Serialesitelenovelet
29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+17
Garo
lica54
iulia80
iulia1965
mihaela99
tiberici
anuta1971
vali1cluj
danaxbt
florica
Admin_dea05
dana17
DENISA
axxa246
alitheea
iulianagl
narcisa
21 participanți

Pagina 42 din 43 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Urmatorul

In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 15 Oct 2010, 11:27 pm

alitheea a scris:buna seara zanute , am ajuns si eu deabia am reusit sa vad ce harnicute ati fost , gata din weekendul viitor sunt si eu acasa si pot sa va ajut, multumesc harnicutelor pt fragmente si traduceri , iar acum incep sa ma uit la film 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155520
Bună Ali bine ai venit. kiss kiss kiss Vizionare plăcută. Asta voi face și eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 15 Oct 2010, 11:27 pm

alitheea a scris:ati vazut ca murat avea lacrimi in ochi cand statea singur pe banca?

Cred ca o sa-ti placa ep. asta, mie una chiar mi-a placut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 15 Oct 2010, 11:28 pm

dana17 a scris: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 136358 Buna seara fetelor ,acum am ajuns si eu si nu stiu cu ce sa incep...Ma uit la film si daca mai santeti pe urma vorbim... 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793

Sa auzim si parerea ta. ok
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 15 Oct 2010, 11:28 pm

florica a scris:,fetelor eu va zic noapte buna, somn usor ,vise placute daca se poate cu cine vreti voi[ar trebui s-o intrebam pe Axxa sau Narcisa cum fac ele de tot ii viseaza pe turcaleti
pofta buna si noapte buna!
io ii visez de obsedata ce sunt! Smile

ca de obicei, mie mi-a placut cel mai mult finalul!!

mama, saracul cafer!
ce misto a fost faza cu declaratia de dragoste catre gulnaz! Smile

noapte buna, frumoaselor
bounce
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 15 Oct 2010, 11:35 pm

EPISODE 24 PART 1



https://www.youtube.com/watch?v=RXri1yYrSDc

Murat: you were a great student. You did more than I taught you. You succeeded. You have a wonderful voice. Of course you should sing. Make an album. Go on stage too.
Hasret: I don’t understand.
Murat: You do not have to do everything I say.
Also it is open to discussion if everything I say is right or not. Every one of us are just trying to live our own lives properly. You must stand on your own feet. I mean you are free to do whatever you want.
Your life belongs to you only.
**
Hasret cries…

**
Gülnaz: Oh my beautiful sister.
Hasret: oh .. welcome.. my sister..
Gülnaz: Oh I was worried I could not sleep.
Are you ok?
Hasret: yes yes come on in.
Gülnaz: oh! I was wondering what you had done yesterday. And saime called Levent and he gave us your address. Oh god. This house is beautiful.
Cobra: we are all proud of you. I knew you would be famous.
Gülnaz: of course she would be she is my sister.
Kadir: sister.. I can come and stay from time to time huh?
Hasret: of course you can. There are so many rooms.
Kadir: but I have to go to work now.
**
Hasret: come on then sit around.
Cobra: oh where shall we sit.
Gülnaz: the couches are like beds..
Come on cobrettin sit at the sofa.
**
Onur: Murat hoca is angry today we are sucked..
Murat: Onur.. what are you saying?
You are at University and you still could not learn not to speak in class.

Tell me who the Turkish 5’s are.
Onur: I don’t know sir.
Murat: you do not know the answer to such an easy question.
Of course. Because you only come and go to the lesson like sheep. You do not improve yourselves. You do not do any research.
**
Levent: we must prepare a press bulletin. Describing hasret making a new album. Etc etc.
And can you order a pretty bouquet of flowers? I will pick them up from the florist when they are ready.
Secretary: ok
**
Saime: what are you looking for?
Hasret: matches. I want to make tea.
Oh.. I did not get used to this house yet.
Saime: you will get used to the house in a couple of days. The important thing is will you get used to this life?
Hasret: what do you mean?
Saime: you are entering a rough stage hasret. Everything around you is changing. From the food you eat to the pillow you sleep on. You will meet different people.
Hasret: do you think I cannot be successful?
Saime: no. I mean you will have a hard time.
Hasret: what do you know about me anyway? I have been through many rough patches. I have overcome so much. I never had an easy life. They told me I did not have a mother. That she died. I said ok. They said we did not have money you have to work. I sold flowers on the streets. My dad ran off. And every time he ran off I had to look after the family. I can surely overcome this too.
Saime: I am just hoping you did not make this decision at a rash moment just because you were angry with Murat. Maybe you should speak to him one more time..
Hasret: I have left the past behind. I am looking to the future now. To my own future. I will do my best to succeed. I do not need anyone’s help.
**
Bahar: Sir I brought tea? Would like one?
Murat: yes Bahar. Thank you.
Bahar?
Bahar: Yes sir?
Murat:what kind of a person am I?
Bahar: excuse me?
Murat: I mean according to your perceptions, what kind of a person am I?
Just tell me the first thing that comes to your mind.
Bahar: disciplined, hard working, kind
Murat: would you say I am aggressive?
Bahar: I have heard a few complaints that you are sometimes aggressive in class. I guess today there was..
Murat: yes.. I was just thinking about that.
**
Saime: and what about Murat? I mean your feelings towards each other. Your past. Your relationship..
Hasret: we do not have a relationship anymore between us.
He said I was free to what I want with my life because it belonged to me.
Saime: maybe he thought this was best for you. Did you speak to him thoroughly about this?
Hasret:yes face to face and on the phone.
He said I am free. To do what I want.
Saime: did you tell him you signed the contract?
Hasret: no. and he does not need to know.
Saime: If I were you I would have spoken to him one last time.
You have nothing to lose? And maybe he has stuff to tell you too.
Hasret: If he had things to say to me he could have. I cannot go back and talk to him again. I have only one thing left to do now and that is to try very hard to succeed.
**
Gülnaz: oh my gawwdd.
Cobra: this bathroom is as big as my bedroom.
Gülnaz: It is as big as the Turkish bath in our neighborhood.
What is this? Oh shitt.. Cobra look at me?
Cobra: your face is gigantic hahhahaaha
Shall I buy you a house like this too?
Gülnaz: yeah right.. How would you do that I wonder??
Cobra: look at this shower..
Look at me Gülnaz..
Gülnaz: You look like a toy stuck on a window.. oh get out.. don’t touch everything.
Cobra: oh..
Gülnaz: what did you do?
Cobra: you tugged me from my arm.
Gülnaz: I did not spill these. You did.
Hasret: what happened?
Gülnaz: I dropped these.
Cobra: no no I dropped them it was my fault.
Gülnaz: I said first I dropped it why do you have to contradict me?
Oh the door. I’ll get the door.
Cobra: nice bathroom by the way.. I will pick these up.
**
Levent: surprise!!!
Gülnaz: Mr. Levent? Oh nice flowers. Let me take them off you.
Levent: Is hasret not home?
Gülnaz: hasret? She’s here. Hasret look Levent bought flowers for you.
Hasret: thanks. Come on in and I will put these in a vase.
Gülnaz: come on in..
Cobra, Mrs. Saime look who is here. It is Mr. Levent.
**
Kadir tells his friend her sisters house is a luxury house. The guy says you can take your new girlfriends there. And kadir says he will never deceive anyone again.
**
Hasret: thank you
Levent: your welcome.
Cobra: how many years have you been working as a manager
Levent: 10 years.
Cobra: It has been 12 for me.
It is hard work being a manager you know.
**
Levent: we have to go to the studio today. You have to record 1-2 songs.
Hasret: ok. Lets go.
Levent: shall we go then? We will go to my office first then go to the studio.
Cobra: you should come to my office one day.
Gülnaz: where is your office?
Cobra: he can come to the coffee shop.
Gülnaz: I see. Hasret when will you come to the neighborhood?
Levent: I don’t think she can visit as much. She will be very busy from now on.
Cobra: It won’t matter we will come and go if she cannot come to us.
Saime: we should all get going by the way.
Cobra: why we were comfy!
Gülnaz: yes we were sitting.
Saime: we should pack hasret’s stuff and clothes and bring them back here.
And they have to go too anyway. They are busy.
**
Hasret: Levent. You go on ahead to the office and I will come to your office.
Levent: why what happened?
Hasret: I have to go somewhere.
**
Murat: can you distribute these notes to the students?
Come on in!
Hasret: can we talk for a few minutes.
Murat: yes.. come in.
**
Murat: you missed the first lesson!
Hasret: I had an important thing to do.
Murat: IT must be very important seeing you missed the lesson (he tells her to go now he says you did not come to the lesson !!! )
Hasret: I signed a contract with Levent. I wanted you to hear this from me. We will be starting to work on the album soon.
Murat: I hope this is what’s best for you.
Hasret: thank you. Don’t you have anything else to say to me?
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 15 Oct 2010, 11:36 pm

axxa246 a scris:
va viseaza mama pe toate, numa sa vina hoca in vis!
il inghesuiesc io cumva acolo pana veniti si voi.
toate! sa nu mai ramana nimic din el! Smile
hmm, chiar are gura frumoasa si apetisanta.
e doar o constatare, nu va panicati!


[/quote]

Axxa vezi că intri pe teren minat. Nu ți-a ajuns că l-ai înghesuit pe bezel?
Dar acum între noi două. Dacă vrei să-l înghesuiești pe Cansel măcar înghesuiește-l în mine. cupidon
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 15 Oct 2010, 11:36 pm

axxa246 a scris:
pofta buna si noapte buna!
io ii visez de obsedata ce sunt! Smile

ca de obicei, mie mi-a placut cel mai mult finalul!!

mama, saracul cafer!
ce misto a fost faza cu declaratia de dragoste catre gulnaz! Smile

noapte buna, frumoaselor
bounce
si faza din ep urmator cu Gulnaz si balcicek cand il anihileaza pe Cafer e super
noapte buna draga axxa 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155520 te asteptam maine sa ne spui ce ai visat Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 15 Oct 2010, 11:39 pm

anuta1971 a scris:
Narcisa multumesc mult pentru traducere esti o fata minunata cheers cheers
Îmi pare rău doar că nu m-am putut ține de film cu traducerea și am terminat mult prea târziu. Oricum la mine netul mai mult nu a mers așa că acum mă duc să văd și eu filmul. Și vorba ta, poate ne vedem după.
Am vrut să zic Atv/ul nu a mers.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 15 Oct 2010, 11:44 pm

florica a scris:29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 296580 vizionare placuta Ali, Mihaela, Anuta si care va mai uitati,fetelor eu va zic noapte buna, somn usor ,vise placute daca se poate cu cine vreti voi[ar trebui s-o intrebam pe Axxa sau Narcisa cum fac ele de tot ii viseaza pe turcaleti] 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 296580 eu merg sa maninc ceva ca n-am mincat de la amiaza,n-am putut aveam prea multi vircolaci in burta,pe mine,fete 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 910292 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155656 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 296580
Noapte bună Flori. kiss kiss kiss
Dacă aș avea răspuns la întrebarea ta poate l-aș visa în fiecare noapte dar așa mă mulțumesc cu ce primesc. Cine știe, o fi ocupat și cu alte vise, poate s-a dus iar la Elena. Elenaaaaaaaaaaa, nu mai fi supărată, intră cu noi. kiss kiss kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 15 Oct 2010, 11:47 pm

Dragele mele m/am răzgândit, nu mai văd filmul acum, încep să traduc partea întâi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 16 Oct 2010, 12:03 am

narcisa a scris:Dragele mele m/am răzgândit, nu mai văd filmul acum, încep să traduc partea întâi.
esti o minune de copil 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155520 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 16 Oct 2010, 12:05 am

narcisa a scris:Dragele mele m/am răzgândit, nu mai văd filmul acum, încep să traduc partea întâi.


kiss kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 16 Oct 2010, 12:07 am

Noapte buna dragelor si sa aveti un weekend cat mai placut.Daca nu intru maine ne auzim duminica maine seara am o nunta asa ca 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793. 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 242329 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 242329 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 242329 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 242329
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 16 Oct 2010, 12:17 am

Am vazut episodul cum trebuie Smile... mi-a placut mult inceputul episodului... Ce disperat era Murat cand statea pe banca... da Ali avea lacrimi in ochi... iar Hasret saracuta a dormit pe scari.... ca un pisic parasit intr-un loc strain...Cred ca Murat ar trebui sa vada acum adevarata fata a lui Levent… sa-si dea seama ca nu ii este prieten…. Levent e un tip destept stie ca nu are nici o sansa cu Hasret, ma intreb ce urmareste.... sa-i indeparteze si apoi sa profite de disperarea Hasretei.... a fost foarte urat ce a facut cu Gulnaz... oricat l-am blama pe Murat sunt sigura ca el nu ar fi facut niciodata asta... Murat cand a acceptat-o pe Hasret i-a acceptat si rudele si nu a incercat niciodata sa o indeparteze de familie... asta e diferenta dintre Murat si Levent... Murat are o noblete care ii lipseste lui Levent... a renuntat in aparenta la Hasret crezand ca orice ar face el dragostea Hasretei e a lui(de fapt chiar asa e) incepe acum sa aiva indoieli si reactioneaza in felul lui caracteristic.. deja reactiile lui nu mai sunt o surpriza pentru noi. Ce o fi fost in capul lui Murat? Ce o fi crezut ca s-a intamplat intre Hasret si Levent de a fost atat de suparat… la urma urmei nu mi se pare a fi nimic indecent in scena respectiva… de unde stia ca nu mai e nimeni in casa ?(el avea voie sa plimbe paparuda pe la vernisaje ... sa cineze impreuna si mai avea putin si o si saruta... Nakish a fost de milioane) In episodul urmator cred ca o s-o dea afara de la scoala... imi pare bine ca se pare ca o sa se imbunatateasca relatia Hasret – Saime... Toti actorii au fost de nota 20… Tuba mi-a transmis starile Hasretei… a fost superba si a jucat excelent…Cansel a stralucit… la fel si Onur Saime si Gulnaz… sper ca am fost cat de cat coerenta sunt foarte obosita


Ultima editare efectuata de catre anuta1971 in Sam 16 Oct 2010, 12:36 am, editata de 1 ori
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 16 Oct 2010, 12:18 am

iulianagl a scris:Noapte buna dragelor si sa aveti un weekend cat mai placut.Daca nu intru maine ne auzim duminica maine seara am o nunta asa ca 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793. 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 242329 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 242329 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 242329 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 242329
Noapte buna draga Iuliana cheers
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 16 Oct 2010, 12:32 am

fetelor sigur cand o sa citim traducerea dialogurilor o sa intelegem mult mai multe aspecte... cred ca asa se vedeau filmele mute ... cum vedem noi serialul asta Smile Smile Smile ma duc sa fac scenarii pana adorm ca sunt obosita si bat campii.. va doresc o noapte linistita cu vise frumoase 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793
Narcisa te iubesc cheers
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 16 Oct 2010, 12:46 am

anuta1971 a scris:fetelor sigur cand o sa citim traducerea dialogurilor o sa intelegem mult mai multe aspecte... cred ca asa se vedeau filmele mute ... cum vedem noi serialul asta Smile Smile Smile ma duc sa fac scenarii pana adorm ca sunt obosita si bat campii.. va doresc o noapte linistita cu vise frumoase 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793
Narcisa te iubesc cheers

Și eu. 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155520 Noapte bună. 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Sam 16 Oct 2010, 12:53 am

noapte buna si somn usor, fetelor!
anuta,da M.a acceptat-o pe H. cu toata familia si chiar cu mahalaoa lor saracacioasa;nu stiu de ce are H. si M.asa mare incredere in L.,cind de la inceput el a jucat pe doua fronturi!!!mie imi lipsesc comentariile danei si elenei,poate miine...pa
kiss kiss
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 16 Oct 2010, 1:13 am

gata ,am vazut si eu ep de azi , dragut, destul de pasnic pana la scena de final, oare va realiza in sfarsit murat ce sarpe tine langa el ca prieten?
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 53
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 16 Oct 2010, 1:55 am

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 21772967 Fetelor , episodul din seara asta dupa mine putea fi mai bun ... Singura scena frumoasa a fost cea de pe malul marii ,cu Murat si Selin (desi Cansel ar fi jucat-o mult mai bine alaturi de Tuba )...Ce amintiri frumoase are Murat si inca vii...Pe Levent ,astea doi il vor face bucati...Levent stie ce vrea si stie sa lupte ,gandeste logic ,la rece si incepe sa scoata armele din dotare ,dar nu are sanse cu Hasret si el crede ca nici in fata lui Murat...Avea dreptate in felul lui ,nu putea Hasret sa apara in poze alaturi de sora-sa ,iar cu maica-sa nu a vrut ea...inca nu o poate ierta...Murat e ca un copil rasfatat ,nu stie sa piarda nici macar o batalie ,dar sa vedem daca stie macar sa lupte pt a castiga razboiul...La biliard erau ca doi taurasi...Macar unul daca spunea adevarat unde se duce dupa ,s-ar fi evitat scena din final ,dar nici unul nu a fost cinstit ...Eu cred ca in primul rand ,el s-a suparat pe Levent si pt asta o arde si pe Hasret (e jucaria lui si doar a lui ,o lasa si o ia cand vrea muschii lui ) . Cred ca acum am inteles de ce Murat nu a iubit-o cu adevarat pe Selin ,pt ca i-a stat tot timpul la picioare ,nu a trebuit sa lupte niciodata pt ea...Murat trebuie sa invete sa lupte pt ceva in viata asta si cred ca asta v-a fi marea lectie pe care o sa i-o predea Hasret...Am vazut in promo cum iar ii inchide usa in nas si pe urma se uita botos si necajit dupa ea... Dar e orgolios...Repet ca un copil alintat...Iar ei , cred ca in sfarsit i s-a umplut paharul... 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 D8b1a5aa867b93cd2cc699fNoapte buna fetelor...(Ce falcute a facut Cansel ...Arata bine...)
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 16 Oct 2010, 2:17 am

http://www.televizyondizisi.com/index.php/gonulcelen-sihirli-sozlerini-ariyor/29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 65728828 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155520
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 16 Oct 2010, 8:26 am

Buna dimi!In sf am reusit si eu sa vad filmul.Astept acum sa citesc si traducerea.Scena de final mi-a placut f mult. indragostit Dupa tot ce s-a intamplat inca tin si la levent.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 16 Oct 2010, 8:27 am

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 971524 buna dimineata fetelor ,vad ca sunteti obosite dar a-ti facut treaba buna cu tradusul cu comentari super pt. care va multumesc mult,va poftesc la 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 13898 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 13898 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 13898 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 13898 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 13898 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 13898 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 13898 multe sa ajunga la toate,un 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 33656 sau un 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 20816 Ali am inteles ca prefera laptele as servi-o cu placere dar nu stiu de unde sa-l iau,va aduc si presa cu stiri proaspete 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 224522 ,va doresc o zi cu mult 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 30127 si bucurii deasemenea un sfirsit de saptamina placut iar cele care merg la nunta distractie multa si placuta. 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 16 Oct 2010, 8:31 am

[Buna dimineata dragalaselor o zi buna va doresc si un sfirsit de saptamina placut cu mult soare si multa voe buna Eu plec la tara la un parastas ne citim pe miine seara 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 517793 pentru toata lumea
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 16 Oct 2010, 10:02 am

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 296580 fetelor belea mare trailerele aste mai mult ne incurca de cit ne lamuresc eu cred ca Murat s-a suparat pe Hasret nu numai pt. ca l-a gasit pe Levent la ea ci va vedea si pozele de la restaurant si nu cred ca nici reportajul sa-i pice bine,Hasret se intoarce acasa in mahala pt. ca oricum in casa aceea mare nu se simtea bine odata adormit pe scari alta noapte a stat afara pe terasa,in scena unde se imbratiseaza cu mama-sa m -am gindit la probabilitatea de a fi primit vre-o veste rea despre Burhan sau la un alt caz vestea ca Murat se casatoreste cu Bahar mi se face de-o 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 873684 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 73388 cu parerea mea.Voi a-ti vazut pozele unde Cansel a primit albumul ca avea manusi pe miini oare asa sa fie de 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 51650 in Stambul?
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 29 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 42 din 43 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum