Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+19
florina1989
Bruni-My
axxa246
narcisa
lica54
alitheea
elena
DENISA
dana17
Garo
danaxbt
rina-rina
Admin_dea05
florica
iulia1965
pissycutz
iulianagl
anuta1971
mihaela99
23 participanți

Pagina 6 din 44 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Urmatorul

In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 04 Oct 2010, 3:21 pm

alitheea a scris:bine te-am gasit draga mea 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580
Bine ai venit surioara draga 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 04 Oct 2010, 3:21 pm

[quote="alitheea"]quote]adevarul e ca ne fac sa trecem limita filmului si ne implicam cam mult , cel putin eu cred ca ar trebui sa o las mai moale , e doar un film, dar... nu pot sa nu ma enervez ...



este cea mai buna solutie pe care TREBUIE sa o adoptam este un film si atita tot iar personajele actiunea este cirpita s au intors de unde au plecat . Multumesc sunt bine mi a fost dor de tine kiss kiss kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pissycutz Lun 04 Oct 2010, 3:21 pm

elena a scris:EXACTAMENTE si dumnezeu a spus ca in rabdare sta morala lumii iar la noi romanii este starea noastr a fireasca la tot ce vine din afara din interiorul nostru sau de unde o mai venii... suntem obisnuiti nu este nici o problema asa ca AICI suntem facem haz de necaz avem umor deocamdata ne ajunge ce avem si ajungem pina la urma luind ex marelui stefam ... sfinti sa vedeti cum o sa fim primiti in rai daca nu o fi ruginit lacatul de cind nu a mai intrat nimeni acolo Smile Smile
Ce altecav sa facem cu un asemnea trailer ... haz de necaz ca sa le facem in ciuda Smile Smile Smile
Mi-a placut faza cu lacatul ruginit Smile Smile Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 04 Oct 2010, 3:27 pm

zanutelor , a ajuns Vlad de la scoala si merg sa ii dau sa manance , revin kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pissycutz Lun 04 Oct 2010, 3:27 pm

alitheea a scris:zanutelor , a ajuns Vlad de la scoala si merg sa ii dau sa manance , revin kiss

Pofta buna kiss
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 04 Oct 2010, 3:29 pm

pissycutz a scris:quote]

In ceea ce ii priveste pe turci ma gandesc sa le dam o lectie de istorie Smile Smile Smile
ia sa te gindesti ce lectie le am putea da si eu sunt alaturi de tine mergem pina in pinzele albe hai sa le aratam ce putem noi Smile Smile Smile auzi dar ei nu ao citi ce se scrie pe forumuri ca doar mai fac si ei sondaje din cind in cind stau si ma gindesc la ce public s or fi gindit cind au scris scenariul astia din sezonul asta ca ceilalti au fost atenti la orice detaliu
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 04 Oct 2010, 3:31 pm

florica a scris:28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 971524 multumesc Pissy pt. traducere multi 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 517793 fetelor capul sus trecem noi si peste relele astea nici-o grije,cine sapa groapa altuia cade el in ea,asa ca acum va doresc pofta buna si sa vafie de bine 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 .
buna florica si pofta buna si tie scuza ma nu te am vazut din cauza vitezei scuze kiss kiss kiss kiss kiss Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pissycutz Lun 04 Oct 2010, 3:32 pm

elena a scris: ia sa te gindesti ce lectie le am putea da si eu sunt alaturi de tine mergem pina in pinzele albe hai sa le aratam ce putem noi Smile Smile Smile auzi dar ei nu ao citi ce se scrie pe forumuri ca doar mai fac si ei sondaje din cind in cind stau si ma gindesc la ce public s or fi gindit cind au scris scenariul astia din sezonul asta ca ceilalti au fost atenti la orice detaliu

Probabil ca da, dar pe ei ii intereseaza audienta. Cu toate durerile de inima noi tot ne uitam, asa ca de ce ar schimba scenariul.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 04 Oct 2010, 3:32 pm

[quote="alitheea"]zanutelor , a ajuns Vlad de la scoala si merg sa ii dau sa manance , revin kiss [/quote pofta buna si te asteptam kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 04 Oct 2010, 3:37 pm

pissycutz a scris:/quote]

Probabil ca da, dar pe ei ii intereseaza audienta. Cu toate durerile de inima noi tot ne uitam, asa ca de ce ar schimba scenariul.
Daaa ei si eu ca sa le fac in ciuda am sa ma amuz si vad exact ce mi place adica CANSEL FEBLETEA MEA TUBA JOCUL LUI GULNAZ SI COBRA DESI PAR OBOSITI CA SARACII AU TOT GREUL SA DUCI PE UMERII TAI TOT UMORUL DINTR UN SERIAL NU ESTE USOR SI ATIT IN RWEST MA UIT CITE O SECUNDA LA FIECARE SI TREC MAI DEPARTE 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 248946 Question
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 04 Oct 2010, 4:05 pm

Pissy multumesc frumos de traducere am mai invatat cite ceva despre istoria muzicii kiss kiss Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pissycutz Lun 04 Oct 2010, 4:08 pm

elena a scris:Pissy multumesc frumos de traducere am mai invatat cite ceva despre istoria muzicii kiss kiss Smile

Cu mare drag. Ai invatat ceva despre istoria muzicii turcesti Smile Smile Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 04 Oct 2010, 4:15 pm

[quote="pissycutz"][

iar teorie am retinut ca Bella Bartog a fost o cintareata care a inspirat multi compozitori si ca asa va ajunge si hasret pentru murat va fi .. muza lui .. cred ca la final dca mai ajung sa traiesc pina atunci kiss kiss Smile Smile iar partea vocala daca vrei sa nu ajungi dupa ce ti cint la balaceanca treaba ta eu nu imi asum acest risc ...
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Lun 04 Oct 2010, 4:27 pm

fetelor am fost pe huni sa vad ce mai zic fetele, tragedie si acolo 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 , toata lumea face scenarii care mai de care 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 706290 , dar io tot nu am inteles , avem ep. vineri acum sau nu?
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pissycutz Lun 04 Oct 2010, 4:28 pm



Smile Smile Smile
Elena oare Hasret nu a auzit de google? Smile Smile
mihaela99 a scris:fetelor am fost pe huni sa vad ce mai zic fetele, tragedie si acolo 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 , toata lumea face scenarii care mai de care 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 706290 , dar io tot nu am inteles , avem ep. vineri acum sau nu?


asta as vrea si eu sa stiu Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre pissycutz in Lun 04 Oct 2010, 4:30 pm, editata de 2 ori
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Lun 04 Oct 2010, 4:29 pm

Buna Elena 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580

Buna Ali 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 04 Oct 2010, 4:29 pm

mihaela99 a scris:fetelor am fost pe huni sa vad ce mai zic fetele, tragedie si acolo 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 , toata lumea face scenarii care mai de care 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 706290 , dar io tot nu am inteles , avem ep. vineri acum sau nu?
buna miha se vede ca te a acaparat filmul asta nu gluma normal ca avem din moment ce au dat promo si spune si cind il da Smile Smile kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Lun 04 Oct 2010, 4:30 pm

Multumesc Elena 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 5674 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 5674 sunt asa de suparata 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 910884 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 910884
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pissycutz Lun 04 Oct 2010, 4:32 pm

mihaela99 a scris:Multumesc Elena 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 5674 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 5674 sunt asa de suparata 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 910884 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 910884

Miha nu mai fi suparata? Cine te-a suparat? Gonulcelen? Pai vorbim cu turcii sa nu il mai produca Question
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 04 Oct 2010, 4:33 pm

mihaela99 a scris:Multumesc Elena 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 296580 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 5674 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 5674 sunt asa de suparata 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 910884 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 910884
PORCHE :nh8: Lasa mihaela treaca de la noi si asta ca ce ne o fi dat sa mai vedem Allah e mare Smile rabdare si tutun Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre elena in Lun 04 Oct 2010, 4:37 pm, editata de 1 ori
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Lun 04 Oct 2010, 4:34 pm

pissycutz a scris:[

Miha nu mai fi suparata? Cine te-a suparat? Gonulcelen? Pai vorbim cu turcii sa nu il mai produca 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 512126


nuuuuuuuuuuuuuuu 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 873684 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 873684 , gata mi-a trecut 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 915955 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 915955 ia uite ce vioaie sunt
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Lun 04 Oct 2010, 4:35 pm

elena a scris:[
PORCHE 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 145223


perche mi vida e un dezastro 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639, io chero Murat Hasret huntos para siempre 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639


Ultima editare efectuata de catre mihaela99 in Lun 04 Oct 2010, 4:37 pm, editata de 1 ori
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Lun 04 Oct 2010, 4:37 pm

Am reusit si eu sa vad episodul de vineri ,cap coada .Mi-a placut zambetul lui Cansel(Murat )... 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2u73x2dsi privirea lui din scena de final ...28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 22-12big ,cand Hasret ii da discul tatalui sau .Atunci pare ca intelege totul si cat il iubeste si cat de iertatoare e ea spre deosebire de el ,cat a facut-o sa sufere cu atitudinea lui .Ea nu i-a reprosat nimic si i-a dat cu atata candoare darul ales pt el , desi stia ca-l are si din alta parte .El l-a luat ,intelegand totul si s-a vazut in privirea lui cat a iubit-o si cat a respectat-o in acea clipa ...Hasret cea fara o educatie deosebita ,dar cu o mare putere de a ierta si cu o mare putere de a iubi s-a purtat ca o doamna...Si ea ii poate da lectii...Bravo ei...Cand el urca scarile cu gramofonul in mana ,ea era speriata cum e de fiecare data cand il vede ,nestiind in ce toane e ,ce vrea ,cum v-a reactiona...Vreau sa devina stapana pe ea si pe situatie si asa v-a ajunge sa fie stapana si pe Murat . Vreau sa vina vremea ca ea sa conduca jocul si el sa joace dupa regulile ei ...Si cred ca v-a veni...Am vazut ca a aparut un nou personaj (actorul nu-mi place ,are figura de vulpe sireata ).Ma asteptam de la scenaristi sa introduca un personaj care sa aiba o cat de mica sansa in fata lui Hasret ,nu un crai de bani gata ,care nu are nimic in plus fata de Murat sau Levant de oferit ...Bani ,faima ,restaurante de lux , rochii scumpe ,astea nu o fac fericita .Poate o vor face la 30 ,40 de ani ,dar la 20 ,nu .Putea fi un student care sa aiba nebunia varstei ,fara traume ,fara temeri ,fara bani ,cu care sa mananca peste pe malul Bosforului de la pescari ,inghetata turceasca ,sa bea limonada ,sa mearga cu autobuzul ,sa nu-i fie teama de reactia celui de langa ea ,sa rada ,sa simta frumusetea studentiei si sa o faca macar pt o clipa sa intoarca privirea de la Murat .Atunci Murat ar fi devenit cu adevarat gelos .Pt ca el nu prea poate sa-i dea toate acestea .Nu mai are 20 de ani si nebunia lor...Atunci ,asta cred ca-l punea in miscare si nu ar mai fi lasat-o pe Hasret cu autobuzul ,reactiona mai rapid...28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Trandafir%20imfloreste


Ultima editare efectuata de catre dana17 in Lun 04 Oct 2010, 4:38 pm, editata de 1 ori
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pissycutz Lun 04 Oct 2010, 4:37 pm

mihaela99 a scris:


nuuuuuuuuuuuuuuu 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 873684 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 873684 , gata mi-a trecut 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 915955 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 915955 ia uite ce vioaie sunt

Asa te vreau 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 165638 Fruntea sus mai devreme sau mai tarziu (probabil camai tarziu) vom avea partea de o dragoste eterna Smile Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 04 Oct 2010, 4:38 pm

mihaela99 a scris:


perche mi vida e un dezastro 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639, io chero Murat Hasret huntos para siempre 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 355639
Smile Smile kiss kiss 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 567516 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 567516 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 918686 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 918686 iar eu zic . P A S I E N TE Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre elena in Lun 04 Oct 2010, 4:40 pm, editata de 1 ori
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 44 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum