Care este mai vinovat de tot ce se intimpla murat sau hasret vizavi de aceasta relatie in ambele cazuri asa zis profesionala . Si daca la hasret se potriveste proverbul Ce tie nu ti place altuia nu i face sau Cu ce masura dai cu asa masura primesti. Miha cind esti 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 600626 pe murat analizeaza putin comportamentul scumpei tale hasret te rog si fii sincera . V a deranjat f tare ca il vedeti pe murat cu bahar la restaurant la masa dar compania lui hasret si anume ca ESTE cu levent nu 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 357595 :


Ultima editare efectuata de catre elena in Mier 29 Sept 2010, 9:33 am, editata de 1 ori
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 29 Sept 2010, 9:32 am

mihaela99 a scris:

Buna dimineata Dea, 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 s-ar putea sa fie Selin, la telefon cand a vorbit cu nu stiu cine , a spus ca atunci cand va venii ziua Murat va fii foarte surprins 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 242329de ce oare va fii sursprins ? 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 145223 ii va pune un copil in brate cumva? 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 145223
Smile Smile Smile vezi sa nu ti-o iei .. cand am spus eu e copil Elena m-a cam cocosat... ai grija Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 29 Sept 2010, 9:35 am

lica54 a scris:Buna dimineata dragalaselor o zi de toamna minunata va doresc.Astazi am program de plimbare asa sunt pensionarele.Multi 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793 ne citim mai tirziu.Va iubesc si va inbratisez cu drag.

buna dimineata Lica 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 o zi frumoasa si relaxare placuta 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 29 Sept 2010, 9:37 am

anuta1971 a scris:[
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 vezi sa nu ti-o iei .. cand am spus eu e copil Elena m-a cam cocosat... ai grija 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 deja mi-am luat doua palme de la Dea de am vzt stele colorate 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 881894
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 29 Sept 2010, 9:39 am

[quote="anuta1971"][quote="mihaela99"]

Buna dimineata Dea, 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 s-ar putea sa fie Selin, la telefon cand a vorbit cu nu stiu cine , a spus ca atunci cand va venii ziua Murat va fii foarte surprins 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 242329de ce oare va fii sursprins ? 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 145223 ii va pune un copil in brate cumva? 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 145223[/quote Daa poate o papusica gonflabila
mergind pe varianta pe care tot voi o puneti ion discutie ca ar fi sora geamana pai daca selin este MOARTA asa cum ziceti de unde copil daca ea a IA LUATI VOI AICI slap slap ASA CA SA VA REVENITI 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 29 Sept 2010, 9:45 am

Admin_dea05 a scris:[ Vaii la asta nu m-am gandit.sper sa nu. 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 873684

buna dimi!

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 5674 de ce ma bati ca nu eu am fost cu ideea asta , eu doar am readus-o in discutie 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 131747
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 29 Sept 2010, 9:45 am

elena a scris:Fetelor va pun si eu o intrebare intrebatoare ca vad ca aparitia lui Selin bahar sora geamana ce o fi va cam pus pe ginduri are vreo importanta pentru sentimentele lui murat aparitia ei Ba mai mult sunteti deranjate ca iese murat cu ea la restaurant Murat iese cu Bahar dar uitati va la el ii este indiferenta Hasret iese cu levent si este ambiguua. Relatie profesionala Murat bahar relatie profesionala Hasret levent DECI la murat indiferenta fata de selin bahar sau cine o fi la Hasret ambiguitate Care este mai vinovat de tot ce se intimpla murat sau hasret vizavi de aceasta relatie in ambele cazuri asa zis profesionala . Si daca la hasret se potriveste proverbul Ce tie nu ti place altuia nu i face sau Cu ce masura dai cu asa masura primesti. Miha cind esti 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 600626 pe murat analizeaza putin comportamentul scumpei tale hasret te rog si fii sincera . V a deranjat f tare ca il vedeti pe murat cu bahar la restaurant la masa dar compania lui hasret si anume ca ESTE cu levent nu 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 357595 :
Relatia Hasret-Levent privita din punctual de vedere al Hasretei este una de prietenie care dureaza de cateva luni… plus ca este si managerul ei.. la masa mai exista si o a treia persoana care este un probabil producator ... Murat a iesit la masa cu o asistenta pe care o cunoaste de cateva zile... cu Asli nu l-am vazut niciodata la masa... cine e duplicitar aici? ... eu spun ca nici unul... Murat a aflat probabil ca e Hasret aici si a venit sa o deranjeze.. sa o raneasca pentru ca e gelos.. Hasret a venit din motive profesionale... Hasret a stiut sa-i spuna nu lui Levent atunci cand i-a daruit casa.. a stiut sa-i spuna nu cand a insistat sa nu mai mearga la cursurile lui Murat… am incredere ca o sa sties a fie la fel de verticala in continuare… doar daca Murat o sa o raneasca atat de tare incat sa-I fie indifferent ce se petrece cu ea… si asta e o posibilitate
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 29 Sept 2010, 9:52 am

Murat draga mea anuta avea ACEIASI relatie si cu ASLI erau nedespartiti daca ai observat nu EL a invitat o pe BAHAR CI bahar daca ai citit ceva indicii din ep 22 Bahar a rezervat o masa la restaurantul tocmai pentru ca STIA ca este Hasret acolo asa ca oricum vrei tu sa dregi busuiocul hASRET NU MI SE PARE PINA ACUM CA ESTE VERTICALA daca vrei sa stii MURAT CHIAR A DEMONSTRAT IN NENUMARATAE RINDURI CA EA HASRET ESTE DRAGOSTEA LUI PE CIND EA CU UN NU ANEMIC IN FATA LUI LEVENT DAR FARA REACTII CLARE CCAM LASA DE DORIT . Dar este parerea ta si eu nu caut sa ti o schimb ci doar am pus niste intrebari atita tot kiss kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 29 Sept 2010, 9:59 am

anuta1971 a scris:[Murat a aflat probabil ca e Hasret aici si a venit sa o deranjeze.. sa o raneasca pentru ca e gelos.. Hasret a venit din motive profesionale... Hasret a stiut sa-i spuna nu lui Levent atunci cand i-a daruit casa.. a stiut sa-i spuna nu cand a insistat sa nu mai mearga la cursurile lui Murat… am incredere ca o sa sties a fie la fel de verticala in continuare… doar daca Murat o sa o raneasca atat de tare incat sa-I fie indifferent ce se petrece cu ea… si asta e o posibilitate

eu nu cred ca Murat a stiut ca Hasret e la restaurant cu Levent si a treia persoana, rezervarile le-a facut Bahar si nu cred ca Bahar i-a spus la ce restaurant a facut rezervarile,(cred ca Bahar s-a prins ca Murat o iubeste pe Hasret si a vrut sa-l faca un pic sa sufere, sa nu uitam ca Bahar pe Murat vrea sa se razbune deocamdata , dar cred ca o sa-i vina randul si lui Hasret ) deci Murat a venit cu Bahar la restaurant, parerea mea , abia astept vineri sa vedem
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 29 Sept 2010, 10:02 am

[quote="mihaela99"]

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 5674 de ce ma bati ca nu eu am fost cu ideea asta , eu doar am readus-o in discutie 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 131747[/quote daaa saracuta esti NEVINOVATA se si vede Smile Smile Smile Smile DA corect murat NU stiut aici ai dreptate kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 29 Sept 2010, 10:05 am

anuta1971 a scris:foarte frumoase poze ai facut la ultimul episod floare
multumesc
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 29 Sept 2010, 10:05 am

elena a scris: Murat draga mea anuta avea ACEIASI relatie si cu ASLI erau nedespartiti daca ai observat nu EL a invitat o pe BAHAR CI bahar daca ai citit ceva indicii din ep 22 Bahar a rezervat o masa la restaurantul tocmai pentru ca STIA ca este Hasret acolo asa ca oricum vrei tu sa dregi busuiocul hASRET NU MI SE PARE PINA ACUM CA ESTE VERTICALA daca vrei sa stii MURAT CHIAR A DEMONSTRAT IN NENUMARATAE RINDURI CA EA HASRET ESTE DRAGOSTEA LUI PE CIND EA CU UN NU ANEMIC IN FATA LUI LEVENT DAR FARA REACTII CLARE CCAM LASA DE DORIT . Dar este parerea ta si eu nu caut sa ti o schimb ci doar am pus niste intrebari atita tot kiss kiss kiss
cand a demonstrat? cand o face de doi lei in fata studentilor punand-o sa cante ce el e sigur ca ea nu poate... cand ii spune ca poate sa-si ia pianul impreuna cu toate argumentele pe care le are?... si as mai putea enumera dovezi ale dragostei lui Murat.. eu nu spun ca nu o iubeste dar are momente cand nu se comporta cum trebuie.. si de la el am pretentii mai mari decat de la Hasret.. are mai multa experienta de viata
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 29 Sept 2010, 10:07 am

mihaela99 a scris:
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 5674 de ce ma bati ca nu eu am fost cu ideea asta , eu doar am readus-o in discutie 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 131747
sper sa nu aveti gura aurita ..un copil sa iasa din discutie..accept doar un copil de la Murat cu Hasret indragostit
Gata fetelor am plecat..discutii frumoase kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 29 Sept 2010, 10:13 am

Admin_dea05 a scris: sper sa nu aveti gura aurita ..un copil sa iasa din discutie..accept doar un copil de la Murat cu Hasret indragostit
Gata fetelor am plecat..discutii frumoase kiss
La revedere Dea sa ai o zi buna kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 29 Sept 2010, 10:13 am

Admin_dea05 a scris:[ sper sa nu aveti gura aurita ..un copil sa iasa din discutie..accept doar un copil de la Murat cu Hasret 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 283516
Gata fetelor am plecat..discutii frumoase 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793 o zi frumoasa 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 29 Sept 2010, 10:20 am

[quote="anuta1971"] INTOTDEAUNA a demonstrat tot ce a facut reactiile lui au demonstrat acest lucru renuntarea la muzica din cauza posturii in care a vazut o si a sperantelor pe ca si le pusese in ea in ascensiunea carierei sale si pe care intr o secunde le a vazut naruindu se gelozia lui cind a vazut poza din ziar reactia lui la universitate a fost a indragostitului faptul ca i a dat aceea lectie mie mi sa parut ca o merita scumpa ta hasret care CHIAR credea ca poti sa te cocoti in virf stiind vorba lui doua cintece si avind o voce frumoasa la care tot murat a lucrat ca sa iasa asa . Ba mai mult lectia a fost binevenita pentru ca a trezit o la realitate si REALITATEA este ca nu poti sa ti abrogi niste merite in fata celorlalti cind tu NU stii TOTUL si ca esti acolo sau mai degraba vezi un interes al celorlalti fata de tine nu pentru ca CHIAR meriti acest lucru ci pentru faptul ca menagerul tau ESTE chip[utile indragostit de tine este o situatie cit se poate de nedreapta fata de ceilalti care probabil au muncit mai mult dar nu au avut SANSELE pe care TU le ai
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 29 Sept 2010, 10:21 am

Buna dimineata ladies.Sa aveti o zi cat mai placuta.Nu fara copii deocamdata nici macar cu Murat las-o sa mai copilareasca un pic.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mier 29 Sept 2010, 10:24 am

iulianagl a scris:Buna dimineata ladies.Sa aveti o zi cat mai placuta.Nu fara copii deocamdata nici macar cu Murat las-o sa mai copilareasca un pic.

Buna dimi Iuliana 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 , multumim la fel 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mier 29 Sept 2010, 10:25 am

iulianagl a scris:Buna dimineata ladies.Sa aveti o zi cat mai placuta.Nu fara copii deocamdata nici macar cu Murat las-o sa mai copilareasca un pic.
buna dim iuliana kiss kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Mier 29 Sept 2010, 10:25 am

Vad ca v-ati aprins tare ,care-i mai tare de vina sau mai putin ,amindoi poarta o vina dar eu zic ca totusi Murat are partea mai mare de vina si bine le-ati exemplificat voi fiind mai matur trebuia sa fie mai vertical,Hasret ii si tanaruta, fara experienta greseste mai repede.Bine fetelor eu va zic sa aveti o zi buna in continuare ma mai duc si eu la ale mele,pa 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum